מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי אמר שיונייטד לא צריכה את רונאלדו? הדו ספרתי הקל מסיטי בעונה שעברה? ההדחה המביכה בשלב הבתים בליגת האלופות או ההפסד המביך לא פחות בגמר הליגה האירופאית?
    אפשר לחשוב שחילקנו חמישיות כל משחק. היינו בנויים בצורה מוחלטת על ברונו וברגע שהוא נסגר היינו בבעיה.
    גם בחוד, כשקבאני לא שיחק שם (וזה קורה כל משחק שני בערך ואפילו יותר) הייתה לנו בעיה בסיומת (דיברנו כאן עוד בשנה שעברה שמייסון צריך לקבל הזדמנות בחוד כי הוא כבר עכשיו חד יותר ממרסיאל ששיחק שם לא מעט בשנה שעברה עד הפציעה וגם מראשפורד).

מעניין כמה מהכותבים כאן שטוענים שרונאלדו לא שווה הרכב אצלנו באמת ראו אותנו בשנה שעברה או מול סאות׳המפטון העונה ולא הסתמכו על העובדה שסיימנו במקום השני בעונה שהפציעות פירקו את ליברפול ולאמפרד פירק את צ׳לסי בחלק גדול מהעונה.

oFiRzZz, Bruno Fernandes ו-one united אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לעניין השדרוג התייחסתי בדיוק עכשיו, הרגעים היחידים שהרגשתי שבאמת יש לנו סקורר הייתה כשקבאני היה במגרש, והוא לא כשיר מספיק פלוס גם כשהוא כשיר הוא עדין לא רונאלדו.

אי אפשר לדעת מתי הירידה תגיע, ועדין לא חושב שהירידה תהיה ישר מפלוס 30 שערים ל-10 שערים בטח אם רונאלדו ימנע מפציעות (ובמובן הזה אני הרבה יותר רגוע בגלל הצורה שבה הוא שומר על עצמו ומתייחס לגוף שלו).

לגבי החלק השני, הגיע הזמן שנחזור להיות יונייטד. מקום 2 וגמר ליגה אירופאית לא מעניין אף אחד אצלנו והוא לא הצלחה בסטנדרטים שלנו.
    בשנים האחרונות זה התחיל להרגיש שיש אצלנו אנשים שמסתפקים בבינוניות הזאת. טוב מאוד שרונאלדו מגיע, שהרף יהיה גבוה, אין לי ספק שגם הוא ידרוש רף גבוה, הוא לא הגיע בשביל לשחק בליגה האירופאית או לזכות בכרטיס לאלופות בכך שיסיים בטופ 4 אבל רחוק ממאבק אליפות.

Bruno Fernandes אוהב/ת את זה.
  3. k_700 Member

אם רונאלדו היה רוצה להשאר עוד עונה לא הייתה מגיעה אף הצעה ויובה הייתה משאירה אותו.
    ככה פשוט.

רצון הדדי של שני הצדדים? אולי רצון מצד יובה לאזן את הספרים בקיץ שהיא מבינה שהיא גם ככה לא מתחזקת בשום שחקן רציני.
    אני מסתכל על הסגל ומה שנשאר שם אחרי רונאלדו, זה בערך מסתכם כרגע למשאלת לב שדיבאלה יגשים את עצמו.
    מי מגיע אחרי רונאלדו, מוייזה קין?

סוג של ויתור מרצון על העונה הזאת אם אתה שואל אותי אולי בשביל לחסוך כמה לירות לקיץ הבא.

4. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רונאלדו שחקן שמשנה מועדון,גם בגילו "המופלג". לדעתי הוא שם אתכם מועמדים רציניים מאוד לאליפות.

