מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אין לי מושג מי זה כריס וויליאמס.
    אתה עוד תשמע מליון עיתונאים כותבים מליון ספקולציות על הקיץ שלנו מולם ברגע שהחלון יסגר.
    לא כתבתי אף פעם שהוא נואש, החבריקו שלך כתב וחזר וציין שהוא לא מעוניין לעבור אלינו, לזה הגבתי.

לא קונה את זה שהחלון ללהשיג את סאנצ'ו נסגר ב13 לאוגוסט. עובדה ברורה היא שהיה משא ומתן ישיר גם מול ליכשטיינר אחרי המועד הזה.
    אנחנו מעולם לא הסכמנו לשלם את ה108 מליון פאונד שהם רצו בתשלום אחד, פה זה נגמר.

כל התיאוריה הזאת הייתה שווה התייחסות אם באמת היית מגיש את הסכום הזה והם היו מסרבים.

רוצה לשמוע עוד ספקולציה על איך התנהל הקיץ הבזיוני שלנו מולם?
    קבל-

2. k_700 Member

3. alexshw Member

אגב ביזיון מה שעשו לרומרו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

4. Clichy COYG

אמלק

5. k_700 Member

אשתו פרסמה לפני שעתיים פוסט באנסטגרם שהצורה שאנחנו מתנהלים עם בעלה היא בזיונית אחרי מה שנתן לנו ושהסכים להיות שוער מחליף.
    הוא רוצה לשחק, הוא רוצה להיות נאמר 1 באיזושהי קבוצה והיא אומרת שלא משחררים אותו.

6. VAR Member

יש מצב שהצעה של יונייטד שנדחתה על ידי דורטמונד מוגדרת אצלך "משא ומתן"?
    אין שום חוק שמונע מקבוצה להגיש הצעה על שחקן גם אם היא נדחתה בעבר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. k_700 Member

אמממ לא. שים לב, כל האייג'נטס פי של סאנצ'ו מכל הדיווחים בעולם הודיעו שנסגרו אחרי ה13 לאוגוסט.
    הסוכן שלו היה סוגר את זה אם היה מבין שאין סיכוי בעולם שדורטמונד תמכור את השחקן עבור שום סכום אחרי ה13 לאוגוסט?

היו מספיק דיווחים ממספיק עיתונאים אמינים שדורטמונד רוצה את ה108 מליון פאונד בתשלום אחד ולא תמכור בפחות מזה גם אחרי ה13 לאוגוסט.
    נתון עובדתי- מעולם לא הגשנו את הסכום הזה.

אז ברור שאחרי שהסאגה הכי ביזיונית בחלון הזאת נגמרת בכלום יבואו מליון ואחד עיתונאים וכדי לייצר טראפיק יתנו מליון ואחד ספקולציות על מה היה ומה לא היה.
    אחד שאף אחד לא מכיר יטען שמעולם לא היה סיכוי להשיג אותו אחרי אוגוסט 13 והוא בכלל לא רצה להגיע, גם לתיאוריה הזאת יהיו מספיק קוראים וזה מייצר דיון- קליקבייט כמו שוולקון מאשים את זה פולק ורומאנו.

כריס וויליאמס(מישהו שוולקון לא הכיר לפני חמש וחצי דקות) יכתוב שמעולם לא היה כלום כי אין כלום אחרי ה13 לאוגוסט.
    עיתונאים אחרים אמרו שניסינו לסגור פרטים מול השחקן והסוכן שלו בתקווה להוריד את המחיר שדורטמונד הציבה, עיתונאים אחרים אמרו שבסוף נדחק לקצה בסוף החלון ונציע את ה108 מליון פאונד.

רק דבר אחד לא באמת קרה- לא הצענו את הסכום הזה.
    אם היינו מציעים והם מיד היו דוחים בטענה שנסגר החלון מבחינתם הייתי בכייף זורם רק עם התיאוריה הזאת.
    זה לא קרה.

נ.ב.
    אני אכתוב את זה שוב כי ברור לי מה הפייק ניוז שוולקון כבר מנסה לייצר פה. מעולם לא טענתי שהוא נואש לעבור אלינו, מעולם לא טענתי שאנחנו בטופ של הרצונות שלו להגיע לפה.
    התווכחתי רק עם הטענה שהוא "מעדיף את צ'לסי יותר" וזה עדיין רלוונטי.
    ברור שבקיץ הבא עוד קבוצות יכולות לקפוץ עליו ובסבירות גבוהה כשזה יקרה(אולי אפילו סיטי אם פפ לא יהיה שם) אנחנו סיימנו את הסרט איתו.
    רק צריך לזכור שגם בקיץ הבא לדורטמונד יש את הלבראג' לבקש 108 מליון פאונד בהעברה אחת.

