מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. k_700 Member

אני אניח את זה פה כי הוא קושר אלינו בעבר.

לידס עושה סקאוטינג מצוין בקיץ הזה. עסקה טובה, מחיר לא מטורף על שחקן שיכול לשחק על לא מעט עמדות ולהתפתח למשהו טוב מאוד.
    חבל שאנחנו לא מנסים לאתר קשרים אחוריים בקיץ הזה.

2. avdz7 Member

היידארה, אדאמס, לאיימר…
    שלושה קשרים שקושרנו לכל אחד מהם.

עצוב שלקבוצה כמו לייפציג יש קישור הרבה יותר טוב משלנו (לא שאני תופס מהיידארה, סוג של פרד עם אפגרייד).

חייבים מהפכה בחוליה הזאת.
    עד אז, אמן שגארנר יקבל דקות מטן האח וינסה להוכיח מה הוא שווה. אולי זה ישתלם בסוף שלא הבאנו עוד קשר.

אגב, הם סגרו גם את סיניסטרה מפיינורד. שחקן מעניין מאוד.

3. Bruno Fernandes Member

ראשפורד נתן מולם שלושער...
    לא אוכל להיות אובייקטיבי כלפי הקבוצה הזו לעולם לאחר מאורע היסטורי מסוג זה .

אני מניח שאחרי פרנקי האיום לא נראה פה עוד קשר .אלא אם כן הוא מתכנן לשחק עם הנגר ההוא מאייאקס גם כקשר... בעזרת ה' ארסנל יקח אותו .
    (אני מעדיף לשכפל את לינדלוף לשלושה שיוכל לשחק מגן שמאלי, קשר פיבוט,בלם רק כדאי לא לראות את הדבר הארגנטיני הזה בקישור ).

4. k_700 Member

לאיימר ואדאמס לא שיחקו בכלל ב5-0.
    ב3-2 רק אדאמס נכנס מחליף.

לא מחזיק מהאיידרה בכלל, המחיר שלו לא משתלם גם.
    אדאמס יכול לשחק קשר אחורי, בוקס טו בוקס ואפילו קשר נוסף על האגף בקבוצה שמשחקת עם ווינג בקס.
    המחיר שלו מצחיק.

אני לא אתפלא אם יתגלה כשחקן טוב מפיליפס.

5. Bruno Fernandes Member

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  6. k_700 Member

נראה שירדה אחת מעל הפרק.

7. alexshw Member

שורה תחתונה יונייטד עמוסה בעיות בסגל ועם כל הזמן שבעולם מאז פיטורי סולשיאר, כדי לתכנן היטב מהלכים לעונה זו, תצא למסע משחקים עם שחקן רכש אחד, ספק להרכב ועם רעש גדול סביב שחקן שמינתה לאלוהים.
    הקבוצה מעשית זרקה לפח את כל הסקאוטינג אם וכאשר היה ושוב תקועה במרדף אחרי שחקנים שהמאמן מכיר מהעבר. השיטה הכי לא יצירתית וחסרת ראיה לעתיד.
    ומה אם טן האח לא יצליח כמצופה? שוב המועדון יהיה תקוע עם מלא שחקנים ולא יצליח לתקן טעויות באפקטיביות כי מכר את כל נשמתו למנג'ר תורן בלי שום ראיה כללית.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

8. Raulito Madridista

אני שמח שאתה מבין שהמועדון חולה גם בלי כריסטיאנו רונאלדו שאולי גג 'חסם' משהו לגבי חלוץ רלוונטי עם הטיימינג הבעייתי שלו (אנחנו בתחילת חודש יולי, אגב). המון זמן הלך לפח ואת רשימת שחקני הרכש היו צריכים להכין מבעוד מועד, אין שום כיוון אמיתי למעט פרנקי דה יונג. אבל אתה צריך לנתח את הסיטואציה לגבי היכולת של דה יונג או הפוטנציאל שלו והאם הוא מתאים ובטח לא להסתכל על זה כמשהו שלילי להיסטוריה המשותפת שלו ושל טן האח. אפשר לחשוב שזו פעם ראשונה שמאמן רוצה שחקן שהיה טוב תחתיו בפרק הקודם או שמועדון 'לוקח הימור'. זה לא שטן האח מביא את כל אייאקס לפי מה שידוע לי.

