מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אם ואם. שוב פעם הזהירו שזה מה שהולך להיות. מאיזו סיבה זה היה אמור לעבוד?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. k_700 Member

הבעיה של יונייטד, חלוץ שלא לוחץ ומפר את האיזון.
    ניתוח ברמה של לתת אקמול לחולה בהוספיס.

3. Raulito Madridista

אתה ידעת שמגווייר יהיה כל כך גרוע? שוואראן יהיה פצוע יותר מדי זמן? יש כל כך הרבה דברים שהשפיעו על העונה של יונייטד. אפילו הקישור האחורי נראה גרוע ממה שהיה אפשר לדמיין. גם ברונו שיחק רע מאוד הרבה זמן ולעתים הצליח להסתיר את זה כביכול בגלל מספרים. הבעיה שלך היא שאתה חושב שהקבוצה בשנה שעברה הייתה בדרך לאנשהו וזה לא נכון, הייתה בדרך לשום מקום. ואז רונאלדו הרשע מנע את התהליך בעצם, זה לא נכון. כבר ניהלנו את הדיון על זה על מספרים משקרים בהתקפה ותשיעייה אחת נגד סאות'המפטון נדמה לי. במשחק הכי חשוב, בגמר הליגה האירופית - אפס כדורגל מצד מנצ'סטר יונייטד. בלי רונאלדו יונייטד מודחת כבר בבתים העונה.

4. k_700 Member

אוי ווי... מאז הקישור שלשום למגין לא התרגשתי ככה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

על מגוויר אני מתבטא מרגע שרכשו אותו. אני תמיד ידעתי שהוא גרוע. וראן שחקן בירידה.
    אבל הדיון על ההשפעה של הקמבק של רונאלדו. כן היו כל ההזהרות שבעולם, שהוא לא מתאים למה שאולה ניסה לעשות שנתיים וחצי.
    הקבוצה הייתה בדרך לשום מקום והבעתי את חוסר שביעות הרצון. זה עדיין לא משנה שרונאלדו דפק אותה עוד יותר, הוסיף רעל, הוסיף ריקבון, הרס את חדר ההלבשה שלה.

6. DRORIKO Member

@k_700
    קודם כל אני לא יודע למה אתה מתווכח איתי על משחק הלחץ של רונאלדו כי אני לא אמרתי בשום שלב שזאת הבעיה המרכזית שלו, למרות שמשחק לחץ זה בהחלט דבר חשוב, אם רונאלדו היה מכפר על זה בדברים אחרים ניחא אבל הוא כבר כמה שנים לא.

דבר שני, כשאני אומר שרונאלדו כופה את עצמו אני לא מדבר על יונייטד אלא על מה שהיה ביובה. שם הגיע מאמן מוכח בשם מאוריציו סארי שהוא כן מאמן של שיטה, בגלל רונאלדו הוא הפסיק להיות כזה והיה עסוק בלשרת את המלכה ואת הגחמות שלה.

7. k_700 Member

סבבה.
    פה אין שיטה ולא הייתה שיטה. היה ברונו וניצוצות של ראשפורד, גרינווד(הראשון לא הגיע לעונה בלי קשר לרונאלדו, השני גם כן לא ממש הגיע לעונה ואז סיים קריירה). היו בעיקר סיפורים שיש כשהקבוצה לא מנצחת וזה מסתדר לאלכס עם האג׳נדה.

בלי רונאלדו השנה אנחנו איפשהו באיזור של לידס, אחרי ינואר כשאלאנגה נכנס במקום גרינווד אולי אפילו מתחת.

8. DRORIKO Member

לא מדבר על השנה, מדבר על שנה הבאה. השאלה אם אתה רוצה שם את רונאלדו או להביא שחקן או שניים חדשים שיתרמו יותר. לא יודע מה דעתו של האח על רונאלדו, אבל אני מקווה בשבילכם שאם רונאלדו ישאר זה כי האח רוצה אותו ולא כי כפו את זה עליו.

