מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. Milanista Member

לא. 52% זה ממוצע מ-4 השנים אחרונות ו29% זה מה שהיו לו בשנה שלישית (מתוך 4) בקולג'. בגלל שהוא לגמרי לא בכושר זה נראה עוד יותר גרוע ממה שזה באמת (כמו עם לאנגפורד בזמנו) אבל אני מניח שהוא יתאזן סביב 50 אחוז בהמשך.

2. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ססארי ניצחה במחזור הראשון בליגה האיטלקית את ואנולי בהארכה.

שימו לב:
    לוגאן - 24 נק' (4 אסיטסטים).
    היינס - 14 נק' (6\4 לשלוש, 6 אסיסטים).
    ג'ו אלכסנדר - 21 נק' ו11 ריבאונדים.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

האפמן RIP. היה סנטר ענק תרתי משמע. :(

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק בן ארבעים במותו. נורא. את המשחק האגדי בבולוניה תמיד אזכור. 19-19 מהקו. מקווה לניצחון הערב בשביל נייט.

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אגדה. האיש הוביל את הקבוצה שהפכה את מכבי האפרורית של הניינטיז למכבי הגדולה של תחילת שנות ה-2000.
    קשה לקלוט שגיבור על יכול למות בגיל 40.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

קורע את הלב שבן אדם בן 40 יודע שבועות/חודשים מראש שהוא הולך למות.
    יהי זכרו ברוך, ומקווה שהידיעה הזאת תכניס קצת תקווה לאלה שנאבקים במחלה הנוראית הזו.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

גדלתי על השחקן הזה. היה לו את הקעקוע הכי מטופש ואגדי בתולדות המועדון.

יהי זכרו ברוך.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אההה, קעקוע הנ.ב.א המצחיק :lol:
    נייט שינה את זה כשהוא התחיל לשחק בטורונטו. ראו את ההבדלים:

הקעקוע במכבי:
    http://i.imgur.com/l2LKHEp.Xxx

והופה, הוא נעלם בטורונטו...
    http://cache1.asset-cache.net/gc/1702116-nate-huffman-of-the-toronto-raptors-is-gettyimages.Xxx?v=1&c=IWSAsset&k=2&d=hq7YvUE4guizUbGYZl8JksZIh2KWFsB1t2MPVqWqiavzOsqBAUZDe8QjzqEujX6%2BOFgaCLwanjf9ZG4WnVuQ762o9jf7epQzhMicoOy7%2FuU%3D

אני מעריך שהוא ידע היטב שזה מאד מביך לשחק בליגה הטובה בעולם עם קעקוע שכזה...אחח, בסופו של דבר אחרי ימיו במכבי נייט למעשה גמר את הקריירה שלו. כבר בגיל 29 הוא תלה את נעליו. עכשיו בגיל 40 קוברים אותו. נורא נורא חבל ועצוב. אני לפחות אזכור אותו תמיד כבן אדם נחמד ושחקן שתרם הרבה למכבי.

ולסיום, מישהו יכול להראות את הקליפ הזה לאונאקו...?

9. DRORIKO Member

רציתי להגיד שההגנה של מכבי מזעזעת,אבל זה קצת מגוחך לרדת על משהו שלא קיים. עם השופוני בקיץ מכבי מגיעה למצב שהיא תלותית מעל הראש בקיבה של בראין רנדל.

בא לי לכתוב משהו על רוצ'סטי,אבל אני אחכה עד סוף המשחק. אני אתן לו עוד 3 רבעים לעשות משהו.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

סוף רבע ראשון, 29-20 לרוסים.
    הגנה? הגארדים לא יודעים לשמור, הקו הקדמי איטי (ופצוע). מי בונה סגל שכזה? באירופה זה משחק אחר מאשר בארץ. מילא שהגארדים לא יודעים לשמור, אבל תבנה אז חומה מתחת לסל. גם את זה אין לנו אז זו התוצאה. אני מעריך שבצורה הזאת שוב נקבל שלושים הפרש בראש.

ההפרש בנתיים עולה, ואני שואל את עצמי מתי אוהדים יתחילו להמאס בפומבי מההנהלה הזאת? אחרי שרסקין 'משבח' את ההתקפה אנחנו תקועים דקות על עשרים נק'. זה נראה רע, רע מאד.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/15
  11. zivmay Member

הבעיה יותר בצוות מקצועי ולא בשחקנים. היה אפשר לגשת למשחק הזה בצורה שונה.
    אבל גודס לא מביא שום דבר חדש וזה כבר ידוע, למרות חסרונו המורגש של רנדל, היה אפשר להוציא מהמשחק הזה יותר כי הסגל מספיק מוכשר.
    גודס פשוט לא ברמה.

אלעד ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו אולי ההגנה הכי חדירה שאני זוכר ממכבי. עם כל הכבוד לרנדל, גם הוא עדיין רק שחקן אחד.

התקפית אפשר להגיע רחוק עם הכישרון שעומד לרשותנו, אבל לא עם המאמן הזה. חלק יגידו שזו פתיחת עונה, אבל זה היה ככה גם בעונה שעברה.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית, 44-29 לרוסים.
    כרגע זה נראה כמו איזה שלושים הפרש למארחת. זה פשוט מתסכל לראות את הקבוצה. זה לא רק חוסר הכושר של פאברני ואונאקו אלא חוסר היכולת של הקבוצה לשחק טיפה יותר טוב. לא בהגנה ולא בהתקפה. הכל חושך.

ושוב אני אומר, ההנהלה צריכה להגיד תודה שבארץ למעשה אין ממש תחרות. ראינו אתמול את ירושלים מתפרקת אחרי הרבע הראשון. בדיוק כמו היום. אז צסק"א היא רמה יותר טובה מניזני, אבל גם אתמול ראינו את חוסר האונים. לחזור למכבי, ההנהלה צריכה להגיד תודה שהאוהדים כאלה נחמדים. אני לא בדיוק מבין למה הגרעין הקשה מקבל את השטויות האלו כי כולנו פה כבר ציפינו למה שאנחנו רואים עכשיו. ואני לא מדבר כרגע על הדחליל שעומד על הקווים...גודס גם לא בדיוק מאמן שממנו צריך לפחד...

נו טוב, בוא נקווה לחצי שני טיפה יותר טובה. לנצח במוסקבה כבר 11 שנים לא עשינו. זה לא יקרה גם היום, אבל אני רוצה לראות טיפת יותר כדורסל שתתן לי את ההרגשה שאנחנו נשתפר בשבועות הקרובים. חוץ מבנדר אני באמת לא חס על אף אחד. מחצית ראשונה מחרידה, תת רמה. אגב גם הרוסים נראו לא משהו.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדלשטיין באולפן: ״עם הכסף במכבי היה אפשר לבנות קבוצה טובה יותר עם פחות בעיות.״

נשמע מדוייק למדי.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, אני לא ממש מסכים איתך, אבל נגיד שאתה צודק. איך תגרום לפאברני ואנואקו לשמור?
    לא, אני בדיעה שלמרות שגודס ליצן הבעיות מתחילות קודם כל באלה שבנו את הסגל הזה. שוב, כשאתה יודע שפארמר ורוצ'סטי לא ממש שחקני הגנה אתה לא מחתים שני שחקנים מתחת לסל שהם לא בכושר/פצועים. גם החסרון של רנדל לא תירוץ. אם הוא לא חולה אז הוא פצוע. זה לא חדש, מה? במצב שההנהלה יצרה אין הגנה בפרימטר ומתחת לסל. לך יש עיצות לגודס?