מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם רונאלדו יתן 30 שערים פלוס אין לי בעיה שכולם יעבדו בשבילו.
    זה נשמע כאילו זה משהו רע.
    אני דווקא חושב שנוכחות של שחקן כמוהו ימשוך המון תשומת לב מההגנה ויפנה המון שטחים ואז יהיה קשה הרבה יותר להתמקד רק בברונו.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. itzik.miro Member

לעבוד בשביל שחקן אחד זה רע. רע מאוד.

קצת פחות הסתנוורות מהאיש לא תזיק.

מבין את אלה שאומרים שזה חיזוק וכל מה שתגיד אבל לכתוב שזה דבר טוב שקבוצה משחקת בשביל שחקן אחד והמספרים שלו זה מצחיק.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקנים כמו רונאלדו ומסי לא היו מגיעים למספרים שהגיעו אליהם בלי שחקנים שעובדים בשבילם, בטח בגילם.
    השאלה תמיד היא מה קורה מסביב. בגלל זה החוסר בקשר נוסף ובמאמן הם בעייתים גם אם רונלאדו יתן את המספרים שלו.

4. itzik.miro Member

אתה מתעקש לא להבין את הנקודה אבל בסדר.

מאחל לך שגם לא תבין אותה ושהעולם הורוד שאתה חולם עליו באמת יתגשם.

5. Bruno Fernandes Member

גם אתה קצת פספסת.
    בשביל שיעבדו בשבילו צריך מאמן שקצת מבין טקטיקה,אין את זה לסולשאייר בשיט.
    אנחנו נשחק באותה אין-שיטה רק שהיא תהיה מוצלחת יותר עם רונאלדו. הוא סקורר על ,שאר שחקני התקפה שלנו מ2017 עד כה יש להם נתונים מביכים לעומתו,ונתונים בינונים ביחס לסאנצ'ו (קיי 700 הביא פה טבלה של אסיסטים ושערים מעונת 18\17 עד כה).

אני שוב פעם חוזר על זה בפעם העשירית-באנגליה בין אם זה התקשורת או הרשת עצמה יש דיבור שיונייטד צריכה להחתים את האלאנד או קיין .
    הסיכוים להביא את האלאנד נמוכים כי יש לו ביקוש נוסף עובדה שהוא דחה את צ'לסי שהייתה מוכנה להתפוצץ ברמה הכלכלית בשביל להביא אותו .אז פתאום ירצה להגיע לאנגליה? (אני בטוח שאניילי גם ינסה להביא אותו אגב.)
    את קיין אני מעדיף לראות בתכלת .

6. itzik.miro Member

לא מתעסק ולא מתעניין באופציות האחרות שיש או אין ליונייטד. אני גם לא טוען שהרכש של רונאלדו טוב/לא טוב או הכרחי/לא הכרחי ליונייטד - אני לא באמת יודע ורק הזמן יגיד.

אני רק אומר שלשחק עבור מספרים של שחקן אחד, זה לא בריא לקבוצה ושהטענה שזה כן בריא, היא לא נכונה.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אתה מתכוון. שחקני יובנטוס שיחקו עבור המספרים של רונאלדו ע"ח לשחק עבור הצלחת הקבוצה?

8. Bruno Fernandes Member

לי אישית אין בעיה שברונו "ימעד" בשביל שרונאלדו יבקיע תפנדלים.

9. k_700 Member

הוא מתכוון שעכשיו כנראה כל הכוכבים הולכים להתפוצץ.
    קייזה כנראה יהיה שחקן של 20-10,
    לוקאטלי(כל הכבוד לאניילי, נדבד וכל הנוגעים בדבר אחרי קיץ של 55 פגישות עם סאוסלו הם הצליחו להתגבר על הצורך בלהגיש עוד הצעה של 4+8+20 בעוד 4 שנים והחתימו שחקן שרצה לעבור רק אליהם מday1).

אני ממש מגיע עם ציפיות גבוהות לעונה הזאת.
    אלגרי, דיבאלה שרק רונאלדו חירב, קייזה, קולו, מוראטה, מוייזה קין.
    מריח כמו תרכובת שרק מחכה להתפוצץ, כייף שהתחילה העונה, מעבדות לחירות.

10. itzik.miro Member

לא הייתי מרחיק לכת עד כדי כך אבל בוא נגיד שהייתה מתפרצת ובצד אחד רונאלדו במצב פחות טוב להבקעה ומצד שני שחקן אחר במצב טוב משמעותית - היו בוחרים למסור לרונאלדו.

אז שוב - זה לא בכוונה אבל זה התוצר.

11. itzik.miro Member

אתה אידיוט. באמת.

