מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאןבייס = fanbase, לא ציירתי שום ״משתמש״ כפסול, זה א׳.

ב׳, אני כן פוסל כל מי שחושב שוואן-ביסאקה וטרנט הם ברי השוואה בכלל. חוץ מ1 על 1 אין שום דבר שהראשון מדגדג את טרנט, והעובדה שאוהדי יונייטד ניסו למכור כאילו הם משחקים באותה פלאנטה של כדורגל כי לטרנט היו איזה 3 חודשים רעים בעונה שעברה, היא אכן דעה מגוחכת לחלוטין בעיניי.

בערך כמו שהייתי מנסה למכור שפפה ריינה ברמה של ואן דר סאר בגלל חצי עונה חלשה של ההולנדי. פאתטי.​

2. AE94 Member

הנקודה שהעלתי על ארנולד שהוא גרוע הגנתית ובכללי מגן אוברייטד על ידי אוהדי ליברפול. בלי קשר לוואן ביסאקה. וואן ביסאקה הוא מגן חלש עם תכונה אחת חיובית טובה בלבד של יכולת לעצור שחקנים באחד על אחד וכל שאר היכולות שלו כמגן, הן התקפית והן הגנתית חלשות ומוגבלות. ארנולד עלה בדיון, ועל אף שארנולד שחקן יותר טוב מוואן ביסאקה משמעותית, הוא גם בעל חולשות גדולות מאוד כמו שהצגתי, והוא בעיניי רחוק מלהיות וורלד קלאס, ונתתי דוגמה של מגנים תוקפים שהיו וורלד קלאס בשיאם כמו אלבס ומרסלו, ולדעתי ארנולד נופל מהם בכל פרמטר. באופן כללי כל שחקן של ליברפול הוא חשוד בעיניי להגדרה כוורלד קלאס, מכיוון שמלכתחילה השיטה של קלופ מוציאה מהם יותר ממה שהם באמת.
    ורק לשם הבהרה אני לא אוהד יונייטד

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא קבע את שיא הבישולים בעונה למגן בפריימר לייג וגם שבר אותו.
    ברוב הזמן בהשוואה ליתר שחקני ההגנה בליגה הוא מוביל בבישולים, באיומים, במסירות מפתח, בכדורי רוחב מדויקים ובנגיעות בכדור בשליש האחרון.
    קח את מפת החום שלו באחת העונות -

https://scontent.ftlv16-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/79780498_478137016142702_8746125475765551104_n.Xxx?_nc_cat=108&ccb=1-5&_nc_sid=dbeb18&_nc_ohc=Rykwzt0-2lAAX8N1Q7t&_nc_ht=scontent.ftlv16-1.fna&oh=00_AT_XcD1BE900H9Bk5jHBHDJXAV9gfuPOcJufnWoeaAKHSw&oe=62277BFC

"מגן אוברייטד".

4. oranfu Member

לטרנט יש חולשה אחת משמעותית במשחק שלו וזה כדורי גובה.
    חוץ מזה הוא ממש לא חלש בשום אספט הגנתי.

מי שלא מחזיק ממנו - לבריאות.
    להגיד שהוא לא מגן וורלד קלאס נראה לי מגוחך.
    כמו כן, הטענה שכל שחקן ליברפול חשוד כי השיטה מוציאה מהם יותר ממה שהם...
    יש איזה שחקן בעולם שאי אפשר להגיד את זה עליו?
    אני יכול להגזים ולהגיד שמסי מחוץ לשיטה של ברצלונה לא בדיוק נראה כמו השחקן הטוב בהיסטוריה.
    ולמען הסר ספק, זה טיעון מגוחך בעיניי והוא חד משמעית הכי גדול שהיה, לפחות מאז שאני רואה ואני ראיתי את כל מי שוזכר ברשימות האלה מלבד קרויף, די-סטפאנו, פלה וראיתי בעיקר את הסוף של מראדונה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משה ענה מצוין, אז אני רק פה לציין שכל מה שהוא כתב נכון גם לגבי שאר שחקני הליגה, לא רק שחקני הגנה (חוץ מהשיאים כמובן). הוא בטופ של כל המדדים היצירתיים באופן עקבי מאוד.

מדובר בשחקן מיוחד בטירוף. ספציפית לגבי השמות האחרים שצוינו, אז דני אלבס בעיניי היה בור הגנתי יותר ממנו וזה לא הפריע לאף אחד להחזיק ממנו מהגדולים בהיסטוריה, ומרסלו אני זוכר היטב שהיה גם חור רציני בתחילת דרכו. ייאמר לזכותו שהוא השתפר קיצונית באספקט הזה לאורך הקריירה שלו, בתקופת זידאן הוא כבר היה פנטסטי גם בהגנה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיאי הבישולים של טרנט עבור מגן הם לא מעניינים בכלל, זה כבר חדשות של אתמול. הוא בכל הפרמטרים ההתקפיים בכלל מתחרה עם פליימייקרים כמו קד"ב. עד כדי כך מצחיקה האמירה שמרסלו ואלבס היו הרבה יותר טובים (ובאיזה עולם בכלל אני קורא פה שהם היו יותר טובים הגנתית? מרסלו? הגנה? ראית אותו משחק בכלל?). ובכלל איפה הם היו בגיל של טרנט? מרסלו בגיל 23 עדיין היה בגדר הפאנץ' של בדיחות על "מגנים" ברזילאים שהם חור בהגנה.

