מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אבל במכבי איבדו את הראש. שירושלים יחגגו את האליפות ההיסטורית שלהם איך שהם רוצים. במקום שהדבר ישתמש כתמריץ אנחנו משאירים את גודס כמאמן ועסוקים בכל מיני טריקים ילדותיים כדי לקבל טיפה תשומת לב. בחיי, לאיזו רמה ירדנו?

השארת גודס היא טעות ואין לי יותר מה להוסיף בעניין הזה. ההנהלה משדרת לוזריות שכבר שנים לא ראיתי ממנה. אם אורי אלון באמת ווינר אז הנהלת מכבי צריכה עוד להמציא הרבה טריקים זולים כדי לקבל טיפת תשומת לב. לא היתה שום סיבה להשאיר את גודס. מאמנים אחרים עפו בגלל פחות מזה. ההשפלה בליגה היתה העונה מוחלטת. גם עם סמית' ולנדסברג בריא חטפנו בהיכל מירושלים ובדרבי. באירופה אולי הגענו לשלב המתבקש, אבל בסה"כ לא הצלחנו לסיים בטבלה לפני הקבוצות הבאמת גדולות.

אז ברור שיש להנהלת מכבי בעיה אם רוצים מאמן ישראלי אחר. בעיניי אין בארץ אף אחד אחר מועמד להוביל את הקבוצה. אז האם השארת גודס היא ברירת מחדל? האם שום מאמן אירופאי ברמה לא היה מעוניין להגיע אלינו? בסופו של דבר זה מראה שהכדורסל הישראלי לא בדיוק מצטיין כרגע במאמנים ישראלים. ארז אדלשטיין טיפה בולט, אבל גם הוא לא גאון. דני פרנקו לוקח עכשיו אליפות, אבל שלא יסתנוור מההצלחה הזאת. מאמנים אחרים לקחו ממכבי אליפות, זה לא הופך אותך מיד למאמן גדול.

התקווה היחידה כרגע שלי היא:
    1) עונה ללא פציעות רציניות. אם הישראלים בקבוצה יישארו בריאים אנחנו מסוגלים בצ'יק לקחת שוב אליפות. אליהו והלפרין לא יותר טובים מפניני ולנדסברג, אוחיון וכנראה מקל.
    2) זרים טובים. נראה מה רוצ'סטי מסוגל לתת ומי יצטרף אליו.

בסופו של דבר אפשר גם עם גודס לקחת אליפויות ברצף בטח עם הישראלים בריאים. עם החוק הרוסי רצו להגביל את מכבי, אבל כמה שזה ישמע מצחיק, המנהלת מגבילה עכשיו גם את ירושלים. השוק הישראלי מאד מצומצם ומוגבל כך שבקטע הזה אני ממש לא חושש. ירושלים לא תברח לנו שם ואליפות אחת לא הופכת את אורי אלון לאיש יותר משפיע ממזרחי או פדרמן. אז את גודס נמשיך לסבול, אבל להנהלת מכבי יש עכשיו מה לעשות לגבי בניית הסגל. שם היא תצטרך להוכיח שהיא עדיין לא איבדה את זה. אורי אלון לבטח יצרף זרים טובים בטח אם הקבוצה תצטרך ליורוליג.

ימים מעניינים מחכים לנו.

אלעד, הרצליה עד המוות ו-idans10 אוהבים את זה.
  3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות,

אני חיכיתי בתומי להודעה של מכבי על גל מקל היום, ובסוף אני בכלל רואה ציטוטים שחצניים של אורי אלון לגביו?

https://31.media.tumblr.com/d0e6340f814c5b8b5e6d85c75c14f106/tumblr_inline_myztgqSiv41rt6qr4.Xxx

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

נו מה אני אגיד לך, קיוותי לא פחות ממך.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארז תתפטר, איזה מן מקורב אתה ;)

וברצינות, בין אם זה מקל או לא, זה ממש לא מעניין אותי. את הסטירה אכלתי במינוי של גודס מחדש, באמת שלא האמנתי שימשיכו איתו אחרי זוועה כזו כמו שהיתה בחצי הגמר מול אילת ושום תירוץ של שחקנים פתועים לא תופס פה. מאמנים במכבי עפו על הרבה פחות. כאדם אני ממש מחבב את גיא, כספורטאי בכלל הערכתי אותו, אבל בושה וחרפה שנותנים לו לשמש עוד עונה כמאמן ראשי באחת הקבוצות הבכירות באירופה.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי ברור לי שאם ירושלים היו משחקים ביורוליג מקל היה בוחר בהם בלי לחשוב פעמיים.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גם. וגם אם לא היה ירושלים (או יותר נכון ירושלים שלפני עידן אורי אלון) הוא היה שווה חצי ממה שהוא הולך לקבל.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שהיכולת הכלכלית ביחד עם ההיצע הדל להחריד בשוק הישראלים תיצור משכורות לא פרופורציונאליות.