Roma אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. Bruno Fernandes Member

טוב אני חושב שאפשר פחות או יותר לסכם את קיץ ההשטאג.
    בהגנה -צריכים לקוות שמגוויר ווארן ישמרו על כשירות.
    אחרת שוב נקבל את הגיס החמישי בהרכב-חוץ מעובדה ברורה זו,נכשלנו בלהעיף אחד מהבלמים (באיי וג'ונס על 100k כ''א,בטוח שבאחד מהם אין צורך).
    בהתקפה יש לנו את :קאבני,גרינווד,ג'יימס,מרסיאל,goat,ראשפורד ,גרינווד,ג'סי,סאנצ'ו. ופוגבה שמשחק גם בשלישייה הכי קדמית.
    נכשלנו בלבעוט את לינגארד וג'יימס נכון לעכשיו, על הנייר חלק קדמי מרשים אבל לא יודע עד כמה זה יראה על המגרש כי המשחק שלנו לא fluid בכלל ויצטרכו לעשות התאמות על מנת למקסם את החלק הקדמי, חסר תרומה מהמגנים והקישור למשחק בהתקפה,די שבלוני,כמו כן גם היום המשחק הוכרע בזכות יכולת אישית ובקלות יכול ללכת לכיוון אחר.
    בעמדה של ברונו יש גם את מאטה ודוני,על אחד מהם אפשר לוותר כמובן. אחד מהם יכול לשחק בעמדה של ברונו שזה לא חשוב ,אולה ממש אנס אותו עונה שעברה. זה יכול להתנקם בסולשאייר כי הגוף מסוגל לבגוד בפורטוגלי המצוין.
    בקישור האחורי מצבנו קשה כי מקטומיני עלול להעדר בגלל פציעה . ונשארנו כרגע רק עם מאטיץ' וקלברסון.

המצב של הסגל לא אידיאלי ואנחנו רחוקים פציעה מupset,חשבתי טרם החתמת הgoat שאולי נסתבך במאבק על הרביעיה,אבל אני מניח שלאחר החתמתו נעמוד ביעד בלי התקפי לב. בכ''מ על מנת לרוץ לאליפות אנחנו חייבים 2 קשרי אמצע (ולא נבש האוברייטד שהיום ראינו).
    אלא אחד כמו ביסומה ועוד שחקן נוסף.
    פוגבה הראשון להעיף כי :
    יש לנו 56447646645 שחקנים כולל מושאלים שיכולים לשחק בשלישייה הקדמית,להחזיק אותו ב400-500 אלף לשבוע כמו שהוא דורש זה עלבון לענף.מילא הוא היה בעמדה שאין לנו איכות בה,אבל יש לנו כל כך הרבה שחקנים בהתקפה שזה מביך.
    בקישור של 2 לא יכול לשחק,עדיף כבר לתת הזדמנות לפרוספקט צעיר בעמדה זו.
    כמובן שצריך להעזיב את אלו שגמרו את הסוס אצלנו.
    אחד מהבלמים ולהחזיר את טוואנזבה לסגל,מאטה\דוני, ג'יימס,לינגארד,מרסיאל,מאטיץ,דאלוט.

זה הסגל האידאלי לדעתי שהייתי רוצה לראות עונה הבאה עם מאמן שמבין בכדורגל
    שוערים-מה שעכשיו יש.
    הגנה -וארן,שואו, ביסקה, מגוויר,באיי\ג'ונס,טוואנזבה,טריפייר,וויליאמס\רכש.את לינדלוף מעיף
    קישור-מקפרד+2 קשרים חדשים.
    שלישיה התקפית- אחד מהפרוספקטים,סאנצ'ו,גרינווד,goat,גרמיין פנאנט,קאבני.
    מתחת לחלוץ- ברונו, מאטה\דוני.

הייתי מביא מגן ימני ו2 קשרים.
    אולי גם מגן שמאלי, וגם זה אחרי שהתפנו עשרות מיליוני פאונד מיותרים ממשכורות מיותרות.
    וברור שההכנסות העונה יהיו בשמיים בגלל קהל והgoat.
    (לא רואה סיבה למה המועדון שגם ככה זורק מיליונים על גבי מיליונים לא יזרוק עוד פעם בסביבות ה150 בלי מכירות.)

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/21
  14. k_700 Member

אני רוצה לאול שאלה שאף אחד לא שואל.
    פוגבה לא יכול לשחק בקישור של 2, נניח שזו נקודת המוצא(לא מסכים איתה אבל נניח).
    מי משאר הקשרים שלך כן יכול?

אתה מעיף אותו ראשון כדי להעביר מסר או כי השכר שלו יושב לך על הלב?

