מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

לא אמרתי שלא, רק אמרתי שהוא ירד בהיררכיה.

אגב לדעתי מי שיהיה באמת נער פוסטר, ולמעשה אני לא מבין בשביל מה הביאו אותו בכלל זה דגן יבזורי. בעמדה 2 יש את רוצ'סטי ולנדסברג שיותר טובים ממנו ולעמדה 3 אין לו בכלל כניסה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא מסכים. הוא יקבל דקות, בטח בליגה הישראלית. חוץ מזה, אתה שוכח שכשמכבי החתימה אותו, לא פארמר ולא רוצ'סטי נחשבו כישראלים, ככה שבכל מקרה היינו צריכים אותו לחוק הרוסי. ונער פוסטר הוא לא יהיה. אני חותם.

3. DRORIKO Member

הוא יקבל דקות אם במכבי יפיקו לקחים מהעונה שעברה ובמשחקי גרבג' בליגה יתנו לכוכבים לנוח ויעלו עם האלטיטים למיניהם. לא רואה אותו מתלבש בדרבי או במשחק נגדינו

4. DRORIKO Member

.[/QUOTE]
    חוץ מזה, אתה שוכח שכשמכבי החתימה אותו, לא פארמר ולא רוצ'סטי נחשבו כישראלים, [/QUOTE]
    החתימו אותו מתוך הפאניקה של אובדן האליפות על הפציעות של הישראלים. עכשיו כשרוצ'סטי התאזרח יבזורי יאבד גם את ה-5 דקות שהוא בנה עליהם

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה עשית אותו, רפי מנקו? יתלבש וישחק

6. DRORIKO Member

לא רפי מנקו, עוד אחד מרשימה ארוכה של ישראלים שלא מצאו את עצמם בצהוב

7. yakov_y YNWA

פארמר/אוחיון, רוצ׳סטי/יבזורי, סמית׳/לנדסברג - פניני שחקן 11.
    זה הקו האחורי של מכבי ת״א, פניני אחרי פציעה קשה, פניני בנוסף יישחק לא מעט כ-4 בליגה שלנו כי אין גבוה ישראלי לקבוצה ובלי קשר אני לא חושב שפניני עדיף על יבזורי, אז נכון שיבזורי הוא האחרון ברוטציה יחד עם פניני בקו האחורי אבל משחקים פעמיים בשבוע לאורך עונה שלמה כמעט.

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

לנדסברג הרבה יותר טוב מיבזורי בתור 2. חודר הרבה יותר טוב,קולע הרבה יותר טוב,לוקח יותר ריבאונד. ההגנה שלו לא טובה(למרות שהשנה רואים שהתחיל יותר לעבוד על עצמו) אבל זה לא שיבזורי הוא איזה עילוי הגנתי ששווה לתת לו קדימות על סילבן בעמדה. אם כבר הגנה,אז אני יכול לראות את אוחיון מקבל קדימות על סילבן בתור גארד שני שיחפה על האין-הגנה של פארמר, אבל לא את יבזורי,נו באמת

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/15
  9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אבל עוד פעם זה לא שרבים מי ישחק 40 דקות, בשביל זה מחלקים עוגה. 6 שחקנים יתחלקו בסדר גמור בליגה ובאירופה. דגן יקבל יותר דגש בארץ, סיל יותר דגש ביורוליג. הם לא יבואו אחד על השני. עדיין מדובר על אחד הקלעים הטובים בארץ שקבר אתכם פעמיים אשתקד.

10. DRORIKO Member

יפה לו שהוא קבר אותנו, רק שבשתי העונות האחרונות הוא יורד מה-40 אחוז,ואיך לעזזל "אחד הקלעים הטובים בארץ" אם השנה הוא מקום 32 (!) באחוזים ל-3?

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה מסתכל על עונה או קריירה? אחד הקלעים הגדולים בארץ.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי ניצחה במשחק אימון ראשון את רמת גן (108-69). לפי וואלה גודס מפחד שפבראני יותר מדי פגיע והוא רוצה שחקן גבוה נוסף. ההנהלה כרגע מסרבת...בוא נגיד כך, אני מצפה שבכל מקרה יגיע עוד מספר 4, אבל אם פבראני ייפצע לתקופה ארוכה כל החיצים שלי יופנו לכיוון ההנהלה. בעניין הזה אני לחלוטין מגבה את המאמן.

13. DRORIKO Member

כן כי מה שבן אדם עשה בשנתיים האחרונות לא רלבנטי בכלל. מה שהיה לפני 5 שנים יותר רלבנטי. שבת שלום.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כן, כי דורון ג'מצ'י תמיד עמד על ממוצע עונתי של 50% לשלוש...What the fuck??? מבין את התיסכול שלך אחרי שקבר אתכם פעמיים רק אשתקד ואחרי שהבריז לכם ברגע האחרון, אבל בכל זאת...

שבת שלום.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בקשר לדיון שהתפתח פה, אני גם לא חושב שיבזורי הולך להיות נער פוסטר. נכון, אין ספק שהאיזרוח של רוצ'סטי וזה שפארמר נרשם כישראלי פוגעים בו - אבל לדעתי אתם שוכחים שני מרכיבים מאוד מאוד חשובים: בראיין רנדל ודווין סמית'.

אם מישהו חושב שהשריר של דווין שלא עמד בעומס וקרס במשחק הראשון מול אילת ואולי חיסל למכבי את העונה לא יושב לגודס ולמכבי בראש - טועה טעות קשה. אם מישהו חושב שסמית הולך לשחק 38 דקות בחמישי ביורוליג, 30 דקות בשבת מול אשדוד ו35 מול הרצליה בשני (אני לא ממציא, זה אשכרה קרה העונה) טועה. אם מישהו חושב שבראיין רנדל על שלל הפציעות שלו ומחלת הקרוהן שלו ישחק 40 דקות בערב גם טועה.

רוצה לומר שסמית' הולך לרדת דרסטית בדקות שלו בליגה. וכל עוד אופייבו לא בקבוצה (וכרגע הוא לא) הוא יהיה חלק מהדקות שלו בעמדה 4 (במקום או לפניי רנדל). בקיצור, נפתח "בור" בעמדה 3 שאליו יכנסו פניני ויבזורי.

שוב, כל עוד אופייבו לא פה אין שום סרט שפניני ויבזורי יהיו נערי פוסטר. אין לנו 4 בריא ויציב וסמית' הולך לקבל דקות מעטות יותר ולעשות אותם גם בעמדה הזאת.

זה יהיה ככה:
    פארמר, רוצ'סטי (יוגב וסיל)
    סמית, פניני, דגן,
    רנדל, סמית, בנדר,
    פבריאני ואמבקווה.

אם פבראני ביינתים גם לא ממש עושה רושם של אחד שהולך לשחק יותר מדי אז נראה הרבה סמול בול (אמבקווה לא ישחק 60 משחקים 40 דקות) ויהיה מקום לכולם.

שוב, זה כל עוד אופייבו לא פה. אם הוא יחתום, נחלק מחדש את הקלפים.