מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bruno Fernandes Member

איטי כמו צב,שחקן שחוץ ממסירה אין לו הרבה ,הוא הפך לכוכב (כמו כל שחקן בפריימרליג ,כמו האנגלים גריליש מארדונה,מאונט זידאן ,פודן פלה ). ברחבי פורמים ופרשנים ועסקנים,בפועל קצת יותר טוב ממקפרד, כמו במקרה דקלאן רייס-מדובר ברכש שלא ישדרג אותנו הרבה. הבני זונות שמנהלים אותנו צריכים לחשוב מחוץ לקופסה,עד שזה לא יקרה לא נתקדם. פוגבה חייב לעוף . צריכים להחתים את קאמבינגה ,וכן אולי לבחון אופציה של גורצקה שבאייקן משחקים לו בכסף ועם סכומים מצחיקים רוצים שיחתום על חוזה ארוך טווח. (יש דיווחים על מעבר שלו אלינו).

2. alexshw Member

כעת ביונייטד שני האנגלים היקרים בהסטוריה. מגוויר והוא.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏23/7/21
  3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

חסר פסנתר. 9/10 במדד השטאג יונייטד.

4. סמואל אטו Member

מה הקשר בין הסרטון הזה להחתמה של ג'יידון סאנצ'ו?

Roma, Walkon ו-Sturridge אוהבים את זה.
  5. Gianzola01 Member

קצת וייב של פייתלס לא? God is a sancho

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. k_700 Member

קאמבינגה כרגע לא באמת טוב בכלום(יש פוטנציאל בהרבה דברים).
    אתה מבטל את רובן נבס(שתכלס, היה נראה כמו אחד משני השחקנים הכי טובים בוולבס בכל עונה שלו שם, כולל בעונת העלייה שלהם) אבל זורם עם קאמבינגה....עקבת אחריו בכלל העונה?
    איטי כמו צב? הוא לא צריך להיות מהיר בתפקיד שהוא משחק. הוא חכם, הוא מסוגל להחזיק בכדור, לעשות פעולות חכמות, יש לו בעיטה מצוינת לשער, מסוגל גם לקחת חופשיות.
    קאריק היה מהיר? הוא קצת יותר טוב ממקוטומיני ופרד? פרד בכל משחק כמעט עלה לך או בשערים או בזה שהפסדת בלחץ במרכז המגרש(על הנייר יש לו את כל הנתונים הפיזיים, רק חסר לו משהו אחד- שכל). מקטומיני זה מי שדווקא יכול להשלים לא רע את נבס במרכז הקישור, אבל אין שום דבר שנבס מביא למגרש שמקטומיני יכול לתת.

זה בדיוק חשיבה מחוץ לקופסא. להביא שחקן שמתסדר מצוין עם ברונו, שמכיר אותו טוב ועולה 35 מליון פאונד לעמדה שאתה צריך.
    לא לחשוב מחוץ לקופסא זה להביא ילד בן 18, אחרי עונה בינונית, ב40 מליון אירו ולהגיד לו אתה פוגבה הבא, קח את כל הדקות שלו ותחזיק לנו את הקישור.

גורצקה... נו בסדר. אתה רואה את באיירן באמת מוותרת עליו?יש לו עוד שנה חוזה, הם עד סוף החוזה יסגרו שם עוד חוזה איתו. נעזרים בשם שלך פה כדי להשיג לו את החוזה.

בינתיים באולימפיאדה-

7. Bruno Fernandes Member

קאמבינגה קשר מהר ודינמי שיכול להוות איום התקפי,יכול לחלץ כדורים בהתבסס על זריזות ומהירות(ושמע מבחינה הגנתית הוא לפחות לא מנסה לעשות דריבלים כמו מאטיץ',או מקבל אדומים שטותיים כמו פרד),זה כבר יותר טוב ממה שיש לך כרגע.
    סביר להניח שכרגע אין לו מה שדרוש על מנת להוביל קבוצה גדולה בזה אני מסכים,אבל עדיין חבל שלא מנסים להחתים אותו כי זה יכול להתברר כהחתמה מצוינת לטווח הרחוק,בסוף כמובן הוא יגמור בPSG בקיץ הבא בחינם כי מישהו אצלנו התרשל. (אין עוררין על כך שהוא מעדיף לחתום שם).
    וחבל כי זה הוונדרקיד הכי חם באירופה ,ויש לך אותו על המדף שכל הקבוצות הגדולות האחרות במצב של הרס עצמי\קיץ פיננסי.