8. oranfu Member

הפח הזה מסקיי שכל הקיץ התפלל בשידורים שסאנצ'ו יעבור ליונייטד זה מישהו שאני אמור לקחת ברצינות?

דורטמונד אמרו מההתחלה מה התנאים. לא זזו מהם מילימטר.
    יונייטד המשיכו לתדרך שהשחקן מת לעבור, שהכל טקטיקות של דורטמונד...
    לא סיכמו עם השחקן (היו מסכמים איתו) ולא עמדו בתנאים של דורטמונד. דורטמונד המשיכו להגיד כל הזמן שאין סיכוי לעיסקה ברגע שהדד-ליין שלהם עבר, לא היו דיווחים שהשחקן לא מוכן לשחק יותר עבור דורטמונד (בניגוד למקרה דמבלה שהיה שם בזמנו).

אלה העובדות והן ברורות מאוד.
    אתה בוחר לראות מציאות שונה לחלוטין שהשחקן מסרב לשחק (והמועדון כל כך טורח להסתיר את זה שגם שולח את השוער שלו להתאמן בנפרד משאר הקבוצה באותה טוענה של מחלה) כי הוא מנסה לגרום לדורטמונד לשחרר אותו. שיהיה.
    זה כנראה הרבה יותר הגיוני מאשר זה ששוב ניהלתם מו"מ גרוע ולא הצלחתם להחתים את המטרה הגדולה שלכם (וכמו שאלכס רשם, זה מובן ותכלס המחיר עבורו מטורף)...

כריס וויליאמס לא מוכר לך אבל אתה מביא לי פה את רומאנו וכל מיני פחים אחרים...
    יונייטד המשיכה לנסות, זה לא אומר שהיה עוד מצב לעשות את העיסקה ולא שסאנצ'ו מחרים את המשחקים (אגב, לא מוכן לשחק אבל מוכן להתאמן, שביתה איטלקית מעניינת).

owen11111 ו-VAR אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

מי זה כריס וויליאמס? באמת שואל.
    מי הוא? מתי הכרת אותו? מתי הוא נתן לך דיווח אחד שהסתמכת עליו לגבי משהו? תספר לי עוד קצת על הפודקאסט שלו שמעולם לא שמעת.

לא טענתי שהוא עושה שביתה איטלקית, תפסיק לייצר פה פייק.
    הבאתי לך אינסיידר מוערך מאוד בגרמניה, מישהו שמסקר שנים את הכדורגל הגרמני לBBC שאומר שבדורטמונד הבינו בימים האחרונים שהראש שלו לא במקום כי הוא ציפה לעבור בקיץ הזה ומעדיפים להשבית אותו לשבוע בתקווה שיתאפס אחרי פגרת הנבחרות.

אתה יודע, יש מרחק גדול מאוד משחקן שהראש שלו לא במקום למישהו ששובת שביתה איטלקית.

יאללה, מחכה לרגע שתייצר לכריס וויליאמס דף בויקיפדיה ותחזור אלינו.
    תשתדל שזה יראה אמין אבל.

לא, יותר הגיוני שהבן אדם "חולה במחלה זיהומית בדרכי הנשימה" אבל מקפיץ שותים שעתיים אחר כך במסיבה עם 20 ומשהו אנשים.
    כן אחי, הגיוני מאוד, אמין מאוד.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא כתב אמין שמסקר את הבונדסליגה. ברור שאתה לא מכיר אותו - הוא לא נותן סקופים, הוא לא איזה טרנספר גורו כמו אורנסטין או לא יודע מי, והוא לא מבלה 24 שעות ביממה בלמחזר את החרא שאנשים אחרים כותבים ולייצר באז וקליקים. אני אפילו לא יודע אם זה מידע "שלו" - הוא פשוט מרכז בשבילך את הסיפור הזה (כפי שדווח ע"י מקורות שאשכרה שווה להקשיב להם) בלי כל החרא מסביב והשטויות שהתקשורת מכניסה.

לפעמים אתה צריך לקבל שדברים הם פשוט כמו שהם נראים, ולא בכל "סאגה" כזאת יש דרמות, טיוחים וקונספירציות - אלה דברים שכל מני רומאנואים דוחפים לנו לגרון כי הם מרוויחים מזה בענק.

לא רוצה לקבל, תמשיך בשלך. זה בכל מקרה לא משנה - הסיפור שלכם עם סאנצ'ו נגמר לדעתי, כרגע זה רק משחקים של את מי מאשימים וכמה. אגב אני לא באמת אפול מהכסא אם המועדון האנגלי שפנה אליו זה צ'לסי.

Liverpool-Forever, owen11111, VAR ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. k_700 Member

אפשר לינק למקורות "שהוא מקשר" פה?

