מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. zivmay Member

הפסד יותר מביך מהתבוסה לבאמברג בבית.
    23 איבודי כדור, מובילים ב18 הפרש באמצע הרבע השני, צאסקא ללא צמד הכוכבים שלה. וכל זה אחרי שהשקיעו 30 מיליון יורו.
    הרבה יותר מביך.

2. DRORIKO Member

דווקא טוב שהרוסים חזרו מה-18 הפרש. אם מכבי בטעות היתה מנצחת עוד היו חושבים בהנהלה להשאיר את ליובין

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

להוביל ב-18 הפרש לפני המחצית ולהפסיד זה יכול לקרות. לא ראיתי את המשחק, אבל העובדה שזה קרה לא מפתיע אותי. מה שבעיקר מראה על חולשה נוראית אלה איבודי הכדור. לקבוצה הזאת אין מוביל כדור ברמה טובה ושחקן כמו ווימס הוא לדעתי האיש עם הכי הרבה איבודי כדור בליגה. ממש לא ציפיתי לניצחון, גם לא מול קבוצה רוסית בלי דה קולו ותאודוסיץ, אבל לאבד 23 כדורים זו חתיכת בושה.

המשחק של היום לא משנה הרבה, אבל אם המאמן החדש לא ישנה משהו אני צופה לעוד הרבה הפסדים כואבים ומשפילים. נראה אם אי פעם ההנהלה תתחיל להאשים את עצמה בבלאגן הזה...

אגב, אפס נקודות לווימס... מעריך שהרוסים יצחקו עליו עוד הרבה זמן...יש לנו כל כך הרבה בעיות שלא צודק לצלוב את האיש, אבל ברור שהוא לא מביא את מה שהיינו צריכים ממנו. ווימס נתן כמה משחקים לא רעים, אבל ברור שמצפים ממנו להרבה יותר.

4. DRORIKO Member

זה יכול לקרות, אבל זה רק מראה כמה יד אליהו מכוחו. אם בעבר הוא היה הנשק העיקרי של מכבי במאני טיים, היום הוא לא תורם כלום.

5. ccnoob Member

ווימס מבלבל את המח בלי הפסקה ופותח על כולם, אבל מה הוא עושה שהוא יכול לדבר ככה? כלום.

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

6. DRORIKO Member

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

טעות. ב-YES הערוץ היה סגור.

8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אין קשר בין המוטו הזה למציאות. כשאנחנו טובים אנחנו טובים בכל מקום, כשאנחנו גרועים אז גרועים גם ביד אליהו. אין השפעה מיוחדת.
    בשנות ה-90 היו עונות של חמישה הפסדי בית בפחות משחקים, גם ב-80. הייתה מתישהו גם עונה בלי ניצחון בבית אם אני זוכר נכון.

9. DRORIKO Member

בית זה עוצמה, מי כמוך יודע את זה אחרי העזיבה של בלומפילד. הכוונה שלי היא שהקבוצה כל כך כבויה שאפילו ההיכל לא מסוגל לעורר אותה

de Middenweg ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

אגב גם המאמן החדש לא מבשר טובות. אם מכבי היה מועדון נורמלי הוא היה מחתים את דיויד ונותן לו את המפתחות לבנות את הקבוצה, במקום זה הוא נאלץ עכשיו להחתים את העוזר שלו

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרור, אתה חושב שבלאט מגיע באמצע העונה? אולי בקיץ, אבל בטח לא עכשיו. למה לו? אולי בעתיד עוד יחזור אלינו, אבל לא בימים אלה.

12. DRORIKO Member

התכוונתי לקיץ האחרון לא לאמצע העונה. לא התכוונתי בהכרח לבלאט, אלא לכל מאמן בסדר גודל שלו. הבעיה שעם התנאים שמכבי הציבה אף מאמן לא הסכים אפילו להתקרב למועדון, ועכשיו מכבי נתקעת עם הבררה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רבע ראשון טוב מאוד שלנו. בואו נראה מתי תתחיל ההתדרדרות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז מחצית מצויינת. דארושאפקה חזרה לפרקים, אבל ידענו שוב ללחוץ על הגז. סמית', גאודלוק, אוחיון נותנים את הטון וגם ראד האמת. נקווה שלא יורידו את הרגל בחצי השני.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

48-31 במחצית למכבי...
    מישהו מוכן להסביר לי מה קורה פה? בכלל, המשחק בטורקיה? מה זאת האווירה הפסטורלית הזאת? זה ממש מצחיק, אבל כשמגיעים לקטע של האנטי ישראליות דווקא המשחקים בברצלונה וויטוריה הכי גרועים. אולי לא מפתיע לנוכח הקטע עם קטלוניה והבאסקים, אבל בוא לא נגיד שבטורקיה תמיד אוהבים אותנו. אני לא מומחה בעניין, אבל לי יש הרגשה שאם מכבי מגיעה הקבוצות הטורקיות המקומיות עושות אולי הכל בשביל להעיף את החוליגנים החוצה.

נו טוב, מבחינת המשחק אני די בהלם. הצטרפתי כמה דקות מסוף החצי וכמו נגד צסק"א לא ציפיתי לתוצאות כאלו. האם בחצי השני שוב נתפרק? האם זה אומר שלמרות הכל יש פוטנציאל לקבוצה הזאת?

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/16