מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. WhitRM Member

יונייטד לפני הכל צריכה חלוץ טופ. איזה חלוץ טופ אתה מכיר שימכר לך בפחות מ-80 מיליון יורו?אולי ולאחוביץ' אבל גם זה לא בטוח, ולא הייתי מגדיר אותו כחלוץ טופ[לפחות לא כרגע].
    לבקש על מגוויר 50 מיליון יורו זאת בהחלט הזיה, אבל אל תשכח שהוא גם מקבל שכר גבוהה+השכר שלו משתדרג העונה.
    אני מתקשה להאמין שמגוויר יסכים לעבור לכל קבוצה+להסכים להוריד את דרישות השכר שלו בצורה משמעותית.
    מסכים איתך ב100% שטן האח בתור פרגי לא יעבוד, זה גם לא יעבוד עם שום מאמן אחר בדגש בימינו.
    לוי כבר אמר אינספור פעמים שהוא לא ימכור את קיין לקבוצה בתוך אנגליה. אולי אם יונייטד תביא הצעה שלא ניתן לסרב לה-150 מיליון יורו+ אז אולי הוא כן יסכים[מובן שזה לא משתלם עבור יונייטד בשום צורה שהיא]. אבל יש לך במירוץ על קיין גם את באיירן מינכן אשר יכולה להציע לקיין זכייה בתארים(בדגש על אליפות)+להיות מועמד לזכייה בליגת האלופות, משהו שיונייטד של היום לא יכולה להציע לו. הדבר היחיד שיונייטד כן יכולה להציע לקיין לעומת באיירן זה שהוא יהפוך אצלה להיות מלך השערים של הליגה האנגלית. הוא יכול לעשות זאת בהמשך, לחתום ל-3 עונות בבאיירן מינכן ואז לחזור לאנגליה על מנת לשבור את השיא.

2. k_700 Member

משה דיבר על סיכויים.

בדיד כתום שלי, לאורך הקריירה מה הסיכוי שנראה יותר מראשפורד עונה של 5+5 או עונה של 30 g+a ????

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסכום הכי גדול שבאיירן הוציאה על שחקן היה לדעתי 80 מיליון על הרננדז.
    זה גם הסכום שהיא מציעה היום על קיין, אולי תעלה קצת, אבל זה אזור החיוג של באיירן, בטח על שחקן בגיל של קיין.
    אבל אנחנו לדעתי יכולים להציע יותר כי לנו זה קל יותר ולא יהיה שיא מועדון כמו אצלם.
    זה יתרון גדול.
    אבל שוב, הדרך היחידה שקיין יעזוב הקיץ זה אם יודיע שהוא לא מאריך חוזה, אפילו יעשה בעיות, אבל אחרי שהייתי במשחק שם שנה שעברה וראיתי את האהבה והקשר שלו לקהל והמעמד שלו שם אני לא חושב שהוא יעשה את זה ולדעתי אם אנחנו לא בתמונה הוא אפילו יאריך חוזה כי גם באיירן לא תגיע לסכומים שבהם הוא יכול להגיד ללוי שחרר אותי.

4. k_700 Member

הוא פשוט אידיוט אם הוא מאריך חוזה, אין מילים.
    את אותו הכסף הוא יקבל בכל מקום אחר(ואולי יותר) והקהל יצטרך להבין את זה, נתן להם קריירה שלמה עד גיל 30, עשה הכי טוב שיכול עבורם.
    זה הסיכוי האחרון שלו גם לקחת ברזלים.

טוטנהאם לא תהיה אפילו בדיבורים על טופ 4 בעונות הקרובות.
    וזה לא באשמתו.
    אי אפשר בכלל להעלות על הדעת שהוא יעשה את השגיאה הזאת ויאריך חוזה אחרי שהוא עשה כמעט הכל כדי להגיע למצב הנוכחי הקיץ(כלומר, סוג של להריץ חוזה לקיץ אחרון כדי לתת ללוי הזדמנות פיירית לעשות על קאש אאוט אחרון).

