מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה נקרא לחסוך עלויות. אם בלאט ופיני עלו באיזור המיליון דולר, גודס עולה פחות משליש. רוב אם לא כל המאמנים הישראליים עולים באיזור הזה. גודס היה ע. מאמן של בלאט 6 שנים, אז קיוו שבעלות הזו הוא הכי קרוב לרמה הנדרשת.

2. alexshw Member

קודם כל מחשבה כזו בסוף היא זו שעולה ביוקר. יש דברים עליהם לא חוסכים ברמות האלה.
    שנית כל האם פיני היה גם זול? ויש גם את וויצ'יץ'. כל הכוורת הזו לא ממש תפקדה ביחד אלא רק פגעו אחד בשני.
    קצת לא ברור איך בדיוק חסכו

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מסכים איתך
    אני מסכים איתך ב-100%, אני רק אומר לך מה היתה צורת החשיבה שלהם. יותר מזה, גם על שחקנים אתה לא יכול לחסוך. אם אתה מביא שחקן שלא מתאים לרמות האלו ב-300K רק כדי להחליף אותו באחר (לפחפחות אחד אם לא יותר שחקנים) בינואר, כבר שילמת ביוקר על שתי משכורות לשחקנים וזה דפוס התנהלות קבוע של מכבי בשנים האחרונות. אז כבר אתה מבין שהכל מעוות מלמעלה.

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

תותח על כמו קזאלוסקאס לא יבוא בחיים וכל הפנטזיות האלה של אוהדי מכבי ברשת מיותרות. ברגע שהוא יבין שלא רק הוא קובע אלה פדרמן הקטן, פדרמן הגדול, וויציץ', רקאנטי ג'וניור, רקאנטי ביג ועוד איזה אבי אבן....הוא יבין שאין לו מה לחפש פה.

אלעד, שי ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

נערך לאחרונה ב: ‏9/11/15
  6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אגב, זו בושה וחרפה שאבן ובוגטין לא הלכו עם גודס. הוא זה שבחר אותם, המינימום הגינות זה להראות לגיא לויאליות וללכת איתו.

de Middenweg ו-אלעד אוהבים את זה.
  7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בגדול אני מסכים איתך
    אבל אני בכל מקרה לא רואה סרט שאם יגיע מאמן זר הוא לא יביא משהו שהוא נוהג לעבוד איתו וישאיר את העוזרים הקיימים.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה ברור, גם מאמן ישראלי אחר לא ישאיר אותם לדעתי. אבל שוב, מתוך לויאליות לאיש שבחר אותם ולא כאלו שהונחתו על גיא, הם היו צריכים להתפטר.

9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

דן שמיר יהיה עוזר לפי אלי סהר. מחכים למאמן זר.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

והם ממשיכים לחזור על טעויות... מי לעזאזל ממנה עוזר לפני מאמן? ואם דן שמיר לא בא טוב למאמן הזר? ואם למאמן הזר יש צוות קבוע שהוא עובד איתו? למה עוד פעם להמשיך ולקבוע בדברים שהם לא מבינים בהם?

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף פעם לא החזקתי מגיא גודס מאמן טוב ורק מלשמוע אותו מתראיין עוד כשהיה מאמן ראשי בקבוצות אחרות או עוזר מאמן במכבי תל אביב, הבנתי שהוא כנראה לא מח כדורסל מבריק. יחד עם זאת, אני חושב שעל הכשלון של מכבי תל אביב השנה אחראים בעיקר הנהלת הקבוצה וניקולה וויצ'יץ'. אם הדברים שנאמרים בתקשורת נכונים (סיפור עוזרי המאמנים והחתמת השחקנים), אז אין למערכת ספורטיבית שכזו שום סיכוי לתקומה, גם אם המנהלים שלה ישלשו את הסכום שהם משקיעים בקבוצה.

מאמן ישראלי שאומר 'לא' למכבי תל אביב... בהנהלה של מכבי תל אביב צריכים להבין שהסירוב הזה הוא בעיקר אמירה, "אתם אשמים יותר מגיא גודס ואין לי שום כוונה להיות הגיא גודס הבא שלכם".

