מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. DRORIKO Member

הוא לא בלט בהתחלה,אבל בטופ 16 הוא התחיל להיכנס לעניינים, הבעיה שאחרי כמה משחקים טובים הוא גם נפצע

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנתיים רבע שלישי טוב. וכן, רסקין צריך בכל דקה להדגיש שפארמר מיובש על הספסל...

3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אהבתי את הדקות של אופייבו. לא בטוח שעם הכנה מוקדמת ודקות משמעותיות לא היה נחסך מאיתנו איזה הפסד מול מלאגה או ירושלים.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא רוצה להשמע ממש פסימי אבל אני ריאלי. ניצחון חשוב למוראל, אבל ממש ממש ממש לא אינדיקציה לכלום ושאף אחד לא יתחיל להסתנוור לי כאן.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

@idans10 אלכסנדר ממש מככב בססארי אה? חחחח

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא ירדתי לסוף דעתך...כלומר לפי המשחק היום הוא חרא שחקן? אם כן, אתה צודק. מצד שני, בד"כ נהוג לעקוב אחרי שחקן לאורך זמן ולא לפי משחק אחד. ודווקא הבחור נתן יופי של משחקים בקבוצה.

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע דרור, במחצית הראשונה עוד חששתי שאלכסנדר יתן הצגה, אבל בסוף קיבלנו את הבחור שכנראה גודס לא רצה לתת הזדמנות. גם היינס ולוגאן לא בדיוק חסרים. בסה"כ הניצחון הזה באמת היה חשוב, אבל בעוד מספר ימים ממשיכים הלאה. בשבוע הבא משחק חוץ בגרמניה. גודס הציל בנתיים את העור שלו, אבל כולי תקווה שסדרת החינוך לפארמר נגמרה הערב.

מצטיינים: דווין, בראיין, סיל, יוגב, והרבה עבודה שחורה של אמבקווה. אופייבו נתן כמה דקות נחמדות, לדעתי הוא היה צריך כבר לחתום בקיץ, אבל שיהיה. אני מקווה שהרווחנו שחקן טוב.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא רוצה להיות משבית שמחות אבל צפיתי במשחק היום ואיך נאמר?
    יהיו למכבי בליגה הישראלית משחקים קשים יותר..

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני הסתנוורתי. היו מראות קשים לצפייה היום.

idans10 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שי, אני לא יוצא לרקוד פה ברחובות :lol:
    בסה"כ ניצחון חשוב שלעת עתה עוצר טיפה את הסחף השלילי. אל תחשוב שאני או אחרים פה מיד חושבים שננצח בקלות בגרמניה...טוב לראות את בראיין חוזר לשחק, הוא מאד חשוב בטח בהגנה. לנדסברג ואוחיון היה בסדר גמור. אמבקווה הוריד 15 ריב' ואפילו אייק השאיר רושם חיובי ראשון. יותר מזה אין מה להתלהב.

11. Milanista Member

אם היינו קבוצה מחוברת זה משחק של 30 הפרש ויותר אבל אנחנו שנות אור משם. אם גם למשחק כזה גיא לא מצליח להדליק מספיק את הקבוצה (נגד יריבה יותר טובה היינו יורדים בלפחות מינוס 10 למחצית) ושני השחקנים הכי חשובים בקו האחורי עדיין מחפשים את עצמם אחרי כמעט 3 חודשים אז המשחק הזה רק דוחה את הבלתי נמנע. צריך לחפש מאמן שהעסק לא יהיה גדול עליו.

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

תודה.

הסגל לא מספיק טוב ומאוזן, אבל אין לי בכלל ספק שמאמן טוב מגיא יוציא הרבה יותר ממנו. וגיא הוא עוד מאמן יותר חלש ממה שחשבתי. אני ממש מצטער כי אני באמת מחבב אותו, אבל זה לא זה.

13. DRORIKO Member

זאת לא היתה סדנת חינוך. מה שהוא עשה לפארגו היה סדנת חינוך, כי סדנת חינוך אתה עושה למישהו שאתה יודע שהוא יכול לתרום,בכל זאת גודס היה זה שהביא את ג'רמי. פארמר זה שחקן שהנחיתו עליו והיבוש שלו היה אצבע משולשת להנהלה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/10/15
  14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מייבש שחקן מוביל חצי שלם על הספסל במשחק הכי קריטי בשבילך בשביל לעשות דווקא לאנשים בהנהלה? מאיפה הבאת את זה דרור? מבחינתי זו סדרת חינוך ותו לא.

15. DRORIKO Member

מי אמר שהוא השחקן הכי חשוב? כי הוא מרוויח הכי הרבה כסף? הבן אדם חור בהגנה ופוגע בשתף של ההתקפה.
    כמובן שגודס לא עשה את זה רק כדי לעשות דווקא, גודס הוא לא טיפוס דווקאי, אבל זה מראה לך כמה הוא באמת מחזיק מפארמר.
    הרי גם לסמית נגד מלאגה היה 3 רבעים ראשונים מזעזע,ובכל זאת גיא השאיר אותו על המגרש,זה כי מדווין הוא מחזיק מספיק כדי להאמין שהוא יחזור לעצמו קם במשחק רע. מפארמר הוא לא מחזיק בכלל.