מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול פיני גרשון דיבר ב׳חמישיות׳ ואמר שאונואקו הוא שחקן שמכבי כבר הסתכלו עליו בעונה שעברה והחליטו לא להביא אותו. אז הוא שאל מה השתנה הקיץ מהעונה שעברה שבסוף כן החליטו ללכת עליו? בשביל מה יש במכבי מערכת סקאוטינג בכלל? איך לא מצאו שחקן איכותי ממנו מאז?

אגב, הוא טוען שאם זה היה תלוי בגודס, אז פארגו היה נשאר. הגעתו של פארמר הייתה ללא ידיעתו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה מכבי על ערב מביש. פשוט אין לי מה להגיד.

אלעד, זה מה שאני אומר. יש בהנהלת מכבי יותר מדי קפטנים. 'נס בלאט' גרם לדעתי ליותר נזק מאשר משהו חיובי. אני שוב אומר, אני יכול להבין שאתה מצרף שחקן בדקה התשעים לסגל, אבל זה בגלל פציעה מיותרת או השלמת הסגל. כשאני רואה את אונואקו אני שואל את עצמי למה שיחררו את סופו בכלל? על תקן מה פאברני הגיע? הבחור פשוט פיזי גמור כי לדעתי אם הוא היה בריא הוא היה בנ.ב.א.

אני באמת מחכה לראות מה יקרה בשבוע הבא כי מלאגה לא פראיירית.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוא גם לא נעשה מהסגל שלו קריית גת ומהיורוליג קונפרנס המערב. באותה נשימה הוא גם איבד סדרה של 2-0 כולל ביתיות ל2-3 מול אילת. מספיק טוב?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. zivmay Member

חברה שלא תתבלבלו, סגל כזה לא אמור לקבל 30 הפרש מצאסקא.
    בזמן קאתה משחק שכונה בקצב גבוהה זה מה שאתה מקבל, זה נטו עבודה של מאמן.
    אתה לא אמור להגיע למשחק חוץ כזה ולשחק בצורה כזו.
    פשוט מאמן חובבן, שלא יודע להחדיר לא סדר, לא מוטיבציה ולא טקטיקה.
    יאללה אפשר לקפל את העונה.
    עם בלאט ידעת שמתישהו יגיע שיפור. איתו אולי יגיע שיפור, אבל המצב יחזור לקדמותו בוודאות.

5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע חבר׳ה, אני מסתכל עכשיו באולפן ואני חושב שאני רואה את הצוות המקצועי שצריך להיות במכבי.

6. DRORIKO Member

הוא איבד אחרי ש-3 שחקנים בכירים שלו,ביניהם שני ישראלים, היו בחוץ,ושבמקרה אלה השלושה היחידים שיכולים לשחק בעמדה 3. עם החוק הרוסי זה מכת מוות.
    גודס עלה עם מכבי להצלבה, הוא הביא את ירושלים לרבע גמר יורוקאפ והביא את ראשון לחצי גמר הפליאוף. כדורסל הוא מבין. להפיל הכל עליו זה הכי תסמונת ה-ש.ג שיש

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

באמת אין הרבה מה לומר. שוב הבעיות שהיו ידועות לכולם כבר חודשיים צפו היום ושוב אני אגיד שזה רק משחק אחד בתקווה להשתפרות בהמשך, למרות שכולנו יודעים שזה לא יקרה. אני מעריך שאחד מתוך פאבראני את אונואקו לא יהיה כאן בינואר, למרות ששניהם לא צריכים כלל ללבוש צהוב. למכבי יכולה היתה להיות השנה קבוצה נהדרת עם היו בונים מאוזן (אפילו ללא ג'ורדן או רוצ'סטי), אבל שוב ממשיכים עם השטויות הלא ברורות. מכבי תגיע לטופ 16 ולדעתי תגיע גם להצלבה, אבל זה ככל הנראה יהיה המכסימום וגם בגלל שיטת היורוליג ופחות בגלל שהקבוצה טובה.

8. DRORIKO Member

לא סתם פארגו הוא הראשון שמכבי שחררה. ויצ'יץ' רצה למסמס כל תביעת אצבע של גודס בבניית הסגל(גודס הרי היה זה שלחץ להביא את פארגו מלכתחילה).

