מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגמרי. קצת מזכיר לי את החתמת החירום של פרקינס דאז.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

65-63 בסוף הרבע השלישי.
    בסה"כ מכבי חזרו יפה למשחק. לא יודע, אבל אני לא מסתפק בהפסד בכבוד. לצערי אני כבר מחכה לסלים של תאודוסיץ שיכריעו את המשחק לטובתם...אגב פארמר ולנדסברג חושך מצרים. האחרון באמת נלחם, אבל בצורה הזאת הוא ישבור את השיא של צ'יימברס...

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסופו של דבר נשאר עם 3 רבעים טובים...

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אין מה לעשות שי, לאור המצב שלנו בשנתיים האחרונות, אנחנו צריכים להשלים עם העובדה שכן, גם הפסדים בכבוד הם הישג, בטח לאור ההתפרקויות המביכות האחרונות.

אגב, זה גם לא שאנחנו משחקים כ"כ רע כמו שצסק"א לא מחטיאה שלשות (חלקן באשמתנו וחלקן לאׂ).

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין כנראה מה לעשות, אתה צודק. זה רק ממשיך לתסכל אותי שהדרדרנו כל כך.

6. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעולם לא יהיו במכבי מונחים כמו ״הפסד מכובד״. לעולם לא נראה את המילה הישג ליד המילה הפסד.

קשה להגיד שירידת המתח, פיזית ומנטלית, ברבע האחרון לא היה משהו לא צפוי. החבורה הזו עד כה לא שיחקה באינטנסיביות כזו וזה למען האמת הפתיע אותי שעוד היינו במשחק גם ברבע השלישי. טוב לראות לפחות שהשחקנים האלה מסוגלים לשחק בהתלהבות אם יש מי שיוציא מהם את זה. מה שעדיין מעורר תהייה היא מה לעזאזל עובר על פארמר ואיפה הראש של הבחור הזה נמצא. הוא הראשון שהיה צריך לאכול את המגרש היום.

יש אמירה שקצינים בצבא אוהבים לחזור עליה ומתאימה למצב של מכבי היום: ״צריך לשמר את הדברים הטובים ולשפר את הדברים הרעים.״

נקסט.

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/15
    yakov_y ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ברור שבמכבי אף פעם לא יודו בהפסד בכבוד. גם אני שונא את זה. אבל אנחנו גם צריכים להיות ריאליים. הגענו למחוזות של הפסדים לבאמברג ודרושאפקה. אז כרגע הפסד מכובד לצסק"א החזקה אחרי שיפור עצום של החבר'ה, בהחלט מעודד לקראת המשך העונה. כמו שאמרתי קודם: באירופה אפשר לוותר על הסיפור, במכסימום נוציא טופ 16 וגם זה לא בטוח. אנחנו צריכים להחזיר את ההרתעה בליגה המקומית.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

סיל עוד זורק ? הוא יקלע לדעתכם מתישהו? מזל שלפחות הוא שומר טוב.. אה גם זה לא.

טבק עשה לי רושם טוב. אבל יש לו עוד טונות של עבודה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מחכה עם המסקנות. משחק אחד לא אומר הרבה. כולם רצו, אבל כשטבק יכיר את השחקנים יותר טוב ברור לי שהבעיות הקשות שוב יצוצו למעלה. בסופו של דבר צסק"א נתנה לסערה להגמר ואז ברבע הרביעי היא ניצחה בקלות. המאמן החדש אמר דברים מעניינים בתום המשחק ולדעתי ההנהלה יכולה עכשיו לאכול את הדייסה הטעימה הזאת עד הסוף. וגם גודס יצטרך להודות שהוא כנראה היה שחקן יותר טוב מאשר מאמן.

אנחנו נראה עד כמה טבק יכול להשפיע ועד כמה יתנו לו. שלושת הרבעים הערב היו נחמדים, אבל כמו שאלעד אמר, 'אצלנו אין הפסדים בכבוד'. לאור מה שההנהלה עשתה בקיץ אנחנו כנראה צריכים להיות מרוצים מהתוצאה הערב. רגשית עידן, אני ממש לא מרוצה כי מכבי מועדון יותר גדול מניצחון עלוב אחד העונה באירופה...

10. DRORIKO Member

אני אפתיע אתכם אבל אני עדיין חושב שגודס הוא לא מאמן כזה גרוע כמו שעושים ממנו. כבר יש קונצנזוס מוחלט שבניית הקבוצה היתה מחורבנת, יותר מזה מיום ליום אנחנו מגלים עוד ספיחים על השכונתיות שהיתה בקיץ. למשל אנחנו מגלים שעל בניית הקבוצה לא היה אחראי רק ויצ'יץ' אלא שכל חבר בדירקטוריון משך לכיוון אחר,זאת שכונה בהתהוותה. את רוצ'סטי למשל ויצ'יץ' באמת הביא,ושלעצמו זה לא בהכרח מהלך גרוע, מה שהפך אותו לגרוע זה שהביאו שבוע אחרי את פארמר,מהלך שויצ'יץ' התנגד לו בתוקף ומי שהיה אחראי עליו אלה דווקא "הזקנים". הזקנים גם הביאו את יבזורי,עוד מהלך שויצ'יץ' התנגד לו. מיותר לציין שלכל אחד ואחד מהמהלכים בקיץ גודס לא היה אחראי והוא גילה עליהם בדיוק באותו זמן שאנחנו גילינו עליהם. אפשר להגיד בציניות שהקשר של גודס להנהלה לא היה ויצ'יץ' אלא רועי גלדסטון.