9. k_700 Member

מביאים שחקן התקפה, זה עובדה לא רצון או משאלה.
    עכשיו הדילמה היא כזאת:

אתה רוצה להשאיר פה את מארסיאל/אלאנגה כאופציה מרכזית נוספת בהתקפה או רונאלדו?
    כי אני לא רואה אותנו משחררים את מארסיאל אם רונאלדו עוזב.
    אין לי ספק שטן האח יעדיף במצב הזה לבחור ברונאלדו כאופציה נוספת לסגל שגם ככה סגורה פה לעונה(וזה גם יתן לו נקודת זכות לכזה שלא בעט ברונאלדו אלא נתן לו לסיים את החוזה).
    אני רואה את רונאלדו עוזב אם הוא זה שידחוף למעבר.

10. DRORIKO Member

לא הבנת אותי. אם אתה משאיר את רונאלדו זה להרכב כי הוא לא מוכן לשבת על הספסל, על זה שנינו מסכימים. השאלה אם האח רוצה אותו בהרכב (לצד הרכש שיגיע) או שהוא חושב שהוא דומיננטי מדי לשיטה שלו. אם זה הראשון תשאיר את רונאלדו, אם זה השני תיפרד ממנו בהקדם האפשרי. זה לא ראשפורד שאם יהיה טוב מגניב, אם לא יהיה טוב נשים אותו על הספסל ומדי פעם נשתמש פה כסופרסאב.

11. k_700 Member

לא מסכים איתך, גם העונה הוא ישב על הספסל.

אם מביאים את נונייז הוא יראה ספסל לא מעט ולדעתי בגיל 37.5 הוא גם יבין את זה. תהיה רוטציה איתו. יתנו לו לשחק במפעל האירופי בגביעים ובמשחקים יותר קלים בליגה וכשיש לו מונדיאל על הראש בחורף.

הדיווח על נונייז הוא של הורנסטיין והאתלטיק, נקווה שזה באמת נכון כי הוא מקושר חזק מאוד לאתלטיקו(שעליהם הוא תפור).

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אני מקווה בשבילכם שאתה צודק :)

13. DRORIKO Member

@k_700
    אגב לפי מה שאני שומע יש אצלכם מחנאות בחדר הלבשה, כששני הניצים זה רונאלדו ומגוויר, בהנחה שזה נכון האח יצטרך להעיף אחד מהשניים. הבנתי מההודעות שלך שאתה רוצה להשאיר את שניהם.

14. k_700 Member

אל תאמין לקשקושים האלה.
    למגוואייר אין כוח ואין מחנה.
    יקחו ממנו את הסרט והוא ילחם על המקום שלו בשנה הבאה.

משאיר את שניהם, ברור.
    וראן לא כשיר, לינדלוף הבלם הכי גרוע בליגה כבר חמש שנים, באיי וג׳ונס יעזבו.
    לא שמעתי עוד על קבוצה שעלתה לשחק עם בלם ושני מגנים.

נ.ב.
    אם טן האח באמת יעשה מהלכים סבירים ויביא לפה קישור איכותי אני לא אתפלא אם מגוויר יהיה מהמשתפרים הבולטים בעונה הבאה. הוא בלם טוב, לאורך רוב הקריירה היה כזה. הוא לא בגיל שהירידה היא טבעית. הוא צריך להחזיר לעצמו את הבטחון והמעמד ואת זה עושים בעבודה מלמטה. מאמין שזה פרוייקט שטן האח ירצה לקחת על עצמו.

15. Bruno Fernandes Member

אתה מחמיר איתו לדעתי. (אני מצטט אותך בהודעה הזו ולא הקודמת בקשר לרונאלדו)
    אני לא חושב שהוא ירד ביכולת בגלל הגיל,הוא משחק בקבוצה פח. עדיין קילר ועדיין מהיר ,וגם בריאל זידאן ספסל אותו הרבה,( פה הוא מקבל פחות מנוחה, אתה גם תראה שזה היחיד בסגל שמתאבד על כדורים ולא בורח מלשחק ,בקיצור מקצוען אמיתי)
    וגם העניין שהוא מחמיץ יותר -גם לא מסכים איתך ,בגלל שהקבוצה המסריחה הזאת בועטת פחות למסגרת זה ניכר ובולט.
    אצלכם שהייתם מגיעים ל30 -20 בעיטות לשער זה לא היה מורגש .
    רונאלדו גם בצעירותו היה מחרב לפעמים את המשחק ומחמיץ

מצב נושא:
הנושא נעול.