מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אוברייטד?
    יש את ברונו וראשפורד מבחינת תרומה ויציבות לאורך זמן, וכאן זה נגמר.
    קצת אריקסן בבישולים, קצת קאסמירו בכדורים חכמים, קצת גראנצ'ו כשעולה מהספסל ומריסאל כשהוא בריא, אבל לא משהו ברמה של דו ספרתי בהתקפה שאפשר לבנות עליו.
    אנטוני וסאנצ'ו עם איזה 4 שערים בליגה כל העונה (וגם בבישולים הם עם מספרים לא קיימים).

2. alexshw Member

הערכה של אוהדים/אנשי מקצוע, עלויות גבוהות ממה שהם שווים באמת.
    אנתוני וסאנצ'ו האימא של אוברייטד. הראשון אולי עוד אפשר לשפר, אבל כבר רשמתי מדובר ברכש פאניקה. מסמל חוסר אפקטיביות. בסוף המועדון הוציא שוב 200 מיליון פאונד ועדיין צריך המון שינויים.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוברייטד בעני מי?
    אני חושב שאחרי העונה הנוכחית הדעה על סאנצ'ו דומה אצל כולם, וגם אצל אנטוני, מיום הרכישה שלו דיברנו על זה שהניהול המדהים של הגלייזרים הצליח להביא לנו שחקן של 40 - 50 מיליון ב - 100 מיליון אז בטח אחרי שראינו אותו מקרוב ורק קיבלנו חיזוק על הדעה לגביו...

4. Raulito Madridista

'וועדת חקירה' זו מילה גדולה. אבל כשיגיע שלב סיכום העונה בוא נגיד שאני לא ממש אתרגש מ'זכייה בגביע הליגה' וכן הלאה. זו מהות הפורום, לא? לדבר על איך אפשר היה לעשות אחרת. וכשמנצ'סטר יונייטד עברה את ברצלונה אז בהחלט החמאתי לה. היא פגשה קבוצה במשבר, אנשים שוכחים את זה. סביליה במקום ה-13 בליגה, יש לה רק חמישה ניצחונות העונה בבית.

אנתוני שחקן עם מהירות ודריבל, אני חושב שהוא צריך להיות שחקן ספסל בקבוצה גדולה, זו כן הייתה שליפה מהמותן. הוא יהיה יותר טוב בעונה הבאה אבל לא ברור עד כמה. ג'יידון סאנצ'ו בהחלט פלופ.

שחקן נוער היה יכול לטעות אבל ספק אם הוא היה ממש מבשל שער ליריבה. משחקים כאלה לא בהכרח גומרים קריירה לצעירים חלילה אלא מחשלים אותם. שחקן טוב יודע לעמוד בלחצים. אבל עזוב, הלאה, אולי הפיחואן באמת לא היה הזמן המתאים. אבל מעתה והלאה במשחקי הליגה...

וחהורסט היה רכש מאוד-מאוד-מאוד תמוה. גם בינואר אפשר למצוא שחקנים טובים יותר כדי לחזק את הקבוצה, גם כאלה שברור לך שהם יהיו כאן חצי שנה וזהו.

5. k_700 Member

אין בלם בנוער שמוכן כרגע לכדורגל בוגרים.
    גארנצ׳ו הופיע כשהיה ברור שהוא מוכן לכדורגל בוגרים. זה היה הכל חוץ מאלתור. אני כבר בעונה שעברה הייתי משתמש בו.
    מגווייר היה חסר מזל עם הגול העצמי בליגה אבל עד למשחק אתמול כבלם מחליף הוא היה בעונה סבירה פלוס.
    בוא נגיד ככה, הוא לא באמת בעונה רעה יותר משל לינדלוף. אם את לינדלוף היית שם בהרכב אתמול לפני המשחק, גם הוא היה יכול להיות שם.
    את שניהם צריך למכור בקיץ כי הם מיצו פה.
    הינה, חזרנו ללמכור את ברונו וראשפורד.

6. one united Member

אנתוני שחקן מאד מוגבל,וגם הרבה פחות מהיר ממה שחושבים(אי אפשר לתת לשחקן 100 מיליון את ההנחה ש"לפחות הוא מתאמץ ורוצה"). אם היה מהיר היה לוקח מגינים על הקו בספרינט, האם ראית אותו מנצח פעם מגן בספרינט? הוא אפילו לא מנסה..........ולא רק כי אין לו רגל ימין לסוף המהלך.
    חייבים חיזוק בהתקפה, כמובן קודם כל חלוץ בכיר כי אין לנו אף חלוץ היום! את ה"שימוש הטקטי" בורהוסט מיצינו אחרי 3 משחקים, ועל מרסיאל נמאס לי כבר לכתוב, הבעיה האחרונה שלו זה שהוא פציע.אני מקווה שבשנה הבאה יהיה לנו בשמאל את גארנצ'ו וראשפורד ובימין שדיאלו יסתבר כשחקן פרמיר ליגה טוב בגיבוי אנתוני ואולי....גרינווד.

