מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

מסכן סביצר זו יכולה להיות נחיתה מפחידה כמו שהייתה לאריקסן כששיחק בלי קאסמירו בהתחלה.

עכשיו אני רואה את הטטה הזה שנראה תפלץ של כוח, מהירות ותנועה על הקו ועם הדבר הזה נצטרך להתמודד בלי קאסמירו במשחק השלישי ברצף.

2. SoD Member

לכמה זמן מקטומיני בחוץ?
    אם הוא לא חוזר, הייתי משחק עם מרטינז 6 ושואו בלם

3. k_700 Member

להיפך, מקווה שמקטומיני לא יחזור בחודש הקרוב.
    רק זה חסר לנו את הטמבל הזה 6.
    לא מאמין שהוא יזיז את מרטינז מהבלם. הבן אדם עם הופעות לפנתאון שם, מסדר לך את כל הקו הגנה, מתקתק לך התקפות מהקו האחורי. אתה תאבד את כל זה אם תזיז אותו לקישור, למרות שהוא כמובן שיחק קשר.

יהיה שם פרד עם אולי רוטציות של לינדלוף תוך כדי משחקים וקישור מעובה עם סביצר וברונו.
    משחקים מול קבוצות שמטיסות שחקנים קדימה ומשאירות הרבה חורים למעלה, משהו שיתאים מאוד לגארנצ׳ו.
    נקווה שנשרוד את זה. בלי קאסמירו אנחנו קבוצה שהרבה יותר קרובה לזוועות של סולשאייר וראנגניק מהשנה שעברה.

4. alexshw Member

אמרו שטן האח שוקל לנסות את לינדלוף בקישור אחורי. אגב ליצ'ה יכול גם.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

5. SoD Member

אתה מעדיף את פרד 6 על מקטומיני? בעיני בשום עולם לא.
    מרטינז ענק, אני חושב שידע לתת הופעות טובות גם כקשר אחורי וראינו ששואו עם וראן נראים מעולה, נראה לי פתרון הרבה יותר טוב מפרד.

6. k_700 Member

זו נבלה וזו טרפה, אבל כן.
    פרד בכושר טוב יותר. הוא חבית נפץ מבחינת החורים שישאיר אבל הוא משחק מהר יותר, לוחץ טוב יותר, אפקטיבי יותר בהוצאה של הכדור קדימה.
    מקטומיני חוץ מזה שלא כשיר הוא בתקופה זוועה אחרי ה״ירח דבש״ הזה שהיה איתו למשך שני משחקים עד שקאסמירו נכנס להרכב.
    אולי באמת אפשר לדחוף את שואו להגנה. צריך לחשוב טוב כי גם ללידס וגם ללסטר יש המון שחקנים מהירים ואתלטיים שם מקדימה.

זה הולך להיות משחקים עם המון מצבים. אני מאוד מקווה שטן האח יפתיע אותי שם.

7. avdz7 Member

@k_700
    בהמשך לדיון שלנו בת׳רד של המחזור השבועי.

לא חושב שאני מגזים עם וחהורסט.
    בהתחלה כשהגיע, אמרתי שיותר גרוע ממרסיאל לא יכול להיות, ולפחות נרוויח מישהו שישפר לנו את משחק הלחץ.
    בפועל, אם שמת לב למשל מול נוטינגהאם ברביעי, שטף המשחק ההתקפי שלנו עם מרסיאל שונה לגמרי. עם הצרפתי אתה תראה יותר מסירות מהירות, יותר עקבים, מהלכים כאלה ואחרים שיכולים לפרק ברגע את הגנת היריב.
    עכשיו, מבין שהוא פצוע אבל זה לא חייב להיות הוא ספציפית. פשוט במקום העציץ הזה תשים שחקן קצת יותר טכני. גרנאצו לגמרי יכל לקחת חלק משמעותי יותר במשחק היום.

אני לא רוצה להגזים ולומר שאת וחהורסט הייתי מוציא בדקה ה30, כי קצת דיממו לי העיניים, אבל להשאיר אותו רבע שעה בתוך המחצית השנייה היה מוגזם בעיניי. פאלאס זה משחק שאם אתה לא תתקוף מהדקה הראשונה אתה עלול להסתבך בו.

אם מול פאלאס לא נפתח עם שלישייה של אנטוני, ראשפורד וגרנאצו אז מול מי כן?
    רבאק, אולד טראפורד, יריבה נחותה בהרבה, אני מצפה להצגה. מה קיבלנו? עוד משחק של בקושי.

שורה תחתונה, יכלנו מראש לא להסתבך עם קבלת החלטות טובה יותר.

8. MaxAaRons Member

מקטומיני פצוע ,פרד בן זונה ,קאסמירו עשה רוי קין ,אריקסן פצוע ,סאביצר הגיע מהליגה שכל השחקנים שמגיעים ממנה נראים כמו אשפה (אחלה קובץ אקסל הכנתי לחברי קיי 700).
    מגיע לבעלים השרמוטות האלו להפסיד הכנסות צאמפיונס.
    בני אלף שרמוטה יהודונים.

ידעתי שזה מה שיהיה ברגע שלא הלכו על אנזו פרננדס ונתנו לצלסקי להחתים אותו.
    צדק פואטי אם לא נסיים ברביעיה.
    **את בארסה בטוח לא עוברים באירופית אז החלום הצאמפיונס דרך האירופית לא קיים.

9. k_700 Member

וורחהוסט לא חלוץ יותר גרוע ממארסיאל ולא יותר טוב.
    הוא חלוץ שונה. במה הוא שונה? קודם כל הוא בקושי נפצע בקריירה שלו שזה כבר אומר שזה מישהו שאפשר להרגיל את הסגל אליו.
    נמשיך בזה שהוא לוחץ, נותן לך אלמנטים של משחק עם הגב לשער שזה דווקא משהו שאתה כן רוצה מול הבלמים הפיזיים שלהם.
    מארסיאל נראה קליל כשנכנס במשחק האחרון מול פורסט(משחק גמור, חשוב להזכיר) אבל אתה בטח לא צריך שנזכיר לך גם מלא משחקים שהוא נראה תקוע כמו עמוד ברחבה.

ועכשיו בחזרה לפאלאס, אומנם בלוח משחקים שלנו משחק ששוחק לפני שבועיים מרגיש כמו לפני שנתיים אבל רק במשחק הליגה האחרון אני חושב שורחהוסט נתן את אחת ההופעות היותר יעילות שלו אצלנו. בשער של ברונו הוא משך שם את ריצ׳רדס וגוואי בצורה שהשאירה את המסדרון לברונו לקבל את המסירה משואו. בסך הכל נתן שם שעה של לא מעט פעילות.
    בהעדר שחקן כל כך מרכזי וחשוב בשיטה שלך(אריקסן) אני מבין למה המאמן שלך רצה כמה שפחות לזעזע עוד את המערכת.
    אני גם הייתי מחליף במחצית את ההולנדי ומכניס את גארנצ׳ו וגם כתבתי את זה ממש במחצית המשחק.
    אבל אין לי בעיה עם מאמן שלא שולף מהמותן כמוני(בטח כשהקבוצה גם ביתרון מוקדם) אלא נותן לקבוצה לנסות ליישם את ההוראות שלו מהמחצית ולראות אם זה משנה כיוון.
    לנסות את זה רבע שעה בפתיחת מחצית שנייה זה לא החלטה לא סבירה.

