מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

Roma ו-idans10 אוהבים את זה.
  2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אחרי הרבע הראשון רציתי לרשום שיש שיפור ושאנחנו רק צריכים עוד קצת לחזק הגנה, אבל אז בא הרבע השני וחזרנו להסריח. אייק, אנוואקו, מ'באקווה, פארמאר - אף אחד לא פוגע. שוב אילתורים, שוב הפגזות 3, שוב אין סגירות לריבאונד והפעם עוד קיבלנו שופטים מזדיינים עם שיפוט ביתי מובהק (מחצית ראשונה, 16 זריקות עונשין לבאמברג, 3 למכבי). בלי קש, הגרמנים משחקים פשוט יותר טוב ואני באמת לא מבין מאיזה נס מחכים במכבי. עוד מחצית ביורוליג שאנחנו מקבלים יותר מדי נקודות.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נבנתה העונה על 'משחק התקפה', אבל לדעתי לפארמר ורוצ'סטי באמת אין מושג מה הם רוצים לעשות. לא שאני מצדיק את האימפוטנטיות הזאת, אבל באמת עצוב לראות את הקו הקדמי שלנו. חוץ מאמבקווה אין שם כלום. להנהלה יש עכשיו את התשובות. הם באמת עשו הקיץ את כל הטעויות האפשרויות עם השארת גודס בתפקיד ובניית הסגל הזה. כרגע רק נותר לקוות שהחצי השני יהיה יותר טוב ואם כבר נפסיד שזה לא יהיה בהפרש גדול.

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

uvhuo
    והיום גם אמבאקווה בקאנטים...

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

22-9 למכבי ברבע השלישי...פתאום יש הגנה והתקפה. עכשיו לקוות שזה לא היה רק לרבע אחד.

והנה הכל מתפרק לנו שוב...הקבוצה הזאת פשוט כל כך מייאשת. מבחינתי נפסיד כי באמת לי לחלוטין נמאס מזה. מצדי שלא נעלה להצלבה. זה מגיע להנהלה ולמאמן המוצלח שלנו שהרס לגמרי את הביטחון העצמי של פארמר.

את שלי אמרתי להערב. עידן, אתה זוכר לבטח את דיוויד אנקראם לא? יש לנו את מחליפו...טיילור רוצ'סטי. מכבי בבעיה גדולה ביותר וזה לא רק באירופה. אני הולך לראות את אייאקס (הקלטתי את המשחק), אולי שם אני טיפה אשמח.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/15
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

החדשות המצויינות של הערב - גיא גודס סיים דרכו כמאמן מכבי פוקס ת"א.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ברוך שפטרנו. יאללה הבייתה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

yakov_y אוהב/ת את זה.
  8. yakov_y YNWA

לפי מה קבעת עידן ?
    אף אתר לא דיווח על כך וגם לא נראה לי הגינוי שבמשחק חוץ זה ייקרה, אולי כשהוא יגיע לארץ.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא קבעתי לפי שום דבר. אבל אין סיכוי שבעולם שהוא נשאר אחרי דבר כזה מהסיבה הפשוטה - מכבי לא תלך ותשתפר ומנגד, גדלו הסיכויים להפסד כספי ענק עקב אי העפלה. אני נותן לגיא אחוז בודד להמשיך כמאמן וגם זה עקב אי שפיות זמנית של פדרמן. עזוב, הפסד ביתי למלאגה, תבוסה לירושלים, ניצחון על מתנ"ס ססארי והפסד בבאמברג בתוך שבועיים, זה משהו שמערכת כמו מכבי מעולם לא התמודדה איתו.

10. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

גיא גודס הוא המאמן הגרוע ביותר בתולדות מכבי ת"א. הוא צריך ללכת - אבל לא רק הוא. גם וויציץ' ודני "אני כבר לא מנכ"ל כי מפסידים וכל האש עליי, אז מה אם ניפגשתי עם שחקנים בקיץ וכל שחקן שמגיע לא מגיע עובר אישור דרכי" פדרמן חייבים להתחפף מהמערכת.

פדרמן(האבא), מזרחי, רקאנטי - מנהל קבוצה נורמלי (מצידי שיחזירו את גור). ועכשיו כבר תבחרו איזה מאמן שאתם צריכים.
    אבי אבן ובוגטין הבייתה גם.

רוצ'סטי או פארמר לשחרר. זה לא עובד.

או שהולכים לעונת אבדון עם גג טופ 16 ועוד אליפות לירושלים - או שעושים הכל כדי להציל את העונה הזאת.

de Middenweg, idans10 ו-אלעד אוהבים את זה.
  11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתם לא מבינים כמה זה מחרפן אותי שכולנו ראינו את זה כבר בעונה שעברה, כבר בהפסד לאילת, כבר בפגרה העקומה ולאנשים הכביכול מקצועיים, הכישלון הזה מפתיע אותם.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן, ולכן אני לא ממורמר שזה קורה. באמת, מצדי שלא נעלה לשלב הבא. כאוהד הקבוצה אין דבר יותר כואב לראות אותנו מושפלים ככה, אבל הבעיות האלו קיימות כבר שנים. ראשי מכבי לא מבינים שאי אפשר להשאר תקועים בעבר. חוסר ההיררכיה במועדון פשוט הורס כל חלקה טובה. לפעמים איש זה או אחר מצליח בגלל כשרונו האישי, אבל ברור שלדני פדרמן, ניקולה וויציץ ושי רקנאטי נכשלו בתפקידם.

סביר להניח שגודס יעוף מחר או מחרתיים, אבל מצדי שישחררו גם את רוצ'סטי. לכזה שחקן באמת לא ציפיתי. היום הוא פשוט עבר כל גבול. אני רק חושש שאין כסף בשביל הבאת מאמן אחר ושחרור שחקן כמו רוצ'סטי או פארמר. ב-ONE דיווחו שפיאנג'יאני מועמד. בסדר, אבל הוא לא יבוא בחינם. אני מוכן כבר עכשיו לוותר על העונה הזאת, כולל אליפות בארץ כדי שבקיץ הבא הקבוצה תחזור בגדול. רק מה, זה תלוי אך ורק בהנהלה. אם הם ממשיכים בדרך הזאת הם עוד יאבדו המון כסף, עוד יותר מאשר הם מאבדים עכשיו. הדבר אולי הכי גרוע זה שאני חושש שהם עדיין לא למדו את הלקח...

מצפים לנו ימים מאד מאד מעניינים. מה שכן, וטוב שכך, אנחנו פה מסכימים אחד עם השני. לכולנו ברור מה צריך לקרות.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

ארז עושה בשכל שהוא מסרב. ארז בחור מאד דעתן שלא מוכן שיתערבו לו בעבודה. אם הוא יעבוד תחת ניקולא זה יסתיים במלחמת עולם שלישית.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא רק זה. כרגע הקבוצה בנויה לפי רצון של ההנהלה/מאמן אחר. אם יגידו לארז בוא תסיים ובשנה הבאה תתחיל מהתחלה, הייתי הולך על זה. אם רוצים רק שיסתום חורים מבלי להבטיח לו חוזה לעוד שנה, אין לו מה לחפש בקבוצה שלא הוא בנה וגם ככה עם ביטחון מרוסק לרצפה.