מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

@idans10
    חחחח הבריז לנו? גיא הראל לא רצה אותו בקבוצה. את זה לא אני אומר, את זה יבזורי בכבודו ובעצמו אומר. מי צריך אותו בכלל? יש על העמדה שלו גם את ברייסי גם את יותם,גם את בר טימור,ואפילו דונטה יכול לשחק בעמדה הזאת. העמדה הזאת עמוסה לא פחות מעמדה 4.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בקשר לדיון שהתפתח פה, אני גם לא חושב שיבזורי הולך להיות נער פוסטר. נכון, אין ספק שהאיזרוח של רוצ'סטי וזה שפארמר נרשם כישראלי פוגעים בו - אבל לדעתי אתם שוכחים שני מרכיבים מאוד מאוד חשובים: בראיין רנדל ודווין סמית'.

אם מישהו חושב שהשריר של דווין שלא עמד בעומס וקרס במשחק הראשון מול אילת ואולי חיסל למכבי את העונה לא יושב לגודס ולמכבי בראש - טועה טעות קשה. אם מישהו חושב שסמית הולך לשחק 38 דקות בחמישי ביורוליג, 30 דקות בשבת מול אשדוד ו35 מול הרצליה בשני (אני לא ממציא, זה אשכרה קרה העונה) טועה. אם מישהו חושב שבראיין רנדל על שלל הפציעות שלו ומחלת הקרוהן שלו ישחק 40 דקות בערב גם טועה.

רוצה לומר שסמית' הולך לרדת דרסטית בדקות שלו בליגה. וכל עוד אופייבו לא בקבוצה (וכרגע הוא לא) הוא יהיה חלק מהדקות שלו בעמדה 4 (במקום או לפניי רנדל). בקיצור, נפתח "בור" בעמדה 3 שאליו יכנסו פניני ויבזורי.

שוב, כל עוד אופייבו לא פה אין שום סרט שפניני ויבזורי יהיו נערי פוסטר. אין לנו 4 בריא ויציב וסמית' הולך לקבל דקות מעטות יותר ולעשות אותם גם בעמדה הזאת.

זה יהיה ככה:
    פארמר, רוצ'סטי (יוגב וסיל)
    סמית, פניני, דגן,
    רנדל, סמית, בנדר,
    פבריאני ואמבקווה.

אם פבראני ביינתים גם לא ממש עושה רושם של אחד שהולך לשחק יותר מדי אז נראה הרבה סמול בול (אמבקווה לא ישחק 60 משחקים 40 דקות) ויהיה מקום לכולם.

שוב, זה כל עוד אופייבו לא פה. אם הוא יחתום, נחלק מחדש את הקלפים.

3. DRORIKO Member

גם בעמדה 3 סיל עולה על יבזורי(למרות שהעמדה האידיאלית לטעמי של סיל זה 2, אבל יש כאלה שיחלקו עלי)

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות אבל זה לא הדיון כרגע. ההכרעה אם דגן יהיה נער פוסטר (או פניני) תקבע בהאם נביא עוד גבוה. אם לא, וסמית' ישחק בדקות שלו 4 ושוב, לא ישחק כל ערב 30 דקות מינימום כמו בעונה שעברה נגד כל מיני אשדוד והרצליה, נגמרו הימים האלה, אז הם חד וחלק יקבלו לא מעט דקות.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משום מה למישהו היה נראה נחמד לעוור אותנו הצופים השנה במשחקי הקבוצה עם הצהוב המזעזע על הפרקט <_<

https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQAYEPwBe0ynqHnw&w=470&h=470&url=https%3A%2F%2Fscontent.cdninstagram.com%2Fhphotos-xfa1%2Ft51.2885-15%2Fs750x750%2Fsh0.08%2Fe35%2F11856803_894333757321090_125950677_n.Xxx

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, מה שעובד בשביל אלופת הנ.ב.א גם עובד בשביל מכבי...

http://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/01/c4/a3/4a/arena-about-1-hr-befor.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/15
  7. Roma מנהלים

אם לירושלים חסר עומק מחוץ לצבע לטעמי אז למכבי חסר בצבע שחקנים. בניגוד לירושלים שסגרה את הסגל למכבי יש עוד הזדמנות להוסיף עוד שחקן שבאמת ייתן לה יתרון על ירושלים.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לדעתי יגלשו לאוקטובר (המועד האחרון ) כדי לראות מה עם פבראני. אני לא מאמין שיבוא אחד בנוסף אלה אולי במקומו. הדיווחים כרגע לגביו סותרים.

