מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן הבעלים האלה.
    סה"כ הביאו למאמן את מרטינז אנטוני וקאזימרו, קיץ לפני זה וראן סאנצ'ו. כל זה בלי מכירות כמעט.
    מרחם על טאן האח, אפשר רק לדמיין איך זה היה נראה אם היה מקבל מיליארד תקציב במקום לחיות מהיד לפה.

מוציאים כמו סיטי, מתבכיינים כמו ליברפול.

2. oranfu Member

הבעלים האלה שאישרו הוצאות של למעלה ממיליארד פאונד נטו בעשור האחרון.
    כן, אין סיכוי שהם ישלמו 100 מיליון על שחקן עם כזה הייפ...

Cup of Tea ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  3. one united Member

הבעיה ביוניטד היא כמובן לא הוצאת הכספים אלא בחירת שחקני הרכש:
    בליברפול הביאו בשנים האחרונות את ואן דייק רוברטסון דיאס נונייז ג'וטה, שחקנים שמהרגע הראשון הוכיחו את עצמם
    ביונייטד זה רק קאסמירו ובסטנדרט אחר אולי אריקסן........וראן,מגוויר סאנצ'ו רונאלדו ואני מפחד שבסוף יתברר שגם אנתוני אלו שחקנים שהגיעו עם ציפיות גדולות,"שמות גדולים" רובם ככולם מתבררים כאכזבה.
    איןןןןןן ביונייטד בעיה של הוצאת כספים-להיפך, אבל יש בעיה בניהול/אימון מקצועי בבחירת שחקנים מתוך הרושם שאוטומטית שחקן שהיה טוב בגרמניה,הולנד או כאן בליגה בלסטר, מיד יתאים להתחרות עם סיטי-ליברפול ראש בראש

4. MaxAaRons Member

חברים אני משתתף בצערכם שאצלכם הבעלים מכניסים כסף ולגמרי לא מוציאים אותו.
    אבל זה מעניין לי את הביצה כי אני אוהד יונייטד, מה שקורה אצלכם לא מעניין אותי בכלל,עכשיו שאני רושם את זה לקיי700 "זה לא מתקבל על דעתו" ,למה צריך לעניין אותי מה קורה בקבוצות בכירות אחרות בליגה ?
    יש לכם ולנו אותם הכנסות +- ,אצלכם המחוז המובטל לא עושה הפגנות ויוצא נגד הבעלים, מה אני אשם בזה ? אצלנו האוהדים המקומים עושים רעש וטוב שכך.

צ'לסי,פסז,סיטי רכשו במיליארדים שחקנים שהם נטו מהכיס של הבעלים, לאחרונה הם מסתמכים על הכנסות.
    למה אני צריך לתת מילה טובה לטפילים שמחזיקים במועדון שאני אוהד שלא רכשו אף פעם שחקן מהכיס האישי? אני מתעב את פרצופי הקריקטורה האנטישמית האלו.
    וחברים זה לא רק אני ,מיליונים של אוהדים מתעבים אותם,עם כל הכבוד לשניכם שאני אגב מאוד מעריך, הטיעון שלכם לא מחזיק מים.
    וכן מסכן טן האח ,זה ברור שהוא רוצה גם קשר גם מגן ימני וגם חלוץ , אין פה ספק ,פשוט לא משחררים לו את הכסף נכון לכתיבת שורות אלו.
    יותר מזה גם אם לא יסיים בטופ 4 לא צריך לפטר אותו.
    אי אפשר לעבוד עם היהודונים האלו.
    אם זה קביל ברמת הפיירפליי הם צריכים לתת לו עוד 250 מיליון פאונד מינימום וזה ברור שהוא ידרוש את זה.
    תבינו זה לא איזה פנטזיה של משחק מחשב ,הבנאדם זקוק לשחקנים כמו אוויר לנשימה ואלו הסכומים שהוא צריך לריבילד.
    זה קונקלוסיב נקודה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

1. אתה לא שואף העונה לעשות 1-3. אתה שואף לעשות 4.
    יגיע חלוץ בקיץ, בינואר אני לא מצפה למשהו מעבר לגאקפו שזה שחקן התקפה שטן האח רוצה ממזמן.
    לא יודע איך לגלות לך את זה אבל כבר עשית טופ 4 לא פעם עם מארסיאל וראשפורד....עכשיו על מארסיאל אני לא בונה בכלל אבל אין ספק בכלל שעם גאקפו יש לך פתאום הרבה יותר אופציות בהתקפה.

2. נמאס לי מסאנצ׳ו בהרכב וטן האח מקשיב לי. אני בהחלט לא וויתרתי עליו. לא מסכים שהוא לא שחקן שמתאים לאנגליה. הוא פשוט קיבל אינסוף קרדיט ממאמנים חסרי מושג מאז שהגיע, כנראה שמע יותר מדי פעמים שהוא הכשרון האנגלי הכי גדול בעולם= פוטנציאל גדול מסלאח=מסי וזה מחלחל כי כשאתה דרעק אתה תמיד תחשוב שהכשרון יציל אותך. לטן האח נשבר די מוקדם והוא רוצה שינוי דיסקט מנטלי ומקצועי עכשיו הכדור בידיים של סאנצ׳ו.
    הוא יכול להגיב כמו ראשפורד בקיץ, לצמוח מהאתגר והוא יכול לסיים כמו הטרגדיה הכי יקרה של הכדורגל האנגלי מאז ומעולם. הוא בהחלט שווה את הצ׳אנס בטח כשאין שום ריסל ווליו.
    אתה לא מוכר שחקן כדורגל שכרגע מודלף שהוא בכלל לא שחקן כדורגל ולא מתעסק בכדורגל ב50 מליון פאונד אף אחד לא יקנה.
    בטח כשהוא גם על חוזה של 350 אלף פאונד.

