מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. alexshw Member

סליחה אבל זו דמגוגיה. ספורטוושינג לא יזם את הרעיון של סופרליג. ומה ברלוסקוני לא היה ספורטוושינג? מילאן לא היה כלי פוליטי שלו? אגב הוא היוזם המקורי של הרעיון אי שם בשנות התשעים. למה אתה חושב ליגת האלופות הורחבה?
    שוב החשש העיקרי של האנשים שיונייטד תחזור למה שהייתה לפני 15-20 שנה. אין לי בעיה עם זה, כאמור אני אוהב כשכולם שונאים את יונייטד. רק לא צריך להמציא תירוצים.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  2. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הקשר בין השניים?

3. SoD Member

כאוהד יונייטד אני גם מעדיף שהצלחה של יונייטד לא תיהיה הצלחה של מדינה איסלאמית הומופובית מפירת זכויות אדם שונאת ישראל ותומכת טרור.

4. cheddar Member

5. alexshw Member

לא מערבב פוליטיקה וכדורגל. לא צריך לעבור על שום חוק. צריך לבנות מערכת מקצועית טובה בפעם הראשונה בהסטוריה של המועדון וצריך לבנות מגרש חדש ויותר גדול וצריך להשקיע בתשתיות. בשביל היתר יונייטד משתינה מספיק הכנסות כדי למממן.

אם אברמוביץ' יכל להיות בעלי צ'לסי ואם האמירויות בסיטי, אז קטאר יכולים להיות ביונייטד. לא ממציאים שום דבר חדש.

6. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מעדיף את רטקליף, כי אני לא אוהב את הרעיון שיונייטד תהיה צעצוע של אף אחד, ומאמין ביכולתו של המועדון להתחרות מההכנסות שלו.

אבל קשה לי לראות אותו מנצח את הכיסים הקטאריים.

7. alexshw Member

כדורגל הוא בידור. בעיקרון כל קבוצה שהיא סוג של צעצוע. תלוי מה ניהול?

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

8. קשר שמאלי Member

חח "אני אוהב שכולם שונאים את יונייטד". ילד מגודל

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw - אתחיל רגע מהסוף - אני לא אוהד ליברפול, לא סיטי, לא צ׳לסי ולא ארסנל. אין לי חצי דבר נגד יונייטד - כך שאי אפשר להאשים אותי בזה שאני ׳פשוט לא רוצה שמנצסטר תחזור׳.

אחת הנטיות בדיונים מסוג זה היא להגן על עוולה מסויימת בעזרת עוולה אחרת. בעייני זה מענה ירוד, שכן זה שברלסקוני היה מושחת(ולי אישית זה הפריע בזמנו) לא סותר את התופעה של הספורטסוואשינג הנוכחית בחסות העולם הערבי.

אז איפה בדיוק הדמגוגיה?

מה שמוביל אותי להסביר את דעתי ל @ChelseaPensioner על הקשר בין השניים:
    קטאר, בעזרת כסף שמה בכיס שלה את אופא ופיפא, כדי לקדם אינטרסים פוליטיים(ממליץ לראות את הפרק על ההצבעה למונדיאל, הקשר לרכישת פריז ומעורבות סרקוזי).
    הסופרליג(נציגות הכסף ה׳ישן׳) - מנסה בכל כוחה להלחם בדיוק בחזית הזו.
    על כן, יציאה נגד הסופרליג(בטענת חוסר תחרותיות או ריכוזיות) אבל שמחה מהשתלטות השייחים על הכדורגל והפיכת אנגליה לסופרליג בפועל - היא משהו בין צביעות לבורות בעייני.

אם התנגדת למונדיאל בקטאר - אתה צריך לכאוב השתלטות כזו על יונייטד, ולקוות שסיטי תאכל עונש גדול ככל הניתן. בלי קשר לסופרליג.

אם התנגדת לסופרליג ולמונדיאל, אך אין לך בעיה על השתלטות השייחים על הכדורגל האירופי הלכה למעשה - מציע לעשות בדק בית.

10. alexshw Member

זה תהליך בלתי נמנע. כדורגל ביי פאר הבידור הכי פופולרי בעולם ונדרשים משאבים כלכליים גדולים כדי להכנס למועדוני טופ.
    הדמגוגיה בכך שיש קשר בין ספורטוושינג לסופר ליג. להיפך לספורטוושינג פחות חשוב המיליון הכנסות יותר או פחות.
    סופרליג רעיון אמריקאי קלאסי.

שוב צריכה להיות אחידות. עולם הכדורגל בסדר עם השייחים, אין שום סיבה שגם יונייטד לא תהיה תחתם.
    לארה"ב בסדר להיות ידידה אסטרטגית עם סעודיה ומצרים. מדינות חשוכות לגמרי. אני רק אוהד כדורגל. מעניין אותי הכדורגל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/23
  11. VAR Member

וואלה? אז למה ליגה סגורה? ולמה מנצ'סטר סיטי הייתה חלק מהמיזם? או שרק קטאר היא "חזית"?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה מובן הסופרליג מטרתה להילחם בשייחים, באינטרסים פוליטיים או בספורטוואשינג? מה למיזם הכושל הזה ולמטרות האלה?

13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@alexshw - רעיון הסופרליג יסרס את אופא ופיפא ולכן פוגע במאמצי הספורטסוושינג הקטארים.

@VAR - אני אישית נגד ליגה סגורה, כן בעד לסרס את אופא ופיפא.
    מארגני הסופרליג המקוריים כמובן בעד פורמט אמריקאי שמבטיח הכנסות. לא מצייר אותם כצדיקים חלילה, פשוט חושב שההתנגדות לאחד והגנה על האחר היא… מצחיקה..

להערכתי לסיטי יש אינטרסים להתחמק מאופא(כמו שאנחנו מבינים כרגע) ובנוסף האמירויות נוקטים בטקטיקה אחרת אל מול המערב…

@ChelseaPensioner - מקימי הסופרליג אינם צדיקים שמנסים להביא צדק לעולם. יצא שהאינטרסים שלהם(הכסף ה׳ישן׳) מתנגש באלו של הקטארים.
    הסופרליג לא תהיה בכיס של קטאר, מידת השליטה שלהם בנרטיב עלולה להפגע. אופא ופיפא די בכיס שלהם. זה מפגש אינטרסים ציני, בואו לא ניתמם

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri
    אתה לא מגן על יובה באותה שיטה שאתה יצאת נגדה?

15. alexshw Member

רק הבעלים של פ.ס.ז' חבר של ראשי אופ"א. ממש לא כל שייח וכפי שהפנסיונר טוען בצדק, לא הייתה שום מטרה כזו להלחם בשייחים דרך הקמת הסופרליג.
    בסיס הרעיון פשוט - הכנסות עצומות בסיסיות ללא תלות בביצועים על המגרש. מועדון סגור של קבוצות שלא רוצות להתחלק בשלל.

לא ידוע לי על שום ניסיון להטיל סנקציות עליהם מצידה של אופ"א אחרי שסיטי ניצחה אותם בבית המשפט.

נערך לאחרונה ב: ‏18/2/23
    VAR אוהב/ת את זה.