מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

קארמו נפצע בצורה קשה שלשום, לא?
    מניח שאפשר להוריד אותו מהרשימה.

2. alexshw Member

מלכהתחילה לא מבין איך קרמו יכול להיות ברשימה הזו. זה יכול להיות רכש של פוטנציאל לעתיד, אבל עם מחפשים בלם מוביל, אז לא הוא.

3. oranfu Member

לא יודע, לא מכיר.

4. k_700 Member

מה זה בלם לעתיד? הוא בגיל של קונדה ושנה צעיר מרובן דיאז.
    עשה את השם שלו על איזה טורניר נבחרות צעירות ששיחק ומאז הוא שנים ״על הראדאר״.
    כל כך טוב שאפילו מבראגה לא התקדם.

5. avdz7 Member

למה?
    החוסר בקיצוני ימני גורם לראשפורד ולגרינווד לשחק בצד ימין במקום בעמדותם הטבעיות.
    כרגע יש לך בחוד גם את קבאני וגם את גרינווד, כאשר ראשפורד ומרסיאל גם יכולים לשחק שם.
    חוץ מזה, יש לנו הרבה משחקים שאנחנו סובלים מחוסר יצירתיות (בעיקר מול קבוצות שמסתגרות מולנו), תהיה בטוח שבהיעדר שיטה, הגעה של חלוץ זה או אחר לא תקרב אותנו לפתרון.

ואסור לשכוח שיש לנו את גרינווד.
    אתה לא מוציא כל יום מהאקדמיה כזה כשרון.
    הגעה של חלוץ תפגע בו. הוא כבר הראה לנו טעימה ממה שיש לו ברגליים. מבחינתי לתת לו תצ׳אנס כחלוץ פותח כבר בשנה הבאה.

6. alexshw Member

כמובן שעדיף את שניהם. ארלינג רוצח, הכי מזכיר לי את רונאלדו השמן. לא חושב שרשפורד 9 אמין מספיק. מרסיאל החוצה.
    שגרינווד יעלה בימין. קבאני גיבוי לחלוץ מרכזי

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏13/2/21
  7. avdz7 Member

אין ספק שהלאנד רוצח.
    אבל אתה צריך קבוצה שתעבוד בשבילו.
    הוא לא יקבל את זה אצלנו, עדיף לו כבר להשאר בדורטמונד.

8. k_700 Member

מזכיר לך את רונאלדו השמן? במה? בשריר הירך האחורי?

הדבר הכי דחוף לתקן זה את הקישור המרכזי.
    קשר אחורי ואפילו קשר בתפקיד של פוגבה שימנע ממך להתפתות לשחק עם שני קשרים אחוריים ב90 אחוז מהזמן גם כשזה המיס מאץ' הכי ברור במגרש.

לא הרבה אחר כך עוד בלם ואז תתפנה לטפל בהתקפה שלך.
    כשצריך לעשות את החישוב איזה חלק יותר קריטי לטיפול בהתקפה זה עמדת הקיצוני הימני בטח כשבקיץ הנוכחי יש לך כשרון על לעמדה הזאת(בהנחה משמעותית, אחרי "המהלך החכם" של דורטמונד מהקיץ הקודם).
    אפשר לחיות עם כל האילתורים שאתה שם מקדימה, אפשר לחיות פחות טוב עם הדקות שזרקת השנה לדניאל ג'יימס, לפוגבה כקיצוני, לראשפורד בימין או לא מעט משחקים שויתרת בכלל על קיצוניים בשביל מערך יהלום דבילי.
    תלך שנה אחורה ותזכר בסיוטים כשהיית זורק לימין את אנדרס פריירה, מאטה, לינגארד, ג'יימס ונזכרת שגרינווד חי ביוני.

סאנצ'ו נועל לך את העמדה הזאת לעשור.
    האלאנד לא באמת יהיה רלוונטי לקיץ הזה.
    הסעיף שלו רלוונטי לקיץ 22, איזה קבוצה תגיע לקיץ הקרוב ותציע להם את ה150 מליון אירו שהם ירצו עליו? נאדה.

9. VAR Member

הוא לא מסוג השחקנים שצריכים קבוצה שתעבוד בשבילם. הוא את הגול שלו ייתן לא משנה מה. הוא כמו ברונו מהבחינה הזו. מניה בטוחה.