פרלאן מנדי הוא רכש חד וחלק של זינדין זידאן (קל לי יותר להביא דוגמא מהקבוצה שלי), אלה לא אותם סכומים אבל קרוב ל-50 מיליון יורו זה הרבה עדיין למגן, למשל. נו ואם זידאן היה עוזב אחרי שנה ולא אחרי שנתיים והיינו תקועים איתו? קורה. עוד דוגמא: אומפקאנו שרשם עונת בכורה זוועתית בבאיירן מינכן, ונגלסמן.

9. Bruno Fernandes Member

מה אתה חושב על דה יונג.
    ותנסה להיות אובייקטיבי ולא להקל עם הרמה שלו ב3 השנים בבארסה.
    מזכיר הוא בא לתת קונטרה לקשרים שלכם .

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

לחשוב מה קורה לאגו של כריסטיאנו עם נפילת האסימון שבגילו לא מעט קבוצות טופ יסרבו לשרותיו.

11. alexshw Member

הבחור לא מודע לעצמו ולנזק שגורם. פרט לכך תמוה שאנחנו מהספות שלנו יודעים את הבעיות העמוקות ביונייטד כל השנים והוא שנמצא עמוק בענף, לא ידע.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

12. Bruno Fernandes Member

אומרים בתקשורת שהמועדון לא מתקפל ,כיוון שצלסי האופציה הכי ריאלית .
    ולא רוצים לשחרר אותו לקבוצה בליגה ,הבעיה שאין מה להביא מצלסי בטרייד ,זה מעין מנצסטר יונייטד משופרת במידה ומתבוננים על הסגל שלהם.
    *בסיטואציה הנוכחית אני הייתי שולח את האחות האובדת לבית משפחת קרדשיאן ליציע .

13. Raulito Madridista

תשמע ברור שזה אוכל אותו מבפנים וזו פגיעה עצומה באגו הענק שלו (גם היכולת שלו, הוא יודע שלא היה לו סיכוי לסכן את אתלטיקו מדריד בצ'מפיונס למשל ושהוא הפך לתלותי). מה שכן רונאלדו לא אטום עד כדי כך, גם בריאיון אחד הוא אמר שהוא מודע לעובדה שמה שהיה יכול לעשות בגיל 26 הוא כבר לא מסוגל (הוא התכוון לדריבלים, כדרורים על הקו וכן הלאה, המעבר מכאילו שחקן בצד שמאל לחלוץ רחבה של ממש).
    אני הנחתי קודם כל שהוא כן יישאר לפי החוזה ודברים ישתנו, ושאם אמבפה היה מגיע לריאל אז הוא היה המחליף שלו בפריז סן ז'רמן שעד עכשיו חשבה לפי גלאקטיקוס. זו באמת סאגה מרתקת. הסכום הנמוך שמנצ'סטר יונייטד דורשת עליו לא משנה כאשר השכר שלו בשמיים. תיאורטית אם היה נשאר ביובנטוס היא לא הייתה מצליחה יותר והייתה משחקת בליגת האלופות אמנם אבל גם כן הוא היה רואה את הדרך החוצה לדעתי. לצערו של אלכס סביר שרונאלדו לא יחזור לפורטוגל, יודיע על פרישה או יעזוב וזהו-זה.

14. golding מנהלים

מנטליות של מועדון קטן. לצ'לסי לא הייתה בעיה למכור ליונייטד את מאטה ומאטיץ׳ בזמנו. לסיטי (וליברפול) אין בעיה למכור את סטרלינג.

לא שאני רוצה את רונאלדו בצ'לסי. להפך, שיישאר שם.

15. Raulito Madridista

לדעתי זה גם עניין של איך המועדון יוצא מול האוהדים ובמנצ'סטר יונייטד חוששים מאוד. רונאלדו מבחינת השם הוא עדיין פיגורה, יש באז סביבו וכן הלאה (מעבר לכך לדעתי לא כולם זה כמו אייסוקר 2022 - יש כאלה שמנתחים עוד בעיות אינסופיות בקבוצה הזו ולא חושבים שרונאלדו הוא השטן - אני לא מדבר עלייך). תקן אותי אם אני טועה, חואן מאטה לא ממש נספר על ידי מוריניו בחצי העונה הזו ב-2013/14, גם בדקתי את זה עכשיו, הוא פחות השתלב טקטית. ההעברה של מאטיץ' הייתה קצת יותר מפתיעה ועדיין. אלה גם לא אותם הסכומים כמובן. לליברפול לא הייתה אפשרות להשאיר את סטרלינג, זה נכפה עליה. הוא היה יהלום לא מלוטש.