מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק 4 הפרש...ההתפרקות בעיצומה. אין סדר בהתקפה, הגנה חלשה וההפרש למעשה נעלם. הכל תוך 6 דקות ברבע השלישי.

סוף רבע שלישי 61-58 למכבי...לדעתי גם ווימס נפגע שם...אוי, מכבי, אוי. הטורקים קולעים עכשיו גם ממגרש החנייה ולוקחים ריבאונד בהתקפה פעם אחרי פעם. ככה מתמוטטים.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/16
  2. zivmay Member

איזה קבוצה של מטומטמים. פעם שנייה ב3 ימים.
    ליובין גם לא נקי מטעויות, לא יודע מתי לקחת פסקי זמן חילופים מאוחרי, גרסה גרועה של גיא גודס.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט אין מי שיעשה סדר. אוחיון נחמד בשביל הליגה המקומית, אבל באירופה למכבי אין רכז. פשוט נורא לראות את זה. הכל מקרי ואם קולעים זה בעיקר בגלל ההברקות של גאודלוק.

אין הגנה, אין התקפה. חבורת זבל. הקבוצה הכי יקרה בהיסטוריה שלנו. איזו בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏23/12/16
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זו לא העובדה שאנחנו הולכים להפסיד אלא העובדה שהפסדנו את החצי השני בפאקינג 20 הפרש

Sent from my D2303 using Tapatalk

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יוגב אוחיון מזעזע בכל אספקט. גם מפספס ריבאונדים קלים, והם פתחו פער קריטי של יותר מסל רק כי הוא פשוט אידיוט ומסבך את ההתקפה במקום לסיים עם נקודות קלות (המסירה העקומה בעין עקומה לאייברסון).

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי ההפסד הזה על ראשם של שמעון, דיוויד והחברים שלהם. הם בישלו את הדייסה הזאת. הם בנו קבוצה ללא עמוד שדרה. שהם יתחילו לעשות סדר ואז נדבר. אני גמרתי עם הקבוצה הזאת. בתוך כמה ימים להפסיד בצורה כל כך שלומיאלית. באמת.

@orimor2212
    זה בדיוק הקטע. לבנות קבוצה על אוחיון ומקל...

7. DRORIKO Member

כל כך שמח על הניצחון של דרושפאקה. אחרי שסגר את הערוץ הפתוח מגיע לרקאנטי להפסיד כסף,הרבה כסף.
    ריספקט גדול לדיויד שמשתין לתוך הפה של המועדון שלא רצה אותו. אני ביורוליג עם דרושפאקה עד הסוף.

8. zivmay Member

ליובין עם קבלת החלטות מזעזעת בשני המשחקים האחרונים.
    רק מאמן טיפש מפסיד 20 הפרש ברבע אחד בשני משחקים ברצף. חילופים הזויים, פסקי זמן מאוחרים, יותר מדי שחקנים לוזרים נמצאים על הפרקט בזמנים קריטיים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    בלאט אולי יגיע לשלב הבא, לדעתי לא יותר. כל קבוצה אחרת היתה היום מנצחת. מכבי נתנה את המשחק הזה לביתיים.

10. DRORIKO Member

לפי מה שידוע לי המינימום שהציבו לו במועדון זה טופ 8. ככה שאם הוא יעשה את זה הוא יכול להיות רגוע. משם ואילך זה בונוס. חוץ מזה לא צריך לשפוט את הקבוצה שלו אך ורק לפי המשחק נגד מכבי. להזכיר לך שפנר ואולימפיאקוס הפסידו לה ואפילו צסקא מאד התקשתה נגדה(וגם בלי תאודוסיץ ודה קולו פערי האיכות על הנייר גדולים)

11. Roma מנהלים

גם אני חשבתי, אך אתה יכול להזמין את הערוץ דרך ערוץ 100\אתר האינטרנט\תמיכה טכנית ליום אחד ללא תשלום עקב המשחק. בקיצור שיטת מצליח מי שלא יודע ולא מנסה לא יקבל בחינם. כבר דאגתי להבהיר להם כמה הם זבלים ושיש להם שירות זבל.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין לי מושג. אין לי כבלים, אני בכל מקרה רואה באינטרנט אבל עם כל הכבוד, אף אחד לא צריך גם את הטירטור הזה של להיות אחראי לפתוח ערוצים ביום של משחק.

Sent from my D2303 using Tapatalk

13. zivmay Member

לא משנה אם מכבי קבוצה טיפשה או סבירה. זה מדהים איך כל קבוצה תופסת יום מהשלוש נגדה.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא עניין של תופסת יום. אנחנו פשוט לא יודעים לשמור על הקשת. זה ממש לא מקרי כל הסיפור הזה. אה, וצירבס מביך. שישחררו אותו וינסו להביא מישהו אחר. יותר נזק ממנו כבר אי אפשר לעשות אז לפחות להמר.

15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך לתגובה של עידן: יש מצב שמכבי צריכה לוותר על אופציות א׳ ואפילו ב׳ וללכת ישר לתוכניות מגירה שלה בכל מה שקשור לזרים. יותר מדי מקרים זכורים לי מהשנים האחרונות בהן שחקנים שהיא לא ציפתה מהם לכלום ו/או לא באמת רצתה להביא אותם הם אלה שבסוף הצליחו.