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חוק רוסי לא רלוונטי לאירופה. הוא הביא את מכבי לאירופה במפעל שבו רוב הקבוצות בכלל לא ברמה של מכבי של לפני שנה ועם שיטה שבאמת, אבל באמת קשה שלא לעלות. לא סתם מכבי פיספסה רק פעם אחת את ההצלבה מאז תחילת היורוליג. הליגה זה האמא של כל הביזיונות וזה ממש לא משנה איך תנסה לייפות ולהפוך את זה. הוא לא האשם היחידי, הוא בוודאי האשם העיקרי. כדורסל הוא מבין. גם אני. לנהל משחק הוא לא יודע, לפחות לא בשביל קבוצת טופ יורוליג. השחקנים לא סופרים אותו וההיררכיה היתה כ"כ לא ברורה עד לא קיימת אשתקד. מה לעשות, לא כולם מתאימים לרמות הגבוהות. האם ההנהלה היתה עושה לפיני, צביקה או אפילו ארז את מה שעושה לגודס? היא כן עשתה את זה לבלאט, רק שבניגוד לגודס, בלאט זה מאמן של גמר NBA. גודס לא מתאים, חבל לך על הוויכוח.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, לא יודע אם נגיע להצלבה. מה שראיתי בשבועות האחרונים ממכבי באמת מדאיג. לגודס אין מושג והסגל הזה כל כך לא מאוזן שזה מדהים. אני באמת לא אופתע אם העונה הזאת תהיה כשלון אחד גדול. העיקר שההנהלה חסה על גודס בגלל כל הפציעות שלנו בעונה שעברה. אוי, לאן הדרדרנו.

11. VAR Member

יום שהתחיל עצוב מאוד, טוב שלפחות מסתיים ככה...

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אנחנו ככל הנראה נגיע אבל שוב, לא בגלל שאנחנו טובים, אלא יותר בגלל שהיורוליג לא בנוי ל-24 קבוצות. שים לב על הבית שלנו: חוץ מצסק"א ועם ההרכב הנוכחי, עדיין על הנייר אנחנו הקבוצה השניה הטובה בבית. סביר להניח שנבטיח עלייה לטופ 16 כמה משחקים לסוף וגם לבית של הטופ 16 (כמו ברוב העונות), אנחנו נקבל בית שמחצית מהקבוצות עולות להצלבה. אני לא רואה אותנו מפספסים את זה כי באמת יש לנו קבוצה טובה להוציא את הסנטרים. אומנם הפסדנו היו בצורה נוראית אבל אנחנו עדיין טובים יותר מרוב הקבוצות.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מעניין אם הנשיא שלהם ביקש בהפסקה לעשות את זה 40 :)
    לדעתי יש כאן עילה לקנס לשחקני צסק"א

14. VAR Member

בפעם האחרונה שקיבלו 35 הפרש במוסקבה, זה נגמר באליפות אירופה. באמת אין להם בושה...

אני חושב שאפשר לסלוח להם על הפאשלה הקטנה הזו.

15. DRORIKO Member

לגבי הליגה,לבלאט לא היתה מכת פציעות כמו לגיא עונה שעברה והוא לקח אליפות,וגם זה בשיניים. לפני הפציעה של סמית מכבי היתה בדרך לשייט לגמר,והפציעה שלו מוטטה אותה סופית.

לגבי היורוליג, טעות גדולה בידיך. למכבי היה בית לא קל. היא לא השאירה מאחוריה את לימוז' וקובאן, היא השאירה מאחוריה את פאקינג פנאתיניקוס. לזה תוסיף תוסיף את אלבה שזאת קבוצה מצויינת וזאגרב שהיא קבוצה קשוחה שעולה על סך חלקיה.
    לא הוגן להשוות את גודס לבלאט כי בלאט המאמן הכי גדול שהיה פה. לזה תוסיף את זה שלבלאט היתה קבוצה יותר טובה, עם קלעים מ-3 מה שלא היה לגודס ועם סופו בשיאו מה שגם לא היה לגודס. ואפשר גם לדבר על נס מילאנו אבל לא רוצה להיכנס לזה.

נערך לאחרונה ב: ‏15/10/15