מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

לא בהכרח, אם יש מנהל מקצועי טוב הוא יכול לבנות את הקבוצה גם בלי המאמן, זה לפחות מה שאני מכיר מהכדורגל. מה שכן בקבוצות מהסוג הזה ברגע שהמאמן מבסס את המעמד שלו אז הוא יותר מעורב בהבאת שחקנים,אבל המנהל המקצועי הוא תמיד המילה האחרונה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

קודם כל, ברור שזו לא הבעיה היחידה. כל הגוף המסואב הזה שנקרא דירקטוריון מכבי הוא הבעיה העיקרית. שנית, מעולם לא אמרתי שמאמן צריך לעשות סקאוטינג. בכל קבוצה שמכבדת את עצמה יש מחלקת סקאוטינג שעוזרת למאמן להביא מועמדים לבקשתו. מה שאני אומר, שהמאמן הוא הסמכות הבלעדית לקבוע את מי להחתים מבין המועמדים שהוצעו.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתם שניכם מערבבים פה דברים שונים. בקבוצות בריאות בעולם, מאמן מקצועי או מנג'ר מקצועי הוא חלק מהצוות המקצועי. במקרה של מכבי ת"א, המנהל המקצועי הוא חלק מההנהלה, מה גם שהבעלים עצמם מחתימים שחקנים על דעתם האישית. והרי לכם שלוש עונות "נהדרות". כל פעם שמאמן לא יבחר את השחקנים שהוא רוצה, זה מה שיקרה. זה מוכח.

4. DRORIKO Member

אין בינינו מחלוקת שהעסק במכבי עובד עקום. אני דיברתי ברמה הכללית

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברמה הכללית אין לי בעיה עם מנג'ר מקצועי, כל עוד הוא עובד בשיתוף פעולה מלא עם המאמן והעוזרים שלו ולא מיישר קו עם ההנהלה.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי, זה אפילו לא עניין של מרד. הצחיק אותי לשמוע את רסקין צורח בטירוף במשחק נגד הכוכב האדום. שני הפסדים מאוחר יותר, על מה יש כבר לאוהד לחגוג סלים? אין לזה שום משמעות כבר.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה יודע מה? כבר לא אכפת לי מהניצחונות. לא מעניין אותי אם יעלו או לא, אני כן מצפה לראות הקרבה, מלחמה, הפקת לקחים מעונות קודמות אבל שמשהו יזוז. במקום זה המצב הולך ומתדרדר משנה לשנה אבל הדירקטוריון יודע לתמחר את המנוי כיקר באירופה ולהפוך את הקבוצה למסחרית ודוחה גם על חשבון אוהדים וותיקים לטובת אלו עם הכסף. זה מה שחורה לי הרבה יותר מעוד הפסד כזה או אחר.

8. זכאי Member

תכלס, גם ב2014 מכבי היתה על הפנים ואיכשהו בזכות רצף ניסים חסר כל הגיון והתעלות הזויה של טייריס רייס זכתה בגביע אירופה.

9. זכאי Member

מרוב שזה לא מצחיק זה כבר מצחיק.
    רק נזכיר שאנחנו מדברים על ענף אחר, שבו הפועל סירבה לעלות ליגה שלא על הפרקט ושבו מכבי לעולם לא ״תרד״ ליגה ליורוקאפ.
    אה, ועל הפועל כדורגל אף אחד לא שומר. אלו החוקים (המסריחים, גם אני חושב ככה) של ההתאחדות

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

לגמרי. מישהו זוכר שאותו טייריס לא שיחק בכלל בהדר יוסף כשהפועל נצחה בדרבי בתחילת אותה עונה (דירה להשכיר קבוצה להפקיר)?
    גם ב"טופ 16" מכבי עשתה 0/4 נגד ריאל וצסקא ואת שתיהן נצחה בדרך נס בשיטת הפיינל פור ההזויה והלא ספורטיבית.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

רק נזכיר שאנחנו מדברים על אותו מועדון מעפן (הענף ממש לא משנה) שמזמן היה נסגר על שלל האוהדים והרקב שיוצא ממנו לאורך ההיסטוריה. לא נורא, תמשיכו להחתים כל מה שזז, אתם בכיוון. עכשיו אם אין לכם משהו חכם להגיב בנושא של מכבי, כולל ירידות ועקיצות, המחק יעבוד.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא צריך למחוק אבל סבבה הפועל שלמות ומכבי זבל מיצינו את הנושא. אפשר לחזור לנושא הדיון שהוא מכבי תל אביב כדורסל.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינתי הערב זה משחק על הכבוד. אותי מעניין גם איך האוהדים יתנהגו. אני לא אהיה בבית, אבל אעקוב אחרי התוצאה. בשביל הליגה יהיה חשוב לנצח הערב, אבל לאט לאט מתחלחל לי ההרגשה שמכבי מחתימה שחקנים שרק חושבים על היורוליג. אין להם חשק לתת את הכל באולמות קטנים בנוסף לכל מיני חוקים מגבילים על זהות השחקנים. היות שהשחקנים הישראלים לא ברמה מספקת הבעיות לדעתי רק מצטברות.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מקווה מאוד שההיכל יהיה היום ריק. המועדון, ההנהלה והשחקנים, לא ראויים שהאוהדים האמיתיים יהיו איתם ברגעים הקשים. שאוהדי ה-5000 ש"ח מנוי ומעלה יגיעו היום לעודד, נראה כמה באמת אכפת להם.

הימור שלי: קאזאן ב-5.

15. yakov_y YNWA

אני בטוח שזה ייגמר בניצחון לצהובים כחולים, ניצחון שייתן חיוכים קלים, ״התחלה של דרך חדשה״, חישובים שאפשר להגיע לטופ 8 ובעיקר רק דברים רעים.
    מצד שני, הפסד היום ויהיה זעזוע גדול אבל זה לא יקרה.