מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. yakov_y YNWA

סיפור סימפסון זה אחד המחדלים הכי גדולים שהיו, חבורת אפסים כל מי שאחראי עליה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אומר זאת שוב. בשביל לעמוד בלחץ של מכבי אתה צריך שחקנים טובים. ההנהלה בנתה בקיץ האחרון קבוצה, אבל מה נשאר ממנה עכשיו? ווימס וצירבס שוחררו. מחליפים לא הגיעו (נגמר הכסף?). הישראלים לא שווים הרבה וחוץ מראד אין הרבה כשרון בקבוצה הזאת. כנראה שאם מכבי רוצה להריח את צלחת האליפות היא צריכה בעיקר את גאודלוק בכושר כי אחרת העונה תגמר בקרוב.

ההנהלה בישלה את הדייסה הזאת. שתהנה לאכול אותה. אליפות של ירושלים תפתח עוד יותר את הפצעים שלנו כי מילא שלא מצליחים באירופה, אבל בשנתיים האחרונות מכבי הפכה לקבוצה מן המניין בליגה.

אני אוהד את הקבוצה מאז 1986, ולדעתי לא זכור לי שנתיים כאלה ברצף. זה אומר משהו, ועכשיו תורה של קבריניטי מכבי כדי להוציא אותנו מהבוץ הטובעני הזה.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למכבי יש שחקן חיזוק חדש ומשמעותי. הוא יביא לנו את האליפות. שמו יונה ויזנטל...איש המתמחה בניהול משברים... */aaarofl

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

@idans10
    קראת את ה"מועדון" של גרינוולד? אני באמצע. יש דברים מעניינים מאוד.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא קראתי. אני בטוח שמעניין, הבעיה שאני כבר לא יודע למי להאמין. מעולם לא סבלתי את גרינוולד, היה בעיקר מבלבל את המוח למרות שגם היה מדליף החוצה מסמכים מהקבוצה. מצד שני, כמו שאנחנו נראים, יושבים שם בהנהלה שקרנים פתולוגיים, אז יש מצב שהוא צודק בהכפשות שאני מניח שהוא כותב. יש מצב אני אעבור על הספר גם כן.

6. yakov_y YNWA

לפני כ-3 שבועות נכנסתי כהרגלי ל״צומת ספרים״ ול״סטימצקי״, בכל פעם שאני נכנס לשם אני יוצא אחרי שעה בערך בגלל שאין לי מושג איזה 2 ספרים לרכוש מהרבים והטובים שיש שם ודווקא את הספר הזה הכי רציתי לרכוש וגם רציתי לשאול כאן בדיון מה דעתכם על הספר אבל הייתי בטוח שאני ההזוי היחיד שמכיר את הספר הזה.

יש לך המלצה לתת עליו ? אפשר הרחבה על הספר ? יש שם נתונים יבשים וסיפורים שאנחנו מכירים או דברים חדשים שלא ידענו כמו בסיפור פנאן ?

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני באמצע. יש ביקורות ומגוונות חלק מתייחס לחלק הראשון שלו כטוב מאוד ולחלק השני (מכבי בעידן הנוכחי) כלא משהו. החלק הראשון כולל את הסיפור של פנאן - לא רע בכלל, מוציא את מכבי הרבה יותר טוב ממה שחשבתי ואפילו גרינוולד שהיה אמור להכנס באמ אמא של מכבי מוציא אותה לא רע. אין יותר מדי דברים חדשים חוץ מכמה תיעודים של ה"בנק" כולל צילומים של מסמכי נייר שעליהם רשם מוני. בעיקר סיפור עלייתו ונפילתו של מוני ואיך הגיע לאן שהגיע (אני לא אספר כדי לא להרוס לך אם תחליט לקרוא..) כמו גם השתלשלות העניינים שהובילה לאותו בוקר של ההתאבדות. הוא מכסה את זה מאוד יפה. בהמשך יש את התחלת מכבי - שנות ה60, השליטה האדומה וכו' - ההגעה של טל ברודי ב67 ו69 כששמעון נכנס. פה נעצרתי. עד כה נחמד, לא יודע כמה מזה "יחדש" לך אבל נחמד.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

באתר של כנרת פרסמו 16 עמודים מהספר. נראה מאוד מעניין. אגב, גם לא כזה זול יחסית לספר, 100 שח.