אם הוא לא עונה להגדרה השרירותית של "וורלד קלאס" (נניח) אז מי כן? כמה מגנים יש באירופה שהיית לוקח לפניו בדיוק?

ובסדר, קלופ כזה קוסם שהוא הופך חרא לזהב, זה כבר באמת טיעון מעליב. רק כדי להבין, גם ב2022 אנחנו עדיין בקונספציה שליברפול היא קבוצה של בינוניים אפורים וכל מה שקורה פה זה שקלופ סוחט 500%? חשבתי שהשארנו את הקלישאה הזאת איפשהוא ב2018.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/22
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון ליום 22.01.2022 -
    הכי הרבה בישולים בחמש הליגות הבכירות מאז 2018/19:
    תומאס מולר - 64
    ליאו מסי - 47
    טרנט אלכסנדר ארנולד - 42

owen11111, Scouser Tommy, oranfu ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

מרסלו היה נקודת תורפה גדולה מאוד, ובשלב מסוים אפילו ניסו אותו כקשר. בגיל 23, רק כי ציינו את זה פה, הוא כבר היה עונה אחת תחת המשקפים של ז'וזה מוריניו והציג שיפור ניכר, גם הגנתית. לא בהכרח מחפש להשוות אבל מרסלו עכשיו זקן ונראה בפנסיה אז כנראה שוכחים מה שהוא עשה ותחת כמה מאמנים הוא עשה. הוא היה גם כן כמו פליימקר מצד שמאל לכל דבר. ובהגנה הוא היה בצד של רונאלדו ש..לא עשה הגנה, וקרוס העצלן, ובקבוצה בלי משחק לחץ מטורף כמו ליברפול. מרסלו ידע לשחק היטב הגנתית בכל אחד מהמשחקים הגדולים שלנו בצ'מפיונס, הוא שיתק את אריאן רובן בשיאו והציל גם גול מהקו. ב-2017/18 הוא כבש בשמינית הגמר, ברבע הגמר ובחצי הגמר וגם בישל את השער של בייל במספרת, אז קצת ריספקט. אם טרנט ימשיך כך...נהדר

9. Rushie Member

אני כידוע לא מתלהב מהיכולות ההגנתיות של טרנט אבל להגיד שהוא אוברייטד? הבחור עילוי והוא הפנים של המגן הימני המודרני בכדורגל היום, מה שאלבס היה לפני 10 שנים וקאפו לפני 20 שנה. היחיד שאולי מאתגר אותו היום זה חאקימי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

מדויק. גם כל שחקן של סיטי.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וקאנסלו כמובן (נכון ל- 19.01.2022, הוא נגע בכדור 2,172 פעמים, יותר מכל שחקן אחר באירופה. לפחות 300 נגיעות יותר מכל שחקן אחר בליגות הבכירות. הוא גם השחקן שחילק הכי הרבה מסירות באירופה העונה לשליש ההתקפי של המגרש, והכי הרבה מסירות לתוך הרחבה אחרי בנזמה. הוא גם השחקן שכידרר הכי הרבה פעמים באירופה לתוך שליש המגרש ההתקפי)..

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/22
    oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  12. Rushie Member

אני הייתי יותר ספציפי לעמדת המגן בצד ימין אבל כן, אם מדברים על מגן באופן כללי קאנסלו הוא כנראה השם הבולט באירופה נכון להיום.

13. k_700 Member

המשחק האחרון של טריפייר שהוא ראה היה כנראה ב2017-18.
    לא חושב שבעולם שמחוץ לקאנסלו, טרנט וג׳יימס יש מגן ימני יותר התקפי מטריפייר בליגה.
    כן , טוב.

14. DRORIKO Member

זה נכון לגבי נגרים כמו הנדרסון, מילנר וג'אן שהתאימו בול לשיטה של קלופ. סלאח היה הצלחה עוד ברומא ואחרי שהפך לשחקן עוד יותר טוב בליברפול אין ספק שהוא יכול להצליח בכל מועדון אחר. גם מאנה שחקן גדול. גם ואן דייק כמובן יכול להצליח בכל קבוצה, יש לו את כל הנתונים של הבלם האולטימטיבי.

15. AE94 Member

האמת שלגבי סיטי אני דווקא חושב שיש שם שחקני על שיכולים להצליח בכל שיטה ואצל כל מאמן. ברנרדו סילבה, אגוורו עד לפני שנתיים, דה בריינה שמבחינתי הוא אחד הטובים בהיסטוריה בתפקידו, מאחרז, גונדואן, גם סטרלינג במידה מסוימת. כולם שחקני על בלי קשר לגווארדיולה. גם לירוי סאנה עד לפני שנתיים בסיטי והיום בבאיירן לא נופל משום שחקן התקפה בליברפול. בליברפול לעומת זאת גם סלאח, ואן דייק, ארנולד, מאנה מבחינתי פחות טובים. אני לוקח בכל יום קבוצה של ברנרדו סילבה, קאנסלו, מאחרז, דה בריינה, רובן דיאז וקייל ווקר על פני סלאח, ארנולד, ואן דייק, מאנה וז'וטה

מצב נושא:
הנושא נעול.