מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר המדהים הוא שרק לפני שבועיים ראיתי כדורסל מדהים של מכבי. איפה הקבוצה ששיחקה בברלין? זה ממש מדהים איך בתוך שבועיים דברים ממש נראים אחרת.

2. Civil Anti Madridista

ועם לא חסרות צרות לגיא גודס על הראש, אז מסתמן שגיא פניני גמר הערב את העונה

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אכן, גמר את העונה. שיהיו בריאים שם בהנהלה, עם כל כך הרבה ניסיון וכל כך מעט שכל בבניית קבוצה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אגב, דבר אחד שממש צורם לי: אני מניח שרובנו מבינים ששחקן כמו לינהארט אינו חומר שמתאים לקבוצה כמו מכבי. סביר להניח שההבאה שלו היתה טעות ענקית שכולנו שמנו לב אליה פרט לצוות המקצועי. ועדיין, אם כל הקבוצה נראית כמו piece of shit ברמות במשך שלושה משחקים, אם כל השחקנים זורקים זין ולא מתאמצים ולא פוגעים, לא היה מקום לתת לבחור קצת זמן משחק? הרי זה לא שיש מה להפסיד. אתמול היינו פאקינג 3 מ-20 לשלוש ביד אליהו. אז מה, לינהארט לא יכול היה לתקוע 2-3 שלשות שהאחרים החטיאו? באמת שלא מובן לי הקטע איתו. לא מתאים בגלל שהוא משחק ולא טוב? בסדר קורה. אבל לא לתת לו ולו צ'אנס אחד כשכל הקבוצה נראית חרא? ממש לא ברור לי, בטח כשסביר להניח שהוא שומר פי 2 יותר טוב מסיל שפשוט לא קיים בהגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/14
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים הפציעה של פניני גם יהיה משהו שההנהלה תצטרך לפתור. בגלל החוק הרוסי פניני בכלל יהיה חסר כך שאני מעריך שמכבי תצרף מישהו כמו שון דאוסן. בקיצור, בלאגן אחד גדול...

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

או שפשוט הגיע הזמן לתת דקות לישראלים הצעירים שישנם כבר בסגל, למשל בן אלטיט.

זה לא שמישהו מהזרים או ה״ישראלים״ האחרים טובים ממנו בכושר הנוכחי.

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

או קיי, צחקנו ונהנינו מספיק. שמישהו יקח את כל הכסף שנשאר בקופת המועדון פלוס תרומות אוהדים פלוס הבטחה לבר רפאלי בכל לילה אם יבוא - ויחתים כבר את גל מקל.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חולק עליך ארז. אני דווקא חושב שאפשר לסמוך על פארגו, ברגע שהוא היהיה במוד המתאים, קרי לא חוטף עצבים על טיוס שלא מתאמץ כמו שכולנו חוטפים. למרות שהייתי שמח לראות אותו לצד רכז ולא במקום, כשצריך הוא גם יודע לרכז ולחלק אסיסטים. אבל ברגע שאין לנו בכלל משחק פנים, אז גם מטלת הנקודות נופלת עליו והוא מתבלגן. אני מעדיף אותו על פני מקל בכל יום בשבוע, גם כי הוא שחקן יותר טוב וגם כי יש לנו עמדות דחופות יותר לחזק מאשר את ה-PG.

9. Civil Anti Madridista

אין לי כוונה לזרוע מלח על הפצעים, אבל אמר אתמול יפה ארז אדלשטיין במגזין חמישיות בערוץ הספורט כשחזר לנאום ההוא של מזרחי
    קצת צניעות, היושב במרומים רואה הכול וכל אחד מקבל מה שמגיע לו. צדביטה זאגרב (10), הפועל ירושלים (30), הפועל ת"א (20)

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שטויות במיץ, אחרי הנאום הזו קיבלנו את אחת העונות הגדולות בתולדות המועדון. קונה כל עונה תבוסות על ימין ועל שמאל לשתי האדומות ושבסוף נחגוג בכיכר.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם עידן. לדעתי הבעיות מתחת לסל וההגנה הלקויה כשסופו משחק הרבה יותר חמורות. מי שלא שם לב, פארגו נמצא במקום השלישי ביורוליג במסירת אסיסטים...אגב הגנה, למה מכבי מעולם לא שומרת אזורית עם סופו?

12. VAR Member

היא לא שומרת אזורית בגלל סופו. הגנה אזורית מטרתה לנעול את הצבע ולגרום ליריבה להפציץ מבחוץ. הסנטר הוא האיש הכי חשוב בהגנה כזאת ועליו להיות זריז ואתלטי ולבוא לעזרה בתזמון מתאים. סופו הוא מגן טבעת גרוע וכשהוא על המגרש היריבה תעדיף לשחק עליו, כל שחקן שהוא או גבוה או אתלט ממנו ומסוגל לחפור קצת בפוסט יכול לעשות עליו נקודות בלי בעיה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כמו שהיריבות נראות מול מכבי גם מאחורי הקשת, איזורית זה בלאו הכי לא משהו שיעזור, לא שבאישית אנחנו שומרים טוב מאחורי השלוש...אבל הדבר הכי בולט שחייבים שיפור של 180 מעלות זה הריבאונד. מכאן הכל מתחיל. כבר שמרנו טוב מאוד לא מעט התקפות, הכרחנו זריקות, היריבה החטיאה, לקחה ריבאונד וסיימה בלייאפ.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יוגב מונה לקפטן במקום פניני הפצוע. אני לא אוהב את המינוי הזה, אני לא חושב שהוא מתאים, אבל לצערנו אין יותר מדי מתאימים בקבוצה הנוכחית. היחידים שעוד הייתי חושב עליהם הם סופו ודווין, אבל אם לומר את האמת גם הם לא ממש עשויים מחומרים של קפטנים. ועצם זה שאין מועמד ראוי לתפקיד, רק מראה את מצבה העגום של הקבוצה.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לכאורה מחצית טובה שלנו, הקבוצה משחקת באנרגיות שונות לחלוטין ממה ששיחקנו בשבוע האחרון, אבל סעמק, מה יהיה עם האופנסיב ריבאונד?!?!? קצת למזער אותו וההפרש היה בחצי 15 ולא 6. אנחנו עושים הכל טוב, ההגנה מצויינת, בהתקפה בד"כ אנחנו אחראים ומשחקים טוב כשפארגו לא משתגע, אבל האופנסיב ריבאונד מזיין לנו את המשחק. 6 הפרש, בשליטה מוחלטת שלנו, אני מקווה שהמגמה תמשיך בחצי השני, כי אני חושש שבסוף השלשות של מאלאגה ייכנסו ואז באמת נהיה בבעיה.

לינהארט מקבל 2 דקות ונראה בהם הרבה יותר טוב מסיל (הגנתית), אז למה לעזאזל לא להתחיל לתת לו צ'אנסים? די נשבר לי הזין מלנדסברג והשטויות שלו, יש גבול לכמה חור בהגנה אתה יכול להיות. עכשיו אני מבין את בלאט על הייבוש שלו.
    רנדל? רנדל זה :wub: וגם טיוס היום מראה לנו דברים אחרים טובים ממנו.