מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Bruno Fernandes Member

האמת קיי אלאנגה חשוד ביותר,מעין דני וולבק משופר.

2. k_700 Member

אלאנגה הוא כלום, איזה דני וולבק, אני אהיה מופתע אם הוא הולך לתת קריירה יותר טובה משל ג׳ושוע קינג.
    יש לו מהירות ושליטה טובה ברגל אחת ושום דבר מעבר. אבל גם הכלום הזה עם קצת חוצפה ו״אקסטרה מוטיבציה״ יכול להעיף את סאנצ׳ו לספסל, זה עד כמה המצב שלו עגום.
    אבל שוב לא תקרא פה אוהדי ליברפול שמספרים על הרגלי החיים שלו ורמת המקצוענות הירודה שהוא מפגין, כי הוא לא שחקן בית ביונייטד שסימנתי מגיל 17.

3. alexshw Member

מדהים אותי כל פעם עד כמה הגלייזרים לא אנשי עסקים. למשל למרוח את העזיבה של וודוורד על פני 9 חודשים ובכך לזרוק לפח עונה שלמה, עוד הוכחה חותכת לכך. אנשי עסקים אמיתיים לא יבזבזו בעסק שלהם סכומים שהגלייזרים מבזבזים וכל פעם מחדש יזרקו לפח כל כך בקלות שנים שלמות. זה לא פעם ראשונה שהם עושים את זה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. Bruno Fernandes Member

מעניין אם רונאלדו יבקש לעזוב בקיץ.
    ואם באמת יעזיבו את כל הבררה שממילא מסיימת חוזה הקיץ או בקיץ הבא. אם יציעו חוזים חדשים נמשיך לדשדש

5. alexshw Member

אופתע אם ישאר. רונאלדו כבר הרבה זמן מחפש רק סטטיסטיקה אישית וסגידה אישית. פרמייר ליג קשה מדי לפנסיונרים. צעד די מטומטמם שלו לחזור. זה היה ברור שזה לא יעבוד לו.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

6. oranfu Member

אוהדי ליברפול האלה וההמצאות שלהם על מישהו רק כי הוא שחקן בית של יונייטד שקיי סימן מגיל 17.

LFC-Gerrard1 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  7. Bruno Fernandes Member

אורן בסופו של דבר,אי אפשר לחזות שגבר יפרק תחברה שלו במכות,יש לך בנאדם שנראה נשמה טהורה ובסוף רוצח את האשה \בת זוג.
    אבל אתה לא יכול לשפוט ולחזות התנהגות כזו של גרינווד על סמך זיון של כמה זונות איסלנדיות. אל תהיה #קאריק.

8. Raulito Madridista

יונייטד הייתה צריכה לנצח אתמול אבל עדיין מרגיש לי, למרות כמה החמצות נוראיות מעבר לפנדל של רונאלדו (מזל טוב, Legend) - שהיא עדיין מתקשה מאוד ליצור מצבים. ואין באמת מה להתעודד אפילו מהתנופה של פרד שהוסיף כי זה רגעי, כי מדובר ביריבה מליגת המשנה. אם מחפשים נקודת אור בכוח זה אולי סאנצ'ו, למרות שאני זוכר בשנה שעברה את האברץ כובש שלושער בצ'לסי בגביע הליגה למשל ובכל זאת הוא לא המריא. לא הייתי מוציא את ראשפורד וחואן מאטה שמו עליו איקס ממזמן, אמנם במשחק בו הקבוצה שולטת בכדור והיריבה מתגוננת אולי הוא מסוגל לתרום בזכות חוכמת המשחק שלו אבל הוא בקושי שיחק. מישהו התגעגע לפול פוגבה?

לא צריך אגב להגדיר את כל חצי העונה של רונאלדו ככישלון. זה התחיל מצוין, גם עם הגולים בליגת האלופות, עכשיו זה רע מאוד. אני מעריך שהקאמבק יסתיים בקיץ.

9. alexshw Member

היא כישלון מקצועי מוחלט. הוא מסרס את ההתקפה של יונייטד בדיוק כפי שזלאטן עשה. לגמרי צפוי.
    הוא גם גורם מאוד שלילי בחדר ההלבשה כפי שהיה גם ביובה. הוא רק הוסיף לבעיות של המועדון.
    הטענה היחידה שלי לרנגניק, שהוא לא העיף מהקבוצה איך שהתמנה.

10. Raulito Madridista

אני לא חושב שהמאמן שלכם הוא כזה אוטוריטה ואני לא חושב שהוא יכול לקחת החלטה כזו הרת גורל גם אם הוא רוצה, בטח לא לבדו. אתה שוב מתעלם ממיליון ואחת בעיות בסגל שלכם שזה מעבר לחלק הקדמי. כל מתפרצת נגדכם היא חצי גול לדוגמא. כמה יונייטד כבר מחזיקה בכדור ויוצרת כמה התקפות ברצף? את גרינווד אי אפשר לנתח מקצועית כי - אתה יודע; ראשפורד חזר מפציעה, מרסיאל כבר היה גמור לפני וסאנצ'ו לא התאקלם. ברונו פרננדס משחק כמה בלטות נמוך יותר ממנו. ושוב אני אומר, אולי לעלות לשמינית גמר הצ'מפיונס זה כלום מבחינתך, בלי רונאלדו יונייטד כבר בליגה האירופית ואתה מתרגל לימי חמישי שוב. גורם שלילי בחדר ההלבשה? חדר ההלבשה חרבנא גם בלעדיו. מי מסוכסך איתו, מגווייר שהוא הכל חוץ ממנהיג? אני ראיתי את רונאלדו מנחם אתמול את הילד הצעיר שלכם שמחמיץ את הפנדל (זה לא חזות הכל אבל פעולה יפה).