היום נגד שולה במסגרת מחנה האימונים בצרפת. יוגב ודגן עם הקבוצה אבל נחים ולא משתתפים.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ככל שאני יודע מכבי עדיין מחפשת שחקן פנים. אתמול דווח ב-ONE שיש מו"מ בין הקבוצה לאופייבו. אני עדיין חולם על ארצג, אבל ברור לי שהוא לא יגיע.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי אופייבו:

אופייבו סיכם באוסטדיאנטיס (אבל לא חתם). הספרדים הודיעו שהוא חתם, בזמן הזה מכבי מבינה שלא חתם ומציעה לו חוזה לעונה. הוא נסוג מהסיכום עם הספרדים וכנראה בדרך למכבי.
    אתמול אסטודיאנטיס מודיעה שהוא אינו מגיע וגם מתכוונת לתבוע אותו:
    Ike Ofoegbu no se incorpora a los entrenamientos de Movistar Estudiantes y el club desestima su contratación

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/15
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני רק שאלה:

אם מכבי היו מעוניינים בו והציעו לו חוזה, למה לפאקינג עזאזל הם לא עשו את זה מה-1.7 ועד עכשיו? זה כאילו שהם מתים להוציא אותי מהכלים כל פעם מחדש. אני לא מבין את ההתנהלות השכונתית הזו. מילא אם היה בה היגיון. אבל היו לכם חודשיים שלמים שבהם הוא היה פנוי, מה לעזאזל השתנה בהם שפתאום מציעים לו אחרי שסיכם עקרונית? מבין לחלוטין את הספרדים.

דבר נוסף - למה להסתכן על פאברני ובהוצאות מיותרות (ככל הנראה) בינואר, אם היה אפשר לחסוף את העלויות האלו, להוסיף קצת ולהנחית ביג מן רציני כמו ראדוליצה? שוב, הכל תלוי למה ההנהלה מכוונת. רוצים קבוצה צנועה שתכוון בינוני? סבבה, תעשו את מחירי המנויים בהתאם. רוצים קבוצה לעילית של אירופה? תתחילו לתכנן אותה בהתאם וכן, זה גם אומר שלפעמים צריך לפתוח כיס בשביל שחקנים נקודתיים טובים.

@de Middenweg אלופת ה-NBA לא מעניינת אותי. זה אולי נראה יפה עם השילוב הכחול של הכיסאות, אבל לפחות מהתמונות כאן זה בוהק מדי. כמובן שזה לא משהו משמעותי, סתם נראה לי מיותר להחליף את מה שהיה עד עכשיו.

de Middenweg ו-Nike2013 אוהבים את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי פוקס תל אביב פתחה את טורניר הפרו סטארס באנז'ה עם ניצחון 66:71 על שולה. קלעו למכבי: פרמאר 18 נק' (4/7 ל-3), רנדל 11 נק', בנדר 10 נק' ו-10 ריב', לנדסברג 8 נק', פניני 7 נק', סמית 6 נק', רוצ'סטי 5 נק', אמבאקווה 4 נק', פבראני 2 נק'.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

14. DRORIKO Member

זה כבר הראיון החמישי שהוא מתגונן ואומר שהוא "בסך הכל עוד בורג במערכת". אני טיפה מרחם עליו,עבר לינץ' קשה בסוף העונה הקודמת ועכשיו הוא בעמדת מתגונן. אם מכבי סל היתה מועדון מאורגן כמו מכבי רגל היו פועלים בשקיפות ומפרסמים לעיני כל את חלוקת התפקידים והסמכויות. במצב של אפילה נוצר מצב אבסורדי שבמקרה של כשלון כולם מאשימים את כולם ובמקרה של הצלחה(כמו ב-2014) כולם לוקחים את הקרדיט לעצמם. זה לא עובד ככה במועדון נורמלי.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי FOX תל אביב גברה 71:73 על נאנטר הצרפתית עם חטיפה וסל של בראיין רנדל שנייה לסיום המשחק. סמית הוליך את הקלעים מעל כולם עם 24 נק', רוצ'סטי הוסיף 12 נק', אמבאקווה תרם 10 נק' ו-10 ריב' ובנדר 9 נק'. מכבי תפגוש מחר את וילרבאן למשחק הגמר.