מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

השאלה היותר מעניינת כמה למאמנים שלהם באותם זמנים היה חלק ברצון להאריך להם חוזה?
    אני זוכר את סולשאייר מפמפם לנו את פריירה ולינגארד בקיץ שעבר.
    למוריניו היה פטיש לג'ונס הנכה הזה.
    אנחנו נהיה willing to listen גם בקיץ הבא. זה דד ווד שנצטרך לשלם עליו הרבה כדי לחפף אותו מפה.

אם המחיר של סמולינג עם הבונוסים והכל הוא פחות מ20 מליון אירו זה די בזיון עם כל הקורונה.
    בכלל למה לא גואלים את רומא מהסגל 300 שחקנים שלהם ולוקחים מהם את זאניולו אינעל העולם.

2. alexshw Member

אבל צריך להיות גם שכל ישר. זה בסדר אם דדווד הולך גם בחינם.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

3. k_700 Member

התחלנו, עם הMIND GAMES

4. k_700 Member

הכתב חצר של סביליה מצייץ את זה היום-

בתרגום, סביליה לא תחזיר את רגילון העונה, ריאל תעדיף למכור. הם מציעים 20 מליון אירו ואנחנו מציעים 30 מליון אירו עם 5 מליון אירו לשנה לשחקן.

כל מיני זבלונים בחסות ההבולה הפורטוגלי צייצו שנציגים של אלכס טלאס במנצ'סטר כדי לסגור העברה שלו אלינו, אין לזה שום איזכור מעיתון רציני בפורטוגל או באנגליה.

5. oranfu Member

שיזיינו, לא מעניין אותי. רק משעשע אותי שסיפרו לי שהילד מקצוען ולא מתעסק בשטויות.

להזמין בחורות לחדר מלון של הנבחרת, כשיש את עניין הקורונה זה להיות וואחד מטומטם ולהתעסק בשטויות.

אגב, לא יודע אם זה נכון אבל ראיתי שאמרו שסולשיאר אמר מתישהו שיש אימונים שהוא יודע לפי איך שגרינווד נראה בהם שהוא היה עסוק כל הלילה בלשחק פיפא והוא לא חד.
    אני אישית לא ראיתי אבל אם זה נכון זה גם בעייתי משהו. כמובן לא איזה ביזיון, אבל אם הראש של גרינווד כולו בכדורגל ובלהיות מקצוען אז גם בשטויות כאלה הוא לא צריך להתעסק. סבבה לשחק אבל לא במצב שאתה בקושי ישן ואחר כך זה משפיע עליך באימונים.

6. k_700 Member

חחח מה?????
    מאיפה הבאת את זה עכשיו?
    אפשר מקור, חצי ציטוט? משהו?

מגיע לאימונים כי הוא בקושי ישן כי שיחק בפיפא...די נו.

זה באמת מקרה משמעתי ראשון שלו, כולל הזמן שהוא בילה בקבוצה של באט.

7. alexshw Member

סטן קולימור מבקר את פודן וגרינווד. האירוניה התאבדה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

golding אוהב/ת את זה.
  8. oranfu Member

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בגיל הזה אואן ופאולר דאגו לחורר רשתות.
    הילד הזה מקבל משחקי בכורה בנבחרת וכבר עושה עבירות משמעת.
    אחלה התחלה.

10. k_700 Member

אתה גומר אותי עכשיו אורן.
    זה בדיחה שלו במסיבת עיתונאים אחרי משחק שהוא כבש את ה17 שלו בליגה והשווה בדיוק את השיאים של רוני, בסט ובראיין קיד.
    הוא גמר שם במסיבת עיתונאים מהסיומת שלו וסתם צחק על זה(כאילו עולה חצי שיכור למשחק ועדיין מסיים ככה).

אני רגוע מאוד אם זו הדוגמא שלך,
    אין שום דבר עם מגיע עייף לאימונים כי שיחק פלייסטיישן כל הלילה. הילד הזה סופר מקצוען, סופר שקט והעתיד שלו הכי ורוד בממלכה.

11. oranfu Member

אין שום דבר אם מגיע עייף לאימונים כי שיחק בפלייסטיישן כל הלילה? ברור שיש.
    כישרון גדול, אבל אם הוא מעביר לילות בלי שינה כי משחק בסוני אז זה ממש לא "סופר מקצוען".
    לטובתו, רצוי שיבהירו לו שדברים כאלה יפגעו בו ובהישגים שלו.

אחרי שהוא גם שובר את הוראות הבידוד אתה לא יכול להגיד שהוא סופר מקצוען וסופר שקט.
    להתייחס לזה כאילו זה שום דבר זאת טעות ואני גם מעריך שלא יתייחסו לזה כך במועדון שלכם. שחקנים, בעיקר צעירים, צריכים הכוונה ושיחזיקו אותם קצר וממוקד.

