מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. one united Member

כנראה שעוד מפחדים על ראשפורד,אז הכוכב סאנצ'ו מקבל את ההזדמנות ה46765..

2. alexshw Member

גם גרנאצ'ו פצוע. אגב ארגנטינה קיבלה אירוח מונדיאליטו ולכן תשתתף בו ואם גרנאצ'ו יזומן ויונייטד תגיע לגמר כלשהו, הוא לא יהיה זמין לשחק בו.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

3. alexshw Member

מגוויר זה מגוויר אבל לא מבין למה בכלל מנהלים מו"ם עם דה חאה.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

4. k_700 Member

כי הוא בעונה מדהימה.
    ניתן לך את הקרדיט שאף פעם לא הבנת.

Roma אוהב/ת את זה.
  5. MaxAaRons Member

מה שעושים לזה חאה זה בושה, אני מאוד מקווה שהמועדון ישלם על כך ביוקר.
    השוער הטוב בליגה כבר 100 שנה רצוף, ועוד עושים עליו פוזות.
    נתתם 375 אלף לשבוע ? תנו כבוד ותאריכו יא בני שרמוטות.
    #טן אאוט רוצה תקרת שכר ... פחחח חתיכת אפס מאופס ,הלוואי המחדל של שחרור דה חאה יעלה לו במשרה.
    צדק פואטי.

6. k_700 Member

השמועות דווקא שהכיוון במשא ומתן חיובי מאוד.
    לא מאמין שזה חוזה שיתקרב ל375 בשבוע מובטחים.
    באיזור ה200 ולא צריך לשלם יותר.

הוא אומנם בעונה מצוינת אבל הוא לא באמת שוער לטווח ארוך בשביל טן האח בטח אם התוכנית היא להשתמש בשוער שלך כמן בלם נוסף עם הכדור.

7. MaxAaRons Member

אדוני דה חאה אמנם לא הכי נוח עם הכדור ,אבל אני לא מקבל את זה ,שרק עם שוער ליברו קבוצה
    יכולה לקחת תואר גדול (ראה ערך -ורטואה או קיילור נאבס ).
    דה חאה סתם לכל הציניקנים את הפה ,העונה הוא יוצא 700 פעם מקו השער ומרחיק כדור.
    שאני אמרתי לגאוני הדור פה בפורום ,שלצאת לכדור ולהרחיק זה לא מדע טילים צחקו עליי.

אז אין לו משחק עם הכדור ,שהבלם יתחיל את זה ,יש לך את וארן ומרטינז עם כמה שאני חושב שהם צמד אפסים ,לא תקח מהם דבר אחד וזה המשחק שלהם עם הכדור.
    למה צריך שגם השוער יהיה בקנבאאור?
    לפני שהמאמן שלך חושב על שוער לטווח הארוך ,שיפסיק לקנות פלופים הולנדים ופלופים מהליגה המצחיקה הזו בסכומי עתק.
    אחרי זה אני אתן לו קרדיט ועוד אסכים עם שחרור של שוער כמו דה חאה.
    בינתיים אני צופה להאח המשך קריירה בטוטנהאם ואז בנאק ברדה.

8. k_700 Member

שלא תבין לא נכון, דה חאה מאז ומתמיד היה כשרון ששווה להאמין בו מבחינתי.
    בספורטאנטר הייתה קואליציה אז(שאלכס היה מיעוט ווקלי אבל חבר בכיר בה) לתמיכה בלינדרגארד כשאני מהבודדים שגיחכו מכל הקמפיין להריץ שוער עלוב על חשבון פרוספקט על.
    בהמשך חיכו לו בפינה בכל הזדמנות.

השנה הוא חוזר לשיא שלו והוא לגמרי אחראי גדול מאוד שעל אף כמות הספיגות הקבוצה הזאת שמרה כל כך הרבה פעמים על שער נקי+ לקחה נקודות גם במשחקים שספגנו.

