מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גם צסק"א מנעה מאיתנו את חימקי שהיא הכי חזקה בדרג 3. בית א - ריאל, פנר, חימקי...:blink:

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

באמברג ! מצויין. חששתי מאוד מז'לגריס ומילאנו.

בית א' - שאלוהים ישמור.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

גם דארושפאקה איתנו. חייב לציין שאני מבסוט.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ססארי דרג אחרון. אמנם הכי טובה שם ואלופת איטליה, אבל לא באמת קבוצה שמאיימת עלינו. היינס ולוגאן באים....

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקיצור אחלה בית. צסק"א, מלאגה, באמברג, דארוששפקה וססארי. מקום שני חייב כאן לכל הפחות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אגב, זה ברור לכם שהיינס יהיה המצטיין במשחקים מולנו, כן?

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

חדשות, עידכונים ושמועות:

1. פבראני - גודס כבר דיבר כאילו הבחור חתם. במכבי התאהבו בקונספט של מקלין ופבראני. פבראני גבוה שקולע מ-3 ומקלין שחקן עם פוסט אפ ויכולת חפירה בצבע.
    2. ובהמשך לעניין - הסוכן של מקלין טען שהם סירבו למכבי ודיווחים באיטליה אומרים שהוא בדרך למילאנו. לא ברור אם יש אמת או לחץ על מכבי כדי למשוך עוד קצת כסף. בגלל עניין הזה - פבראני עדיין "מוקפא" ולא יחתום כנראה עד אשר יהיה סגור ה-4 שלידו.
    3. מקל - בכל האתרים דווח שעד ה10.7 (מחר) מקל אמור לתת תשובה אם מצא קבוצה בנ.ב.א או לבוא למכבי אחרי שהפרטים איתו כבר סוכמו. מצד שני, אחרי החמת פארמר התבטא אביו של השחקן (אלון) "מכבי עושים את כל הטעויות האפשריות". עדיין, כמו כל הסיפור איתו בשנה האחרונה, לא ברור.
    4. במידה שמקלין לא יחתום, רנדל עדיין מועמד....

מאמין שעד שבוע הבא הסגל של מכבי יהיה סגור.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי עושים את כל הטעויות האפשריות, אבל לפחות במקרה של מקל, האבא יכול ללכת ולישון על האף.

הנושא של רנדל שערורייתי. מילא למכבי היו שחקנים בעמדה הזו, אבל לשחרר שחקן מוכח שהיה העוגן של הקבוצה כאשר אנחנו ריקים לחלוטין בקו הקדמי פרט למ'באקווה? אתם בקו??
    גם פבראני יהיה סימן שאלה גדול. בעצם כל הקו הקדמי עזב ועכשיו אנחנו צריכים להחתים שחקנים בתקציב שאני מניח שיהיה מוגבל. פישר במקום טיוס לדעתי זה מאסט, אלטיט במקום כהן (שיקבל גם את הדקות של ג'ייק בליגה)וחייבים לפחות עוד שני שחקנים מלבד רנדל/מקלין/ ופבראני.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גל ביקש ממכבי עוד זמן כדי לנסות ולקבל חוזה בקבוצת נ.ב.א. מכבי לא הסכימה וחתכה את העניין.

אין מקל.

de Middenweg, idans10 ו-אלעד אוהבים את זה.
  10. Charlton Member

לטעמי ההחתמה של רוצ'סטי היא טעות, לא שלא מדובר בשחקן טוב, שחקן טוב אבל טעות
    אני סומך על פארמר בעיניים עצומות, מדברים על זה שלא הלך כ"כ באירופה מחוץ למכבי- לא מעניין ומהכרות עם המנטליות במכבי פארמר יושב לי בול.
    בניגוד לפארגו אולי פחות אתלט- אבל הרבה יותר יציב, מאוזן ועם קבלת החלטות שונה לחלוטין.. החתמה מעולה
    פארמר ואוחיון זה מספיק לעמדת הרכז.
    עמדה מספר 2 זה הימור גרוע של גודס- בונים על סילבן, מצטער אבל לא! יכולת טובה(לא מספיק לרמות הגבוהות ביורוליג ובתוספת יכולת הגנתית בינונית -)
    אני פסימי לגביו. דגן זה סבבה ויפה לליגה ואיזה 2-3 משחקים טובים ביורוליג. לא מאמין שמעבר לזה.
    מאמין שלגבי משחק הפנים יהיה שידרוג בניגוד לעונה הקודמת(לא שזה חוכמה גדולה) אבל שמה יהיה בסדר

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ג'מל מקלין רשמית בארמאני מילאנו. לא יודע מה מכבי יעשו עם עמדה 4 עכשיו. אולי רנדל, אולי באביט.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מצאתי תמונה עדכנית של גל מקל

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/4/size475x318/507814.Xxx

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וברצינות, מקל בעצם מציל אותנו מלהיות הקבוצה המפגרת עלי אדמות, כן, גם יותר מהניקס. אין לי מושג מה חיפשו במכבי כשרצו לצרף את מקל לקו שכבר כולל את פארמר, רוצ'סטי ויוגב, כשמנגד הקו הקדמי ריק לגמרי.

@Charlton , אתה אומר שהחתמת רוצ'סטי היא טעות, אבל אל תשכח שמכבי החתימה אותו ראשון. כלומר, כשהחתימה אותו עדיין לא ידעה מה קורה עם פארמר. אם היו מחתימים את פארמר ואז את טיילור, הייתי מסכים איתך. אבל מכבי החתימה את המונטנגרי שהיה אמור להיות רכז ראשון והיתה צריכה להחתים קלע בכיר. במקום זאת, התפנה כנראה פארמר ומכבי לא רצו לוותר עליו. אני לא שלם עם זה, לא בגלל שפארמר לא טוב, אלא כי הוא לא השחקן בתפקיד שאנו צריכים ושכל כך היה נחוץ אשתקד. חובה היה על מכבי להביא קלע זר מוכח וזה עוד לפני שנגענו בקו הקדמי שעדיין לא קרוב להבנות. מקווה שלא נתפשר עליו בגלל שהוצאנו יותר מדי על הקו האחורי.

14. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

השאלה מה קורה עכשיו - אותם 700 אלף דולר שהיו אמורים ללכת למקל ילכו לעמדה 4? לא יודע. לא נראה לי שאף אחד יודע.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה דברים:
    הגרלה - מספיק לראות את בית א' כדי להבין שיכולנו לקבל בית יותר קשה. מסכים עם עידן, ברור לכולנו שהיינס יתן מולנו הצגות...
    מקל - באמת, הסיפור הזה כבר מזמן היה צריך להגמר. רוצ'סטי, פארמר ואוחיון הם אחלה קו אחורי, אבל אני עדיין רוצה לראות קלעי טהור.
    קו קדמי - חבל לי טיפה על מקלין, אבל לא ברור לי מה פתאום רנדל נכנס לתמונה. גם פה יש קרקס כי בעיניי מקלין הרבה יותר סנטר ורנדל מספר שלוש. אני מעריך שיחתימו את פבראני בעיקר בגלל שהוא זול. נותר רק לקוות שהוא לא פלופ או שהוא ייפצע שוב לתקופה ארוכה. ממה שני חושב באביט שוב יותר 3 מאשר 4 או 5 כך שבנתיים יש לנו רק את המפלצת שהגיע מגרמניה.

בקיצור, מרוצה שמכבי מבינה שהיא צריכה סגל יותר רציני מאשר לפני עונה, אבל בנתיים נראה כאילו כולם שתויים או משהו כזה.