מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

האוהדים הם אספסוף. הדעה שלהם לא מעניינת אותי ואוי ואבוי אם הם היו מנהלים את המועדון. כן אני נותן לפרשנים משקל יותר כבד.

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז לשם מה אתה קורא וכותב כאן כ״כ הרבה? בשביל מה יש כאן פורום?

אגב, אפשר לחשוב איזה פרשנים יש לנו כאן בישראל שמקבלים ממך ״משקל יותר כבד״.

idans10 אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

כי הם מבינים יותר כדורסל מהאוהד הממוצע
    אין להם איזה שלמה שרף כזה שיצרח "צריך לפטר את גודס! הוא שרלטן!". הם מנתחים את העניינים בצורה קצת יותר רחבה.

4. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההשוואה לשלמה שרפים למיניהם מהכדורגל הישראלי היא לא רלוונטית ובעיקר לא מעניינת - מדובר בבהמות במקרה הרע. אף אחד לא יזלזל בידע של אנשי כדורסל כמו אדלשטיין וגרשון, אבל הם גם לא פרשנים פרופר. הם לא יצעקו ש״צריך לפטר את גודס״ מכיוון שהאחד הוא מאמן נבחרת ישראל, כך שהוא האחרון שייכנס בקולגה שלו. כמו כן, הוא גם על הנייר מועמד אפשרי להחליף אותו - כך שאין סיכוי שהוא יתעסק בזה מפורשות. השני עבד איתו בתוך המערכת בעונה שעברה ואין שום סיכוי שגם הוא ייכנס בו אישית בפומבי. יש גם את דן שמיר שהופיע באולפן אתמול, וגם הוא, כיאה למאמן ובטח שמאמן בכיר, לא יכנס בקולגה שלו. אני גם לא חושב שזה מתאים לסגנון שלו. בקיצור, אף אחד לא יעשה את זה, ובצדק רב מבחינתו.

מעבר לזה שכאן אף אחד לא חסין מפני ביקורת (את ההנהלה רובנו ביקרנו חריפות גם בעונת הטראבל עם בלאט ועוד הרבה קודם לכן), ובכלל, היה פה אחלה דיון לאורך השנים עם משתמשים ואוהדים ותיקים ולא ״אוהדים ממוצעים״ שראו אינספור משחקים של מכבי ומכירים את ההיסטוריה שלה (ותחזיק חזק, זו היסטוריה של ״אימפריה״ במונחים ספורטיבים), מעבר לעובדה שהם גם מבינים דבר או שניים בכדורסל. תן קצת קרדיט.

Drama ו-idans10 אוהבים את זה.
  5. DRORIKO Member

חלילה לא זלזלתי בכותבים פה. מה שהקפיץ אותי זה שקוראים לי "הזוי" בגלל שכתבתי שגודס הוא לא האשם העיקרי במה שקורה בקבוצה ושאני לא חושב שהוא מאמן גרוע.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זכותך לחשוב גודס לא מאמן וגרוע וזכותי לחשוב שאתה הזוי אם לדעתך מאמן מכבי ת"א שמפסיד בחצי גמר הפלייאוף שלושה משחקים בשבוע כולל שניים ביתיים, הוא לא האשם העיקרי. אני אחזור ואומר שההנהלה האשמה בכללי מאחר והיא מינתה והשאירה אותו אבל ברגע שהוא המאמן המאמן, הוא הראה טוב מאוד שהוא לא גרוע, אבל ממש לא לטופ של אירופה. אתה לא אוהד הקבוצה אז כנראה שבשבילך כל מה שקרה אשתקד זה נורמלי לחלוטין. ויש לי חדשות בשבילך :כדורסל זה פשוט. אל תהפוך את הפרשנים שלך לאיזה אלוהים. יש לא מעט אוהדים שמבינים כדורסל ןיודעים לנתח את המצב לא פחות מהם ועובדה שכל מה שביקרנו כאן בתחילת העונה, מתברר כאמת שנשלם עליה ביוקר. ביקשת כבוד? תתחיל בזה שלא תקרא לאוהדי הקבוצה אספסוף.

7. DRORIKO Member

אז מי ההזוי כאן בעצם?

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/15
  8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מבין שאתה לא חזק בלזהות ציניות. סליחה, אזהיר אותך בפעם הבאה.

9. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הצורה שבה מכבי ת"א הפסידה לצסקא מוסקבה הייתה מביכה ומבישה. אפשר להפסיד, אפשר להראות רע, לעיתים קורה שמתפרקים, אבל זה נראה רע מאוד, גם אם לוקחים בחשבון את כל הנסיבות המקלות שרק אפשר לחשוב עליהן. זה היה מעבר לחוסר תיאום בהתקפה או בהגנה, מעבר לחיבור, כושר, קליעה או כל מאפיין אחר שניתן לשפוט דרכו כדורסל. זה פשוט היה נראה חובבנים נגד מקצוענים שלא בכושר.
    אני אקח הימור לא מסוכן מדי ואטען שגם בהפסדים שהרוסים ודאי יחוו בהמשך העונה הם לא יראו רע כפי שהם נראו נגד מכבי ת"א.

10. Roma מנהלים

מה שונה השנה מכל השנים? כבר הרבה זמן שמכבי מקבלת מצסק"א בראש בחוץ וכולם חורצים גורלות למכבי ובסוף היא נותנת עונה טובה ביורוליג והרוסים מקבלים פייק ברכיים בפיינל פור.

yon2303 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

המאמן

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עכשיו יותר ברור למה ביקשתי גם גבוה ישראלי? למשחק היום לא יירשמו רנדל, פאבראני ורוצ'סטי. מספיק שאו מ'באקווה או אונואקו (שגם ככה נראה אפס) ייצאו בעבירות וכבר נמחק לנו לגמרי הקו הקדמי. איזו בניית קבוצה ביזיונית.

נערך לאחרונה ב: ‏18/10/15
    de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

משחק מאוד בינוני שלנו מול הרצליה מאוד חלשה. וכמו שכבר ציינו, כשהשלשות לא נכנסות אנחנו בבעיה. פה חש מזל כי אנחנו רצים עליהם, מה שלא יקרה בקלות באירופה. מ'באקווה טוב, אונואקו עשה קולות של שיפור קל, יבזורי עם נקודות ראשונות ואוחיון סבבה לגמרי. לא מבחן למלאגה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחקים מיותרים. אין מה לעשות, באולמות ומול יריבים כאלה מכבי לא יכולה להתכונן כראוי ליורוליג. את העצבים שלי על ההנהלה כבר אשאיר לדיוני היורוליג. בשבוע הבא ה'קלסיקו' הישראלי כשירושלים באה להיכל. את הרצליה כבר שכחתי...

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ועדיין, היה בלאגן שלם היום במשחק. אומנם בלי שלושה שחקנים, אבל בכל זאת. נקווה לניצחונות ביתיים בחמישי וראשון.