מצד שני, הפלוסים בפרוייקט של ירושלים הרבה יותר גדולים ורבים מאשר החיסרון היחידי הזה.

10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך שלא מסובבים את זה, נוצר מצב שמכבי ת"א לא יכולה להרשות לעצמה מבחינה תדמיתית להפסיד במירוץ אחר גל מקל להפועל ירושלים, ולכן אני רואה מצב שבו הם מתאבדים עליו בכל מחיר, גם אם זה אומר לשלם משכורת מנופחת מאוד.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא חושב. כלומר אני מסכים עם הנושא תדמיתי בעיני מכבי (למרות שאם הייתי הבעלים, ה"אגו" מול ירושלים היה מזיז לי את הביצה), אבל לדעתי הם למדו (אני רוצה להאמין לפחות) ממקרה אליהו לא לשפוך ים של כסף על ישראלים אוברייטד. יש להם כבר את אוחיון שהוא פחות או יותר תואם מקל מבחינתי ובלאו הכי אף אחד מהם לא יהיה רכז ראשון, אז טבעי שמקל כנראה יעדיף את הירושלמים, שם יהיה לו תפקיד מרכזי. מצד שני, אם ירושלים לא הולכת ליורוליג, כאן זה המבחן של גל שיראה האם הוא יעדיף תפקיד משני ויורוליג בפחות כסף, או לקבל אולי יותר ולהסתפק ביורוקאפ. מכבי ממש לא צריכה להתאבד עליו ואפילו הייתי אומר גם שלא צריכה אותו כלל. לא בכל עונה 50% מהסגל ייפצע ובשביל שאולי הוא יגבה את מצבת הישראלים, לא הייתי נותן לו יותר מ-400-500K. כרגע צריכים להתקד בקלע בכיר שיגיע במקום היינס ושייצור קו אחורי עם רוצ'סטי ודווין, כאשר יוגב, סיל ופניני מגבים. הקו הקדמי יותר בעייתי, כי שם למעט רנדל (ככל הנראה) אף אחד לא סגור. סופו עוזב וצריכים להביא סנטר דומיננטי זה ברור (היה מתאים לי מריאנוביץ', גם הגנתית ובעיקר בגלל הריבאונד), אבל פה צריך גם לראות אם טיוס עוזב ולהביא מחליף בסגנון (דיברו על רות'בארט, יכול להיות אופציה מעניינת, למרות שאני מפחד שיטחנו אותו ביורוליג) וגם אלישי כדיר על חשבון ג'ייק כהן יכול להיות מהלך לא רע. אגב, אם כבר ללכת על שחקן בכל הכוח ולשלם לו יותר מירושלים זה דגן יבזורי. קלע מצויין שמכבי משתוקקת לאחד כזה והוא עוד ישראלי.

12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי מכבי תוותר על מקל? בירושלים לבטח יחשבו שהם 'ניצחו' אותנו, אבל לא נראה לי שנראה בקבוצה גם את אוחיון, גם את רוצ'סטי, גם את פארמר וגם את מקל.

מילה לגבי מה שעידן אמר. הקו הקדמי צריך חיזוק רציני. מאד מעניין אותי לדעת איזה שחקנים מכבי תחתים.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחירי המנויים לעונת 2015/2016

מרכז תחתון –אולם 2-3 10,300 ₪
    מרכז תחתון –אולם 8-9 9,000 ₪
    אלכסון תחתון –אולם 1-4-7-10 6,500 ₪
    סל תחתון –אולם 5-6-11-12 3,000 ₪
    מרכז עליון – יציע 2-3-8-9 3,000 ₪
    אלכסון עליון - יציע 1-4-7-10 2,800 ₪
    סל עליון - יציע 5-6-11-12 1,400 ₪ מבוגר, 1,300 ₪ ילד – נוער – חייל

מדהים, כמה שהקבוצה הזו תלושה מהמציאות....

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מבטיח לך שיגמרו המנויים. כמו אשה מוכה אנחנו.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk