מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. SoD Member

אז שירחיקו את כל מי שהשתתף בקטטה ונתן דחיפה. בטח שאת הבחור שדחף את אנטוני לתעלה והתחיל הכל

alexshw אוהב/ת את זה.
  2. k_700 Member

אוהדים מצחיקים, אל תתרגש.
    עכשיו מריצים בטוויטר שני פריימים שהם בזמנים שונים כדי להראות שהחניקה היא בעצם תפיסה בחולצה(שזה משהו שהגיע אחרי), כאילו מזווית שונה.
    פייק כמובן.

או שאולי היית נתקע על 1-0 או 1-1 ואז לא היה לך מישהו שבעצם יכול לשנות את המשחק מהספסל כי וורחהוסט לא יתן לך מהירות כשההגנה ממול עייפה יותר או מנסה לדחוף למעלה.
    אתה יודע, היינו בתסריטים הפוכים שגארנצ׳ו פתח את המשחק ופתאום נתקעת בלי אופציה נורמלית מהספסל להתקפה.
    טן האח כנראה רצה כמה שפחות זעזועים אחרי שאיבד את אריקסן ובהסתמך על מה שנתן ההולנדי במשחק הקודם ממש לפני שבועיים הוא כנראה רצה לקבל את אותה התוצרת ממנו.
    אתה יוצא מנקודת הנחה חסרת ביסוס שעם גארנצ׳ו בהרכב וראשפורד בחוד בהכרח היית גומר את המשחק, אין לזה ביסוס.

אין אצלכם סבלנות בכלל לשחקני רכש צעירים.
    זו המסקנה הכללית. גם שנה שעברה עלה לכולכם מראשפורד.
    כל כך עלה לכם פה שרציתם שתהיה פה הצהרה והוא יעוף בתחילת הקיץ כדי לטהר את הסגל. נראה לי שכדאי להעזר בקצת סבלנות ולנסות להבין למה המאמן שלך מתעקש עליו. הוא טועה לא מעט, לא מלותש, נתקע הרבה על האגף אבל שים לב שהרבה דברים בצד הטקטי עובדים כשהוא משחק.

נערך לאחרונה ב: ‏4/2/23
  3. k_700 Member

אם לא הבנת עד עכשיו, לא מרחיקים שחקנים שדחפו.
    מרחיקים על אלימות יוצאת דופן.
    חניקה, סתירה, אגרוף וכו.
    איוו היה בסשן דחיפות עם פרד, גם לזה יש תיעוד.

4. avdz7 Member

5. k_700 Member

זה כלום, הם שניהם תופסים אחד לשני בחולצה כשעוד קבוצה של שחקנים גם כן מנסים לדחוף אותם(מרטינז למשל שדוחף את איוו) ואז איו מאבד שיווי משקל והיד עפה קצת למעלה.
    אם היה אגרוף באמת היה מורחק.

קאסמירו תפס את יוז ואז חנק אותו בשתי ידיים כשיוז לא מבין על מה הוא נפל שם.
    יש לזה פריים ברור וזה אדום. זה שזה 2 שניות זה לא מעניין.
    גם המרפק של נונייז היה חצי שנייה, אנדרסן לא מת מהמרפק הזה(וגם אם היה פוגע לו בעין אולי הייה נפתח העור אם זה מרפק נקי וחזק) אבל זו עבירה אלימה ומכוונת ולכן זה אדום.
    תפסיקו להתמם.

6. SoD Member

לדעתי גם האדום של נונייז היה הזוי. דחיפות סבבה לא משנה מה ורבע נגיעה בכל צורה אחרת זה אדום? לא הגיוני.

7. MaxAaRons Member

0/9 במשחקים הקרובים.
    אני רוצה פה שוב הצהרה שהגלייזרים בעלים מצוין.
    עורך דין משה ??? איפה אתה ??? אין קאסמירו וגם אין אריקסן.
    אמרו לנו יש אחלה בעלים !

8. k_700 Member

מי אי פעם אמר לך שיש לך אחלה של בעלים? לא תפסיק לשקר?

צחקו עליך שאתה בוכה שיש לך את הבעלים הכי נוראיים, קמצנים וגרועים בהיסטוריה של המשחק והליגה.
    סיימת קיץ של 230 מליון פאונד ואתה מתבכיין שלא נתנו לך גיבוי למאמן. אתה אפילו לא קרוב ללקלוט עדיין כמה זה מגוחך.

כנראה ציפית שבקיץ אחד יתנו לטן האח את כל השחקנים שהוא צריך/רוצה.

אלכס עכשיו מתחיל לגמגם שאולי בעצם רואים פה עבודה של מאמן כדורגל אחרי שבתחילת העונה זיהם את הפורום עם הודעות על כמעט כל רכש שהגיע לפה כי שוב נותנים למאמן לבחור את השחקנים שלו. איזה פליק פלאק, של מתעמלת. וכבר ברור לי איזו טיוטא נשמרה בתחילת העונה למקרה שתסתיים פה עונה טובה- הכותרת תהיה משהו בסגנון ״הרנסאנס שהכניסו המנהלים הטובים והנכונים, מורטאו, ארנולד ופלטשר ששינו את תרבות העבודה בקבוצה וביזרו את הסמכויות בצורה מקצועית כמו אצל קבוצות ההיי-טק, כלומר אפשרו למאמן להתעסק באימון״.
    למקרה שהעונה לא תסתיים טוב, כמובן שיהיה נאום הפוך על איך חוזרים שום על אותן הטעויות ונותנים למאמן לשלוט.
    ככה זה כשנכתבת אג׳נדה.

אתה יודע לא מאוחר להודות שאתה ייצור.

9. MaxAaRons Member

אלכס איש יסודי. אלכס רוצה קאטינג אדג סיינס.
    לא פחות מכך.
    אני והעורך דין צודקים היה צריך לגבות את האח.
    תפסיק עם השופרות,אתה בגדול איש כדורגל בכל רמח איברייך,לא מתאים לך לגונן על ה230 מיליון פאונד אחרי שהם גנבו כמה מיליארדים.
    נפלת קורבן לתעמולה,זה לא בושה להודות שחטאת וטבלת מצה בדם מורמני.
    תפסיק עם זה,אבא רואה הכול.

cheddar אוהב/ת את זה.
  10. one united Member

לא קיי, לא רק שנה שעברה............את המספרים (גולים,בישולים ו"מעורבות" כמו שאתה אוהב לספור) היו לראשפורד גם בשנים שעברו, אתה טורח לציין זאת שוב שוב, ולכן, מה בעצם השתנה?מדוע כולנו עכשיו רואים משהו אחר (הלוואי שיחזיק מעמד)?.........כי היכולת במהלך המשחק,מיעוט באיבודי כדורים, מאמץ בזמן משחק,רצון אמיתי ולא בכאילו ללחוץ,מסירות מדויקות, כל הנתונים הללו השתפרו בכמה דרגות ולכן אתה מוצא עוד אנשים מפרגנים לו מכל הלב.
    לי ברור שחלק מהשינוי בו ואולי רובו תלוי בשני מרכיבים, אחד זה שסוף סוף עומד מאמן על הקווים,והשני שאולי אף חשוב יותר זה שיש לנו שלישיית קישור שרק סיטי מתחרה ביכולות שלה, עם שלישייה כזו ראשפורד עשה שינוי מנטלי שמוביל ליכולות גבוהות יותר שלא מסתכמות בנתונים סטטיסטים בלבד אלא בהנאה צרופה לנו כאוהדים לראות אותו משחק.

11. MaxAaRons Member

ראשפורד קיבל ביקורת כי נתנו לו חוזה עתק ,ועונה שעברה סיים עם 5+5 בכל המסגרות
    אני אסלח לו אחרי שיעשה אדן האזרד ,יתן עונת MVP ואז יסריח.
    עונה טובה בלי תארים עם מספרים ועוד בתור סייד קיק של ברונו ואז עונה של סירחון =ביקורת ,ושליחת השחקן לשחק לצד דני בוי.

12. one united Member

השכר החודשי וסכומי העברה פחות מעניינים אותי, אם יש לבעלים כסף, שישלמו............מגוויר,מרסיאל,אנתוני וסאנצו הם רק ארבעה שחקנים לדוגמא שמה שמרגיז אותי זו היכולת שלהם ולא השכר הגבוה שמישהו משלם להם.

13. Mogwai Member

לגבי ראשפורד,
    אני מודה שכבר שלחתי אותו לברייטון מספר פעמים בשתי העונות הקודמות. משהו בתנועה עם הכדור שהייתה מסורבלת לא פעם, השפת גוף המדוכאת כאילו הוא לא נהנה מכלום וההחמצות הבלתי פוסקות גרמו לי לחשוב שמדובר באוברייטד מנופח ושחקן גמור.
    הוא כרגע מאכיל אותי ועוד רבים את הכובע.
    הבטחון שלו בשמים ולשחקני הגנה שפוגשים אותו יש מעין יראת כבוד עבורו בגלל הכושר המפגר שהוא נמצא בו, הכל עובד לטובתו בתקופה הזו.
    הלוואי שישמור על היציבות הזאת ועל הרמה הזו.
    ואגב, עדיין יש לו החמצות מביכות ב1-1 והוא עדיין נראה הרבה פעמים מסורבל בדריבל, אבל הדברים האלו פשוט השתפרו פלאים מאז טן האח

נערך לאחרונה ב: ‏5/2/23
    one united אוהב/ת את זה.
  14. MaxAaRons Member

אדוני הותיק והמכובד ,אמור לעניין אותך,מדיניות החוזים פאתטית.
    ואן דייק ,ברנרדו,מאנה =מגוויר,מרסיאל,ראשפורד.
    סדר גודל של אותם חוזים ודמי ההעברות לאותה נקודת זמן.
    מדיניות הרכש והחוזים בתקופת וודורד עלובה ביותר ,וזה פוגע בך כמה שנים קדימה,צריך לתגמל שחקן בפרופרציה ,למה אם הוא יוצא בלוף אתה נתקע איתו.
    לך תפטר מהטינאייגר שנתת עליו 50 מיליון פאונד בזמנו ו250 אלף בשבוע .
    אתה לא יכול להפטר ממנו ,אתה צריך להמשיך לסבול 5+5 בעונה ,פרצופים,פציעות ,סרטן בחדר ההלבשה ,וכפפות ב+20 מעלות קור\חום (20 מעלות זה קור או חום??? למרסיאל התשובות).
    סאנצו קיבל חוזה כמו של KDB וסלאח בחוזה הנוכחי שלהם ז!!!!. אתה מבין את האבסורד ? בגלל זה אתה לא לוקח תארים.
    לא קרע זוג נעליים הבן זונה הגמד הזה.
    וארן 375 בשבוע ??? שחקן שבירידה שנתיים , זה השכר של ואן דייק +דיאז ביחד.

ממשיכים לעשות טעוית של בית סוהר 100 מיליון על אנטוני ו250 בשבוע.
    בינתיים הוא לא מצדיק 20 מיליון אפילו.

15. one united Member

מה שאני טוען,שטעויות נעשות בכל המועדונים הגדולים,רוכשים שחקנים בסכומי עתק והם לא מוכיחים את עצמם, קורא בסיטי בצלסי וגם בליברפול.
    מה שצריך זה לנסות לזהות את הטעות כמה שיותר מהר ולא להדחיק אותה או להתכחש אליה......ופשוט לנסות למכור שחקנים אפילו בהפסדים כספיים.