Sent from my D2303 using Tapatalk

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

"עשרות שיחות - אולי מאות - התקיימו בימים האחרונים בין נציגים רשמיים מטעם מכבי לבין האוהדים. אוהדים שהביעו מחאה ברשתות החברתיות קיבלו פניות בצ'אטים, והוצע להם להיפגש ולשטוח את טענותיהם; אוהדים שאינם מנויים קיבלו הצעות טלפוניות לכרטיסים בחינם ולמתנות אם רק יואילו בטובם להגיע למשחקים. מי היה מאמין. מכבי תל אביב, שמילאה אולמות והותירה רשימות המתנה, מתחננת בפני צופים שיופיעו".

זה באמת המצב?

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן

Sent from my D2303 using Tapatalk

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי סיימה את הליגה במקום הכי נמוך בתולדותיה. אז יופי שפיטרו את בגאצקיס, אבל מבחינתי ההנהלה הם אלה שאשמים במה שקורה בשנים האחרונות בקבוצה. שמעון ודיוויד היו כבר מזמן צריכים להעביר את השליטה לאנשים אחרים, אבל הם לא עשו את זה. האגו (והגיל) ניצח וגרם להדרדרות ענקית בהשגי הקבוצה.

טוב לראות שחלק מהאוהדים החליטו להראות שהם לא מוכנים לראות את הקבוצה מתפרקת. אני מקווה שהקמפיין יצליח כדי שההנהלה תעשה את הצעדים הנחוצים בשביל לחזור לדרך המלך.

12. Raulito Madridista

לא מבין כלום בכדורסל אבל המאמן הזה היה צריך ללכת הביתה כי את השחקנים שהם חרפה אי-אפשר לחתוך עכשיו. מדברים על 'התדמית' של המועדון והרצון לא לפטר עוד מאמן, אבל זה היה עלול לעלות להם בתואר. ובלי קשר, התדמית של המועדון בריצפה ולא רק בגלל עונה מבישה על הפארקט אלא בגלל הנהלה ביזיונית. מכבי כדורסל הפסידה בליגה יותר מהפועל ת"א בכדורגל.
    צביקה שרף אמר דברים נכונים על מכבי, חשבתי לרשום ששיבק סמרטוט ריצפה ופוגע במעמד המאמן, אבל הוא יודע שאת האש ההנהלה תספוג והוא רק חותמת גומי שם ואולי יהיה לו פוקס ואם יזכה בתואר הוא יישאר.

13. DRORIKO Member

אתה עדיין מבין יותר מההנהלה של מכבי

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

שימו לב לחרטא שמאכילה מכבי את אוהדיה:
    "הגלוי לעין" נראה שיש כאילו שינוי - פדרמן ומזרחי כבר לא יושבים מאחורי שיבק אלה יותר מאחורה. הודיעו שגושי העידוד ירדו למטה לאולם ולא יהיו למעלה ביציע. בכל מה שגלוי לעין - הנה אנחנו משתנים אנחנו מקשיבים לכם.
    אבל מה קורה בתכלס מאחורי הקלעים? אבי אבן וניקולה מתרוצצים ברחבי היבשת ובודקים שחקנים, דני פדרמן מעורב גם הוא חזק בעניינים.

בקיצור, הכל אותו דבר - עושים הצגה כדי להראות שהם יעני מסיקים מסקנות. איזה בלוף.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארז, כבר הצטרפת למטה בפייסבוק? נראים רציניים שם החבר'ה. אני מנסה שם לשטוף להם את המוח בכך שפשוט לא יחדשו מנויים. חייבים פעם אחת להיות חזקים. אחרת לא עשינו שום דבר.