הבנתי, פולק, רומאנו, הורנסטיין, אקנר, הוגסטיין הם הכל קליק בייט ושטויות.
    כריס וויליאמס העיתונאי הרציני שלא הכרת לפני 7 וחצי דקות הוא בר סמכא לכל הסאגה הזאת.
    למה? כי ככה וולקון החליט.

אפשר לינק לכל המקורות שגרמו לו לרכז ולהכתיב לנו מה באמת קרה שם? אני חושב שזה המינמום שאתה יכול לתת לי, לא?

מה עם אורן, עובד בשניות אלה על הדף ויקיפדיה של כריס וויליאמס העיתונאי האמין?

אמיר ע,
    כעיתונאי ישראלי רציני שאני מעריך, אי פעם שמעת על כריס וויליאמס? הסתמכת על משהו שכתב? אתה יכול לספר לי על המקורות שלו, על הופדקאסט שלו?

נערך לאחרונה ב: ‏5/10/20
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד, אפשר את המקורות של רומאנו?

פתאום נהיית מאוד בררן. מה כ"כ משכנע אותך שרומאנו ופולק יודעים יותר? כמות העוקבים שלהם בטוויטר? קאצ'פרייז מפגר כמו here we go?

כל מה שהוא אומר שם זה דברים ששמענו כל הקיץ, בין השאר דברים שדורטמונד עצמה אמרה שוב ושוב, אבל צורק זה לא מקור חברים, פבריציו רומאנו... זה מקור. כריסטיאן אקר-משהו, זה מקור. הוא לא מחדש פה כלום למי שעקב בחצי עין אחרי הסאגה הזאת, זאת בדיוק התמונה שהצטיירה. למי שעקב כ"כ מקרוב שהוא כבר איבד את עצמו בתוך הסלט של ספקולציות הזה, זה כנראה באמת נראה מגוחך.

oranfu ו-VAR אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אני אפילו לא יודע כמה פעמים פולק, רומאנו והונגסטיין(אגב, זה המקור הכי אמין לעניינים בגרמניה ביחד עם פולק) ציטטו את צורק מדבר על המחיר של סאנצ'ו אחרי ה13.8.

בלי לבדוק אני מאמין שמדובר בעשרות ציוצים אחרי ה13.8, מועד "הדד ליין".

יש נתון עובדתי אחד שיכול לאשר/להפריך את כל הסיפור היפה שהבאת אם באמת היה קורה- לא הצענו מעולם 108 מליון פאונד.
    לא הראינו בשום שלב נכונות לשלם את הסכום הזה.
    הכי קרוב שדווח זה "הצעה" שעתיים לפני המעבר לדיבאלה- 95 מליון פאונד ועוד בונוסים.
    שם זה נגמר.

אני באמת שואל, יש לך אפילו מקור אחד לתת לי לכל הסיפור בהמשכים שכריס וויליאמס נתן לך פה ב13 ציוצים? עזוב מקורות, מבקש מקור אחר.

שאלה שנייה, מכיוון שהוא עיתונאי מאוד אמין שבטוח הכרת לפני 11 וחצי דקות.
    תוכל לתת לי דוגמא לדיווח אחד אמין שכריס וויליאמס העיתונאי האמין נתן בעבר?(מכל תחום, פציעה, העברה, פקס שלא הגיע ממכבי חיפה).
    נותן לך את הפריבילגיה לתת לי חשיפה עיתונאית חביבה שלו מכל תחום שרק תרצה, לא מגביל אותך לשום דבר.
    יאללה שוט.

נ.ב.
    אורן אתה בשלבי הגייה סופיים?

14. oranfu Member

כאמור, וויליאמס לא איזה טרנספר גורו שרלטן עם קאצ'פרייז כמו רומאנו אז למה שתכיר.

כתב של AP, מעורה בכדורגל הגרמני ונעקב ע"י עיתונאים רציניים כמו הוניגסטיין וגם ע"י המומחה שלך לדורטמונד אקנר.

לא הכרתי את וויליאמס לפני שעתיים. לא זוכר מתי בדיוק, אבל אני מעריך שבערך בזמן שקלופ מונה אצלנו. כך או אחרת, עניין של שנים.
    לא כולנו מקשקשים פה הרים על גבי הרים של מלל על סרטוני וידאו של 2 דקות ביוטיוב ו"ידיעות" של ITK חרטאות כאילו יש לזה יותר משקל מלאחריות שאתה נותן לאלה שקונים בעגלות שלך.

ChelseaPensioner ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

תחליט, כתב של AP או עיתונאי אמין ומכובד שלא נותן ידיעות טרנספר.

תוכל לספר לי עוד קצת על הקריירה העיתונאית המכובדת שלו? במה הוא יותר רציני מהוניגסטיין למשל(שאגב, הוא הרבה מעבר לעיתונאי שנותן ציוצי טרנפר).
    סיימת עם הדף ויקיפדיה שלו?

מצב נושא:
הנושא נעול.