מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

נכנסתי לכתבה. זה ביורו. בדולר זה יוצא בסביבות ה-600. בכל מקרה אני הסתמכתי על הכתבה הזאת
    ספורט1 - סיקור כל הליגות בארץ ובעולם באתר חדשות הספורט המוביל
    עכשיו או שברוש טועה ומטעה או שפשוט החוזה של פניני התעדכן מאז(הכתבה של ברוש היא מ-2015)

על כל אופן גם אם נסתמך על הכתבה מגלובס. ליאור אליהו שווה מיליון יורו? אלישע כדיר הנגר שווה 200 אלף יורו? יובל נעימי הפח שווה 182 אלף יורו?? הרי אם נקביל את זה לכדורגל הישראלי אחד ברמה של נעימי,נניח סטיבן כהן, צריך לשחק 10 שנים בשביל להרוויח את זה. החוק הרוסי הוציא את שוק השחקנים מפרופורציה.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO,

הנקודה המרכזית שלך נכונה, כמו שכבר ציינתי בעצמי עוד קודם לכן, אבל דווקא המקרה של ליאור אליהו והחוזה שהרוויח במכבי כאשר חזר מספרד לא (רק) קשור לחוק הרוסי. היו שם עוד סיבות לא מקצועיות שקשורות להשקפה שההנהלה של מכבי ניסתה ליישם ללא הצלחה בזמנו, אך ייאמר לזכותה שהיא הבינה את הטעות שעשתה עם אליהו וחתכה איתו כאשר הלה לא היה קרוב להציג תרומה שקרובה לשכר אותו הרוויח.

אגב, פניני (בריא) הוכיח את עצמו מספיק לאורך הקריירה, ובטח שבמכבי. כך גם אוחיון. אני שמח ששניהם מייצגים את הציביון הישראלי במכבי.

אגב2, הערה אישית: אתה לא עושה לי רושם של טרול, אבל אפשר להתנסח בצורה רהוטה יותר מאשר כינויים לא מוצדקים כמו ״נגר ו״פח״.

נערך לאחרונה ב: ‏2/10/15
    הרצליה עד המוות, idans10 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי מפסידה 78-72 למילאנו בניו יורק.
    יש לי עיצה להנהלה, אם אתם רוצים ברצינות לעשות משהו באירופה כדאי שתחתימו לפחות עוד שחקן פנים אחד. המשחק הערב היה די חלש. כמה דקות טובות של בנדר, כמה של לנדסברג ופארמר אבל בכללי זה לא ממש היה משכנע.

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אכן משחק לא טוב, אבל כמו בניצחון, גם כאן אני לא יוצא מגדרי לאור ההפסד. היו דקות טובות שאפשר לראות את הפוטנציאל האדיר של הקבוצה והיו דקות רעות מאוד של טיילת הגנתית, שהראתה איזה חורים יהיו לנו השנה ואיזו טיילת בצבע, אלא אם יחזקו את הקבוצה בקו הקדמי. מ'באקווה מגן מצויין וכמוהו גם רנדל, אבל זה בערך מה שיש. בהתקפה כמעט אף אחד מהגבוהים לא תרם למעט בנדר שהראה איזו פוטנציאל טמון בו (חייב להיות פקטור כבר העונה גם ביורוליג) ולמרות כמה דקות טובות של פאבראני, זה פשוט לא נראה זה. אני מעריך שיתנו לו צ'אנס של חודשיים כמו עם מאריץ' ובאמצע העונה יביאו לו מחליף. לגבי מ'באקווה, באמת אחלה שחקן, אבל גם אותו אני לא רואה מסתדר יותר מדי מול הסנטרים הגדולים באירופה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת עידן שפבראני מציג כבר יותר מאשר מאריץ' נתן בכל משחקיו במכבי. אני לא יודע על איזה סוג חוזה חתמו איתו, אבל לדעתי הברזילאי כן יודע לשחק כדורסל. הדבר שכרגע נראה מכריע זו הבעיות הגופניות שלו. במצב שנוצר חוץ מאמבקווה אין לנו שום שחקן פנים אמיתי וזה לידעת ההנהלה...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/15
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בקיצור, לא לומדים, לא רוצים ללמוד אבל ימשיכו לגבות מחירי מנוי כמו של הגולדן סטייס ווריורס. אני מאמין שיחכו לניפויים, לא מאמין שיסגרו לפני. מצד שני, הם כבר הוכיחו מספר רב של פעמים שהם לא ממש האנשים המבריקים בעולם, לפחות לא בכל מה שנוגע לבניית קבוצה.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@de Middenweg גלדסטון מדווח בטוויטר שמכבי הגיעו להבנות עם אונואקו. הבחור הסתובב בעיקר בליגת הפיתוח וכשניסה כל פעם את מזלו ב-NBA, נופה די מהר או שלא קיבל יותר מדי דקות. מהוידאו של שנה שעברה, אפשר לראות שמדובר בבחור חזק מאוד, עם משחק פנים כמו שאנחנו זקוקים מסנטר, קרי שיוכל לחפור בצבע ולהשיג נקודות. לא ראיתי סלים שלו מחצי מרחק אז אני מניח שעיקר הכוח שלו הוא בתוח הצבע סטייל סופו. הוא נראה גם כאחלה שוט בלוקר, אבל כולם נראים טוב בוידאו של עצמם :) על פניו הוא נראה עדיף בהרבה על פאבראני וגם העובדה שהוא ככל הנראה כשיר הרבה יותר בוודאי תעשזור לנו. השאלה אם יביאו אותו במקום פאבראני, כי אם כן, עדיין לטעמי חסר לנו גבוה. בליגה נסתדר עם בנדר כגבוה, ביורוליג ממש לא.

