מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

פיק שרוף ירושלים ושונא מכבי ידוע. בואו נעזוב אותו רגע.

ראיתי תקצירי די ליג ובעיקר קראתי עליו הרבה ברשת. עושה רושם של טנק רציני וריבאונדר מעולה. חסרונות: קלע עונשין מחריד וטיפוס לא פשוט. לא חושב שכרגע מכבי יכלו להביא משהו יותר טוב מזה בסיטואציה הנוכחית. סך הכל סנטר שלישי וזה בסדר כי כל קבוצת טופ יורוליג צריכה 3 סנטרים בטח שאחד מהם פצוע כרוני...

הקהל ביקש סנטר וקיבל. נראה מה יהיה.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זו לא הבעיה. השאלה אם משחררים את הברזילאי או לא.

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא משחררים.

4. DRORIKO Member

OH MY. גלדסטון וגיל ברק "מנתחים" את בנדר. גלדסטון אומר ש"באופן הזוי" במכבי יהיה לו יותר קל מברמת גן כי הוא ישחק ליד כוכבים שיעשו אותו טוב יותר. וואלה, שכחת רק שביורוליג הוא ישחק נגד שומרים "קצת" יותר טובים מבליגה הלאומית. גיל מנסה להראות שהוא שרוט יותר משותפו ואומר ש"התפקיד של בנדר זה להיכנס לכמה דקות,לעמוד מחוץ לקשת שימסרו לו כדורים, הוא ידפוק כמה שלשות כדי להראות לכולם שהוא סטראצ' 4 וזהו". איזה אידיוט חחחח

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אל תהיה כל כך בטוח. אם הוא לא משתפר ויכול לסחוב יותר מ-10-15 דקות, אני ממש לא רואה אותו נשאר כאן ומקבל כסף.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. Milanista Member

עד סוף שלב הראשון ביורוליג אך אחד לא ישוחרר ואז יעשו הערכה מחדש. החוזה הקצר (וגם מהחוזה של פבראני דיברו שיש אפשרות לצאת) משאיר למכבי אופציות אולי להביא מישהו שאולי יהיה פנוי בהמשך או לקחת שחקן מקבוצה שלא עולה לטופ 16.

לא אידיאלי, אבל זה מה יש כשעושים טעויות של חובבנים בקיץ ומחכים עד שהשוק מת כדי לבצע משהו שהיה ברור מאליו לפני שלושה חודשים.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב הניגרי הוא הזר ה-6 שלנו. משמע יש לנו זר אחד שישב בכל משחק ליגה על אזרחי.

8. DRORIKO Member

והכי מצחיק ששנה שעברה עשו את אותה הטעות בדיוק אבל לא למדו מזה כלום.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה אומר שבכל מקרה שחקן זר אחד לא יכול בשום משחק להשתתף או שמה צריכים לעשות רוטציה?
    בכל מקרה אני מנחש שזה יהיה פבראני. מעריך שמכבי לא תרצה להעמיס עליו יותר מדי.

לגבי אונואקו, אני לא מצפה ממנו לדבר. כעיקרון נראה שהוא שחקן שמזכיר את סופו, אבל ממה שאני מבין הוא לפחות ריבאונדר יותר טוב מהיווני. אנחנו נראה כבר מהר מה הוא יכול לתרום לקבוצה. מבחינת בניית הסגל אולי כדאי היה לוותר על שחקן כמו רוצ'סטי ולהביא סנטר עם קבלות. אולי ניסו ולא מצאו. אין לי מושג, אבל בסופו של דבר זה נראה כרגע שבהנהלת מכבי השקיעו את כל הכסף לקו האחורי. נראה אם זה יצליח, אבל לא קשה לנחש שאנחנו כולנו חוששים מהעונה העומדת להפתח. כשאני אומר חושש אני בעיקר מתכוון ליורוליג...

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אני אומר שמותר לרשום בליגה עד 5 זרים ולמכבי יש 6. משמע, לפני כל משחק ליגה, מכבי תחליט את מי מהזרים להושיב בצד. מותר להחליט, אם אני זוכר נכון, עד ערב לפני.

במשחקים זניחים (לא דרבי או ירושלים) סטייל נהריה, אשדוד, הרצליה וכו'..... אני בהחלט מצפה לראות לא פעם את סמית' או רנדל בלבוש אזרחי מחוץ למגרש. צריך ללמוד משנה שעברה.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים אמבקווה לא ישחק מול קרית גת בגלל פגיעה בעינו. פאברני לא בסגל כך שמכבי תתחיל במשחק רק עם שחקן פנים שהגיע לפני איזה 24 שעות ארצה...פשוט חובבנות הקטע הזה.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עוד מעט מחצית וזה פשוט לא ייאמן איך לא קיים אצלנו משחק פנים. אף אחד בכלל לא מסתכל על הצבע כדי לנסות ולהפעיל שחקן אלא פשוט מטווחים לשלוש (ובינתיים לא בהצלחה גדולה). זו כנראה תהיה שיטת המשחק במהלך העונה וכל מה שנותר הוא להתפלל שנקלע קרוב ל-50% עונתי לשלוש.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, הקטע הכי אבסורדי הוא שהיום אתה יכול להגיד: "אמבקווה ופבראני לא משחקים.", אבל גם כשהם שיחקו לא ראינו משחק פנים נורמלי. כנראה זה מה שנקבל בכל העונה, 20-30 קליעות משלוש. נחיה או נמות עם זה. אגב למצוא שחקןפנים עם קליעה נורמלית מהקו גם זה כבר משימה בלתי אפשרית...אונואקו מול שאקיל בחיובים מקו העונשין זה לעמוד כל הלילה על המגרש כדי לקבל מנצח....

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/15
    idans10 אוהב/ת את זה.
  14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הזריקות הראשונות שלו עוד היו הטובות. אח"כ קיבלנו איירבול ועוד משהו שמאוד קרוב לאיירבול. מי שאחראי על הסקאוטינג במכבי כולל הצוות המקצועי, צריך לעוף קיבינימט הביתה על איך שבנו את הקבוצה השנה. כבר היה עדיף להביא את אוייפבו, לפחות שם אתה ידוע מה תקבל. משחק ראשון של אונואקו, אבל הבחור נראה רע ומביך. לזכותו ייאמר, שגם החברים שלו לא ממש מנסים להכניס אותו לעניינים.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

החבר שלנו במדי סירקיוז...

אני פשוט לא מבין את ההחתמות האלו. כבר כמה שנים שאנחנו מביאים שחקנים שלא קשורים לשום דבר שנקרא כדורסל. אני באמת כועס וזה מתחיל להמאס עליי הדברים האלה. ההנהלה לא צריכה לחשוש מבעיות עם האוהדים כך ששחקן כמו אנואקו יכול לנחות אצלנו.

9 נק' ו-4 ריב' לשגב היום. זה טוב לראות.