גרינווד כישרון גדול מאוד, אבל אם הוא יתחיל לפתח התנהלות שהיא לא מאוד מאוד מקצוענית אז הוא לא יגיע לגבהים שהפוטנציאל שלו מאפשר.
    ברמות הכי גבוהות צריך להיות מקצוען לחלוטין, הכדורגל צריך להיות הדבר הכי חשוב ואתה צריך להקריב דברים אחרים, בטח להעביר את כל הלילה מול הסוני.

פודן הגולדן בוי בכלל כבר מסתבך פעם שניה בהפרת משמעת.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/20
  12. k_700 Member

לא קלטת עוד שזה בדיחה?
    נראה לך שהוא היה ככה סתם הולך ופותח מול כל התקשורת אם הייתה באמת בעיה כזאת עם השחקן?
    הוא סתם בהיי אחרי משחק טוב שלו שהוא בדיוק השווה שיא של שנים מול אגדות של המועדון.
    הוא בן 18, אז יאללה נקשקש משהו שהוא משחק פלייסטיישן בלילה ומגיע לאימונים.

כתבתי לגבי מה שהיה בנבחרת שזה אירוע חמור אבל אירוע ראשון שלו.
    אתה יודע כמה שחקני כדורגל הפרו הוראות בידוד בחודש האחרון???
    כל ההתנהלות של כל המועדונים עם הבידוד היא שערוריה אחת גדולה.
    מהרגע שגם נתת להם תטוס לאן שבערך בא להם עם חופשה מקווצת לשבוע וחצי, השלמת עם ההפרות בידוד האלה.

הוא טינאייג'ר בן 18 בנבחרת שהדמויות "הבוגרות" בה הן סטרלינג וקיין. לא יפתיע אותי לגלות שעוד צעירים בהמשך יעשו שטויות כאלה וכשזה החומר האנושי שאמור להנהיג את הנבחרת(ביחד עם סאותגייט הפלאקט).

ואן דה בייק בהרכב של הולנד עכשיו מול איטליה.
    הזדמנות לראות אותו, להתרשם גם מזאניולו שפותח ומשחקן הקט רגל דפאיי.

נערך לאחרונה ב: ‏7/9/20
  13. oranfu Member

אתה ממשיך לתרץ.

כמו שרשמתי, על הזין שלי. אני דווקא מקווה שהוא יהפוך לאלכוהליסט גמור עם 30 בייבי מאמא'ז תוך שנתיים.

אירוע ראשון, אבל הוא כולה בן 18. ההתעקשות שלך כאילו אין שום בעיה בהתנהלות כזאת והוא "סופר מקצוען" משעשעת. אני מקווה שגם במועדון שלכם לא ייחסו לזה חשיבות ויתנו לו להמשיך לפתח הרגלים לא הכי מקצועניים.

14. k_700 Member

מה מתרץ?
    "Mason... you know when he’s had a good sleep and when he’s stayed up late playing PlayStation because he might not hit the ball as cleanly in training!" Solskjaer laughed. "But what he does today, he does that time and time and time again and when we do finishing you seen an exceptional finisher there and are not surprised when it hits the back of the net.

"I've probably run out of superlatives for him because he's that good a finisher. He’s bailed us out a few times and he’s done it again and he's been absolutely top class ever since we gave him an opportunity against Cardiff in the last game of last season - and he was our best player in that game.

"He's just grown and grown in confidence and belief and he trusts himself that his talents, qualities and attributes, actually work at the highest level.

זה כל מה שהוא אמר על גרינווד באותה מסיבת עיתונאים שנייה אחרי שהוא כבש שער 17 בחצי עונה בליגה.
    לא ברור לך שזה רק מסיבת עיתונאים שכל כולה מחמאות לילד ובדיחה שהוא בן 18 שכאילו תופר הגנות ועוד משחק בבובות עם קוקיות?
    נראה לך שאם באמת הייתה בעיה אמיתית עם זה שהוא משחק כל הלילה פלייסטיישן ומגיע שיכור לאימונים הוא היה פותח את זה ככה מול התקשורת ועוד מסיבת עיתונאים שמחה אחרי נצחון והופעה מצוינת של הילד?
    אתה קצת מתבלבל, זה לא מוריניו בהתנהלות מול התקשורת.
    מה שכרגע משאיר את סולשאייר חזק מאוד בחדר הלבשה זה היחס שלו עם השחקנים, הכבוד והערכה שהוא נותן להם. הפוך ממוריניו השמוק.

ביחס ללינגארד, ראשפורד ועוד לא מעט צעירים שעברו פה ולא עשו כלום? הוא נזיר.

15. alexshw Member

ברור לי שאוהדי ליברפול יחפשו מתחת לבלטות.
    גרינווד בינתיים לא יתקלקל. אם יתקלקל יותר סביר שזה יהיה בגלל המועדון.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.