5. Bruno Fernandes Member

ההחלטה של המועדון לרכוש את רונאלדו לא הגיעה מטעמים מקצועים.
    סיטי רצתה-אז יאללה בוא נראה להם שהם המועדון הקטן ונחתים אנחנו .
    הגלייזרים ימח שמם וזכרם במהלך יאנקי שיווקי (רונאלדו בסופו של דבר ייצור להם רווח),וגם מחזירים לעצמם את האוהדים (כמו ההשפרצות ברשת מאסיבית).
    ועדיין רונאלדו לשנתיים-שלטש הקרובות זה רכש מצוין.
    היה צורך ממשי בחלוץ,ההגעה שלנו פותרת את הרולטה רוסית בדמות האלנד.
    כל הגדולות ינסו לשים 150 כולל עמלה,הסיכוים שלנו להחתים אותו עמדו על 20 אחוז במקרה הטוב.
    כולן לא הוציאו כסף הקיץ רק לנסות למשוך אותו,מזכיר לכם שצלסי נכשלה למרות שהציעה הצעה קונקרטית.
    אולי בכלל העדיפות של הנורבגי לא לשחק באנגליה אם כך? אנחנו יכולים לשחק בנדמה לי,המועדון לא ,כי אם לא נעפיל לאלופות העונה או בעונה הבאה מהליגה כי חסר מחץ בחוג ושאר היריבות התעוררו, זה מכה אנושה למועדון.
    כל התקשורת באנגליה וברחבי הרשת היה דיבור שיוניייטד צריכה חלוץ. עם כל הכבוד לכמה כותבים באייסוקר שחושבים של יונייטד יש איזה התקפת על.
    וראשפורד זה אריק קנטונה

6. Jefecito Member

לפחות עכשיו יונייטד כבר לא יכולה להגיד שהיא לא מועמדת לאליפות, השנה כבר אין לה תירוצים

7. one united Member

היא עדיין רחוקה שני שחקני קישור ברמה,אי אפשר לברוח מזה,ומאמן.
    אין ספק הסגל השתפר משמעותית אבל עדיין עם בור כזה גדול במרכז המשחק, אנחנו שוב נהיה נחותים מול ליברפול וסיטי,וגם מול צלסי של קאנטה וזורזיניו(או מאונט או כל מי שיבחר לשם)........חבל שבמועדון לא רואים את זה

8. avdz7 Member

רגשות מעורבים עם החזרה של כריסטיאנו.

מצד אחד, החזרה שלו זה חתיכת סגירת מעגל ועדיין יש לו מה לתרום. אני דווקא כן חושב שאנחנו משוועים לסקורר טבעי, כרגע בסגל יש לנו רק את קבאני שלא תמיד כשיר.
    יש לרונאלדו אופי של ווינר, הוא מקצוען בטירוף והוא חוזר לפרמיירליג עם רעב גדול. אני חושב שהשחקנים הצעירים שלנו בסגל יכולים לקבל הרבה השראה ממנו.

מצד שני,
    הוא רחוק מאוד מהשחקן שהוא היה. הוא צריך קבוצה שתעבוד בשבילו (ולכן אני חושב שהוא הרבה יותר מתאים לסיטי עם כמה שמוזר להגיד את זה), ואני לא יודע מה הוא הולך לקבל ביונייטד. במיוחד כשסולשיאר הולך לנגן על כל התזמורת הזאת.
    הכל כרגע זה סימן שאלה אחד גדול, ואם כבר? חוזה לשנה אחת, לא לשנתיים.

דבר נוסף הוא שהבעיה המרכזית שלנו כרגע היא כלל לא בהתקפה אלא בקישור. אנחנו צריכים שם לפחות עוד שחקן אם לא שניים. אז שלא יחרטטו שאנחנו חייבים למכור שחקנים בשביל לראות עוד רכש כשפתאום משום מקום יש לנו לממן את ההעברה של רונאלדו ואת החוזה שלו.