7. k_700 Member

אם מארסיאל לא היה שחקן שבנוהל כשיר לשבועיים הוא היה נשאר להיות מחליף בשנה הבאה ולא הייתה לאף אחד מאתנו בעיה עם זה.
    כחלוץ מחליף אתה לא יכול לדרוש מקצועית משהו הרבה יותר מזה.
    כשהוא כשיר זה חלוץ שיתן לך מספרים בדאבל פיגרס.
    הוא פשוט לא כשיר ולעולם לא יחזיק כבר חצי עונה כשיר. ככה שמקצועית הוא מיותר.

אנתוני לא עובד על מהירות, אני חושב שזה ברור מהנגיעות הראשונות שלו בכדור.
    זה שחקן שמנסה לנצח את המגן מולו בעזרת flair ובהסתמך על הדריבל שלו.
    אני לפחות אתן לו את הקרדיט שהוא מנסה, מורגש גם בהגנה והוא מאט את המשחק הרבה פחות מראשפורד.
    גם האגדה שזה שחקן התקפה שלא מסוגל ליצור קצת מתנפצת לרסיסים במשחקים האחרונים כי הוא כן יוצר ואפילו מחלק מסירות טובות.
    אתמול הוא היה השחקן היחיד ב11 שלך שהגיע למשחק עם אמונה שאפשר לעשות את זה.
    כל השאר לא האמינו וראית שבכל מסירה שנייה הכדור הלך לסביליה, כל מאבק כל כדור הסתיים בנצחון של שחקן סביליה.

אנתוני לא יהיה ברונו ולא יהיה ראשפורד.
    הוא אף פעם לא יהיה vital שסוחב אותך. אבל הוא כן יכול להיות שחקן טוב בהתקפה שלך וזה יתבטא גם במספרים.
    אני חושב שמאוד חשוב שבשנה הבאה יהיו פה אמאד ופרימפונג.
    אני רואה אותנו משתמשים לא מעט בפרימפונג גם כקיצוני ימני כי הוא פשוט נותן דברים שלא אמאד ולא אנתוני יתנו שם(מהירות מטורפת).
    בתוספת של חלוץ נכון ולפחות קשר אחד טוב זה לדעתי שדרוג מספיק.

8. SoD Member

אני לא מבין את הטיעון. יונייטד בהרכב מלא הראתה שהיא טובה יותר מברצלונה (לכל הפחות לא נופלת ממנה בכלל) אבל יש לה סגל צר מדיי ובעומס המשחקים שנוצר הוא מתחיל לקרטע. טוב שעפנו מהליגה האירופית, יהיה חבל מאוד אם זה יעלה בגביע האנגלי, אבל כל עוד נצליח לסיים מקום 3 סה"כ זאת עונה ראשונה מצויינת עם הרבה פרוסקפט להמשך כשכמובן יש עדיין מלא עבודה ולפחות 6-7 שחקנים להביא, אז כנראה שגם שנה הבאה תיהיה לא מושלמת.

9. SoD Member

אני חושב שרק חלוץ וקשר זה רחוק מאוד מלהיות מספיק (אלא אם אתה מדבר רק על ההתקפה, וגם אז אני חושב שחייבים להביא שני חלוצים). לדעתי הMH לשנה הבאה (שוב, לא מספיק אבל יש גבול למה אפשר לעשת בקיץ אחד) זה שני חלוצים, קשר ובלם. אידיאלית הייתי מביא עוד בלם, מגן ימני, וקשר.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יונייטד היתה עוברת את סביליה לפני חודשיים ומודחת מול ברצלונה היום. לקבוצה נגמר הדלק ונגמרו השחקנים, והיא פגיעה יותר עכשיו. ומעבר לכך, לכבוש או לבשל עבור היריבה ארבעה שערים בשני משחקים זה מטורף וחורג מכל תוכנית של מאמן. אי אפשר לעשות את זה ולעלות, גם אם אתה משחק טוב (ובמשחק הראשון היו הרבה דקות טובות).

דברים יימדדו בסוף, אבל מקום בטופ 4, גביע הליגה והדברים הטובים שראינו לאורך העונה בסגנון וברמת המשחק יהיו מעל המצופה ויהיו סיכום חיובי מאודת

11. k_700 Member

ממש לא מה שאני מתכוון.

ברור לי שיגיע מגן ימני(אפילו ברמה שזה אולי הרכש הראשון שיסגר), יגיע בלם 1(גם היום דאקר רומז את זה שאי אפשר למכור גם את מגווייר וגם את לינדלוף כי זה אומר שטן האח מיידית ירצה שני בלמים במקום 1 ובמסגרת התקציבית עם הffp אתה לא יכול להעמיס שניים).

בעקרון- חלוץ להרכב,
    קשר איכותי
    מגן ימני
    בלם

אולי- שוער כבר בקיץ הזה.

