מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כרגע כל דבר עדיף על גודס. אם זה יקרה או לא, אפשר רק לקוות שכן.

2. Nike2013 Member

אולי זה כבר לא רלוונטי ולא יעניין אף אחד, אבל לנדסברג פשוט ילדון חוצפן. דיאור פישר בן אדם רגוע מטבעו ומאוד קשה לעצבן אותו. לא ברור מה לנדסברג אמר לפישר, אבל מוטב שיתחיל לתת כבוד לאנשים שמבוגרים ממנו קרוב ל 10 שנים. אז נכון שפישר התנהג בצורה לא פחות רעה כשהגיב לו, אבל אני בטוח שלנדסברג אמר משהו מאוד חמור, אחרת אני באמת לא מבין איך הוא נדלק ככה.

אף אחד לא יוצא נקי מהעניין הזה, אבל קצת אובייקטיביות.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פה הטעות שלך. אנחנו יודעים מה פישר עשה, אנחנו לא יודעים מה סילבן אמר. אתה לא יכול "להיות בטוח" מה הוא אמר כשאין לך באמת מושג מה הוא אמר. כדאי שפישר ירסן את עצמו לפני שבפעם הבאה זה באמת ייגמר בהפסד. אז כרגע מי שלא יוצא נקי זה פישר הדפקט.

4. Nike2013 Member

נו באמת... את מי זה מעניין מה סילבן אמר? בוא נגיד שאם פישר יצא ככה מדעתו, הוא כנראה אמר משהו חמור.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מה זה את מי זה מעניין? אתה מאשים את סילבן שהוא חוצפן אם הוא ככה דיבר לפישר שהוציא את האחרון מהכלים....אבל בעצם אין לך באמת מושג מה הוא אמר. אני חושב שאין צורך בהסבר נוסף. יש כאן עובדה מול הנחה. עובדתית פישר התפרץ. ההנחה היא שסילבן אמר לו משהו. אבל אולי הוא אמר לו משהו שלא הצריך התפרצות? שורה תחתונה, אף אחד מאיתנו לא יודע מה סיל אמר אבל כולנו ראינו איך פישר הגיב.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ynet גבוהים גבוהים עלינו נופלים - ספורט

בעיניי כתבה לו חיכיתי כבר הרבה זמן. אם כל הפרטים נכונים זו כבר לא שאלה, אבל מבחינתי כבר טענתי לא פעם שיש בעיות קשות בקודקוד הפירמידה. את האמת שאין לי בעיה אם מדי פעם יש בלאגן בסגל. מאד קשה להרכיב פאזל וזה לא רק קורה רק במכבי. בריאל, קבוצה עם פי כמה יותר כסף חיכו עשרים שנה בשביל לקחת כתר אירופאי (אילולא הפיינל פור היה במקום אחר לך תדעו אם היו לוקחים את הגביע...). עם ברצלונה אפשר לספר את אותם הסיפורים. המון כסף, מעט מאד השגים מחוץ למדינה שלהם.

אני שמח לקרוא עכשיו דיווח יפה שמחזק בדיוק את הטענה שלי שיש יותר מדי קפטנים בקבוצה. לי אין בעיה עם העניין שדעתו של גודס לא ממש רלוונטית לגבי שחקני חיזוק. בעיניי מאמן לא צריך להתערב בענייני רכש או מכירה. אני יכול להבין שדעתו של מסינה, אוברדוביץ' או מאמן אחר ברמה הזאת יכולה לתרום להצלחה של הקבוצה, אבל לגיא גודס אין רקורד של מאמן ותיק עם השגים.

עידן, אתה אמרת שאי אפשר לפטר את ההנהלה, אבל אחרי הסיפור הזה אני שואל אותך איך קרה שוויציץ פתאום פקטור להרכבת הסגל? אני מבין שהוא הנציג של בנדר בקבוצה, אבל דווקא מאיש עם ניסיון עשיר במכבי הייתי חושב שהוא יודע שאי אפשר לצפות מילד בן 18 להוביל קו קדמי באירופה? לפני מספר חודשים הוא אפילו לא שיחק בקבוצה הבוגרת!?! בעיניי טוב יעשו אם ישימו בתפקיד של ניקולה מישהו שיתעסק בדברים הנחוצים. מה גם, אני לא רוצה שהוא יושב על הספסל אלא ביציע. אם יש בעיה כלשהי הוא תמיד יכול לקפוץ לפרקט.

