מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Iker Casillas משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק, אבל השאלה עד כמה אפשר לייצר משחק לחץ אפקטיבי עם הכלים שיש לך ועוד יותר חשוב- מה יש לך מאחורה למקרים שבהם היריבה תשתחרר מהלחץ. האם שווה בשביל זה לקחת את הסיכון וללחוץ גבוה.

עם כמה שחקנים ליברפול הקלאסית של קלופ (כלומר, לא של אשתקד עם כל הפציעות) לוחצת בד"כ? תמיד יהיה לה בקישור את פאביניו ולפחות קשר אחד מנוסה (תיאגו/הנדרסון/מילנר וכו') כדי לתמוך בבלמים המעולים גם ככה שלה, אם לא שני קשרים. ליונייטד כרגע יש את פרד ומקטומיניי בשביל לתמוך בלינדלוף ובוראן שנמצא בכושר נוראי.

2. alexshw Member

החיסרון הגדול של פרד ומקטומיניי זה כשהם עם כדור ולאו דווקא בלחץ שמפעילים. הם גם לא מכסים טוב שחקנים בקו שני בהגנה אבל גם זה קשור לחוסר באימון.
    מי שלא ילחצו זה קודם כל רונאלדו ופוגבה וזה אף מאמן לא יגרום להם לעשות.

רונאלדו כן הורס את משחק הלחץ שאולה ניסה להטמיע, אם כי יחסית פרימיטיבי ולא משוכלל כמו בקבוצות אחרות, אבל העונה זה בכלל נעלם.
    האג'נדה של סולשאר שהוא דקלם בתעמולה זה קבוצה שעובדת במגרש ימפעילה לחץ.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/21
  3. Sturridge Member

טוב, אז אני אשאל- איך מכמתים את הדבר הזה?

4. alexshw Member

Number of times applying pressure to opposing player who is receiving, carrying or releasing the ball

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. k_700 Member

כלומר נתון חסר כל משמעות.
    שימו לב מי הובילו את הטבלה המוזרה הזאת ותגידו לי איך משחק הלחץ של הקבוצה שלהם.

וולקון צודק פה, רונאלדו לא באמת הרס כלום כי לא באמת היה משחק לחץ.
    היינו תמיד משחקים נמוך, מחכים לטעות של היריב ומחפשים לצאת קדימה מהר.

רונאלדו כרגע זה בערך פי 80 יותר איכותי בחוד ממה שהיה לנו ב7-8 שנים האחרונות.

החיסרון של פרד ומקטומיני בלי הכדור הוא לא פחות גדול מהחיסרון שלהם עם הכדור.
    שמנו ניתוח בקיץ שמראה כמה גרוע הם סוגרים נתיבי מסירה, איזה בורות הם משאירים במרכז המגרש כשהם מנסים ללחוץ וכמה החזרה שלהם אחורה היא בינונית במקרה הטוב.
    לא יודע כמה מזה באמת אפשר לפתור ב״אימון״.
    זה איי קיו של שחקן ונסיון בתפקיד.
    אף אחד מהם לא באמת נולד לתפקיד של קשר אחורי.

מאמן טוב יותר היה מסווה את המגבלות שלהם לא מנסה ״לאמן״ אותם במה שהם לעולם לא יהיו מסוגלים לעשות. כמובן לצד חיזוק לעמדה הזאת שזה הדבר שהיה הכי נחוץ גם בקיץ 2018.

6. Sturridge Member

כן אני מבין את ההגדרה, אבל איך סופרים ״הפעלת לחץ״?
    לרוץ שלושה צעדים לשוער כדי שירים את הכדור ביד זה לחץ?

7. alexshw Member

לא חושב שסופרים כשהכדור בידי שוער. הכדור צריך להיות על הדשא. חוץ מזה הנתונים לא לוקחים בחשבון לחץ על שחקן מגן שללא כדור, אבל במקרה של רונאדלו אתה יכול להיות בטוח שגם על שחקנים כאלה הוא לא מפעיל לחץ.

8. k_700 Member

אתה באמת מצפה שהוא ידע לענות לך על זה?

9. Bruno Fernandes Member

איזה משחק לחץ אפשר לעשות עם ביסאקה שאלוהים בירך אותו בפיזיות אבל גם אם ילחץ הוא כנראה יאבד את הכדור לאחר מכן?
    מקפרד-לא לרמות האלו בכלל בהיבט הזה .
    מגוויר חשוד כי עוד לא שיחק בקבוצה שלוחצת גבוהה,וראינו מה קורה כשוארן מנסה.
    בוא -זה לא שיש פה עכשיו מכונה משומנת שחורקת בגלל רונאלדו או שחקנים שלא ממקסמים את הפוטנציאל שלהם עקב ההגעה שלו,היו פחים גם לפניו.
    רונאלדו לא לוחץ ולא אפקטיבי עם הכדור כמו בצעירותו,אבל גם בגיל 400 של מונחי כדורגל הוא אחד החלוצים הטובים בעולם,יש לו ממוצע של 0.8 ביובה ו1 למשחק בריאל כל זה אחרי גיל 30 .
    ששחקנים בגיל30 כבר מתחילים להאפיר . איך ילחץ? הוא לא מכונה עם כל הכבוד. הוא שינה את עצמו לגמרי והתאים את המשחק שלו (רוי קין ניתח את זה יפה)

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבאת רונאלדו רק מדגישה את ההיעדר של תוכנית מקצועית של ממש. לכן קל לשנות תוך כדי תנועה כי גם כך לא היה לך שום דבר משמעותי מקסימום התחכום אצלנו זה "מגווייר איטי, אז נביא לידו בלם מהיר".

11. k_700 Member

מה זה העדר תוכנית מקצועית של ממש?
    אם סיטי שהייתה קרובה לסגור אותו בחוזה גדול הייתה עושה את זה בסוף היה שם תוכנית מקצועית של ממש?
    בקדנציה הראשונה כשהבאת אותו היה שם תוכנית מקצועית של ממש או יותר אופציה שנפתחה?
    כשהבאת את rvp בקיץ כשהוא ממש לא היה בראש סדר העדיפויות הייתה תוכנית מקצועית של ממש?

אם סאניאנג בינואר האחרון לא הייתה מקבלת הגבלות מהמשטר בסין שהכניסו אותה לחובות גדולים ובעקבות כך לא היו נאלצים להפתר מהשחקן הכי טוב שלהם אז אם צ׳לסי לא הייתה מביאה אותו(ואולי בכלל נשארת עם ורנר) מה אז היינו אומרים על תוכנית הרכש המקצועית שלהם?
    מה זייך ורנר והאברץ בינתיים? התנהלות מקצועית של ממש?

למציאות תוכניות משלה, לפעמים נפתחות לך אופציות תוך כדי החלון.
    לא יודע איזה חלוץ יותר טוב היית מביא בקיץ הזה במקום רונאלדו.

וראן זה היה-
    1. פנטזיה של המאמן שלך.
    2. פנטזיה של האוהדים שלך.
    3. השחקן הזה שזכה בהכל ומביא את ״הנסיון״ ו״המהירות״.

חבל מאוד שלא הסתכלנו על אופציה 3 ברשימה.
    אבל בנינו כל מאמן שני שהיה נוחת פה היה בקלות נופל על הלאקרדה הזאת.
    בטח כשעוד לפני הקיץ נראה שהוא לא היה מאריך שם חוזה. עדיין אני מאמין שמאמן איכותי גם מוראן היה מוציא הרבה יותר מהדז׳אן לוברן הצרפתי שאנחנו מקבלים בינתיים שבוע אחרי שבוע(אשכרה לינדלוף נראה בינתיים כאופציה האחראית מאחור).

12. one united Member

.....להיפך, כשבליברפול כולם בריאים הנדרסון וטיאגו/ג'ונס/טיאגו תומכים בשלישיה הקידמית ויוצרים חמישה שחקנים שלא נותנים לך לנשום,כאשר ממש קרוב אליהם נמצאים גם שני המגנים התוקפים. ליברפול בהגדרה לוחצים לא מעט עם 8 שחקנים כאשר רק ואן דייק ומאטיפ באמת נשארים לסגור פרצות.
    אצלינו מק-פרד הולכים ימינה/שמאלה/קדימה/אחורה בלי חוקים בלי מחשבה, משחקים ספונטנית וזה כל כך חובבני.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשדובר על כך שסיטי מעוניינת ברונאלדו היתה גם הרבה סקפטיות ותהיות אם זה נכון, כי הוא לא מתאים קלאסית לכדורגל של גווארדיולה. ביונייטד זה לא אישיו.

הדברים לא נכתבו מתוך ביקורת על החתמת רונאלדו אלא מבט רחב יותר: ביונייטד אין תוכנית. בכלל זה מדברים על קו הגנה גבוה, ומחתימים את מגווייר האיטי. מביאים את וואן ביסקה, ואז נזכרים שמגן גם צריך לעשות התקפה ומנסים להביא את טריפייר. מביאים שחקן סיסטמטי כמו ואן דה ביק לקבוצה בלי סיסטם, ועוד (יש מצב שסאנצ'ו בדרך לרשימה).

בסוף, כשעושים סלט, מקבלים סלט.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. Raulito Madridista

אם היה לקבוצה קשר אחורי אמיתי הייתי אומר שהסגל פצצה, או לפחות 11 ברמה גבוהה מאוד. יש גם הפתעות כמו היכולת של דויד דה חאה למשל. אני לא חושב שזה כזה נורא שמגן בצד א' הוא ברזל בהגנה ומגן בצד שני מסתמך בעיקר על היכולות ההתקפיות שלו, יש בכך איזון. אולה לא פגש עד עכשיו קבוצות חזקות והיה צריך להוציא גם יותר נקודות, גם בצ'מפיונס, וגם להציג כדורגל טוב יותר. ראיתי איך שחקן אברטון שם לפרד גוף והוא עף כאילו אין לו בכלל מסת שריר - חשכו עיניי כאוהד כדורגל. את הכדור אפשר לתת מהר לפוגבה, הם בסך הכל צריכים לא לאבד אותו, מי שזה לא יהיה. אני חושב אגב שלסאנצ'ו יותר נוח בימין מאשר בשמאל. אותו הייתי מריץ בהרכב לכמה משחקים.

k_700, אני עוד מחכה לך בפינה כשהאלוהים שלך יחזור - הארי מגווייר. כשתגיע הטעות המביכה הראשונה אני מבטיח להיות פה, והיא תגיע, סמוך עליי. ואראן הרבה יותר מהיר ממנו ואתלט ממנו. אני לא כל כך מבין מה אתה רוצה ממנו, פשוט סימנת אותו מראש. ראיתי את כל המשחקים שלו השנה. לא מדהים אבל בטח לא גרוע. נגד אברטון הוא הציל גול - כי השחקן התמהמה אבל גם כי הוא מהיר. וגם נגד ויאריאל. מנצח בכל כדורי הגובה ברחבה. הייתה לו טעות איומה באחד המשחקים, זה נכון. אבל זה בסך הכל החודש הראשון שלו בקבוצה.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

אתה באמת חושב שאני מחכה בפינה לוראן יא יצור?

לא דיברתי עליו עד ההופעה החמישית או השישית, הרבה אחרי הטעות ה50 שלו בערך.

איך הילדון הזה של ויריאיל העיף אותו באמצע שבוע, יותר מביך ממה שדאמרה גריי עשה לפרד.
    בלם צריך לתלות את הנעליים אחרי הדבר הזה.
    הלוואי שאני טועה עם וראן והןא יהפוך לבייביסיטר שכולנו קיווינו שיהיה למגוויר.
    בינתיים בספר החדש שתתחיל לכתוב בקרוב תצטרך לספר איך פאקינג לינדלוף חונך את וראן הגדול ביונייטד, אשכרה הבלם היציב מהשניים זה השבדי.

מצב נושא:
הנושא נעול.