יהיה קיץ של aaaa+ אם נביא שני קשרים.
    אחד קשר אחורי צעיר מחליף ואחד 8 איכותי.
    במקרה שנביא רק אחד אני רוצה 8 איכותי שיכנס להרכב במקום אריקסן.

הכסף הגדול ביותר בתקציב צריך ללכת לחלוץ ואני מאמין שילך לשם.

שני חלוצים אני קצת סקפטי.
    השני יהיה מישהו ממש זול שיגיע בהתאם למה שתצליח למכור או העברה חופשית(נניח תוראם).
    אם נמכור כמו שצריך בקיץ אני רואה אותנו שמים 30-40 על עוד חלוץ.

עוזבים-
    פרד/מקטומיני, באיי, טלס, דוני, מגווייר/לינדלוף, טוואנזבה+ גונס(חינם), מג׳אברי, אלאנגה(בטח השאלה כי הוא פחית שימורים), דין הנדרסון, ואן ביסאקה.
    מכל הקולקציה הזאת אני רואה בערך 60-70 מליון שאפשר לגרד.
    אולי קצת יותר.

נ.ב.
    ריאל מדריד נראה שמסמנים את גאברי וויאגה בשורטליסט שלהם לקיץ.
    נזכיר שיש לו סעיף שחרור של 40 מליון אירו ואנחנו עוקבים אחריו תקופה לא קצרה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/23
  12. Raulito Madridista

היא הראתה שהיא טובה מברצלונה במפגשי נוקאאוט שזה אחלה, זה לא אומר שהייתם משיגים אותם במאבק אליפות היפותטי. לא חושב שאתם במצבכם יכולים לזלזל בליגה האירופית מה גם שאנחנו בחצי הגמר, כמה נשאר כבר? אני לחלוטין מסכים שנעשתה התקדמות אבל בהרבה משחקים אלו היו לא רק הפסדים רגילים אלא תבוסות של ממש בין אם ברמת התוצאות ובין אם במשחק, זה מראה אולי עד כמה רחוק מנצ'סטר יונייטד עדיין נמצאת מאיפה שהיא רוצה להיות.

אמיר אתה התעלמת מחלק ממה שכתבתי אבל בסדר, זכותך. יש למנצ'סטר יונייטד תוכנית ב' כשהעניין המצוין של כדור עומק של ברונו פרננדס למרקוס ראשפורד לא עובד? אני לא חושב. כשברונו חלש? פצוע או מושעה פעם באלף שנה? אני לא חושב. כתבתי כבר, ה-2:0 הגיע בדקה ה-48 אתמול, לא בדקה העשירית. יונייטד לא עשתה שום דבר. היא לא האמינה. ואולי דווקא במשחק כזה בלי ברונו וכשראשפורד על הספסל זה היה הזמן של אנתוני להראות מה הוא שווה ושהוא יכול לקחת על עצמו.

לגבי גאברי ויאגה, הנשיא של סלטה ויגו התבטא לא מזמן בעניין ולפי הדברים שלו הוא בהחלט סגור בריאל מדריד אבל זה רכש שקצת פחות אופייני לנו בשנים האחרונות, מאז סרחיו קנאלס בערך שבלט בראסינג סנטאנדר.

13. SoD Member

לא מזלזלים בליגה האירופית פשוט לא מצליחים לרוץ בכ"כ הרבה מפעלים בו"ז עם הסגל הזה.
    נראה לי שאף אחד פה לא חושב שיונייטד לא רחוקה מאיפה שהיא רוצה וצריכה להיות, טוענים שיונייטד במקום מצויין לעומת איפה שהיא הייתה לפני שנה ושהכיוון נראה סופר חיובי. תחזית דירוג חיובית ולא יציבה

14. MaxAaRons Member

אנטוני הגיע ל35 קמש בצאמפיונס ובהולנד ,בדומה לסאנצו לא רואים כלום מהירות הזו.
    זה פלופ שיגמור בקרוב בפנרבחצה.
    אין לבנאדם בישול העונה ,ראבק במה הוא תורם התקפית ? כל הזמן מוסר אחורה למגן או מחכה למסור למגן שהמגן יעשה תנועה לעומק \עקיפה.
    זה שחקן לפריימר ליג ? גם בצרפת או גרמניה אין לו מקום.
    באמת אני לא מבין למה המועדון הזה תמיד קונה אפסים וממנה מאמנים חסרי מושג.

אפילו הסוכן של אנטוני ואמא שלו לא מאמינים במה שקיי כותב על אנטוני.
    הכל הנחות תלוש מזון ,השחקן הזה כישלון ,נקודה.

one united אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

רשמנו, אפילו בצרפת או גרמניה אין לשחקן הזה מקום.
    יסיים כנראה בפנרבחצ׳ה בקרוב.

כמה טוב שיש ארכיון להבלים שלך.

מה יקרה קודם, טן האח לטוונטה או אנתוני לפנר?