מכבי תל אביב 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע. כרגע נראה שפארמר לגמרי ללא ביטחון. ברור לכולנו שהצמד בלשון המעטה מגן בצורה מאד בינונית, אבל מול הרוסים ראינו גם דקות טובות בחלק ההגנתי של הקבוצה. נראה לאן טבק רוצה ללכת עם הקבוצה, אבל אחרי המשחק מול צסק"א הוא לדעתי היה מאד ברור שהקבוצה שיחקה 3 רבעים כדורסל ואז הדלק נגמר. אותי מעניין לדעת אם זה רק עניין של כושר גופני לקוי או משהו אחר.

בכל מקרה כבר ברור עכשיו לכולם שמי שבנה את הסגל הזה צריך להודות בזה שהוא טעה, בטח לגבי אירופה. האם טבק יציל לנו את העונה הישראלית? לאור הכשלון המחריד באירופה פתאום הליגה/גביע בארץ באמת הרבה יותר מעניינים. גם בשביל רוצ'סטי ופארמר.

לגבי דגן. לי כבר היו מהתתחלה ספקות לגביו, אבל כרגע הפציעה תשבית אותו לאיזה חודשיים. מה שיהיה אחרי זה אני לא יודע. אולי הוא עוד ימצא את מקומו במכבי, אולי לא, כרגע הוא פצוע...

2. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שיחתכו מישהו מהם (מדובר בסכומים מאוד גבוהים בשביל מכבי), ואני גם לא חושב שזה הגיוני לעשות זאת שהגיע עכשיו מאמן חדש.

ה-upsdie בין שת״פ מוצלח ביניהם הרבה יותר גדול מה-downside במקרה שזה לא יצליח ועדיין יצטרכו להביא שחקן חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/15
  3. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא נראה לי שמישהו חושב שזה יכול לעבוד ביחד נכון לעכשיו. שאלה קשה, בעיקרון הנטייה שלי הייתה ללכת עם פארמר אבל מה שקרה בשבוע האחרון היה מחריד בעיניי. העניין הוא שזה לגמרי לא הגיוני מה שקורה ולדעתי מנטלי לגמרי - הבן אדם נגד צסק"א הקפיץ פעמיים על הברך והכדור עף החוצה. ג'יזס הבן אדם עשה קריירה בלייקרס, לא יכול להיות שהוא עד כדי כך שכח לשחק כדורסל.

רוצ'סטי קלעי אדיר אבל ....נו, חוץ מזה לא הרבה. זאת החלטה קשה. בעיקרון אני מעדיף את ג'ורדן אבל בשביל זה צריך לראות מבפנים באימונים מה קורה. אם הבן אדם יכול להתרומם מזה כי לא יעזור הבן אדם שחקן. מי שרואה אותו ומדבר איתו יום יום צריך לדעת אם הוא יצא מזה או שזה אבוד. מכאן קשה לקבוע.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

idans10 אוהב/ת את זה.
  5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חחחחחח תקשורת ספורט שכונה. דגן פתח אבל לא משתפים אותו בהתקפות. עדיין אני מקווה שטבק ייתן לו צ'אנס. בינתיים ההתקפה עובדת , ההגנה ממש לא.

6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

83:46 למכבי. לא מול צסק"א, אבל להזכירכם הפסדנו לבאר טוביה לפני שבועיים.

אז אפשר להחמיא לטבק?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

7. DRORIKO Member

לא יודע,קשה לי להאמין שמאמן יכול תוך שבוע להנחיל את השיטה שלו. המבחן האמיתי יהיה נגד מלאגה.

8. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

למה? מלאגה עולה בכל פרמטר כמעט על מכבי וזה משחק בית שלה. מה זה יגיד עליו אם יפסיד בנגיד 3 נקודות? שהוא נכשל במבחן?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

9. DRORIKO Member

הביאו את ז'אן טבק בשביל לנצח קבוצות מהסוג של מלאגה,שעם כל הכבוד היא לא מהאריות של אירופה ושנה שעברה היינו טובים מהם. לא הביאו אותו בשביל לנצח את חיפה,לא משנה אם זה ב-5 הפרש או ב-50.

10. DRORIKO Member

מה שאני כן יכול לקחת מהמשחק,ומהעונה בכלל זה את איתי שגב. אין ספק שהוא התגלית של העונה. זה לא בשורה רק למכבי אלא לכל הכדורסל הישראל שמשווע לגבוהים.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי את המשחק, אבל האם טבק באמת גורם לשינוי חיובי? עכשיו לראות אם נוכל לעשות משהו במלאגה. אם לא לנצח אז לפחות לתת פייט לביתיים. אני מקווה שנוכל ביורוקאפ לעשות משהו כי קשה לי כרגע לראות אותנו עולים לשלב הבא ביורוליג. לא יודע, אם טבק יצליח עם החבר'ה להגיע ליורוקאפ ולהרשים שם אז אולי נוכל עוד טיפה להנות ממשחקי אירופה. בליגה טוב לראות שאנחנו מביסים עכשיו קבוצות. בוא נראה איך זה ימשיך.

12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שמעון מזרחי קלט שהיום משחקים מול הקבוצה של ליאור, אז במחצית הוא אמר להם: איף איטס טוונטי, מייק איט ת'רטי. איף איטס ת'רטי, מייק איט פורטי. אז הם הקשיבו לו ;)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

14. DRORIKO Member

אמרתי לכם שאם אופייבו יתן משחק או שניים טובים זה ישנה את הדעה של ההנהלה עליו מקצה לקצה. ככה זה עובד במכבי.
    לפחות במקרה של אופייבו זה יוצא טוב כי הוא אחלה שחקן.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בושה.