אתה רוצה למכור את סאנצ׳ו? אתה צריך שהוא יחזור לככב, אין שום אופציה אחרת.
    לכן אין מה לוותר עליו. הוא יהיה אחרון ברוטציה בשמאל ושני ברוטציה בימין ומשם יצטרך לתת עבודה, פוטנציאל להצליח יש, את המאמן הנכון שידע לחבר אותו לסגל הנוכחי, גם יש.
    אבל שני אלה בלי הרבה רצון, עבודה ולמידה מהשחקן לא יתנו את התוצאה המיוחלת.
    הוא יכול לשחק בשני האיזורים בכנפיים וגם מאחורי החלוץ שזה משהו שאנחנו גם צריכים.
    הוא באמת יעשה עבודה של ״10״ במקום ברונו ולא יהיה סתם חלוץ שני(נניח ראשפורד).
    בשמאל כרגע לדעתי גאקפו ברמה הכי גבוהה ממה שיש לנו. הוא מסוגל למסור, לאיים על השער, לקרוא התקפות ולסיים יותר טוב מכל אופציה שיש לנו.
    אני לא אתפלא לראות את טן האח מנסה לפתח אותו מאוד כחלוץ, גם שם יש פוטנציאל גדול מאוד למרות כל השטויות שמקס פולט לנו פה לעין בלי שליטה(אוי לא אין לו משחק עם הגב לשער.....כאילו זה משהו שאי אפשר לפתח עם הזמן עם שחקן שיש לו נתונים כמו שלו....).
    בכל אופן אני מאמין שבקיץ יגיע חלוץ מטרה כשאז יהיו יותר אופציות רציניות.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שכרגע אין לי מושג מה יכולת ההשקעה שלנו. על פי האתלטיק, את שחקני הרכש האחרונים והיקרים בקיץ הבאנו על בסיס הלוואות. לא חולקו דיווידנדים בסיבוב האחרון, כי צריך בשביל זה רווחים. תוסיפו לכך את הסטטוס של "מועדון במכירה", ואני לא יודע איזו נכונות תהיה להשקיע סכומים גבוהים בינואר.

7. k_700 Member

באותה כתבה באתלטיק הןא הדגיש שיש מבחינתם חשיבות גדולה לטופ 4 במיקסום הווליו של הקבוצה במכירה.

המצב פשוט, שיחררו את רונאלדו, חסכו מאוד את המשכורת שלו.
    לא מביאים חלוץ אתה רק עם ראשפורד ומארסיאל פצוע כשאתה כבר עכשיו לא בטופ 4.

קשה לי להאמין שלא נביא חלוץ גם אחרי שגאקפו נחטף לליברפול(עוד מחדל לאוסף).

ראמוס ירד קצת מהרקע, כנראה בעצת הסוכנים שלו, אחרי שפרסמו את הסרטון שלו מאונן בטוויטר בשבוע שעבר.
    אני לא אתפלא אם נחזור לשם.

8. alexshw Member

יש למועדון איזה 25 מיליון פאונד מזומן בקופה. הרכש הכי טוב שהמועדון יכול לבצע, זה אם ירכש על ידי בעלים אחרים במהרה.
    כבר מזמן לא שמעתי זמירות על כמה גאון פיננסי היה וודי ואיזה פלא עסקי זה הגלייזרים. לאן כל הדיבורים האלה נעלמו?

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/22
    Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  9. MaxAaRons Member

במילים אחרות.
    We're Fucked

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף, יש כנראה סיבה לכך שהגלייזרים העמידו את העסק למכירה.

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  11. MaxAaRons Member

אמת לאמיתה אלצקו.
    רק אוהד ליברפול \יצור יכול לחשוב שיש משהו טוב בבעלות הזו.

12. k_700 Member

אל תדאג, עוד מעט יסתמו לכם את הפה עם עוד רכש של מאה מליון.
    בקרדיט.

13. MaxAaRons Member

ראביו-נפל
    ארנאטוביץ-נפל
    טימבר-נפל
    דה יונג -נפל
    אל האדגי דיוף ההולנדי -נפל
    כמה טוב ה'

איפה הקרדיט של ה100? שנביא את פיר-טוסו
    היום אמרו שאנחנו הקלאב היחיד שרוצה לשים עליו 120,עוד פעם מורטאו וריצי מפיצים תעמולה גבלסית???????????
    מתי חבריך מתקשרים לסיטיבנק\גייפי מורגן צייס?
    יאללה בעולם הבא כבר אבא לא יסלח להם ,אז לפחות שיעשו מצווה קטנה.

14. k_700 Member

ראביו נפל.
    אנאוטוביץ נפל
    דה יונג נפל
    טימבר- לא נולד
    אל חאדגי דיוף- נפל

קאסמירו ב60 מליון-צ׳יק
    אנתוני ב95 מליון פאונד- צ׳יק
    מרטינז ב60 מליון פאונד- צ׳יק.

תתכונן עוד מעט יגיע ראמוס ב100 מליון או חלוץ אחר.
    ואל תדאג לא תצטרך למכור שחקנים, כליה או מועדון לפני שזה יקרה.
    אתה תמשיך לבזבז בלי הכרה כמו תמיד ולהתלונן שרע לך.
    בנוהל.
    תשתדרג, תהיה אלכס,
    תתחיל לבכות על זה שאין מחשבה מאחורי הרכש.

15. MaxAaRons Member

אני רוצה את פירטוסו.
    ניוקאסל תקח אותו בקצב הזה.