מנצ'סטר יונייטד 2021/22 - הבדיחה הזו כבר לא מצחיקה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏2/8/21.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדין לא הצלחתי להבין אלכס, אם בזכות הרכש של רונאלדו והעלאת הציפיות אולה בסוף יעזוב, האם הרכש של רונאלדו הוא טוב או לא?
    כי מצד אחד אתה מבקר את הרכש של רונאלדו אבל מצד שני טוען שהוא זירז את הפיטורים הצפויים של אולה (שזה מבחינתי הדבר הכי חשוב היום והדבר שהכי פוגע בנו), אז בשורה התחתונה, במבט לאחור, במידה והרכש של רונאלדו הוא באמת הגורם המכריע לפיטורי אולה, היית עושה אותו או לא?

2. alexshw Member

ברור שלא. הוא כאב ראש לכל מאמן שירצה להטמיע פה כדורגל נורמלי.

3. one united Member

אלכס,מה אתה טוען?שבאופן עקרוני רונלדו עם סט יכולותיו הוא"הפרעה" לקבוצות לשחק כדורגל "נורמלי"? השחקן הזה יחד עם מסי שולטים בכדורגל כבר 10 שנים ללא עוררין, בעייתי משהו להגיד שהוא מפריע למשהו, הרי אם בטעות הוא בסיטי היום, אפשר לסגור את הליגה ואולי גם את אירופה כבר עכשיו.......או שאתה חושב באמת שהוא היה הורס לפפ את כל משחק היפה שלהם?

4. alexshw Member

שניהם מפריעים כבר מספר שנים. מה זה רלוונטי מה היה לפני 10 שנה. אף מועדון טופ אחר כבר לא היה נוגע ברונאלדו. אין שום סיכוי שהוא היה חותם בסיטי. זה בדיוק ההבדל בין המועדונים.
    לא היה שום תכנון להביא אותו. זו הנחתה שלא קשורה לכדורגל.

5. קשר שמאלי Member

אגוארו הרבה פעמים לא נספר בסיטי בגלל שהוא בעייתי במשחק הלחץ, אז רונאלדו היה משדרג את סיטי?
    שחקן אחד שלא לוחץ טוב גורם למשחק הלחץ להיות לא אפקטיבי

6. סמואל אטו Member

לפי הדיווחים סיטי רצו אותו בחינם וכמעט בחצי ממה שהוא מרוויח ביונייטד.
    זה מראה על הפערים בין המועדונים ביחס למעמד שלו.

ברמה המקצועית הייתי בטוח שאחרי יובה הוא יהיה כל-כך דוחה עבור מועדוני הטופ שהוא יגיע רק לפסז' או ספורטינג ליסבון.

7. k_700 Member

כי עד עכשיו מכרו חלום מתוק על התקדמות.
    "הינה סיימנו מקום שני, הינה היינו מרחק פנדלים מליגה אירופאית".
    גם עד עכשיו שיחקנו בדרך כלל בונקר זהיר במשחקים הגדולים וגנבנו כל מיני 0-0, כלומר מכרו פה תהליך של התקדמות.
    רוב האוהדים בלעו את זה(אותם אוהדים שעכשיו כותבים את ההספדים על "הדברים הטובים" שהמנג'ר המצוין הזה עשה).
    היום הבלוף נחשף מהר ממה שכולם התרגלו כי היה פה משהו אחר שלא הכירו, הייתה פה ציפיה להתמודדות על אליפות מDAY1 ושם אי אפשר יותר למכור לוקשים.

ראינו כבר המון מקרים של חדר הלבשה שיוצאים ממנו הדלפות כאלה כשזה מתפרק.
    מוריניו וצ'לסי למשל? על קונטה בצ'לסי גם היו כל מיני ברבורים לקראת הסוף.
    לא צריך להתרגש גם מזה, שחקני כדורגל יעריכו עבודה טובה ומאמן שבאמת יחבר את הקבוצה ומי שלא, לא ישחק.

8. Bruno Fernandes Member

אני האחרון שיגן על השחקנים אבל ממש לא מסכים.
    יש לך כמה גידולים סרטניים כמו פוגבה ומרסיאל.
    אבל בגדול כולל ברונו שזה למעשה הכי חשוב הם יחסית בסדר.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  9. one united Member

זה יותר מראה על קבלת ההחלטות של רונאלדו מאשר של סיטי, מי בוחר את יוניטד ע"פ סיטי? חסר לו כסף???? הוא טעה בגדול, סיטי מסתדרת בלי רונאלדו הרבה יותר טוב מאשר הוא בלעדיה.

10. Raulito Madridista

אי אפשר למצוא את הבאמצע? לפחות לנסות לשחק בצורה מסוימת, לא אומר שזה יצליח - זה או להחנות אוטובוס או לנסות להפעיל לחץ גבוה על ליברפול ולשחק עם קו הגנה על החצי כאילו זו מנצ'סטר יונייטד של 2007/08? אני באמת תוהה. פוגבה הוא הראשון שעולה לדיון כשמדברים על חדר הלבשה רעיל. חלק יגידו אולי גם כריסטיאנו. ומי עוד? באמת אני שואל. מרסיאל לא מעניין אף אחד, כמה כוח כבר יש לו בקבוצה? אולי מרסיאל של לפני שנתיים-שלוש. הרוב צעירים, מגווייר זה אחד שמקצועית ביקרתי אותו לא מעט אבל אני משוכנע שהוא לא כזה.