רובן נבס זה כמו כל ההייפ שיש פה בפורום על שחקנים אנגלים (מה שמדברים על כל אחד כאילו הוא מינימום האל אוף פיימר בהתהוות,אפילו אתה חטאת קצת שהשוות את סטרלינג הצ'וקר לכל הלאמפרדים והג'רארדים.)
    ולגופו של עניין - וולבס לא קבוצה של פוזשן ,הוא עוד לא הוכיח שהוא יכול לשלוט בקצב המשחק,ללחוץ בצורה טובה את השחקנים היריבים . כמו כן יש לו למשל כדור ארוך טוב לכיוון שחקנים מהירים (הכוונה וולבס על 30-40 אחוז החזקה,פתאום הוא משחרר כדור ארוך שמוביל לקליר קאט צ'נס לאחר שהשתחרר מלחץ. ) זה גם פרד יכול לעשות ואני לא מגזים איתך .גם פול "פירלו" פוגבה.
    בעיטות חופשיות\קרנות\בעיטות מרחוק יש לך את ברונו בשביל זה. אני לא צריך שחקן שיגביהה קרן טובה בשביל שנגרד תיקו נגד אחת מקבוצות הטופ 6 ,דרוש קשר שרץ מרחבה לרחבה במהירות (סגנון סאנצ'ז) ,כמות הגולים שליברפול וסיטי הבקיעו ככה עצומות מאז 2017 ,במיוחד סיטי עם הפייס בורסט של KDB. תן לי שחקן מהקישור שמביא אותך למצב של יתרון בהתקפה במתפרצת. מה יתן לי עכשיו האוברייטד הפורטוגלי הזה ? חוץ ממסירות אחורה לבלמים... היינו בסרט הזה כבר עם החתמות קודמות.
    בקשר לגורצקה-באיירן עושים כבר שנים את השטות הזו,ככה איבדו את קרוס והקיץ גם את אלאבה,קימיך וקומאן גם יש להם בעיה בהארכת החוזה.
    ברור שמדובר בספין ,אבל זה מה שנקרא לחשוב מחוץ לקופסא קיי ,לנסות להחתים שחקן ממועדון כרגע 'גדול' יותר.
    גורצקה זה כמובן השחקן המושלם בכל הפרמטרים בטח שאתה שם לידו בוק כמו מקטומיני שישחרר אותו למשימות התקפיות

8. k_700 Member

קאמבינגה ממש לא הוונדר קיד הכי גדול באירופה(בטח אחרי העונה הזאת).
    כל הסימני קריאה שאתה שם סביב נבס(שחקן בתפקיד שונה בכלל) אבל משאיר אותם פתוחים עם קאמבינגה מספרים את כל הסיפור. אתה מגיע לדיון עם אג׳נדה.

כל הציוצים מהימים האחרונים אומרים שקאמבינגה בכלל לא רוצה להגיע אליך אלא לנחות בספרד(בריאל מדריד).
    ראן צריכים את הכסף ולא רוצים לאבד אותו בחינם אז הם דוחפים לקבל עכשין את ההצעה שלך.

נבס נראה מצוין בנבחרת הפורטוגלית כשהוא משחק ליד כוכבים, בנבחרת שבדרך כלל מייצרת פוזשן(מה שהיה ביורו האחרון שהןא בכלל לא שיחק בו לא מייצג את המשחק הפורטוגלי)

אני רק אזכיר לך שגם אתה לא בדיוק משחק על פוזשן כבר שנתיים אלא על מעברים מהירים.
    מה נבס מביא? מנהיגות, חוכמה.
    לא זוכר מתי באמת היה לנו קשר מרכזי שלקח את הפעולות הנכונות.
    לדעת מתי למסור אחורה, מתי למסור קדימה ואיך להפעיל את האגפים.
    גם גורצקה אגב לא מהיר, גם קרוס לא מהיר.
    הרבה פחות חשובה המהירות בעמדה הזאת מהאייקיו. מאטיץ׳ זה מישהו שהאיטיות ביחד עם השילוב שהוא הגיע גמור , לא נתנה לו סיכוי ולא לנו.
    סיטואציה שהיה ברור שתגמר בפארסה.