היום הייתה לו הופעה נוראית בכל מובן.
    במיקום, בבחירת המסירות, בהשתהות עם הכדור, ביציאות מהרחבה.
    ברטז greatest hits.
    אבל הופעה אחת לא צריכה להגדיר עונה שלמה. ולכן, ברור לי שצריך להאריך לו חוזה(יש עכשיו קמפיין בכל הטוויטר והקבוצות פייסבוק לצרף את השם שלו ליד מגוויר והשחקנים שרוצים להעיף) אבל בוא בגילו וכשברור שהאופק הוא שנתיים-3 די ברור שצריך לקרות שני דברים-
    1. חוזה הרבה יותר נמוך, באיזור ה200k.
    2. לסמן כבר את השוער שיהיה פה לעתיד.
    ובהחלט יש שוערים שכבר היום יתאימו יותר לטן האח.
    לראייה יש סעיף שחרור נוח בקיץ הזה ובכל מה שקשור לשוער שנכנס לpeak ברור שזה קורה אצלו כרגע.
    ברור גם שמשחק הרגל זה אחד הדברים החזקים בו.
    שוער נוסף שמאוד יכול להתאים זה קוסטה של פורטו אבל במקרה שלו הוא בחר להאריך חוזה בתחילת העונה ולכן המחיר שלו יהיה שיא עולמי לשוער.
    בכל אופן, אני לא אתפלא אם במקביל נתחיל לחפש כבר את השוער שמעוד שנה- שנתיים יתחיל להיות מסומן להרכב.
    אין לי בעיה עם זה. דה חאה יתן לך בזמן הזה כמעט 12 שנה של כדורגל ויסיים כאחד משני הגדולים שהיו במועדון.

שאלת למה בסגנון של טן האח מאוד חשוב שהשוער שלך יהיה נוח עם הרגל?
    אני חושב שזה ברור שבכדורגל של טן האח מנסים לבנות את ההתקפה עמוק מאחורה, לגרור את הקבוצה היריבה ללחוץ אותך ואז לבצע מעברים מהירים.
    גם הקשרים שלו צריכים להיות מאוד נוחים עם הכדור ולדעת לעשות את המעבר המהיר קדימה.
    זו אחת הסיבות שהוא מחפש 8 שיהיה בדיוק ספץ בזה(וזה למה אתה מקושר לדה יונג וקוקצ׳ו ו8 מהסוג הזה).
    השוער שלו צריך לדעת למסור נכון, בטיימינג טוב ומסירות מדויקות מסוגים שונים.
    דה חאה פחות מתאים לזה.

9. Raulito Madridista

לכתוב כמה הארי מגווייר בלם עלוב זה בזבוז זמן, כל כך מסורבל, עצם ההחלטה שהוא קיבל זה משהו שאי אפשר להבין. בכל מקרה, המשחק הזה, מתנצל, שם עוד פעם תחת מאזניים את "התהליך" של מנצ'סטר יונייטד. אם אריק טן האח בעצמו אומר שיש לקבוצה יותר מדי ימים רעים..השער הראשון שסביליה קיבלה במתנה, וסביליה אחת הגרועות ביותר ב-15 השנים האחרונות, רק אומר, הגיע בדקה השמינית. מאז, ועד לדקה ה-48 כשהגיע השער השני - לא היה שום אות חיים ממנצ'סטר יונייטד, לא היה רגע שאתה מרגיש שהגול מתקרב. לא יכול להיות שבלי פרונו פרננדש הקבוצה לא יכולה לחבר שתי מסירות. הוא מושעה וזה נאחס, אבל הוא תמיד משחק ונשחק עד תום, ועלולות להגיע פציעות במוקדם או במאוחר. אני יכול להוסיף שוואן ביסאקה שחקן מתסכל כל כך ולא משנה אם אתה אוהד יונייטד או לא, ואני לא.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/23
  10. k_700 Member

אני אגלה לך סוד קטן.
    למנצ׳סטר יונייטד היו הכי הרבה ימי כדורגל באירופה עד הלום.
    אז ברור שכשאתה משחק כל כך הרבה יהיו ימים רעים אם אין לך את הסגל של סיטי(לארסנל למשל היו הרבה פחות ימים רעים אבל גם הרבה פחות משחקים...).
    עוד לפני פגרת המונדיאל היינו בדוחק של 2-3 משחקים בשבוע וזה לא ממש נעצר.
    הסגל הזה לא בנוי להתחרות על הכל, למען האמת מעט מאוד חשבו שהוא יעשה טופ 4(גם פה, גם ברשת, גם בסוכנויות).
    טן האח אומר את המציאות כמו שהיא, יש לא מעט הפסדים שהוא לא אהב, חלקם גם ממש עליו(למשל האיבוד נקודות במשחק הראשון מול סביליה שהיינו צריכים לגמור בחמישייה במחצית, למשל שני ההפסדים הראשונים בשני המחזורים הראשונים עם הטעויות שעשה) או במילים אחרות הוא מסביר לך למה הוא למעשה חולב כמעט מה שאפשר מהסגל הזה.

זה סגל שהתחזק ב-4-5 שחקנים(כשממש רק שלושה מקפיצים את הרמה שלו) אבל זה סגל שעשה 58 נקודות בעונה שעברה.
    גם את זה שווה לזכור ולא התחרה באמת גם בשום מפעל אחר.

לברונו יש כשירות נדירה.
    עוד הרבה לפני שהגיע למנצ׳סטר יונייטד. הוא שומר על הגוף שלו טוב, יש לו גנים לא רעים והוא לא עבר פציעות ממש קשות בחיים כדי להסתבך עם סטבקים. גוף של מכונה ואופי של אחד שלא רוצה לפספס דקה אחת דפוקה אף פעם. זה השחקן.
    בעונה הבאה אם אמאד ישאר יהיה אפשר לתת לו קצת יותר מנוחה תוך כדי משחקים.

אני מסכים לגבי ביסאקה אגב. הוא רע מאוד עם הכדור ובעיקר בסיטואציה שאתה צריך לחשוב התקפה כי במשחק היום הייתה צריך לחשוב איך לנצח.
    לא היה ברור לי למה את רוב המחצית הראשונה הוא ממש בילה בקישור האחורי אצלינו.
    היה מוגזם.

אני כעקרון בעד שגם דאלוט וגם ואן ביסאקה יעזבו. אצל אף אחד מהם אני לא רואה כשרון להצליח יותר ממה שכבר הראו אצלנו וברור שיגיע מגן ימני על הראש שלהם.
    אבל כמובן שאולי רק מאחד נצליח להפתר ומבחינתי ממי שנקבל הצעה ממשית וגבוהה הקיץ שימכר.
    אולי תבוא איזו ניוקאסל או ווסטהאם ותקח אחד מהם, בסך הכל שניהם יכולים להיות שחקנים טובים לרמות מתחת.

11. Raulito Madridista

וואן ביסאקה זה כביכול השקר הזה של המהירות כשיש לך יתרון על פני היריב ואולי אם הוא היה נשאר כל אימון לתרגל שעה את הפס האחרון שלו או משהו כזה. בכל מקרה, אתמול הוא הגיע למצב נפלא מתוך הרחבה, הגיע בתנופה, לרגל ימין, לא הפריעו לו, זה מבאס לראות בעיטה כל כך דרד'לה ולמרכז השער, אפילו קרן הוא לא סחט. וזה לא שהייתי בעד מנצ'סטר יונייטד במשחק הזה. אני מסכים שהייתה עוד הרבה עבודה בחיזוק הסגל והספסל היה נראה די עגום. גם ג'יידון סאנצ'ו שחקן מתסכל מאוד. אם מנצ'סטר יונייטד הייתה מודחת אתמול אז ניחא, אבל היא הובסה. ומול סביליה איומה עם כל הכבוד לחילופי המאמנים. הרי רק במשחק הראשון ראית איך סביליה חזרה מכלום ל-2:2 וזה היה אפשרי גם בצד השני.

מה שאתה אומר על ברונו זה אחלה, זה ידוע. אבל בכל זאת בכדורגל אתה אף פעם לא יכול לדעת מה קורה. הנה מודריץ' שחקן שלא נפצע בגיל מבוגר וב-2014/15 כל העונה התחרבשה שלו. גם אם הוא רוצה לשחק הכל - ברונו - לדעתי זה לא נכון וצריך לשמור עליו במשחקים בהם יש תוצאה יפה. ואם הוא ייכנס לתקופה לא טובה נניח של חודש, לקבוצה אין אופצייה ב'?

אם השיקול של לשחק עם הארי מגווייר זה כדי שהמצב יהיה פחות גרוע ואולי יהיה אפשר למכור אותו לכל האברטון למיניהן ב-40-50 מיליון אז ניחא. אבל השאלה אם עוד משחקים כאלה לא פוגעים בקבוצה עוד יותר ומורידים את תג המחיר שלו. אני באמת חושב שכמאמר הקלישאה עדיף שחקן מהנוער. הוא כבר לא יוכל להיות שחקן נורמלי אצלכם.

12. k_700 Member

בדיוק, לקבוצה לא הייתה אופציה ב׳ למקרה שאין ברונו כי הוסיפו שני קשרים העונה ולא נשאר מספיק כדי להוסיף גם מחליף ל10.

כשאין ברונו אתה מאלתר.
    פעם זה יהיה סאנצ׳ו ב10, פעם סביצר, פעם איזה פרד שילחץ למעלה, פעם וורחהוסט. זה מה יש. לא בנו את רומא ביום.
    טן האח באמת יצטרך ללמוד מהעונה הזאת איך לשמור קצת יותר טוב את הכוכבים שלו. הוא כל הזמן היה עם היד על הדופק כי מה לעשות איכות המשחק שלך יורדת משמעותית כשאין לך את אחד מה-4 על המגרש(ובאיזשהו שלב איבד את אריקסן לכמה חודשים, גארנצ׳ו סיים את העונה, וראן פציע, מארסיאל אף פעם לא כשיר). הוא עם סגל של בקושי 12-14 שחקנים נורמליים כבר תקופה ארוכה מאוד. זה מה יש.
    אז כן לא להכל יש אופציה ב׳.