ממשיכים הלאה. דני פדרמן ואבי אבן. מי לעזעזאל החבר'ה האלה שיקבלו כל כך הרבה כח במועדון? ונגיד שיש להם את הכשרון, אולי הם פשוט לא מתאימים לרמה שמכבי רוצה להגיע אליה. אני בכל מקרה נגד מינויו של בן בשום מצב. דיוויד פדרמן הוא לא בנו וההיפך. כנ"ל לגבי שי רקאנטי. מאז שבניו של ג'ורג' סטיינברנר מובילים את היאנקיס קבוצת הבייסבול המצליחה בעולם כבר איננה מאיימת כמו בעבר. כמו מכבי, בגלל תקציב גדול היאנקיס יכולים לבזבז כסף על ימין ושמאל. הדבר עוזר בהשארת הקבוצה בצמרת, אבל לא רק כסף הופכת קבוצות לאלופות. בקיצור, דני פדרמן אאוט. אבי אבן? נכשל בנתיים בגדול בתפקידו כי מי שעקב אחרי פאביאני היה יכול לנחש שהבחור לא בריא. מצדי גם הוא יכול ללכת. זה אומר ששמעון ודיוויד גם צריכים לעשות בדק בית אצלם במטבח. החבר'ה שהם שמו בתפקיד לא מתפקדים. גרוע מזה, אני חוזר על זה שוב, מאז שרענן כץ עזב הקבוצה בנפילה חופשית. מי שהעזיב את האיש היו לדעתי שמעון ודיוויד, לא? בטח לא הבנים.

הערב אני מצפה לקרב של להיות או לחדול בשביל גודס. אני לא מכיר את ססארי, אבל ברור לי ששלישיית האקסים רוצים לנצח. אני לא אהיה מופתע אם נפסיד הערב.

7. DRORIKO Member

סהר וקופמן כבר כתבו על זה מזמן(וגם אנחנו פה בפורום כמובן). הכתבה הזאת היא איטריות מחוממות.שחרור לא תזכה עליה בפוליצר.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/15
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

9. DRORIKO Member

אז ככה: את זה שגודס רצה את מקלין והנדריקס קופמן כבר הזכיר. או שזה היה בטור במעריב או ביציע,אבל אני אומר לך בודאות ששמעתי את זה ממנו.
    זה שויצ'יץ' לוחץ שבנדר יקבל דקות שמעתי גם מהקוף,גם מסהר ואפילו משי האוזמן.
    את שאר הדברים כבר דשו בכל מקום(זה ממש היה חשוב לטרחן את הסטטיסטיקה של אונאוקה ופבראני ,כי היינו בטוחים שהם תאומי המגדל,תודה יעל שהיית הילד ההולנד שמנפץ לכולנו את הבועה......)

10. Milanista Member

פבראני (נראה שרק עניין של זמן עד שישוחרר) ובנדר לא יהיו בסגל היום בזמן שאופייבו ירשם לראשונה ורנדל חוזר ממחלה.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ססארי היא לא קבוצת יורוליג. היא אפילו לא קבוצת כדורסל.

אני לא ממש יודע מזה אומר עלינו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אם בנדר לא בסגל זה אומר שהזקנים הולכים לבעוט את ויצ'יץ'

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ססארי נראית מקסימום כמו קבוצת אמצע טבלה בארץ. העניין הוא שאין ריבאונד הגנה וגם בהתקפה התותחים הכבדים שאמורים היו לירות לא יורים. באמת כל הכבוד לדווין וסיל, אבל עצוב שעכשיו אפילו שחקנים התקפיים כמו פארמר ורוצ'סטי הלכו לגמרי לאיבוד. בעיניי זה גם קורה בגלל שאין לנו בכל קו קדמי ראוי לשמו. אני מקווה שננצח, אבל כולם רואים שהבעיות קשות.

14. DRORIKO Member

דווין וסיל היו הנשקים שלך מבחוץ גם בעונה שעברה. זה רק מראה לך את גודל הכישלון העונה. אתה נשען על נשקים מהעונה שעברה(אם זה דווין וסיל בהתקפה,ואם זה רנדל בהגנה) אבל בכל שאר העמדות נחלשת, גם בגבוהים אבל גם בעמדה 1

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

באירופה סיל לא ממש בלט. לגבי השאר אין לי ויכוח איתך, המצב עגום ביותר.