מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יודע שלא צועקים ״יש!״ עד שהכדור לא נכנס לרשת (ועכשיו עם ה- var עד שהשופט לא מאשר לקבוצה השנייה להתחיל מהאמצע אחרי בדיקת השער)?

prica9 אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

זה היה ברור קצת אחרי המשחק מול ויריאל שזה האיש שלהם(היחסים גם צנחו).

טוב מאוד. ברור שאין פה פיטורים רשמיים עוד כי עם קונטה אתה סוגר הכל מראש, יהיה מצוין עם הפסייכו הזה יקבל את מה שלא באמת נתנו לו בצ׳לסי ובמידה מסויימת באינטר אחרי האליפות.

סוף סוף מאמן לא נורמלי אבל טוב.
    אין מצב שהפאה שלו מחזיקה ברוחות של מנצ׳סטר, לא קיים הסופר גלו שיחזיק אותה.

3. Footballover Member

יש לכאורה הרבה היגיון במינוי הזה כי זה כביכול במטרה להציל את העונה הזו, אבל כשמסתכלים לעומק, קונטה זה בוודאות מוחלטת לא האיש שיכול להצעיד את יונייטד לימי הזוהר שלה. גם אם יצליח לייצב את יונייטד ולסיים בטופ 4, הוא בספק גדול מאוד יוכל להלחם מול צ'לסי, סיטי וליברפול האלה על אליפות, ולא רק העונה אלא גם בשנים הבאות. הסגנון שעבד לו בצ'לסי ב-2017 ובאיטליה, לא יספיק לדעתי מול קבוצות כל כך חזקות בשלב כל כך מתקדם בהתפתחות שלהן.

קונטה אחד המאמנים הטובים בעולם, לתקופה. ואז הוא הופך להיות גרסה אפילו יותר חמוצה של מוריניו. אין לי ספק שהוא יוציא הרבה יותר מיונייטד הזו, אבל לדעתי זה שוב משהו שנראה כאילו הכי ברור מאליו, אבל הוא שוב חסר מעוף ושוב בעל חסרונות מאוד בולטים מהיום הראשון.

בסופו של דבר - האם זה הכי טוב שיונייטד יכלה לעשות כרגע כדי להתייצב? כנראה שכן. האם קונטה ישרוד יותר משתי עונות? בספק.

alexshw אוהב/ת את זה.
  4. k_700 Member

אני יכול להגיד גם על טוכל את אותם דברים בדיוק.
    חושב שקונטה כן השתנה דרך אינטר מקונטה של צ׳לסי(ברמת המשחק של הקבוצה שלו).

לא יחזיק יותר משנתיים-3? אחלה, זה בערך סייקל של קבוצות כדורגל.
    אין לי ספק בכלל שקונטה יכול להשיג הרבה יותר מרק להכניס אותנו לטופ 4.
    נחיה ונראה, בינתיים לפי דעות המומחים פה אני צריך לצפות למוריניו ותאקל עם רונאלדו תוך שבועיים.
    רשמתי.

prica9 אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

בערך הדיבורים של קיץ 2016 על חתימת מוריניו.
    ושוב יש גם הבדל בנסיבות בהם הוא מגיע והבדל במועדון. הוא יפגוש את המערכת הכי עלובה שיש מאז שהוא מאמן בטופ.
    מינוי באמת מתאים למועדון בלי תוכנית, בלי ראיית כדורגל ובלי חזון. כזה שמהמר ללא ההפסקה ובלי מחשבה. גם שם את עצמו במצבים של גב אל הקיר.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Footballover אוהב/ת את זה.
  6. VAR Member

לא יהיה ביונייטד משחק לחץ אפקטיבי. לא עם רונאלדו, לא עם קונטה ולא עם קלופ על הקווים וגווארדיולה כעוזר ראשי. הפרסונל פשוט לא מתאים לזה.

מה שהוחלט זה שרונאלדו יהיה האלוהים של המועדון בשנתיים הקרובות ולכן צריך למצוא מישהו שיסתדר איתו. מי מתאים לזה יותר מאשר הוא עצמו?

7. oranfu Member

לכולם ברור שהוא סיים, זה לא משנה אם זה יהיה השבוע או בפגרת הנבחרות הקרובה.
    אי אפשר לשרוד את מה שקרה אתמול.

k_700 אוהב/ת את זה.
  8. alexshw Member

גם בלי מה שקרה אתמול. האיזון היחסי מהשנה וחצי האחרונות הופר גם במגרש גם בחדר הלבשה החל מ - 28.8. אבל זה לא רק רונאלדו וזה גם בכלל מיאוס מהשיטות שלו שהוא בונה נטו על זה ששחקנים ביכולת אישית יצילו לו את התחת. אי אפשר ברמות האלה של כדורגל כשכולם מסתכלים עליך, לחיות על זה עד אינסוף. כאמור גם ככה הוא נהנה מתחת של אברם, גם ברונו וגם כל מיני ניסים ונפלאות בכמה משחקים.
    אבל העונה ראו גם במשחקים שלא הפסידו, עד כמה זה נורא. הבלתי נמנע היה קורה גם ללא ליברפול או גם בתוצאה סבירה יותר ליונייטד. זה לא תלוי באמת במשחק כלשהו.

9. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיטליה אומרים קונטה, באנגליה לגמרי לא סגורים על כך שסולשיאר הולך בכלל השבוע. בטיימס מדברים על פרופיל של מנג'ר שהגלייזרים רוצים אחרי סולשיאר - וזה לא נשמע כמו קונטה בכלל. אה, וזידאן לא מעוניין בתפקיד.

מבולבלים? תמשיכו להיות גם אחרי הפרק הבא של בועות.

10. Bruno Fernandes Member

זה סיסמאות שמתאימות לאחד שרק התחיל לראות את הליגה,מבלי לפגוע בכבודך.
    אף אחת מה-3 לא ברף של 100 נקודות או צ'לסי של 2005
    קונטה עם רכש נכון בקישור והעמדות המגן לגמרי יכול להפוך את הקבוצה למועמדת.
    "התקדמות מתפתח" ,מה אני אגיד לך פרויקט אטום

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי השילוב עם קונטה גרוע מאוד,לשני הצדדים. קודם כל השיטה של 3 בלמים,דבר שני הוא יעלה מהר מאוד לתאקל עם הפרימדונות בסגל שלכם. פשוט חוסר התאמה זועק.
    טן האח (מאמן מודרני) וזיזו (יודע לנהל סגל עם כוכבים ואגו בשמיים) עדיפים על פניו.
    ושוב,אם לא ימנו לפני מנהל מקצועי,נדבר שוב על אותן בעיות מחדש עוד שנתיים.

12. DRORIKO Member

קונטה זה דווקא לא אחד שמתכסח עם כוכבים, יותר אחד שמתכסח עם הנהלות. אני גם די בטוח שאם הוא חותם ביונייטד הוא יודע מראש שרונאלדו זה לא אחד שיעשה הגנה או ילחוץ ככה שהוא לא ידרוש ממנו לעשות את זה.

13. k_700 Member

אני ראיתי המון גמישות באינטר שלו. ההפך מקבוצה הגנתית, קבוצה שמודעת למגבלות שלה ולחוזקות ומאמן שבעיקר מגיב הרבה יותר מהיר ובחדות מהיריבות שלו. אני כבר לא זוכר מתי ראיתי את המאמן שלי מנהל משחק באומנות מול מאמן יריב, גם משחקים שניצחנו זה בלידת עכוז. ראיתי איזה נתון שחוץ מהמשחק מול לידס בכלל נצחונות "קלים" של לפני הדקה 50 ומשהו כבר אלוהים יודע כמה זמן. זה התסמין הכי ברור לקבוצה ששיחקה נגד המאמן שלה ולא נגד יריבה על המגרש.
    ברגע שאין לך מאמן שיודע איך להכין אותך לנצח משחקים ולא להתמודד עם משברים תוך תלות בכוכבים שלך, אתה לא באמת מנצח ואתה לא באמת מתחרה.

קצת חלקלק הטור של דאקר מהיום.
    פותח אותו בזה שסולשאייר בסך הכל אהוב על ידי כל הבריות במנצ'סטר אבל איבד את האמון של השחקנים ובעיקר, שחקני המפתח.
    כלומר אפשר להבין מהטור הזה כמה חשוב לגלייזרים הנראטיב מול הקהל המקומי שלהם.
    כלומר להפרד משחקן בית, בצורה "נקייה" ו"עניינית", קצת להלבין את המהלך עוד קצת.

נורא חשוב להם להדגיש את הפקפוק בהחלטות המקצועיות שלו והם זורקים שם "הדלפות"- למשל שבאיי "כועס" שמול לסטר העדיפו לפתוח עם בלם פצוע על פניו(כאילו למישהו אכפת בכלל מהדיעה של הבלם הרביעי בסגל), "השחקנים תוהים למה ואן דה בק לא משחק יותר(WHO?)" ושהשחקנים לא מאמינים בשיטות משחק שלו, בתגובות שלו תוך כדי משחק ופחות או יותר כל טענה שאוהד מפוכח העלה בחודש האחרון. בקיצור ליקטו כמה מפורום ראנדומלי כדי להגיע למסקנה שהוא ליצן.
    קצת קומי המצב הזה. מול הכתבים האנגלים חשוב להם להוציא את התהליך הזה בצורה נקייה, באיטליה כבר מדברים על מו"מ.
    אני כן קונה את מה שאומרים באיטליה.
    הם לא יוצאים עם זה רשמי כי קונטה זה לא איזה מוריניו שיקפוץ ראש על המשרה הזאת בלי לסגור את התנאים שלו+ כנראה שכן חשוב להם התדמית ואיך מייצרים הצדקה מספיק עניינית לפיטורים.

אגב, שרשור עם מאמר טוב מאוד על קונטה, מעלה שם אחלה נקודות הבחור.

נערך לאחרונה ב: ‏26/10/21
  14. סמואל אטו Member

זה יהיה מסקרן לראות את שניהם ביחד.
    לדעתי יש אפילו סיכוי שנראה את רונאלדו עושה יותר הגנה עם מאמן שיודע לבנות סגנון משחק ברור.

15. DRORIKO Member

אותי גם מעניין לראות אותו עם פוגבה ואם דווקא הוא זה שיחזיר את הכרבולת לחיים. בוא נזכיר שקונטה הוא זה שגידל את פוגבה.

מצב נושא:
הנושא נעול.