את המשחק הראשון היינו צריכים לגמור ב5-0 במחצית.
    היינו בכמה רמות טובים מהם.
    עד לשער שלהם ראיתי מהם רק כדורים ארוכים. לדעתי גם לא היינו מסיימים שם בתיקו אם היינו ב11 שחקנים ועם מרטינז בהרכב.
    טן האח טעה כשסיים את כל החילופים מוקדם לפני הפציעה של מרטינז כשחשב כבר על הליגה. טעות, דיבר על זה והראה את התיקון כבר במשחק הליגה העוקב.
    הובסנו אתמול אבל תכלס לא היתה מסקנה אחרת מהמשחק הזה גם אם היה נגמר ב1-0 או 2-0. לא הגענו למשחק, לא נראינו כמו מי שנלחמים כדי לנצח ולעלות, לא נראינו כשירים, רעבים ונראה שאצל כולם המחשבה היא לראשון בוומבלי.
    אם ננצח בוומבלי בראשון מאמין שהמשחק הזה ישכח, אם לא זה בהחלט יכול להיות כדור שלג עם טעם מר.

וואן ביסאקה מהיר אבל מאט את המשחק כי הדריבל שלו נוראי ואין לו ערך מוסף בראיית משחק או מסירות.
    הוא לא מקדם את המשחק והסיומת שלו היה משהו בין 0 ל-1. כלומר, שחקן שלא צריך לעבור את החצי.
    הוא מועיל בסיטואציות שצריך עכשיו להגן וללחוץ נמוך. מאז שנכנס לסגל ההגנה שלו יחסית השתפרה אבל אין הרבה יותר מזה.
    צריך להמכר בהזדמנות הראשונה שיש.
    אי אפשר לחכות כבר שפרימפונג יגיע, יהיה שדרוג ענק.

13. Raulito Madridista

תראה גם על ריאל מדריד לצורך העניין הרבה פעמים אמרו שפרט לכדורים לוויניסיוס ג'וניור שיעשה משהו - אין לנו משחק. אבל פתאום הוא לא שיחק וראו כמה רודריגו פנטסטי בצד שמאל, מרקו אסנסיו שיחק קצת, ובכלל קרלו אנצ'לוטי נחשב למקובע. אני חושב שהיה אפשר לנסות את כריסטיאן אריקסן בעמדה יותר קדמית אתמול. אני לא ממש מחזיק מסביצר שהיה נראה כרכש סבבה בינואר ככה במקרה. אני כן מסכים שלמרות שהוציאו הרבה כסף בקיץ, אריק טן האח קיבל סגל שצריך לנקות בו הרבה עודפי שומן, המון.

אתה יותר בקיא ממני במצב של השחקנים הצעירים, גם גראנצ'ו הופיע במצב שהיה קצת צריך לאלתר, זה תמיד קורה. אולי מהמצב הזה עם סגל פצוע ועייף היה אפשר לחלץ עוד שחקנים. הם עדיפים על מגווייר (מגווייר כמשל לשחקן 'בכיר' כביכול, מנוסה, משחק, ועדיף לראות ילד צעיר).

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא הוגן לזרוק למערכה כזו שחקן מהנוער רק כדי שמגווייר לא ישחק.

בכל מקרה, לפעמים צריך לקבל את זה שיש לנו מגבלות וכאשר מנסים להתמודד בכל כך הרבה חזיתות במקביל, יהיו תקלות ומשהו ייפול. לא הכל זה חומר לוועדת חקירה. תמיד אפשר היה לנסות לעשות משהו אחרת. ספק אם זה היה עוזר.

15. alexshw Member

שואו נפצע, אחרת סביר שהוא היה משחק בלם. בחצי גמר כנראה זה מה שיהיה.
    התנהלות לא טובה בשוק העברות חוזרת כבומרנג. זה נושא מאוד בעייתי שפוגע גם במאמן טוב. יונייטד עדיין תקועה עם לא מעט שחקנים שלוקחים אותה אחורה. משבשים לגמרי יכולת לשחק כדורגל שטן האח רוצה.
    גם החלק הקדמי של הקבוצה אוברייטד לטעמי.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.