מה שכן רונאלדו זה מחוץ לאזור החיוג שלו. הטכניקה שלו לא באמת קרובה לרמה הזאת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

לא רשמתי שהוא טוב מרונאלדו, מזכיר בכך שמסוגל לפרק הגנות עם כוח הפריצה שלו וכמובן בסיומת.

11. k_700 Member

אז אחרי שהיה ברור שאומפמיקאנו סגור בבאיירן כבר כמה חודשים(נראה לי שאת סימיקאן לייפציג סגרו עוד מהחלון) גם סאליהניציץ' מאשר את זה היום.

ובינתיים כמו שכתבתי לפני חודשיים- התחרות האמיתית תהיה על קונאטה-

12. avdz7 Member

אתה צודק במה שאתה רושם, אני אנסה להתנסח אחרת.

הלאנד עילוי, ויכול לשחק כל סוג של חלוץ: poacher, טרגט מן, כזה שמייצר לעצמו מצבים מכלום...
    אבל ברגע שלא תהיה מסביבו קבוצה, אלא חבורה של 11 אינדיבידואליים, הוא אוטומטית יהפוך לשחקן עם אימפקט נמוך יותר וזה פחות ישרת את הכשרון שלו. מכאן בה הדגש שלי על המילה קבוצה.
    לצורך העניין, גם אם מסי היה מגיע אלינו אני יכול לראות אותו הופך לשחקן אבוד ומדוכא.

לפני שחתם בדורטמונד, הוא קושר אלינו ולכאורה העדיף אותם על פנינו. אין לי ספק שהוא עשה צעד נבון וכזה שישרת את הקריירה שלו בתור שחקן צעיר. לדעתי, אם היה בוחר בנו (שוב, לא בטוח כמה באמת רצינו אותו) אני חושב שהוא לא היה מציג רבע ממה שהוא היום.

בקבוצה שבנוייה על הבלחות של שחקן כזה או אחר, הלאנד יבוא הרבה פחות לידי ביטוי מאשר סנצ'ו לדוגמא. לכן אני חושב שהאנגלי יהיה יותר רלוונטי עבור סולשיאר.

ברונו להבדיל משחק בקישור, ההשפעה שלו ניכרת משל חלוץ. בתור חלוץ זה הרבה יותר קל ללכת לאיבוד.
    בכל מקרה ברונו הוא סיפור מיוחד וחריג.

13. oranfu Member

הבאתם שני שחקני אגף צעירים בהרבה כסף הקיץ. פליסטרי ודיאלו.
    הם אמנם צעירים, אבל גם גרינווד צעיר.
    וכמובן שהם רחוקים מאוד מהרמה של סאנצ'ו (לפחות כרגע) אבל מה הפואנטה לשים הרבה כסף על שני שחקנים כאלה וישר אחרי זה להביא שחקן מבוסס לחלוטין בעמדה הזאת שמבוגר מהם לא בהרבה?

צרות טובות סה"כ אני מניח, אבל הייתי חושב שהמטרות אולי ישתנו טיפה.

14. alexshw Member

המטרה: פרופגנדה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

15. avdz7 Member

מאכזב.
    יכלנו לבסס את עצמנו במקום השני, אבל כנראה שאנחנו מתעקשים שוב להלחם על הטופ 4.

הבעיה היא שכאשר אנחנו נואשים להבקעת שער, ה"שיטה" הופכת להיות fluid מדי, המגינים נמצאים ממש גבוה (וצריך לומר תודה אם נזכה לראות מהלך בסיסי ופשוט כמו overlap), הבלמים האיטיים שלנו גם עולים למעלה, לצד כל מיני חילופי מקומות בשליש האחרון.. בקיצור, כאוס אחד גדול, שנובע בעיקר מהעובדה שלקבוצה שלנו אין באמת מושג איך להבקיע את הגול שהם צריכים.

היינו מאוד קרובים להפסיד את המשחק אתמול. עצם העובדה שאנחנו יושבים על שער היריבה לא באמת גורמת לנו להגיע למצבי הבקעה אבל מנגד חושפת אותנו מאוד בהגנה, שהיא גם ככה שייקית ומזעזעת. במזל לא הפסדנו.

לא יכול לראות את לינדלוף יותר, לא ברור למה אריק באיי יושב כבר כמה משחקים טובים על הספסל.

מצב נושא:
הנושא נעול.