9. DRORIKO Member

עידן זה הקלטת HIGHLIGHTS , אני מניח שגם למאריץ אפשר לעשות קלטת כזאת(רק שלא יכניסו בטעות את התפיסת אשכים של פניני)

על כל אופן זה שמחתימים אותו ל-3 חודשים טיפה מחשיד. אני מקווה שמכבי עשתה פה גניבה מה אני אגיד לך.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני חושב שהם נזהרים עקב מקרה מאריץ'. אבל שוב, זאת בניית טלאים. טלאי אחרי טלאי אחרי טלאי. שיהיה להם לבריאות ולנו בהצלחה.

11. DRORIKO Member

נכון שהם נזהרים, אבל איזה שחקן רציני ירצה לבוא ל-3 חודשים ניסיון? אתה מתאר לעצמך את פארמר או רוצ'סטי או אפילו אמבאקווה חותמים ל-3 חודשים? גם הסכום שהוא יקבל על החוזה במידה וישחק עד סוף העונה הוא 200K שזה עלוב.
    גם בכתבה עצמה כתבו שיש לו בעיות תכופות בשריר החשק. כנראה זאת אחת הסיבות שהוא שחקן כל כך "מבוקש"

עדכון: עכשיו גם מוסיפים שהוא "לא מומחה התקפית"

12. yon2303 Member

חוץ מפיק לא ראיתי בשום מקום שהוא "לא מומחה התקפית" ובנוסף הכתבות של פיק לא שוות כלום אם הכותרת היא "פתרון בצבע" .

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בכלל פיק הוא די זוועה ככתב כדורסל אבל בטוויטר מתיימר להיות אחד שמבין משהו.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו נחכה ונראה מה יש לארינזה לתת לנו. העובדה שהחתימו אותו על חוזה קצר מראה על זהירות, בסדא מצדי לאור הכשלון עם החתמות מאוחרות אחרות, אבל היא לדעתי גם מסמלת משהו על בניית סגל לא נכונה. ברור עכשיו שתשעים אחוז מהנק' בעיקר באות מבחוץ ומחצי מרחק. אונואקו נראה כמו מעין סופו חדש, אבל אם הוא לא מסוגל לעשות מספר סלים ברצף אז חבל על הזמן איתו. כמו מה שעידן כתב, כך גם עולה אצלי החשש שפאברני אולי ישוחרר ואז? לא, אם זה יקרה אז אני מצפה לעוד שחקן גבוה. אי אפשר לצאת למלחמות התשה באירופה עם שני שחקני פנים אמיתיים. פשוט אי אפשר.

15. DRORIKO Member

פיק ציטט איש כדורסל שאימן את אונואקו. הוא לא אמר את זה על דעת עצמו. אני לא אומר שפיק מושלם אבל אם אתה משווה אותו ל"עיתונאים" כמו רפי נאה,יעל שחרור,רועי גלדסטון וורד כהן אז הוא הכי פחות גרוע. בניגוד לארבעה אגב הוא גם מבין ואוהב כדורסל(גלדסטון למשל עד לפני כמה שנים לא ידע אפילו מה זה פיק אן רול)