מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. VAR Member

העניין עם הרצח באמת היה הטרלה. אבל תענה רגע בכנות - הייתם מגיבים לי פה לגופו של עניין ולגופן של טענות אם לא הייתי משתמש במשפט הזה? או שהייתם שולחים אותי כמו תמיד ללכת לחפש הוכחות ועד אז להמשיך לסגוד לדון?

מה הקשר? תהיה בטוח שלא אכפת לי אפילו קצת מה טיב היחסים בין האוהדים שלכם להנהלה על רקע מקצועי. אתה רוצה להגיד לי שההתעמרות בדייויד בלאט היא מה שמטה את הכף לטובת סוני ווימס כרגע? עד כדי כך מדובר בילדים קטנים שלא מסוגלים להבדיל בין עניינים מקצועיים לעניין שהוא ספק פלילי?

זה מתחבר לנקודה הראשונה - לא הייתי מביא לכאן עדויות מפורום צהבת אם בהסתמך על ניסיון העבר הייתם מגיבים לגופו של עניין ולא מנסים להוציא אותי קונספירטור בשקל.

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פה הטעות שלך - זה ממש לא על רק מקצועי גרידא. מקצועי (מה, שמביאים שחקנים גרועים?) זה אולי חלק מסויים בהתייחסות להנהלה. אז אני שוב מפציר בך - תסתכל מה אומרים על היחס של מכבי למועסקיה, בין אם זה בלאט (מה מקצועי פה?! הבן אדם הצליח בטירוף - זה היה אישי לחלוטין), בין אם זה ביופורד המסומם (ביקשת סמים ופלילי, קיבלת) לפני שאתה קופץ עלינו. מאחל לכל אוהדי הקבוצה בארץ שיהיו כאלה ביקורתיים וחשדניים כלפי כל צעד של ההנהלה שלהם. ההנהלה הזו, לזכותה יאמר, הביאה את זה על עצמו. וכולם מדברים על היחס המבזה שקיבלו שחקנים שעזבו בטונים צורמים. אגב, גם על צירבס (שטען שהתעללו בו או משהו כזה) האוהדים בפורמים ידעו טוב מאוד לרטון על ההנהלה אחרי שהתגלו הדברים האלה, ואין שום קשר מקצועי לעניין (הרי טוב הוא לא היה..).

3. VAR Member

מעולה, מעריך את זה מאוד (בלי צחוק). אבל אתה מבין את הצד שלי בעניין? במשך שנים אני מעלה כאן טענות בנושאים כאלה והתגובות היחידות שאני זוכה להן, הן בסגנון "היית שם? ראית? יש לך הוכחות? אז פנה למשטרה". אם אתם חולקים את אותה הביקורת (וידוע לי שיש דעות לכאן ולכאן אז בוא לא נתקטנן על זה) אז למה לא פשוט לומר "כן, צודק, אנחנו מתביישים שזו ההנהלה שלנו" ולגמור סיפור? למה הסנגוריה הציבורית הזאת ששמעון זכה לה כל השנים האלה?

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@יענקלך שחרר
    כי אתה מביא חארטות כמו ששמעון מזרחי רוצח שחקנים. מה אתה רוצה שנגיד : "צודק". באמת שאם הייתי שונא מכבי זה היה כל כך קל. הנה, אני אעזור לך, ובשביל המשך הדיון זה יהיה הפעם האחרונה שאני נותן לך תחמושת:
    הנה סתם, במקום להגיד ששמעון רוצח ילדים בשינה, ולהתפלא שאומרים עליך משהו, נגיד - תביא את זה:
    מאיק צירבס ומסכת ההשפלות שחווה במכבי תל אביב - וואלה! ספורט

ואז אני אענה לך (נדמיין שאתה הבאת את זה): אני מתבייש שיש שחקן בקבוצה (גרוע ככל שיהיה) שהוא בודד לגמרי, שלא שמים לב שחברתית הוא לא מתחבר לאף אחד, ולא מנסים לעזור לו ואפילו מעלימים עין מלכאורה התעללויות בו.
    זהו. מפה תמשיך לבד.