11. alexshw Member

שמינית גמר כלום ושום דבר. יונייטד או שתחרותית או שלא תחרותית. יונייטד לא תחרותית = כישלון. ככה זה עונה תשיעית.
    המועדון רק הולך ומרקיב יותר ויותר ואין שום אפשרות באמת ליצור הזדהות עם מישהו. מרקיב יותר ויותר זה לאו דווקא אומר שהמיקום בטבלה חייב לרדת כל עונה.
    סולשיאר אולי סיים שלישי ושני, אבל אני צריך להגיד שאני עוד יותר לא אהבתי את מה שקורה במועדון בתקופה שלו, מאשר אצל קודמיו. המיאוס והתיעוב לנפשות הפועלות רק גדל.
    רונאלדו ללא ספק העמיק את הריקבון. זה המשך התהליך הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/22
  12. oranfu Member

כמובן.
    אבל ההתעקשות של מישהו להמשיך להגיד שזה סתם אוהדי ליברפול המציאו עליו המצאות כשכל העסק התפוצץ ככה זה קצת מגוחך.

הרי לא היו טענות שהוא אנס\מכה נשים אבל היתה עננה רצינית של רחשים סביב התנהלות בעייתית שלו. אלה לא היו המצאות אז, וכמו שאנחנו רואים המציאות עוד היתה חמורה בהרבה ממה שנחשד.
    למה אף אחד לא אמר כלום על ראשפורד?

חוץ מזה שלהגיד שזה רק כי הוא שחקן בית של יונייטד שקיי סימן בגיל 17...
    כל מי שעוקב אחרי כדורגל בגילאים צעירים באנגליה ידע שגרינווד הוא אחד הכשרונות הגדולים שיש בגילאים האלה באנגליה ונחשב להבטחה גדולה מאוד.

WellNeverDie ו-alexshw אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

1) תחסמו את העובד עגלות הזה, אתם תראו איך הפורום האנגלי משתפר עבורכם.
    2) גם אם גרינווד היה חנון מחוץ למגרש, אני לא מכיר מועדון חולה שאקדמיה עוזרת לו בחיים. מנצ'סטר יונייטד מועדון שהיה צריך לשמור ממנו מרחק בכל הגילאים בעשור האחרון.

המקרה של גרינווד יתברר באופן פרטני בחקירה, ואם יגיע למשפט אז במשפט. לא זה מה שבאמת משנה עבור הבעיות העמוקות מאוד של המועדון. גרינווד לא היה מושיע את המועדון בהתנהלות הקיימת כפי שאף שחקן לא יכול להושיע. הוא רק יכול עם הזמן לדשדש, לאבד מוטיבציה ולהפוך לגופה.

14. k_700 Member

שוב בפעם המיליון, מלשחק פלייסטיישן באמצע הלילה(אגב, זה נאמר בצחוק על ידי סולשאייר במסיבת עיתונאים אחרי שגרינווד כבש את השער ה17 שלו כטינאייג׳ר בעונה ראשונה מלאה) והתקרית עם הזונות שפודן ניסה להזרים איתו ועד ללפרק את החברה שלך(שהיא מוכרת באנגליה) באמצע הלילה ולהחקר בנסיון לרצח המרחק הוא עצום.
    אתה כותב שעל ראשפורד אין כלום? יותר מחצי שנה אוהדי יונייטד מריצים עליו שהוא זורק באימונים, אפילו ראנגניק וסולשאייר רמזו שאת האנרגיות שהוא נותן לצדקה הוא צריך להביא גם לקבוצה.
    למה עליו אתה לא מריץ תיאוריות? אולי הבן אדם מלבין כספים? אולי יש לו חוב לקרטל?

בקשר לפסקה האחרונה,
    נכון, מי שבאמת עקב אחרי האקדמיה שלנו סימן את גרינווד מגיל 15. הוא נראה עד כדי כך גדול, מוכשר ובעיקר מוכן לכדורגל גברים(באיי קיו).
    אתה זוכר מה התחולל בפורום בקיץ שהוא רק עלה להתאמן עם הקבוצה ולא שיחק? בדיוק זה שנתן לך לייק עכשיו צחק עליי שלמה מי זה הגרינווד הזה ושמחליף לאוריגי הוא לא היה לוקח אותו להיות, כמובן בהמשך הפך לסוג של מעריץ כמו בשנה שעברה עם דיאז.
    תחזור לאותו דיון, היו שם לא מעט סקפטים ומזלזלים.

15. k_700 Member

כרגיל בלי שום טיפת מושג או רצון לבדוק זורק שטויות לאוויר כי זה פשוט מתחבר טוב לאג׳נדה המוכנה מהבית.
    וודוורד נשאר בקבוצה על תקן עציץ בעונה האחרונה(בטח לא מישהו שלקח חלק פעיל בהעברות) אבל בעקבות ההשארות שלו זרקנו עונה לפח.
    איך תחייה בעונה הבאה כשכבר לא יהיה יותר הוודוורד להאשים??
    הסיבה היחידה שאני לא אמליץ לאף אחד לחסום את ההודעות העילגות שלך היא שזו פשוט קומדיה טובה , ככל שתכתוב יותר הטמטום יחשף יותר.
    יאללה חיסונים.

מצב נושא:
הנושא נעול.