מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי לא תעפיל לטופ 16, לא מגיע להעפיל לטופ 16 והדבר הכי טוב שיכול לקרות לנו במצב הנוכחי זה שלא נעפיל לטופ 16 כדי לספור שם עוד השפלות.

2. DRORIKO Member

אי העפלה לטופ 16 היתה יכולה להיות דבר טוב אם היא היתה נותן כאפה לראשי המועדון וגורמת להם להבין שצריך לעשות מהפיכה בניהול שלו. הבעיה שיושבים שם אנשים כל כך אטומים שזה לא מזיז להם בכלל. מבחינתם העיקר שיש לנו קביעות ל-10 שנים וכל מה שמסביב לא משנה.

3. Roma מנהלים

?????: ????? ?????? ????? ????? ?? ???? - ויטור פבראני שוחרר ממכבי תל אביב

קצת חדשות טובות בשבילכם. הזוי בכלל שהדבר הזה הגיע לפה.

4. DRORIKO Member

במכבי האויב של הגרוע הוא הגרוע יותר, ותבין מזה מה שתבין מזה :)

5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ביי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

6. VAR Member

לא יכלו לחכות עוד יומיים עם זה <_<

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לטעמי הבאת לינק מאתר ONE = באן לצמיתות מהפורום.

אגב, למי שלא שם לב: דגן יבזורי ינותח בקרסול וצפוי להיעדר למעלה מחודשיים.

idans10 אוהב/ת את זה.
  8. Roma מנהלים

ועכשיו שאלה רצינית, בהקשר של מכבי תל אביב בכדורסל וכדורגל ישראלי מה רע בONE ואתרי ספורט ישראלים?

דגן יבוזרי, נער פוסטר, חולון, חיפה ושאר הקבוצות מחכות לו.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

וואן זה לא באמת אתר ספורט אלא אתר של ריכולים. בכללי שאר התקשורת בישראל גם מעפנה, פשוט וואן שוברים שיאים של עצמם.

לגבי דגן, ממש כואב לי עליו. זה גם חוסר מזל עם כל הפציעות וגם חוסר האחידות בהנהלה שגרמה לכך שחלק רצו אותו וחלק לא (כולל גודס) ובסוף הוא לא נספר. ממש לא מגיע לו ואני באמת מקווה שהוא ימצא עצמו בקבוצה אחרת. לטעמי גם היום הוא יכול לתרום והרבה, בטח בליגה הישראלית, אבל כרגע הביטחון שלו ברצפה ועד שהקבוצה הזו לא תתאפס מכל הבחינות, חבל שהוא סתם ימשיך לשרוף את עצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/15
  10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ONE זה הדבר הכי גרוע שיש בתקשורת הספורט הישראלי שהוא דבר גרוע בפני עצמו באופן כללי. זה אומר הרבה.

לגבי יבזורי, מה שעידן רשם.

idans10 אוהב/ת את זה.
  11. Roma מנהלים

מסכים איתך שהתקשורת הישראלית פח אשפה אבל בכל מקרה במה שקשור למכבי וכדורגל ישראלי זה מה שיש ועל זה נסתמך.

סלח לי אבל אבל אם יבזורי חשב שהוא יהיה חלק חשוב בסגל של מכבי אז הוא קצת "הזוי" לטעמי.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היום צעירים כבר לא הולכים עיוור אחרי מכבי (דאוסן ) כי הם מכירים את מקרי העבר ולא רוצים לגמור את הקריירה. העניין הוא שיבזורי בגילו המופלג ראה למעשה את ההזדמנות האחרונה כנראה להגיע למכבי והיה חייב לקחת אותה. אם היה מסרב ומשחק עכשיו איזה שנתיים - שלוש עד סוף הקריירה באיזה חיפה או חולון הוא תמיד היה חושב "מה היה קורה אם..". זה לא איזה דאוסן שמעדיף להשאר בראשון כי הוא יודע שהוא יכול להגיע למכבי מהדלת הראשית בעוד שנה שנתיים שלוש.

ויחד עם זאת...ממש לא הייתי סותם את הגולל. מכבי כל כך לא יציבה בהרכבים שלה ואם יש משהו טוב בזה זה שפתאום אתה יכול להזרק למערכה. להזכיר לך את פניני שהיה עונה ו7 מחזורים נער פוסטר אצל בלאט עד שהמשחק נגד אילת ביד אליהו הפך הכל (בעונה של גביע האירופה) שמכבי היו במצב קשה עם 4 הפסדי ליגה על ההתחלה.

זה לא שיש חמישיית על שלא זזה ורוטציה של 6-7 שחקנים שלא זזים. יש הרבה בלאגן ודגן עוד יכול למצוא את עצמו בסיטואציה שתהיה לו הזדמנות. בשבילו אני מקווה שזה מה שיקרה.

de Middenweg ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

פניני, טיוס, לינהארט. כולם שחקנים שבקושי ראו דקות עד לנקודה מסויימת שנזרקו למערכה והתחילו להפגיז. מקווה שהמקרה של דגן יהיה דומה ונמשיך לראות אותו בצהוב, אני אישית תמיד רציתי לראות אותו אצלנו ואני עדיין חושב שיכול לתרום ולא מעט.

14. Roma מנהלים

אולי בעונות קודמות הייתי יותר מאמין שזה יצליח אבל כרגע שיש לנדסברג, רוצ'סטי, פארמר, אוחיון ופניני בתור ישראלים יותר בכירים ממנו אז המצב בעייתי מאוד מבחינת אירופה ואפילו גם בליגה.
    בתור שחקן הוא די דומה לפניני שהוא הקפטן אחרי הכל ופחות מוכשר מלנדסברג. רק פציעה אולי תעזור לו להיכנס לרוטציה לטעמי.

לגבי דאוסן, אני מכיר אותו אישית, היו הצעות ממכבי וירושלים אבל הבחור רוצה לשחק ולבלוט. הוא מאמין שהוא יוכל להגיע בדלת הקדמית ולאחר מיכן להיבחר בדראפט. חייב לשפר את הקליעה מבחוץ אבל שחקן נהדר.

15. Roma מנהלים

סוגיית שמעניינת אותי את מי אתם הייתם חותכים פארמר או רוצ'סטי? יש כאלה שעוד מאמנים שזה יכול לעבוד ביחד?