בינתיים בשלושת המשחקים שלנו אחרי גרינווד זה השחקן הכי טוב בקבוצה.
    יכול מאוד להיות שזה לא ימשך ככה אבל גם אם יהיה רק עוד שחקן טוב בסגל הוא לפחות מביא לך דברים שאף קשר מרכזי אחר בקבוצה לא מסוגל להביא גם בימים הכי טובים שלהם.
    היום שיחקת מול צפיפות וכל החלק הקדמי שלך למעט גרינווד לא נראה טוב.
    לא ראיתי רבע מהביקורת שפוגבה קיבל כלפיי שאר השחקנים שלא הופיעו וכלפי המאמן שלקח לו איזה 55 דקות להגיב לצורה שוולבס לחצה אותנו.

אני לא נגד להחליף את פוגבה אבל הקלות הזאת שהאוהדים שלנו זורקים אותו כל פעם מחדש אפילו במחיר שלא מביאים מחליף(כאילו ממשיכים עם מאטיץ׳, פרד ומקטומיני עונה שלמה) זה הדבר הכי מצחיק ברשת אחרי המאטיפ בלם לגטימי להרכב של כל קבוצה בליגה.

אגב, בכורה טובה לדעתי לוראן.
    הציפיות שלי ממנו גבוהות ואני ממש לא הולך לתת לו הנחות אבל חוץ מהקרן ההיא היה חד מאוד בסגירות ובתיקולים. במצבים שלינדלוף שווה לך שערים הוא היה שם. ניתן לו את ההנחה שזה לא נראה חלק כי זה גם פעם ראשונה שמשחק עם ההגנה.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/21
  15. Bruno Fernandes Member

קיי טיעון של שכר יושב על הלב לא מחזיק ,ברגע ששחקן מקבל סכומים כאלו ועמלת ראיולה אז יגיע קשר אחד בלבד,נניח מאטיץ ילך וזהו. זה -לא מספיק בעליל.
    אתה גם כל הזמן אומר שהוא יכול לתת משהו שהקשרי אמצע האחרים לא יכולים,גם בהנחה ואתה צודק הוא עושה את זה מהעמדה של הכנף,חסר לך שמה שחקנים או פרוספקטים?
    אפשר להבין את הביקורות כלפיו כי מצפים מ"כוכב" להיות כזה,אפילו יצורים ברד-קאפה רואים את התמונה :
    1) השחקן מקצועית לא מראה יכולת יציבה לאורך זמן,והתרומה שלו היא תרומה מינורית לא לאורך עונה אחת אלא לאורך 5-6 עונות.
    2)הוא לא מסוגל לשחק בקישור של 2 בחייך,הוא חור הגנתי ועצלן.
    ברמת הקבוצות הוא פרח ב352 בכלל ולא ב442 או 423 או 433 בימיו שהיה ביובנטוס.
    3) אנשים ברשת התפכחו ונגמרו משחקי הנדמה לי של "יגיע מאמן שישחק 433 עם ברונו ופוגבה",זה גם חלום באספמיה,מאחר ואתה צריך שחקן שלא קיים.
    אולי אם תחזיר את מאקללה או רוי קין במכונת זמן לגיל 25 ותחתים אותם.
    אי אפשר לשחק עם אפס בהגנה ושחקן סביר במקרה הטוב בהגנה 4-3-3.
    בשביל שתקבל משהו אחר מהקשרים שלך-תחתים אחרים. זה ממש לא בעיה
    המאמן שלך מתחרה בגוארדיולה הוא על 350 נט ספנד (אם לא היה מטומטם עונה שעברה היה מחתים את טונאלי במקום דוני למשל אבל זה כבר לדיון אחר ולא לעניינו.)
    אין לי בעיה שפוגבה יהיה שחקן סגל בלבד אבל ב500 אלף לשבוע יש לי בעיה כי אפשר להשתמש בכסף בצורה יותר אופטימלית.

בקשר למשחק היום-סאנצו אם ימשיך להראות ככה יקבל על הראש מאוהדים,וארן היה בסדר עד הקטע בקרן שכמעט עלה בשער,ואם ימשיך ככה גם יקבל על הראש מאוהדים.
    זה שחקנים שמצפים מהם להיות 10 מ10 כל הזמן,זו המציאות ,הם נרכשו על תקן כוכבים.
    שאר השחקנים יקבלו פחות ביקורות גם אם ראוים לה- אבל הסטטוס הציפייה מהם שונה לחלוטין. והם יבחנו תחת זכוכית מגדלת מזערית ביחס לאלו שאמורים להוביל את הקבוצה .
    אני באופן אישי לא קיצוני ברמה הזו,אבל יש לך מיליונים שכן ,אין מה לעשות .

בקשר למאמן-אני מסכים איתך.
    יש עליו קונצנזוס מוטעה לגמרי .

מצב נושא:
הנושא נעול.