מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזמן אני עוקב אחרי כריס וויליאמס.
    ידוע בתור עיתונאי אמין לבונדסליגה.
    אבל תמשיך לזלזל...ואז להטיף על צניעות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

אני רשמתי יותר אמין מהוניגסטיין? זאת תחרות?

אגב קיי, אתה יושב? גם החשבון הרשמי של דורטמונד עוקב אחרי וויליאמס.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

ברור, הוא נתן להם פה אחלה נראטיב בסיפור של 13 ציוצים. הם גם צריכים לשלוח לו פרחים על הסיפור הזה.

הם גם עוקבים אחרי הוניגסטיין שכתב איזה 30 פעם אחרי ה13.8 באיזה מחיר דורטמונד ימכרו את סאנצ'ו.

עוד מישהו מחבורת "כולם רוצים שרובן דיאז יכשל בגלל משתמש אחד" רוצה לספר לי על כריס וויליאמס?
    אני מחכה עדיין לסיפור חביב מהקריירה העיתונאית האמינה שלו.

גיל, רצת כבר לעשות לו עוקב בטוויטר כדי שאני אגלה שגם אתה "עקבת" אחריו?

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ההתעסקות ב"מקורות" של וויליאמס או מי זה מי שמע עליו היא דבילית. שים לב מה אני כותב לך - הוא בכלל לא מתיימר לתת לך פה איזה אינסייד סקופ, הוא מסכם את ההתפתחויות שיש עליהן קונצנזוס מוחלט והתמונה שמצטיירת מזה. הדבר היחיד שהוא כותב שם שהיה חדש לי זה לגבי 2 המועדונים האחרים שפנו לסאנצ'ו.

העניין הוא שאתה כל כך עמוק בתוך הסאגה הזאת, שבוי בנראטיב של כל היצורים האלה כמו רומאנו ופולק ושאר הטרמפיסטים שאתה קורא להם ITKים של דורטמונד, שאתה כבר לא מסוגל לקבל את הדברים כמו שהם על פני השטח.
    למי שמסתכל מבחוץ כצופה נייטרלי ולא עקב באותה אדיקות - הסיפור הזה היה מאוד פשוט, מאוד ברור, מאוד צפוי. לי היה סימן שאלה אחד פה וזה אם הייתם נותנים לדורטמונד את כל ה120 שהם רוצים אחרי הדדליין, מה היה קורה. לא בחנתם את זה, אז אין לי סיבה מיוחדת להאמין שזה עוד טריק של צורק הקרימינל מאסטרמיינד.

מה משעשע פה? שאיך אני יודע את כל זה? כי אני ואתה היינו במקומות הפוכים בסאגה אחרת, תיאגו. מי ברבר לנו כל הקיץ בשרשור של ליברפול שברור לחלוטין שתיאגו בסוף יחתום בליברפול ואין שום תוצאה אחרת, כשכל יומיים שמענו התפתחויות לא מעניינות מהליצנים הקבועים? מי אם לא קיי700. כי ראית את הכתובת על הקיר והפעלת את ההגיון שלך. כשאתה בתוך זה הרבה יותר קשה לעשות את זה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

קבאני רשמי.

אגב מדווחים שישתכר 12M. שם את וויליאן בכיס הקטן.

6. oranfu Member

לא נעים לי להמשיך, אבל גם רומאנו שלך עוקב אחריו (טוב, אולי במקרה הוא כן יזרוק איזה מידע שרומאנו יכול להציג כ HERE WE GO).

אתה ממשיך להביך את עצמך פה כי באים לפה אנשים שאומרים לך שעוקבים אחריו שנים ואתה מזלזל כי אתה לא יודע מי זה (כי הוא לא איזה ITK WANNABE).

7. alexshw Member

ראיתי ש 9. ביורו.

אומרים שבמחצית נגד טוטנהאם ברונו ירד קשות על מגוויר ואמר לו שהוא לא ראוי ללבוש את חולצת המועדון.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Clichy אוהב/ת את זה.
  8. k_700 Member

מאיזה ליצנים? אולי מהליצנים שמסקרים אתכם, כל הבאסקומב, מליסה רדי והפירסים.