בנושא אחר,
    צ׳ונג הולך לעבור מברמינגהאם ללוטון, 4 מליון פאונד.
    תחזיקו חזק, עשינו מליון פאונד מכירות בעקבות המעבר הזה.
    ביחד עם איקבל אנחנו כבר על כמעט 2 מליון פאונד הכנסות הקיץ הזה. טירוף.

5. k_700 Member

https://scontent.flas1-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/358713660_10219819847200912_4108872978004380759_n.Xxx?stp=dst-jpg_s1080x2048&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=S8AX-tuFjaYAX99TiZx&_nc_ht=scontent.flas1-2.fna&oh=00_AfCwF_eiGw61LujUzR_LkEv9MTc6FDRugpcr_din1pKXpA&oe=64B37A2E

אומארי פורסון ישר להרכב- מעניין.
    באמת כשרון גדול מהוגיל, אמראן וכמובן שורטרי(שהוא לא חלוץ אבל שיחק בשנתיים האחרונות לא מעט בתפקיד).

פרננדס- הלוואי שיוכיח את עצמו בפרה סיזן, אני בכיף הייתי משאיר אותו בסגל.
    וכמובן mm7, אמאד ומאיינו ביחד, צריך להיות כייף. נקווה שסאנצ׳ו לא יהרוס להם.

מקווה שהאנסן ואויידל גם יקבלו את הצ׳אנס מוקדם במשחק.

6. WhitRM Member

היא שינתה אזור חיוג כפי שנראה.
    אין בעיה שאתם יכולים לשלם יותר, אבל אם לוי יהיה מוכן למכור לכם זה כנראה יהיה 50מיליון יורו ויותר.
    קיין הוא אדיר אבל השאלה הנשאלת אם שווה לשפוך על חלוץ בן 30 150+ מיליון יורו כאשר הוא יוכל לתת לך לצורך העניין 3 עונות טובות?אולי במקרה הקיצון גם 4. אסור גם לשכוח שזה משא ומתן עם דניאל לוי, הז** הזה ימשוך את המומ עד 30 באוגוסט רק בשביל ההנאה של זה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

80 - 100 זה מה שבאיירן ישלמו, אנחנו אם היינו מחליטים היינו יכולים לשלם יותר, בסביבות 100 - 120, אבל שוב בלי לחץ של קיין זה לא יקרה, שכרגע במקום לשמוע הצהרה שלו שהוא לא מאריך חוזה ואולי אפילו לא מתייצב לאימונים אנחנו שומעים שהוא כן יתייצב לאימונים ושאפילו יש דיבורים/הצעה לחוזה חדש...

8. one united Member

הלוואי שבעוד רבע שעה מתחיל המסע של דיאלו להיות האופציה הראשונה בצד ימין של ההתקפה,שנה חיכיתי שנה!

9. one united Member

קיי,ספר קצת על פורסון

10. k_700 Member

ווינגר מוכשר מאוד שהתחיל לשחק יותר במרכז השנה.
    ברמות הנוער הראה ראיית משחק טובה, איי קיו גבוה, מהירות, סיומת טובה לגיל שלו.
    יש שם פוטנציאל.

הייתי אומר שהשם המעניין אחריו למשחק זה מקסי אויידל(שהוא הרבה יותר אתלטי וחזק) אבל פורסון מוכשר יותר.

אני ממש אוהב את הבחירות של טן האח פה.
    הלך נטו על הכשרונות הכי גדולים ממה שיש לו, בלי להתבייש, בלי לשחק משחקים של אתה יותר זמן במועדון או אותך צריך לשווק.

מאיינו ב6 זה גם מעניין. הוא 50-50 עם טכניקה מרשימה, יכולת כדרור ברמה הכי גבוהה לקשר בסגנון שלו.
    אני לא אתפלא אם הוא מנסה אותו עכשיו בתפקיד ״דה יונגי״ כזה של ה-6 שמתחיל את המשחק מאיזור השליש שלנו.לפי כל הדיווחים טן האח ממש אבל ממש מחזיק ממאיינו וזה השם הבא שצריך ממש להיות חלק מהסגל הבכיר.