אני מסתכל על הציוצים של פולק בקשר לגורצקה.
    ״יונייטד הציעה הצעה גבוה לשחקן עכשיו מחכים לראות איך יתפתח המומ בינו לבין באיירן״.
    כל זה כשכל הקמפ של השחקן אומר שהוא רוצה להמשיך שם.
    עושים עליך סיבוב וכשיש לשני הצדדים שנה עד שיגיעו להבנות על חוזה חדש.

9. avdz7 Member

רובן נבס יכול להיות טוב עבורנו כי בלא מעט משחקים ראינו כמה חסר לנו קשר אחורי עם קצת יצירתיות ויכולת לתת מסירות מפתח.

ה4231 הזה עם פרד ומקטומיניי בצוותא קצת קשה לצפייה.
    העונה זה יהיה יותר מעניין כי ככל הנראה פוגבה יחזור לתפקיד המקורי שלו (אני באמת ובתמים מקווה שלא נזכה לראות אותו שוב בעמדת הקיצוני).
    ועדיין אני לא יודע עד כמה אני בעד להשאיר אותו בקבוצה. בטח זה יהיה רק בתנאי שיקבל איזה חוזה עתק שלא באמת יצדיק את ההישארות שלו.

בכל מקרה, אם זה נבס או קמאבינגה אני לוקח די בקלות את הצרפתי. הוא כבר יותר טוב ממה שיש לך בקבוצה, והפוטנציאל בשמיים.

10. Bruno Fernandes Member

קיי ברור שההעדפות שלהם זה לא יונייטד,אבל בסופו של דבר יש כאן צומת דרכים ,מועדונים נכון לכתיבת שורות אלו לשלם את המשכורות המגוחכות שאנחנו מוכנים לתת. הרי זה מה שיצר את סאגת רפאל וארן-הרי שאם הוא מקבל 12 מיליון מריאל ומנגד 12 מיונייטד ההחלטה פה היא נו בריינר זה ברור איפה הוא יחתום. נראה לך שריאל או פסז יציעו לילד עם הראסטות 100k+ ? לי קשה להאמין ... השאלה היא עד כמה באמת רוצים אותו אצלנו. באשר לגורצקה -אני מניח שבאיירן לצערי יתקפלו בדרישות (ואז זה כדור שלג ,גם קומאן וקימיך),ההנהלה שם יודעת לשחק את עצמה ולהתאים את עצמה לחוקי המשחק. לא יוכלו להתמודד עם פסז\קבוצות פריימר ליג במידה ולא ישקיעו בשכר הכוכבים שלהם.

11. Bruno Fernandes Member

פוגבה לא יכול לשחק בדאבל-פיבוט ההזוי של המורה כי הוא חור ההגנה ,חוששני שמיצה את עצמו אצלנו, הוא לא מסוגל לקחת צעד קדימה כשחקן ולתת לו חוזה של 20 מיליון עד גיל 32-33 זה פשע. באשר לנבס הוא מקום 60 העונה בליגה בגזרת הקי-פס ,מן הסתם גם הוא לא שחקן של פיינל ת'רד,הוא שחקן בסגנון של אלונסו (ויסלח לי הטיטאן). אין ספק שצריכים קשר שמוסר יותר טוב ושולט בקצב המשחק ומפעיל את כולם ,אבל נבס זה לא הפתרון,הוא טוב לקבוצות כמו וולבס שנלחמות על נקודה ולא על 3.

12. k_700 Member

לא זה לא ברור שהעדפות שלהם הפ לא יונייטד.
    וראן לפי השמועות רוצה אתגר חדש גם בליגה שונה.
    גורצקה רוצה חוזה חדש בבאיירן וקאמבינגה רוצה ספרד, זה פחות או יותר עובדות לפי המקורות הכי אמינים שמסקרים את הסיפורים.

ריאל מדריד בכייף יכולה להציע לו חוזה בינואר ולקבל אותו בהעברה חופשית בקיץ הבא.
    עצם זה שילדון בן 18 מבהיר דרך כל כלי התקשורת שהוא בכלל לא רוצה להגיע אליך צריך להדליק נורה אדומה.

האם הוא יותר טוב מהכלום שיש לנו? ברור.
    גם וראן יותר טוב מהכלום שיש ליד מגווייר.

13. alexshw Member

14. k_700 Member

האנגלית שלו כל כך עילגת שהיה צריך איזה 4 עיתונאים שיסבירו שהשלב הבא זה הצעה חוזרת של באיירן לשחקן.

בקיצור ביום שקישרו אותנו כביכול לארבעה קשרים ברור שאין שם כלום.

15. alexshw Member

מצב נושא:
הנושא נעול.