פולק היה העיתונאי שלקח את הסיקור של טיאגו מגרמניה בצורה הכי רצינית. הוא חזר ואמר כל הזמן שהשחקן רוצה לעבור אליכם ורק אליכם ושהוא לא מאמין שהעסקה הזאת תיפול.

מה שכריס וויליאמס עושה בציוצים האלה זה ממש לא לקחת את ההתפתחויות שיש עליהן קונצנזוס ולסכם אותם לתמונה שמצטיירת מזה.
    הוא לקח פה נראטיב אחד, שכאילו לא היה כלום אחרי ה13.8 ולפי זה סיכם ידיעות שהיו/לא היו אבל שמצטלבות עם הסיפור הזה.
    כמו שאמרתי, גם לזה אני יכול לקרוא קליקבייט כי יהיו לזה מספיק קונים בשוק,(למשל אתה, למשל הבחור החביב עליי מאיזור הארובות ואורן שכל דבר שיסתור טענה שלי הוא יקפוץ עליה ראש).

אתה גם לא באמת משווה לי עשכשיו סאגה של שחקן שעומד לסיים חוזה ואמור לעבור ב30 מליון אירו למועדון קמצן לשחקן שהם הפעילו סעיף בחוזה שלו שמאריך את החוזה ל2023, בן 20 בעסקה שהייתה אמורה להתממש בהעברה אחת של 108 מליון פאונד... אהה בעצם בשביל הנקודה שלך אתה בדיוק עושה את זה.

9. k_700 Member

והוא עוקב אחרי רומאנו.
    אופסססססי.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אברטון רצו אותו בהשאלה, אנחנו התעקשנו רק מכירה.

11. oranfu Member

הפואנטה היתה שאתה טוען שאף אחד לא יודע מי זה. אני מראה לך שאפילו המקורות שלך יודעים מי זה ועוקבים אחריו.

12. k_700 Member

הפאנטה הייתה שזה מגוחך להציג לי עיתונאי אחד שמעלה פה סיפור ולסיפור הזה יש 36 אלף עוקבים ועל הדרך לבטל דיווחים שנתנו פה 4 עיתונאים רציניים עם מליוני עוקבים ביחד(גם דורטמונד וכריס וויליאמס ביניהם) וכאילו כל מה שכתבו אחרי ה13.8 זה פייק ניוז בשביל לייצר קליקבייט.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

השופרים אצלנו בחיים לא עדכנו באף התפתחויות. הכי הרבה שעשו זה עברו פעם אחת מ"לא" ל"אולי". כל הברייקינג ניוז - אין ניוז הקבועים, כל הטוויסטים בעלילה, ההתפתחויות, נפרד מהשחקנים כן או לא, חיפש בית במרסיסייד כן או לא, מנצ'סטר יונייטד כן או לא, כל הזבל הזה הגיע מחשבונות טוויטר כמו פולק שאתה מקבל את מה שנכתב בהם כתורה מסיני.

אני לא משווה את העסקה, אבל טרנספר סאגה זה טרנספר סאגה, מה הקשר? ליברפול וטיאגו זה לא פחות מתוקשר, לא פחות מייצר טראפיק וקליקים מסאנצ'ו ליונייטד.

14. oranfu Member

מצחיק שאתה טוען לקליקבייט אבל מזלזל בעיתונאי כי יש לו מעט (יחסית) עוקבים, כשבו זמנית אתה מהלל לי מלכי קליקבייט כמו רומאנו.

השתלשלות האירועים ברורה פחות או יותר לכולם. אתה פשוט מסרב לקבל את זה.

15. VAR Member

מה זה משנה עכשיו. יאללה הוא רוצה להיות צודק אז תגידו לו שהוא צודק. סאנצ'ו לא נמכר כי יונייטד לא שילמה.

עכשיו שיהיה בהצלחה עם הילד בן 18 מאטלאנטה שגם חובב סריה A כמוני שמע עליו היום בפעם הראשונה.

EO11 ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.