מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה כולכם להוטים על טלס כל הזמן. מה הוא כבר הראה מאז שבא?
    שו נותן אחלה הופעות לאחרונה.

modric19 ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. one united Member

שאו בסדר גמור בזמן האחרון בעיקר בעזרה להתקפה ואם ינצלו את זה שחמאס לא ירדוף אחריו כל המשחק אז אפשר לייצר יתרון איתו וראשפורד על המגן הימני.

3. DaveTheSave Member

שואו סבבה + מהבחינה ההתקפית אבל הגנתית הוא חור מהלך בלי הבנה בסיסית של משחק הגנה.

4. k_700 Member

גם התקפית אני יותר אוהב את התמיכה של טלס, הוא יותר מדויק ויש לו יותר עוצמה במסירות.
    שואו מאבד המון כדורים בשליש האחרון ולך תבנה עליו שיצליח לאסוף את העצמות ולחזור אחורה.

הדבר הכי מפגר אבל בהגנה שלנו שקורה כל השנה או כל החיים זה העניין הזה שלינדלוף משחק בערך 50 משחקים בעונה בהרכב.
    פסיכי.

כמובן שאין מה לדבר בכלל על הגנה במשחק הזה.
    את המשחק הזה הפסיד לנו המאמן במה שכבר הזהרנו ממנו אלף פעמים.
    חוסר תגובות מתי שצריך לשנות, מכניס לי עוד בלם דקה 92 במקום חלוץ באגף שיכול להחזיק בכדור(ומשאיר שם רק את ואן ביסקה).
    מהלך של מאמן שרוצה לספוג שוויון.

כל הכבוד גם לשופט שהחזיר את הזמן שניסו לגנוב שם, אין שום תלונות על ה95 דקות האלה, בדיוק מה שהיה צריך להוסיף.
    ברונו כל כך גדול העונה, גדול מדי בשביל המאמן הפח הזה.

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שההגנה אשמה במה שקרה אתמול, כי ספגת שלושה שערים, כי החזרת את אברטון למשחק ב-0:2, וכי ספגת שער בבעיטה האחרונה של המשחק.

אבל כמו בכל דבר, אתה צריך להביט במי שאחראי להגנה, ולקבוצה בכלל, וזה המאמן. זה ששם 80 מיליון על מגווייר, והחליט שלינדלוף זה שחקן הרכב שלו, ונתן את החוזה היקר בהיסטוריה לשוער, ועוד חוזה יקר לאללה לשוער נוסף, והביא מגן שמאלי, ומגן ימני, ומשחק רוב העונה עם שני קשרים בעלי אוריינטציה הגנתית, ולא מצליח לייצב מכל זה משחק הגנה סביר.

Jefecito, ofirmala, alexshw ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. one united Member

...........אם רק נצליח לא להתרשם ולא להתבלבל מאחיזת העיניים שמעניקה לנו הטבלה,אז הציפיות,העצבים וכל היוצא בהם, הכל ירד.
    צלסי,יונייטד,אולי טוטנהאם,אולי לסטר יאבקו על על מקומות 3-6 ,וככאלה יהיו גם משחקים כאלו שפשוט נבעט בעצמינו,אלו בדיוק המקומות שלקבוצות שנאבקות עליהם חסרים לא מעט דברים בכדי להיאבק עם ליברפול(בסופו של דבר) וסיטי.

7. k_700 Member

שמע,
    זו נראה לי פרשנות קצת טרחנית להכנס בהגנה דווקא אתמול.
    ההגנה לא נראית טוב כל העונה ברמה הקבוצתית, לצד כמה שחקנים שנותנים עונה טובה עד טובה מאוד שמרכיבים אותה. ההגנה אתמול זה הסיפור הפחות מעניין.
    ההגנה נראתה בסדר גמור במחצית הראשונה.
    מה קרה לפני ההתפרקות ההגנתית?
    מה שקורה תמיד.

קודם כל היה לו חילוף כפוי כי פוגבה נפצע קצת לפני המחצית, מה עושה הרובוט? תמיד מכניס עוד קשר אחורי.
    אני מתחילת העונה מתווכח פה עם אנשים ששני קשרים אחוריים הגנתיים מול קבוצות שיודעות ללחוץ או כאלה שמשחקות עם שלושה בקישור זו משימת התאבדות.

נניח והלכת על זה כי זה הדבר היחיד שאתה מאמין בו,
    איך לעזאזל החילוף הבא שלך הוא דקה 92? תגובות של מאמן שכבר אין לו על מה לשחק ואין לו מה להפסיד, זו הטרגדיה. אתה יודע, שחקנים מתעייפים, בטח הגנה שמתקיפים אותה הרבה במחצית השנייה.

אברטון ריעננה, למרות שגם להם היה חילוף כפוי בדקות שהיו צריכים שער.
    אתה רואה את אנצ'לוטי עומד על הקווים מחלק הוראות, צועק מתי שצריך מסמן את מי לסגור ואיפה.
    המאמן שלך עושה טובה שהוא שולח את העוזר שלו דקה 88.
    מה הדיפולט שלו היה בתוספת הזמן? עוד בלם קר וחסר בטחון למשחק במקום קיצוני בימין.
    כמו שכתוב בספר, תחת הכותרת טעויות שמגיע לך לקבל עליהן בראש.

