מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. yakov_y YNWA

יובל זוסמן, אבא שלו היה מאמן שלי והיה מתאמן איתי ועם הקבוצה שלי לפני כמה שנים, נתנייתי, כישרון גדול ממה שהבנתי, גארד 197 ס״מ, מרשים.
    זוסמן ושגב נחשבים בחוק של ה-22, מה עם שחקן ישראלי עד גיל 25 ?

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה למכבי אין סקאוט שבודק באירופה האם יש עוד כמה חבר'ה שיש להם שורשים יהודיים? את האמת שאני צוחק מהחדשות האלו. עכשיו נותר רק לקוות שהשידוך יצליח.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יוגב אוחיון נכון לעכשיו מלך החטיפות של היורובאסקט. מכבי צריכה ללמוד ממה שקורה איתו בנבחרת ישראל. רב התלונות שלנו על יוגב היו כי ציפינו מרכז ראשון של מכבי ליותר (קליעה בעיקר) אבל הוא פשוט לא באמת יכול להוביל קבוצת טופ יורוליג - אבל תראו מה קורה שהוא מגיע מהספסל: חטיפות, אנרגיה, פחות זריקות ביותר אחוזים, מריץ התקפות, חודר טוב יותר.

זאת הפוזיציה שצריכה להיות ליוגב במיוחד ביורוליג. שחקן שמגיע מהספסל אחרי שפארמר/רוצ'סטי מותשים/בעיית עבירות/שומרים אותם חזק חזק - ומשנה את המשחק.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא רק שאוחיון היה רכז ראשון בעונה שעברה, זה שממש נאלצנו לשחוק אותו שהוא כבר משחק עם כאבים כל משחק ומשחק עקב החוק הרוסי, ולא כל אחד היה מתנהג כמו שהוא התנהג (ע״ע טיוס). כל הכבוד לו על זה, ומקווה שדברים יקרו כמו שאתה כתבת, ארז.

אגב, אם כבר עסקינן בשחקני מכבי בנבחרת, אז יבזורי. קצת מדאיג, לא ככה?

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אפרופו יוגב, אני לא חושב שהתאכזבנו ממנו כי זה מה שציפינו. לא חושב שיש אוהד מכבי שפוי שמלכתחילה ציפה מיוגב להיות רכז ראשון, אלא טעויות ההנהלה ברכזים לא רכזים הביאו אותו בסוף להיות איש משימה שגדולה עליו. כנ"ל גם מקל אגב, אם היה מגיע.לראות אותו באליפות רק מחזק אצלי את הדעה שהחזקתי, על כך שהוא לא יכול להוביל קבוצת טופ יורוליג כרכז ראשון. אם פארמר ורוצ'סטי יתפקדו כפי שמצופה מרכזי טופ יורוליג, אוחיון יהיה הרבה יותר אפקטיבי מהספסל.

ynet רכש נוסף לגודס? אפוואיבו מועמד למכבי ת"א - ספורט

אני אומר שיש בינינו כאן בפורום חפרפרת, ואני לא מתכוון לחשוף אותה... (@הרצליה עד המוות )

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

*/aaa021 אבל זה באמת היה כל הקיץ ולא ממני. גם הדובר של חיפה לשעבר אמר שאופייבו מחכה למכבי וגם גורם בכיר צוטט במכבי שהמחשבה הייתה ברגע שטיילור חותם להחתים את אופייבו ולסגור את הסגל. אופייבו על הגדר בשביל מכבי (דוחה כל הזמן הצעות) וזה הצ'אנס האחרון שלנו להחליט אם כן או לא.

אני בעד. זה לא קלארק אבל רנדל & אופייבו סוגר אותי בעמדת 4 באופן יפה.

יבזורי בתחילת הקיץ ורנדל ואופייבו משתלטים על עמדה מספר 4 במכבי? שמישהו יבדוק שHeroball@
    לא קופץ ממגדלי הזיקוק בחיפה או משהו כזה...

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מי האמין שהתקווה של אוהדי חיפה יגיעו השנה דווקא מהכדורסל?? :rolleyes:

בכל מקרה, אין תלונות כרגע לגבי עמדה 4, כן לגבי 5. יש לנו סנטר טבעי אחד וגם הוא די צולע, לפחות לפי הדיווחים האחרונים. ברור שבליגה זה לא אמור להוות בעיה, מ'באקווה ופאבראני אמור להספיק, אבל באירופה יטחנו לדעתי את מ'באקווה כשישחק 5 ואם פאבראני לא חוזר לעצמו, אנחנו בבעיה מאוד קשה מתחת לסלים, לפחות מבחינת ייצור הנקודות.

9. DRORIKO Member

דווקא אוהדי חיפה אמורים לדעת מהכדורגל כמה המשחקי קדם עונה משקרים :p

10. DRORIKO Member

אל תתבלבל הרכז הראשון היה לגמרי פארגו. אוחיון היה על תקן הצל שלו

עכשיו כשגם פארמר וגם רוצ'סטי עוברים את החוק הרוסי אוחיון,על הנייר לפחות,הולך לשבת על הספסל גם בליגה,מה שכמובן לא מהווה בעיה כי הוא שחקן נטול אגו. מצד שני,הוא יכול לקוות שרוצ'סטי יתגלה כפלופ והוא יוכל להשתחל במקומו לחמישיה, בדיוק כמו שהיה עם היינס.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

למכבי ת"א אמורים להיות מספיק משחקים בשביל לחלק בין כולם. ויוגב הוא מספיק בכיר כדי לקבל את ה-20-25 דקות לערב. בין אם זה בחמישייה או לא, זה כבר פחות משנה.

12. DRORIKO Member

ברור שהוא ישחק 20 דקות,מי אמר שלא? אבל עדיין זה יהיה הרבה פחות מהכמות שהוא שיחק בעונה האחרונה. לגבי היורוליג,אם גם פארמר וגם רוצ'סטי ישתלבו בקבוצה יוגב מסיים את הערב עם סימן של ספסל על הישבן.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עונה אני שומע שאוחיון הולך להתייבש על הספסל וכל פעם הוא מוכיח שההיפך הוא הנכון.

אגב, לכל שחקן יש אגו. יש כאלה עם יותר ויש כאלה עם פחות.

14. DRORIKO Member

בגלל זה ציינתי את המקרה של העונה שעברה. הכל שאלה עד כמה פארמר ורוצ'סטי,עם דגש על השני שהוא עוד סימן שאלה, ישתלבו בקבוצה.
    .
    ב-2014 כשטייריס נכנס לעניינים הוא והיקמן היו לפני יוגב בהיררכיה

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/15
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זה הרבה פחות? הוא אמור מלכתחילה לא לשחק 40 דקות! זה שנפלנו עם חרא רכזים ושחקנו את יוגב, לא אומרשזה אמור להיות התפקיד הרגיל שלו. הוא אמור להיות שחקן משלים ויעשה את זה בצורה הטובה ביותר.