שורה תחתונה, אם נביא קשר אחורי אני יוצא מאוד מרוצה מהקיץ הזה. ואם לא, אז כל הרכש המפוצץ הזה בעיניי לא שווה את זה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שגרינווד הוא סקורר טבעי מאוד והעתיד שלו נמצא בדיוק במשבצת של קבאני בחוד. חשבתי שכל הרעיון בלהביא את סאנצ'ו זה שהוא ישחק בימין וגרינווד ישתחרר לשחק יותר בתפקיד האמיתי שלו. עכשיו הוספתם למשבצת הזאת גם את רונאלדו ועולה השאלה איפה זה משאיר את גרינווד. חלוץ שלישי ברוטציה? או שקבאני הולך פשוט להיעלם העונה?

10. alexshw Member

גם על זלאטן אמרו את זה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

11. one united Member

תסביר בבקשה למה שאצלכם יש 4 חלוצים, כל הפורום כאן משווע לחיזוק בהתקפה ואצלינו שמביאים חלוץ 5 אז זה יותר מידי? גם גרינווד ואם צריך גם ראשפורד ורונאלדו יכולים לשחק ביותר מתפקיד אחד בשליישית התקפה

12. קשר שמאלי Member

גרינווד הוא השחקן הכי איכותי שיש בחלק הקדמי של יונייטד, הוא חייב להיות באנקר במרכז ההתקפה

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאצלכם יש גמישות בהתקפה כמו שיש בשיטה של קלופ. אצלנו רק פירמינו זה באמת "חלוץ" שמשחק רק במרכז ההתקפה.

רונאלדו ישחק באגף? זה יעבוד? אנחנו לא ב2010. רוב האיכויות שלו היום באות לידי ביטוי באזור הרחבה. הרבה יותר סביר שהוא יעשה רוטציות עם קבאני בחוד וגרינווד ימשיך להתקע באגף. לא סוף העולם אבל גם קצת חבל כי אני חושב שברור לכולם שהילד הזה חלוץ בכל רמ"ח איבריו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. avdz7 Member

אני גם חשבתי בדיוק כמוך.
    עם הזמן הבנתי שגרינווד כחלוץ חוד בודד זה לא כזה שוס. אין לו את ההולד אפ פליי, חסר לו את העוצמות של 9 אמיתי, בעיניי הוא הרבה מעבר לזה. אני חושב שהוא מתאים לשחק כחלוץ רק בתנאי שיש לידו עוד אחד כזה. זאת אומרת במערך של 2 חלוצים, כמו 442 או יהלום לדוגמא.

לטעמי במערך הנוכחי אני חושב שאגף ימין הוא אופציה מעולה בשבילו, הוא נכנס לאמצע עם הרגל החזקה שלו והשליטה שלו בשתי הרגליים מאפשרת לו לייצר בעיטה בערך מכל מקום.

הוא מאוד מוכשר, אני חושב שבעתיד הוא יוכל לעשות את האדפטציה ולתפקד טוב כחלוץ חוד בודד.
    כרגע אפשר להישאר איתו בצד ימין ולהזיז את סנצו שמאלה.
    מבחינתי, גם עכשיו עם ההגעה של כריסטיאנו הוא צריך להיות באנקר בהרכב.

מקווה שייצא לו לשחק תחת מאמן אמיתי, כזה שייקח את הכשרון שלו צעד אחד קדימה. אין לי ספק שהוא עשוי מחומרים של וורלד קלאס אמיתי.

one united אוהב/ת את זה.
  15. one united Member

מסכים לגבי גרינווד, הוא קודם כל ולפני הכל חלוץ באמצע, אבל בשיטה של האין שיטה של המאמן שלנו, אנחנו מנסים לצאת מהר למתפרצות בכל הזדמנות בדרך כלל דרך מסירה של ברונו, ואז באמת כל החמישה (כולל קבאני ) הם שחקנים דינמים שירגישו נוח להחליף מקומות לפי הצורך......אם וכאשר יהיו לנו עוד שני 2 קשרים ונרצה לשחק גם משחק מסודר נגד בונקרים אז הציוות כבר יצטרך להיות יותר מדויק .כל עוד המשחק הוא ספונטני ותלוי בהברקות כאלו ואחרות, לפחות השגנו עוד 2 שחקנים עם יכולת אישית.

מצב נושא:
הנושא נעול.