אנשים ימשיכו להזכיר כמה שילמת על מגוויר בכל הופעה רעה, צחוקים שזה קורה פעם בשלושה חודשים בערך.
    הוא לא בלם על וכנראה לא יכול להיות בלם מוביל, המחיר שלו גבוה בערך ב35 מליון ממה ששילמת עליו אבל הוא אחלה בלם, בטח שחקן ההגנה הכי אמין שלך העונה. הוא הבעיה האחרונה שלך בקו ההגנה(וזה כולל שני השוערים היקרים).
    סולשאייר פספס יפה את רובן דיאז, קודם כמה חודשים לפני שהבאת את מגוויר וגם בקיץ האחרון כשהוא היה על המדף.
    זה הטאלנט שמאמן כל כך גרוע צריך מאחורה כדי להתניע את העסק.

מי שלחלוטין מרגישים כמו גול עצמי להגנה בכל משחק מחדש זה לינדלוף ופרד.
    איך אני לא שומע כמעט איך על השניים העלובים האלה השקיעו 90 מליון פאונד? כמה מחזורים אפשר לסחוב את שניהם על הגב?
    איך אני קורא כל שבוע מחדש שפרד סידר לנו מחדש את מרכז הקישור ומקסימום צריך להביא לו מחליף בקיץ?

8. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

@k_700 ההגנה אכן מעפנה רוב העונה, אבל לא ברור לי למה היא ראויה להנחות על אתמול. כדורגל הוא משחק קבוצתי ויש מקרים בהם אתה מסתכל על שערים שאתה סופג ורואה בעיות רחבות יותר מההגנה, אבל אתמול זה לגמרי היה היא, והאחריות של סולשיאר היא הרבה יותר במקרו - כלומר, בעובדה שהיא לא טובה כבר זמן רב - מאשר במיקרו, בהחלטות נקודתיות במשחק הזה. את השערים האלה לא צריך לקבל עם פרד או פוגבה, עם חילוף בדקה ה-72 או ה-92.

מגווייר בלם טוב, אבל זה עניין של סיטואציה. בעצמך ציינת את רובן דיאס. סיטי הביאה את דיאס כדי שישנה לגמרי את ההגנה שלה, ליברפול הביאה את ואן דייק כדי שישנה לגמרי את ההגנה שלה. אנחנו הבאנו את מגווייר על אותו תקן, והוא פשוט לא טוב מספיק כדי להיות העוגן הזה. הוא יכול להיות הבלם המשלים לבלם העוגן, ויש מחיר למהלך חסר ההשראה הזה.

בנוגע לפרד אני מסכים. יש לו מעלות נקודתיות, אבל אשכרה הפכו אותו לסוג של עוגן ביונייטד. זה מראה כמה הרף ירד.

Sturridge ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  9. k_700 Member

לא כתבתי שההגנה צריכה לקבל הנחות על אתמול,
    ברור שאם אתה בוחן בזכוכית מגדלת כל שער שספגת אתה תמצא את האשמים.
    אני מסתכל על איך נבנה כל שער ומה ההחלטות שנלקחו כדי לייצר אותו.
    מחצית שלמה כמעט הם לא עשו כלום,
    הדיפולט של המאמן שלך למצב שפוגבה יפצע במרכז המגרש זה אוטומטית פרד למצב שיש לך שני קשרים אחוריים איטיים עם הכדור.
    מה יצר המצב הזה? מצב שפתאום יש לך קשר שמאבד כדורים בחצי שלך ואוטומטית מוציא עוד שחקני התקפה של אברטון קדימה.
    פוגבה עצלן, מחפף בהגנה אבל הפארדוקס פה שעם היכולות הטכניות בשילוב עם היכולות הפיזיות שלו הוא מאפשר לך לשלוט בכדור הרבה יותר טוב במרכז המגרש ואז נוצרת הסיטואציה שיריבה ברמה של אברטון לא מצליחה בכלל לצאת קדימה מחצית שלמה.

אני אחליק על השער הראשון, בוא נאשים שם רק את מגוויר ודה חאה(למרות שבאיזה עולם בכלל מגוויר יכול לנצח את לווין באחד על אחד על שטח גדול?).
    מה המאמן שלך עשה אחר כך כשמתחילת המחצית השנייה הם לוחצים אותך כל כך גבוה, השחקנים שלך בינתיים מתעייים ועושים יותר ויותר טעויות? מה הוא עשה? מה שהוא עושה כל השנה, שורף לנו דקות מהחיים, יושב על הספסל ומסתכל על הטאבלט.
    שחקנים מתעייפים, הקבוצה ממול מגיבה, משנה מערך, מכניסה שחקני התקפה רעננים למשחק ואתה מקווה שמה שעבד לך בדקה ה15 יתגלגל ויעבוד לך גם בדקה ה89.

מבחינתי כשהמאמן שלך מגיע לכל משחק עם התגובות דיפולט שלו אני לא מצפה לשום דבר חוץ מזה שהוא יקבל בראש.

10. alexshw Member

הקבוצה של הגלייזרים זכתה בסופרבול.
    טוב עם סולשאר הם היו נעצרים בגמר האיזורי.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחלה קבוצה יש שם. לא יודע כמה זה קשור אליהם אבל דיפנסיב ליין כזה עוצמתי זה הדבר הכי חשוב ב NFL אחרי ה QB. וזה גם הכי יקר.

12. alexshw Member

דפנסיב ליין ביונייטד עוצמתי פחות.

13. k_700 Member

אי אפשר להגיד שכסף הם לא נותנים כולל לדפנסיב ליין של מנצ'סטר יונייטד.
    גם בטמפה אני לא חושב שהם נחשבים לאיזה בעלים קמצנים.
    חיים שם את החיים במקום הכי טוב באמריקה, למה לא.

14. alexshw Member

15. alexshw Member

שרשור שמפריך טענה של@Michael Carrick שריו הפך לבלם מוביל רק עם הגעתו של וידיץ' ולא היה כה חשוב ליונייטד לפני כן.

oranfu ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.