מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מתאים לך הסידור הזה של יונייטד עשירית וארסנל קצת לפניה אני מבין.
    עאלק לשום מאמן אין מה למכור.
    אם מגיעים לכריסמיס עם הדבר הזה זה בערך בזבוז המשאבים הכי גדול בהיסטוריה של הענף.
    מאמין שנהיה חלק תחתון במקרה הזה, שאני מסרב להאמין שיקרה.

2. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

גישה מביכה. עם פרד ומקטומיניי - ושחקנים טובים יותר בשאר העמדות - אתה לא מסוגל להתמודד מול ליברפול שמגיעה למשחק נגדך עם הנדרסון, קייטה ומילנר בקישור? אתה לא מסוגל להתמודד עם אסטון וילה ואברטון?

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. oranfu Member

א - הם רחוקים מלהיות גרועים כמו שחלק מהאוהדים עושים מהם. הם לא להיט כמובן, אבל מגזימים איתם מאוד.
    ב - אלא אם יש לך אולי את קאנטה, אתה מפסיד במרכז המגרש נגד סיטי בכל מקרה כשאתה עולה רק עם 2 שחקנים שם כי אתה בחיסרון מספרי נגד קישור איכותי יותר מלכתחילה.

אני מבין את המחשבה (אם בכלל היתה כזאת) לשחק עם הגנה מעובה נגדם כי את הקישור מפסידים בכל מקרה, אבל ההגנה של יונייטד גרועה. אין שם שחקנים באמת טובים, אין שם תיאום וכמו שרשמתי דה-חאה לא שוער ששולט ברחבה אז עדיף לו שלא יעברו יותר מדי כדורי רוחב\הגבהות ברחבה (כמו שראינו בגול השני את חוסר התיאום עם שו).

דווקא כשסיטי משחקת כמו שהיא משחקת העונה - אין לה מהירות יוצאת דופן בהתקפה אז אפשר לנסות להילחם איתם בקישור ולנסות לאלץ אותם "לדלג" על הנעת הכדור באמצע ולחפש כדורים מהירים לחלק הקדמי.

שוב, זה קשה מאוד והם סביר להניח ינצחו בכל מקרה, בטח כשיונייטד לא מאומנת ותלויה לחלוטין בפעולות אישיות של שחקנים.
    אולי זו חכמה בדיעבד, אבל אני חושב שהיה עדיף להם לנקוט בגישה אחרת.
    אפשר לפגוע בהגנה של סיטי וליונייטד יש את הכלים ההתקפיים לעשות את זה.
    אני אישית מאמין שעדיף כמה שיותר שחקנים טובים על הדשא, ואם עיקר האיכות שלך היא שחקני התקפה אז תחשוב איך אתה משלב כמה שיותר מהם על הדשא.
    אני שונא את הגישה שאומרת "אין לי שחקני הגנה מספיק טובים אז אני אשחק עם כמה שיותר מהם בתקווה שהשלם יעלה על סך חלקיו".

Gianzola01 אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

זה לא רק שדה חאה לא שולט ברחבה, הבלמים עם משחק רגל לוקה מאוד בחסר. שואו בסדר, וואן ביסאקה מסתדר אבל צריך את המטר לרוץ. מגווייר לא יודע להוליך כדור. ותמיד עדיף לנסות לבלום קבוצה טובה כמה שיותר רחוק מהשער. מקטומיניי לדעתי שחקן סביר שעדיף שיהיה ברוטציה. מאטיץ' הוא הכי נורמלי שיש להם. פרד? אני דווקא זוכר הברקות שלו פה ושם דווקא בהתקפה, במפתיע, לא קשור למשחק ההגנה בשום צורה לדעתי. סולשיאר הגיע כאנדרדוג והכין את הקבוצה שלו רע מאוד בכל מקרה והפסד ביתי שהוא "רק" 2:0 בלי מאבק ועם בעיטה למסגרת - מתקבל בהבנה, וחבל. יש עוד דרכים לנצח בכדורגל חוץ מלנצח במרכז השדה.