אני חושב שגם ההחלטה להשאיר את גארנצ׳ו על הספסל ולא לפתוח איתו היום למקרה שמשהו יסתבך(ועם כל הכבוד לסאנצ׳ו) וכשהוא באמת האופציה היחידה להתקפה שיכולה לשנות את הקצב של המשחק מהקצה אל הקצה היא בהחלט סבירה.
    טן האח בא לנצח, לא בא להרשים אותך. הוא צריך לעשות את השיקולים שלו של סיכון מול הפסד כשהוא רץ כבר חודשיים בלוח משחקים לא הגיוני, איבד את ה8 שלו לחודשיים לפחות.

אתה גם ממש מזלזל בפאלאס.
    זו קבוצת תחתית אבל זו קבוצה שכבר שנים עושה לך את המוות באותו סגנון, עם אותם הכלים פלוס מינוס(גם אלה החדשים שנוספו הם מאותו הפרופיל). מ2019 אתה פעמיים מנצח את פאלאס ב7 מפגשים, פעם אחת בלבד בבית.
    זה מאזן עלוב מול הקבוצה הזאת. ראית רק לפני שבועיים שפשוט הם יושבים לנו מתחת לעור. איכשהו כוכבים כמעט תמיד מסתדרים להם, הם יודעים לעקוץ אותך ולנצל את החולשות שלך. פתאום כל מאטטה, שלופ, איוו נראה כמו איזה סמואל אטו מולך. זו יריבה קשה שאתה לא מסתדר איתה כמו שצריך במשך מספיק עונות כדי שלא תזלזל ותחשוב שאתה יכול בלחץ של משחק כל 3 ימים לבוא ולתת לה בראש.

עכשיו אנחנו בברוך עוד יותר גדול עם האדום לקאסמירו.
    לידס פעמיים רצוף כשהם מביאים כמה שחקנים בינואר ולסטר עם הטטה הזה נראית כמו סיוט בהמשכים(דווקא עכשיו אנחנו צריכים לקבל אותם מאוששים ולא את הסמרטוטי רצפה שהם לאורך כל העונה).

במשחק הבא אני בהחלט הולך יותר על מהירות ולחץ על ההגנה של לידס עם גארנצ׳ו בהרכב.
    לא פוסל אפילו את ברונו בימין.

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/23
  10. SoD Member

"אדום"

11. alexshw Member

לא מכות אפילו. כולם בפוזה של תחזיקו אותי. שופט הזוי. העיקר הפאול על אריקסן לא צהוב אפילו. רגיל כזה. יופי של הגיון.

12. k_700 Member

ממש ניסה לחסום את וויל יוז מלהתנקש באנתוני.
    הוא מטומטם כי היום יש וואר ורואים הכל.
    יש הבדל בין להחזיק שחקן, להתקרב אליו, לדחוף ללקחת את שתי הידיים שלך ולחנוק אותו וזה הפריים שנתפס שם.
    שיאשים רק את עצמו. הוא לא בליגה הפורטוגלית.

אם כל כאפה שהיא כמו ליטוף בלי כדור רואים אדום ישיר או מרפק בכאילו רואים אדום ישיר אז גם על חניקה ב-2 ידיים כשהמשחק לא משוחק אתה מקבל אדום ישיר.
    שיאשים רק את עצמו, דפק אותנו. מול ארסנל זה עלה ב3 נקודות יקרות(כמובן, היה חייב לעשות את העבירה ההיא מול פאלאס), עכשיו אולי 9.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שזה אדום...הידיים שלו על הגרון של יוז.
    לא הבנתי את התלונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. alexshw Member

כן היוז נראה ממש אחד שחונקים אותו.

15. avdz7 Member

אגב, בקטטה הזו פרד חטף אחת בפנים מגורדן אייו (אם אני לא טועה). אם לקאסמירו הגיע אדום, אז בטח גם לאייו.

@k_700
    ציפיתי ממנו פשוט שיסיק מסקנות בגלל המפגש הקודם, לדעתי עם החלטות אחרות הוא יכל להרוג את המשחק עוד הרבה לפני האדום.

גם אנטוני כבר מתחיל לעלות לי.