בשנה הבאה אגב, אם לא יהיו סט בקים, צריך לקבל את שי לייסי לפרה סיזן.
    האקדמיה הזאת לא עוצרת, מפעל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/7/23
    one united אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

amad+mm7---->PS5

12. WhitRM Member

@Sir Alex Ferguson
    אתה יוצא מנקודת שדניאל לוי היה מוכר לך אותו ב100-120, כאשר הוא דחה הצעה של 130 מסיטי.
    חוץ מזה, ידוע שדניאל לוי לא מעוניין למכור אותו לאחת האנגליות ואם כן זה בטוח מחיר מפוצץ.
    אני מבין את האהבה שלו למועדון וחיבור לקהל, אבל אם הוא נשאר עם כל הכבוד זה נטו מראה על 0 שאפתנות והוא יוצא לוזר.

13. Raulito Madridista

אני מבין את דניאל לוי שלא רוצה למכור שחקן לקבוצה "שנואה" מאותה הליגה, קשה לי להגיד שהמטרות הן אותן המטרות. אני חושב שזה היה יכול להיות קיים בכל ליגה אחרת. קצת קשה לצפות מהארי קיין 'לשבור את הכלים'. קיליאן אמבפה הוא שכיר חרב מגעיל ובתקשורת הוא אומר דברים שמרתיחים את האמירים האלה, אבל אני לא רואה אותו מחרים אימון או לא מגיע לקדם העונה ולא רק בגלל מענק הנאמנות. קיין הוא לא לוקה מודריץ' או גארת' בייל (ויכול להיות שהוא אוכל אותה), הוא סמל ויש לו כבוד למועדון ולאוהדים. אני מאוד הייתי רוצה אותו בקבוצה שלי כי הוא שחקן התקפה נהדר, אבל אשמח אם הוא יגיע לקבוצה גדולה אחרת.

14. k_700 Member

אז מה היה לנו?

- שוב סאנצ׳ו הכי חלש על הדשא. בעוד שבוע וחצי כנראה אזכה לראות בפעם הראשונה בשנתיים את סאנצ׳ו לא סוגר מחצית כשהוא החלש על הדשא.
    בכל זאת פוגשים יריבה שעלתה מהנשיונל ליג, זו רמתו.

-אמראן מפתיע. שחקן שהבאנו מצרפת לפני 4 שנים ובדרך כלל שיחק בשמאל באקדמיה בלי להראות דברים יוצאי דופן.
    טן האח ניסה אותו בימין ועם היתרון מהירות שלו והשליטה בכדור בשמאל הצליח להראות דומיננטיות עם שער ובישול יפה(ועוד כמעט בישול בסוף).
    כשרון טוב. אם היה בסיטי היה נמכר ב20 מליון לפני שנה לסאותהמפטון עם ביי בק של 10 מליון ו30 אחוז ממכירה הבאה, נמכור אותו עוד שנה ב2 מליון עם ביי בק של 40 מליון. רואה אותו עושה קריירה יפה.

- לא מפתיעים-
    אמאד, האנסן ומיינו.
    הראשון, מרגיש בבית, כאילו מעולם לא עזב וכאילו לא חגג אתמול 21.
    השני, קל לשכוח אבל בקבוצת הגיל של גארנצ׳ו, פרננדס, אמאד(קצת יותר מבוגר) שקרקסה את הליגות מילואים באנגליה לפני שנתיים הוא היה הכשרון הרביעי הכי מרשים באותה קבוצה. קשה לראות אותו לא מתפתח ל10 רציני בקבוצה נורמלית באחת מחמש הליגות הבכירות.
    טכניקה, ראיית משחק, יכולת לאיים על השער- זה כבר שם.
    נזכיר שוב, קיבל נסיון בוגרים ראשון בגיל 15.

מאיינו, כמה איבודי כדור בתפקיד שזר לו אבל מחצית ראשונה מרשימה שלו כ6 שמקדם את המשחק, מכדרר. לא נראה בן 18, אמור להיות הצעיר המשמעותי שיפרוץ השנה.

שיהיה בהצלחה לקובר בפסרטה פראג ולוויל פיש שוב בהשאלה בהיברניאן.
    אם היינו צ׳לסי גם היינו עושים עליהם קופה.

15. k_700 Member

זה יהיה השיא אם זה נכון.

מתה.