מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. סמואל אטו Member

לא חושב שאנריקה רוצה לעזוב את נבחרת ספרד כרגע.

2. Sir Alex Las' Killa

מופתע שעדיין לא מינו את רוי הודג'סון.

3. alexshw Member

בין כל השמות של מאמנים זמניים שעלו, ונגר נראה לי הכי טוב גם בגיל פנסיה.

4. ZobyGadol Member

קאריק מחליף זמני עד שימצאו מאמן זמני עד לסוף העונה. זה גדול.

קשר שמאלי ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

מועדון קומי

6. alexshw Member

למען האמת אם יונייטד תפנה לפריז לגבי פוצי, אני לא בטוח שאי אפשר לעשות עסקה. גם ככה זידאן פנוי והוא מתאים יותר לפריז מהארגנטינאי.

7. Raulito Madridista

אומרים שה-MSN הביאו לו את הטרבל ומזלזלים בלואיס אנריקה. אמנם ברומא זה לא עבד אבל לדעתי הוא מאמן טוב וגם פיגורה, להיפך הוא חיפש לבדוק את הגבולות של מסי וכדומה וכמובן שהיה מנהיג וקפטן כשחקן מה שסולשיאר לא. לטעמי הוא לא יגיע, לא רק "פרויקט" בספרד אלא זה שקיבלו אותו מיד חזרה אחרי שהתאושש מהטרגדיה של מות ביתו. אין כמו מאמן זמני ומרגש מה שנקרא, ברכות. אני מת לדעת מה פרגוסון חושב ואם הוא עדיין צלול. מה עם גארי נוויל שהוא לפחות פרשן טוב?

אלכס, כן יש סיכוי תיאורטי שפ.ס.ז' תסיים עם צ'מפיונס. לא בזכות פוצ'טינו כמובן אבל שמו כן יירשם בוויקיפדיה. למה שלא ירצה לסיים שם את העונה לדעתך? לא ייגעו בו כי האליפות בכיס והנוקאאוט רק בפברואר.

8. Cup of Tea Liverpool, UK

מבאס שסופסוף פיטרו אותו, 2-1 לא היה יכול להספיק לווטפורד? מה זה החוסר התחשבות הזה?!
    התחזית שלי להמשך: אם ריאל יודעת שהיא הולכת להביא את אמבפה בקיץ ובתנאי שרונאלדו לא יסיים בטופ 4 - אז הם יחזירו גם את זידאן ורונאלדו. לכן אני חושב שזידאן לא הולך לאמן בשום מקום כרגע.
    המינוי הזמני מוצא חן בעיני. אני מקווה כמו שנכתב שיונייטד לא יביאו מאמן כמו טן-האח, כי זה עלול להצליח. פוצ'טינו בירידה ולכן אני פחות חושש שהוא יגיע, הוא מאמן טוב בסך הכל אבל אני לא חושב שהוא יודע לאמן התקפה ברמה גבוהה. את לואיס אנריקה אני לא ממש מכיר כמאמן אז אני לא יודע להגיד.
    אני בעיקר מבואס שלא שמתי כסף על ווטפורד, אבל אין מה לעשות.

9. alexshw Member

פוצ'טינו לא בירידה. הוא לא בקבוצה שמתאימה לפילוסופיה שלו. פוצ'טינו הוא המאמן המתאים ביותר ליונייטד היום, בתנאי שיעבדו שם בצורה נורמלית ויפרדו מכל הפוגבה וזבל אחר.

בכל אופן יונייטד מקסימום תציל עונה כשתסיים רביעית. המועדון בכזה כאוס שגם זה נראה משהו כבר בסימן שאלה גדול.

10. קשר שמאלי Member

ריאל תחזיר את רונאלדו? לא נראה לי שתקועים שם בעבר

11. Ever Banega Member

לדעתי יש עשרות רבות כמו השמות שהזכרת ודינוזאור זה לא בהכרח לא טוב. לכן אף פעם לא הבנתי את הטענות מהסוג של "אין כרגע מאמן בשוק". אני לא מתמצע במי כבר באמת פרש ובכללי לא מספיק מבוגר בשביל להכיר את החברה היותר מבוגרים אז אל תצפו ממני לזרוק שמות. אבל אני בטוח שבכל זמן נתון יש עשרות רבות של מאמנים איכותיים פנויים. וזה עוד בלי שאני מדבר על זה שאפשר להביא גם מאמנים לא פנויים לפעמים.
    בקיצור אני לא מסכים עם התפיסה ששוק המאמנים זה רק כאלה פנויים שאימנו ב3 שנים האחרונות.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

אני לא חושב שיונייטד צריכה להיפרד מפוגבה בשביל להצליח (אולי מפרד, מאטיץ', מאטה, כל הבלמים חוץ מוראן, אבל לא מפוגבה), הבעיה אצלו היא בראש ועובדה שבנבחרת צרפת זה נראה אחרת. הוא פשוט צריך מאמן שהוא מעריך שיגרום לו לרוץ, הוא שחקן איכותי הוא פשוט עשיר ומפונק וזה משפיע עליו יותר מאחרים אז הוא צריך מישהו שיעשת אותו. אני אף פעם לא ראיתי מפוצ'טינו דברים גדולים בהתקפה ועם חומר השחקנים בסגל מהקישור קדימה זה יהיה בזבוז לעומת מאמן שיודע להוציא את היצירתיות ולגרום לשחקנים לשחק ברמה שלהם. גרינווד, ראשפורד, סאנצ'ו, ברונו ופוגבה, זה לא חבורה של בעט כדור למעלה לקיין ורוץ לריבאונד.

איפה הוא ישחק? בליגה האירופית? הוא יוכל להמשיך להבקיע בקלות לעומת ביונייטד שנמצאת בתקופת מעבר, יציעו לו את זידאן, אמבפה, מנוחה מתי שהוא צריך וישתלם לו לחזור לשם לדעתי ואז גם השחקן וגם הקבוצה מרוויחים.

13. סמואל אטו Member

שאני אבין, יש "עשרות של מאמנים איכותיים פנויים", אבל אתה לא מכיר אותם ולכן לא יכול לזרוק שמות?

14. alexshw Member

בנבחרת צרפת זה נראה אותו דבר. אין 2 גרסאות של פוגבה. יש שוני בנסיבות. רמת רוב היריבות, שחקנים מסביב.
    פוגבה הוא וירוס לכל דבר ומאוד מסמל את כל חוליי המועדון. זה לא אומר שאחרי שהוא יעזוב(סביר להניח בתום העונה), אז הכל יפתר מעצמו.
    פוגבה ורונאלדו לא עושים הגנה ולא זזים כשהכדור אצל היריבה, הם נטל גדול על כל מאמן נורמלי שיבוא.

oranfu, VAR ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. Cup of Tea Liverpool, UK

עדיין, לדעתי רונאלדו לא ישאר והמאמן שיהיה לקבוצה הרבה יותר משנה מאשר אם פוגבה נשאר או עוזב (ואז זה במקסימום שחקן אחד שלא רץ ורק בתקופות לא טובות). אבל אם מגיע מאמן לא מספיק טוב, זה יראה אותו דבר. אני חושב שאצל מאמן איכותי הוא הרבה פחות יפספס בהגנה, או שבלם מהיר בניגוד למגווייר יוכל לחפות עליו טוב יותר. מאחל לקאריק ופלטשר בהצלחה.

מצב נושא:
הנושא נעול.