לגבי קונטה - מבחינתי אין שאלה בכלל. לא חייבים להסתכל חמש שנים קדימה. אם פרגוסון מעורב שם עדיין ולא אמר שזה הזמן להיפרד - זה מאכזב אותי. ממתי משחק נגד טוטנהאם צריך להוות מדד? גם אטאלנטה בחוץ זה משחק מכשול, באיך שהוא נתפס - הם יבואו לשחק סופר-התקפי, זקוקים לנקודות באופן דחוף קצת יותר מיונייטד ביחס למצב בבית, יונייטד תוכל לנסות לסגור מאחור ולצאת למתפרצות עם ראשפורד\גרינווד וכן הלאה ואני בכלל לא יודע מה מצב הבלמים של האיטלקים.

11. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרגוסון אף פעם לא יגיד שהגיע הזמן להיפרד ממנג'ר באופן כללי, בטח ובטח לא מנג'ר ביונייטד שיש לו קשר אליו ואולי גם מעורבות בהבאה שלו.

לגבי יונייטד, אם להאמין למנצ'סטר איבנינג ניוז - ונראה לי שיש להם מקורות - הבעיה העיקרית היא שעד לפני יומיים אף אחד לא חשב שיש בעיה ואף אחד לא חשב לחשוב על אפשרות של החלפת מנג'ר ובחינת אלטרנטיבות. ככה שכל העסק נפל עליהם בבום אחד. במצב כזה, אני אפילו מבין את הרצון לבחון את השטח ואת האופציות - או אפילו לבצע בדיקות על מי שנראה כאופציה היחידה, שזה קונטה.

כמובן, שאם בהנהלה היה מישהו שמבין בכדורגל, חילופי המנג'ר היו מתבצעים מזמן (או שסולשיאר בכלל לא היה מוחתם מלכתחילה). וגם אם היו הולכים איתו, היו כבר מזהים מספיק את הבעיית כדי לבחון אלטרנטיבות במקום להגיע עכשיו עם המכנסיים למטה.

וכל זה בתקווה שאין שם מישהו שאשכרה חושב שאולי אם תהיה תוצאה טובה זה בסדר להשאיר אותו.

12. k_700 Member

היו מספיק דיווחים שמבחינת ההנהלה המשחק מול ליברפול הוא המבחן האחרון שלו.
    תההנהלה הזאת הלכה עם הרוח שקיבלה מהקהל ומהמדיה.
    אף אחד לא העלה אפילו את האופציה להחליף אותו עד שהעונה התחילה והיה קונצנזוס אצל האוהדים שצריך להפוך אותו מזמני לקבוע אז.
    אסור לשכוח גם את זה.

לא קל להבין כבר שהפור בעניין של סולשאייר נפל.
    עם כל ההדלפות האחרונות הם זורקים אותו מתחת לגלגים ושיתמודד עד שיסגרו את המחליף.

13. רוברטו באגיו31 Member

למה אתם כל כך בטוחים שקונטה יסכים להגיע ליונייטד ? נכון שהוא שרוט ואוהב אתגרים, אבל יש לו פה סיכון גדול להרוס את המוניטין החיובי שהוא צבר ב 10 השנים האחרונות .

קודם כול הסגל לא כל כך מתאים לו כמאמן, גם מבחינת סגנון ושיטת המשחק שהוא אוהב לשחק, וגם בגלל שיש שחקן אחד שהוא מעל המאמן וכנראה גם מעל המועדון .

נניח וקונטה ירצה להוריד את רונאלדו לספסל באופן קבוע, הוא יקבל גיבוי מההנהלה ??

ומה לגבי רכש ?? סביר להניח שקונטה ירצה להביא שחקנים מהסוג שהוא אוהב, ההנהלה תזרום עם השגעונות שלו ??

נראה לי כמו שידוך רע מאוד לשני הצדדים, במיוחד לקונטה .

מוזר מאוד שלא נעשתה פנייה לזידאן, הוא ממש המאמן המושלם ליונייטד ולסיטואציה שנוצרה .

14. alexshw Member

הנהלה ביונייטד לא קובעת למאמן את מי לשים בהרכב.
    למה קונטה יסכים? לפי כל הדיווחים של הכתבים האמינים הוא ירצה להגיע אם יפנו אליו. למה הוא צריך את זה, כבר שאלה אחרת.
    זידאן לא רוצה וגם ברור למה. יונייטד במצב גרוע יותר מריאל כשעזב אותה פעמיים. לא בדיוק האיש לבנות בעצמו קבוצה חדשה.

15. Raulito Madridista

אולי סולשיאר היה בחירה נכונה בשעתו כדי להוריד את האנטי ולחבר את השחקנים מחדש אחרי מה שקרה עם מוריניו. אני מצפה מפרגוסון קודם כל לחשוב לטובת מנצ'סטר יונייטד ולבחור נכון (ואגב, כל כך מסקרן אותי מה הוא היה עושה בקיץ 2013 אם היה ממשיך לאמן למשל לעוד עונה אחת). אפשרות שצריך לקוות שהיא נכונה עבורכם - הדין של סולשיאר נחרץ, אין קשר לתוצאת המשחקים הבאים אבל הוא נשאר בינתיים. למה זה מסובך כל כך לסגור עם קונטה שיושב בבית? כמובן שהוא רוצה כסף לרכש ולא יגיע לחצי עונה, מעריך שהחוזה יהיה שנתיים וחצי מינימום. אלא אם כן הוא הציב דרישה כמו - לא טוב לי עם הנוכחות של כריסטיאנו, שאני לא אומר שזו דעה פסולה אלא כביכול בעייתי ליישם - לא חושב שזה צריך לקחת הרבה זמן.

מצב נושא:
הנושא נעול.