לגבי ז'אן משהו הזה, הוא עושה רושם של בחור חביב למדי. זה גורם לי עוד יותר לקוות שבמקרה של כישלון לא יפילו הכל עליו כמו שעשו עם גודס. לא מגיע לו את זה.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שמע, לא יודע אם גרוע כמו שעושים או לא, אבל מאמן לרמה של מכבי ואפילו לירושלים המתחדשת, הוא לא. מאמן בינוני מינוס, ללא קשר לאמבוש שעשו עליו. מבחינת האחריות שלו כנגד ההנהלה אני לא מוריד ממנה מהסיבה הפשוטה: כמו שהוא ידע לבכות על כך שבנו קבוצה ללא ידיעתו, אף אחד לא כיוון לו אקדח לרקה להשאר מאמן. יכול היה להיות בעל אופי כמו ארז ולומר אני לא מאמן קבוצה שלא בניתי ורציתי. זה ממש לא היה מוריד מהכבוד שלו, להיפך. ברגע שהסכים לקבל עליו את הקבוצה ואת מרות ההנהלה ברמה כ"כ קיצונית, איבד את האופציה להתנער מאחריות.

לגבי טבק, אני מאמין (לפחות האוהדים והפרשנים) שלא יפילו עליו כישלון כי הוא באמת הגיע לקבוצה מפורקת ללא אף שחקן שהוא רצה/בחר/ביקש. במכבי יש בעיה שאם הוא ייכשל גם בליגה המקומית, פה באמת יהיה קשה לסלוח. כי גם בקבוצה הנוכחית, עדיין למכבי סגל שחקנים טוב יותר משאר הליגה, אולי למעט ירושלים וגם יש עוד מספיק זמן לתקן. אז בליגה אי אפשר לנקות אותו מאשמה אם מכבי ייכשלו. באירופה אני ממש לא מצפה ממנו להעפיל לטופ 16, כי הקבוצה לא מספיק טובה וגם אובראדוביץ' לא היה מצליח לעלות איתם במצב הנוכחי. צריך לנצל את שאר המשחקים כדי להתחבר ולהכיר את טבק טוב יותר ולהסתער על גביע המדינה והאליפות. במידה וישיג אותם, בהחלט הייתי נותן לו להתחיל גם בעונה הבאה.

12. DRORIKO Member

הליגה המקומית זה חשוב אבל פחות פקטור מאירופה. מה גם שעם החוק הרוסי והפיינל פור יש נסיבות מקלות. צביקה למשל הפסיד אליפות לחולון אבל באותה עונה הגיע לגמר היורוליג,דבר שהיום נראה כמו פנטזיה. דיויד בלאט בעונה הטראבל לא היה רחוק מלהפסיד אליפות לחיפה. הפסד אליפות זה לא כזה כשלון קולוסאלי לאור השיטה החדשה(כל עוד זה הפסד בגמר כמובן).
    הכשלון האמיתי זה אי העפלה לטופ 16,אני מאד מקווה שזה לא יקרה. אם ז'אן טבק עכשיו עושה עם מכבי ריצה מדהימה ומביא אותה לטופ 16,שלא לדבר על להביא אותה להצלבה הוא ראוי לעונה נוספת. לנצח קבוצת תחתית-יורוקאפ כמו ירושלים/ראשון לא צריך להיות המדד להישארותו.

אגב נוטים לזלזל ביורוקאפ אבל אם מכבי תיקח את המפעל הזה זה בהחלט יתן מבחינתי נקודות זכות לטבק. יש שם כמה קבוצות לא רעות בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏20/11/15
  13. DRORIKO Member

למרות שאיך שאני חושב על זה,עם קאדר השחקנים הנוכחי, אין מצב שנזכה ביורוקאפ,אני לא רואה אותנו גם עושים גמר.

14. Roma מנהלים

תוצאות לא טובות בכלל למכבי. באמברג קורעת בבית את מלאגה 73-53 וגם סאסרי ממשיכה להפסיד בבית והפעם 68-60 לדרושפאקה.

המשחקים הנותרים:
    מלאגה(חוץ)
    סאסרי(חוץ)
    באמברג(בית)
    דרושפאקה(חוץ)

הפער כרגע הוא 2 משחקים והפרש לא טוב אבל אני מאמין שמכבי יכולה וצריכה להשיג שלושה ניצחונות והיא כבר תעלה.

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יום חמישי יהיה הסוף במלאגה. חבל מאוד שבמקום לייצר את האימפקט מפיטורי גודס במשחק הבית מול דראשופקה קיבלנו אותו במשחק חסר סיכוי מול צסקא וגם מלאגה בחוץ זה אבוד.

מחר נגד חיפה בלי יוגב (קרסול) , דווין (מנוחה) ואונאקו (נגרות).

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

idans10 אוהב/ת את זה.