כבר כתבתי בדיון המחזור, ראשפורד שחקן שאפשר לשלוח לו כדורים ארוכים, הוא גורם לבהלה של שחקני ההגנה שמולו. קאנסלו גם תוקף המון לצורך העניין. אפשר היה להפתיע אולי עם כריסטיאנו כקיצוני ובלי חלוץ בלבד. רונאלדו לא ממש עושה הגנה אבל כשיש שטחים הוא עדיין מסוגל לנפק משהו עם המהירות שלו ולצאת קדימה.

יונייטד איבדה מאמן טופ כשבינתיים היא 'שרדה' את אטאלנטה בזכות רונאלדו, הניצחון על טוטנהאם אולי הגיע עם מערך חדש אבל לפי איך שהספרס נראים הוא פשוט לא מדד לכלום, התבזתה נגד ליברפול והפסידה כצפוי בדרבי. כמה זמן תימשך תקופת הזכוכית מגדלת?

5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא עשה את זה נגד לסטר, נכווה, וסיים עם העניין. מה לעשות שאין פה איזו תבונה טקטית מי יודע מה. זה כמו ילד (או כלב) שמקבל מכה ומבין לא לעשות את זה יותר. אז אחרי ליברפול הוא עבר לקיצוניות האחרת שזה קבוצה שרובה שחקנים הגנתיים - שוב, בלי איזה תחכום או משהו, פשוט להעמיס שחקנים דפנסיביים בתקווה שזה יעזור. מה הוא יעשה עכשיו, השד יודע. גם הוא לא יודע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי הגישה מביכה,אבל היכולת אתמול הייתה מביכה יותר.
    אני לרגע לא מנקה של סלושאייר,ואני חושב שהוא חייב לעוף וכמה שיותר מהר,אבל אם לא יגיע חיזוק למרכז המגרש,אין לכם מה למכור,לא מול ליברפול,סיטי וצ'לסי. ותסלח שאני לא סופר את המשחקים מול וילה ואברטון,קבוצה שהשקיעה כאלה סכומים בקיץ,לא מסתכלת על המשחקים מולם כמדד.

נערך לאחרונה ב: ‏7/11/21
  7. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. איך ייתכן שבלי חיזוק במרכז השדה לא יהיה לנו מה למכור ברמת הקבוצה כולה מול יריבה שפירקה אותנו עם הנדרסון, מילנר וקייטה, ובלי הקשר הכי טוב שלה (פאביניו)? מילא סיטי וצ'לסי.

2. אני סופר את כל 19 הקבוצות בפרמייר ליג כי צריך לקחת נקודות מול כולן כדי להתמודד על האליפות ולא רק מול שלוש יריבות נבחרות. דווקא המשחקים האלה הם כן מדד - כי אם אתה נראה רע נגד סיטי, אתה יכול להתבכיין על קישור חלש. אם אתה עושה את זה נגד אברטון, וילה או וולבס, זה מראה שהבעיות שלך הרבה יותר עמוקות.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  8. Bruno Fernandes Member

אשד
    יש פה בעיה של אימון וצוות אימון,אני מניח שרק נוריץ גרועה יותר בפאן הזה.
    פשוט הגנת פח - אין דרך אחרת לתאר את זה,רק לפי ההגנה רואים שזה על מאמן. קו נבדל הגנה בקרנות הוראה ברורה מי מוביל כדור ומי לוחץ גבוהה ומי לא ועוד ועוד ועוד
    הבעיה של מקפרד-שקל ליפול עליהם כי הם באמת שחקנים בינונים ברמת הטופ 4 (את פרד הייתי מעיף ומקטומיני קשר רביעי ברוטציה בעולם מושלם ורוד).
    אבל הם גונבים את הפוקוס מעבודת האימון ואין-טקטיקה.
    עצוב ששחקני עבר כמו קין ונוויל לא מבקרים את כל הקאריקים המזדיינים האחרים בצוות האימון.
    ומאשימים רק את מקפרד.
    פרד זה בכלל טעות של וודורד האפס

EsheD אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

ברצינות לא בקטע הטרלה מחכה למוצא פיו של מארטו. אמרו שהוא מנהל מקצועי. מה דעתו על המצב? מה הוא חושב הפיתרון? מי צריך לאמן? תפקידו עכשיו להיות דומיננטי לא כך?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנהל מקצועי עלק. הוא איזה חוט מקשר עם צעירים, אקדמיה והשד יודע מה. יכול להיות שמקשיבים לדעתו גם בנושא של הקבוצה הבוגרת, אבל הוא לא בעל סמכות ולא נמצא מעל המנג'ר.