עוד בעיה שלך - אתה משרבב את השם של שמעון בכל הזדמנות כעוד פסיפס בטעויות האדירות ששונאי מכבי עושים - כי מי שמנהל בפועל את מכבי, גם מבחינת אחוזים וגם מבחינת מעמד, זה פדרמן (ורקאנטי). לשמעון יש הכי פחות אחוזים וכח כיום. הוא בעיקר משמש שם למלחמות באיגוד ובמנהלת. את כל השיט הזה מול השחקנים עושים ניקולה, פדרמן ואבן ("השדרה המקצועית"). אז זה גם מציק שאתה אומר שמעון, שבתכלס, הוא חלש יותר מתמיד, והאשמה היא על ה"אג'נדה הנוכחית" שמובלת בעיקר על ידי פדרמן.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

אל תתייפיף, גם אם השחקנים נתפסו מעשנים(בזמנם החופשי אגב) רוזן היה צריך להעלים עין. אבל הוא גם ככה רצה להיפטר מהם אז הוא מצא אחלה תירוץ. הוא לא שונה ממכבי בקטע הזה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בגלל שאנחנו בשוונג ויש פה כמה כאלה שמעיזים להגיד שאנחנו כל פעם מגינים על כל מה שקשור במכבי (הזוי שלעצמו, הדיון הזה מלא ארס וביקורת כלפי כל צעד של מכבי כמעט): נמשיך. אפילו שזה לא ההנהלה הפעם: עבירה מכוערת של אלכסנדר, גועל נפש, טוב מאוד שהורחק:

מקווה שהדברים הובהרו.

7. DRORIKO Member

עד עכשיו אני לא מבין מה הוא עושה בקבוצה

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

משעשע. אני רואה שההודעה הזאת נכתבה לפני שעה.
    עכשיו לפחות אולי תפסיק לקדוח על זמן המסך המוגזם שמכבי מקבלת, כשבתור אוהד הפועל, הדבר שהכי חשוב לך בזמן משחק של הפועל - זה מכבי וענייניה.
    אז אל תבכו על הסיקור על מכבי שאתם כאוהדי הקבוצה היריבה מתעניינים רק בה.

אגב, לא שאכפת לך - אבל הפסדתם להרצליה. רק מעדכן.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

oFiRzZz, orimor2212 ו-idans10 אוהבים את זה.
  9. zivmay Member

אני דווקא מאמין לסוני ווימס במקרה הזה.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

למה דווקא? הרבה מאוד מאמינים לו.

11. zivmay Member

מעניין אם סוני ווימס יוכל לעשות משהו. אבל אם מכבי הגיע למצב כזה, אני מאמין שהוא היה סוג של סרטן בחדר הלבשה.

12. DRORIKO Member

או שזה פשוט היה מהלך תדמיתי, סוני וימס הפך לאוייב הציבור אז מכבי על תקן הגוד גאיי שמחסל אותו. מכבי לא נראית פח בגלל סוני וימס,עובדה שקבוצות אחרות שלו כן נראו טוב. מכבי נראית פח בגלל אלה שזרקו הרגע את וימס

idans10 ו-הרצליה עד המוות אוהבים את זה.
  13. Telkiyski Member

ומצד שני, גם אתה כתבת פה בזמן משחק של קבוצתך מכבי הרצליה (נצחתם את ביתר תל אביב אגב, מזל טוב).

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אכן. אני מעדיף את מכבי סל על הרצליה רגל. אני אוהד בלאי אחושילנג של הרצליה, כבר לא הולך כמעט למשחקים. לא הכי מזיז לי אם מפסידים או מנצחים. שנה שעברה הייתי ביותר משחקים כי היה מאבק על העלייה, השנה לא הייתי באף אחד. כן, בדיוק כמו שזה נשמע לך. לפחות אני מודה בזה שאני לא מתעניין בהרצליה אם זה על חשבון מכבי.

תנסה לזכור את זה שאתה מוחא על הכתבה על ווימס והפאף היום בחדשות הספורט על כך שבושה שמתעסקים בזה ולא נותנים במה להפועל נגד הרצליה.
    Sent from my LG-H815 using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/17
  15. Telkiyski Member

אכן לא נותנים במה להפועל נגד הרצליה. בקושי קפיצות ליובל היו.
    העיקר לראות מכבי נגד אשדוד. מעניין.