אלעד, idans10, de Middenweg ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את שלי אמרתי עידן, איך אומרים בעברית? ליפול מהפח לפחת או משהו כזה? כל עוד לא יעשו סדר בבלאגן שנקראת ההנהלה אופן הניהול הלקוי ימשיך.

אני מעריך ששמיר יהיה עוזר מאמן כדי שבבוא הזמן יהיה מאמן ראשי. הוא יהיה הבובה של ההנהלה וכנראה האיש שיפקח מקרוב על המאמן הזר..

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

רשמים מהראיון של שמעון היום לרסקה בגל"צ:

1. אבי אבן יאמן מול הטורקים.
    2. המאמן כנראה יבוא מבין באוורמן, קזלאוסקאס או פיאניג׳יאני. המחלוקת העיקרית היא אורך החוזה - מכבי מעוניינים בחוזה לחצי שנה, מין הסתם שמאמנים לא ממש ששים להסכים לזה.
    3. מכחיש את נושא ההשתלטות של ניקולה על הקבוצה ואומר שהוא רק חלק ממספר לא קטן של אנשים שקובעים שהם בעלי המאה וגם הדעה.
    4. גודס בכלל לא היה מעורב בהחתמות של יבזורי ופארמר....
    5. טוען שיוחתם 5 אבל בגדול אוהב את הסגל. מודה רק בנפילה עם פבראני ש"לא עומד בעומס".

וכמובן אוהב את גודס מאחל לו בהצלחה ידה ידה ידה.

אגב לא ראיתי שהתייחסתם לזה , לי היה ברור שלכל אורך הדרך החדר הלבשה מפורק. הקבוצה לא כזאת חלשה בשביל תוצאות כאלה. וול, לא טעיתי, רק לא חשבתי שרוצ'סטי הוא כזה סרטן בחדר ההלבשה...
    קרע גדול בחדר ההלבשה במכבי תל אביב: "יש שם מחנאות קשה" - וואלה! ספורט

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני לא חושב שזה חדר ההלבשה כמו שזה רק רוצ'סטי עצמו. כבר במשחקים האחרונים ראינו כמה האגו שלו בשמיים (ואני הייתי בטוח שהוא ההיפך מפארגו) ועל מ'באקווה וייק אין בינתיים תלונות. פארמאר שם על תקן מגשר, אונוואקו ופאבראני לא משחקים. בקיצור, רוצ'סטי. מבחינתי אפשר לגזגז, רק שהחוזה הכבד שלו במילא גם ככה לא יאפשר להביא מישהו אחר, אבל לפחות לא יהיה סרטן בחדר ההלבשה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגעי משבר תמיד יש בעיות בחדר ההלבשה. זה דבר טבעי. כשמצליחים אז מוכנים לשתוק ולרב לאכול את השטויות של השחקנים הבולטים, כשמפסידים פעם אחרי פעם אז כל הרפש יוצא החוצה. מה שכן מדאיג אותי זה המשחק של רוצ'סטי. זה לפעמים פשוט בלתי נסבל וכנראה ששחקנים אחרים אומרים לו את זה אחרי המשחק. נראה אם ישוחרר, אבל כרגע אני כמובן הרבה יותר בעד השארת פארמר מאשר רוצ'סטי.

אני רוצה להתייחס למה שארז כתב:
    5. טוען שיוחתם 5 אבל בגדול אוהב את הסגל. מודה רק בנפילה עם פבראני ש"לא עומד בעומס".
    אני מאמין ששמעון גם הבין שהם לגמרי טעו עם בניית הסגל הזה, אבל הוא לא יכול להודות בזה בשלב הזה של העונה. כולי תקווה שעם מאמן אחר הקבוצה תראה יותר טוב. אני ותרתי כבר על אירופה, אבל לא על הליגה. אנחנו נראה מה יקרה בשבועות הקרובים.

idans10 אוהב/ת את זה.