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לרגע לא טענתי שאין בעיה בעמדת המאמן.

12. alexshw Member

Director of football הצהירו חגיגית.
    שמו אפילו לא מוזכר. אותם וודי, גלייזר, פרגי וארנולד מוזכרים.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  13. avdz7 Member

ואם בחיזוק הקישור עסקינן, בקיץ הקרוב יש מספר שחקנים רלוונטיים שמסיימים חוזה: זקריה, קסייה, ברוזוביץ' ומודריץ'.
    אני חושב שמבלי לחשוב יותר מדי צריך לקחת מפה לפחות שם אחד (בתקווה שבינואר נתחמש בקשר נוסף), אם זה תלוי בי אפילו שניים הייתי לוקח מפה.
    קסייה וזקריה יכולים להיות מעולים לקישור האחורי, כשגם הקרואטים יכולים לתרום לנו לא מעט.

צריך לעשות לעמדה הזו REMAKE רציני.
    העיקר שפרד יעלם מהמסך. לגבי הסקוטי, אני מאמין שעדיין יהיה לו מה לתרום לסגל.

14. k_700 Member

אצל מאמן גרוע שאפילו לא מוציא את המינימום מההרכב הראשון שלו זה כבר מזמן לא הרכב כזה או אחר.
    הוא שיחק כבר בכל ואריציה, בכל מערך ועם כל השחקנים שהציעו.
    כבר למדנו שזה מזמן לא נופל על המערך או ההרכב אלא על יכולות האימון.
    השחקנים שתעלה איתם הם המראה לעבודה שאתה עושה איתם.
    אתה לא יכול לדרוש מיונייטד לעשות "בלאגן" בחלק ההתקפי כשיש בערך 0 תיאום בין שחקני ההתקפה, בין הקישור להתקפה ואפילו ההגנה לא מוצאת את הרגליים והידיים.

דה חאה לא איזה אשף של שליטה ברחבה אבל אני רואה אצל קבוצות מסודרות אחרות, שגן אצליהם מרכבי ההגנה הן לא מהטופ ויש כל כך הרבה שקט מאחורה שהשוער לא נדרש כמעט לצאת מהשער(למשל צ'לסי).
    לא קונה את האין באמת שחקני הגנה טובים ביונייטד, יש.
    אף אחד לא וורלד קלאס, אף אחד לא מדהים, שים אותם אצל מנג'ר טוב והם יראו הרבה, הרבה, הרבה יותר טוב.
    זו לא הגנה ששווה 70 שערי ספיגה בעונה.
    חוץ מווסטהאם ולידס אנחנו אשכרה לא היינו שווים נצחון באף מגרש העונה, שני המשחקים האלה היו בתחילת העונה.
    יש מנג'רים שעושים עבודה בינונית(ביילסה, רודג'רס העונה), אתה רואה את ההשפעה שלהם בצד אחד של המגרש.
    ויש מנג'רים גרועים, כאלה שבדרך כלל ניצלים רק אם יש להם שחקני על בהרכב שיכולים לעשות יש מאין בכל מגרש.
    סולשאייר מהסוג השני.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  15. SerieA Il Capitano

ברוזוביץ׳ וקסייה בקלות בטווחי השכר שלכם, הוא עושים מעט כסף באיטליה באופן יחסי למה שאתם יכולים לשלם להם. בשבילכם מדובר בפרוטות.

*אבל* מדובר על שחקנים שיש להם ביקוש במקומות אחרים. אם תרצו אותם, תצטרכו להביא מאמן יותר טוב. למשל אם הייתם מחתימים את קונטה, ברוזוביץ׳ כנראה היה רץ אליכם.

מצב נושא:
הנושא נעול.