מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. golding מנהלים

אתה בעצם אומר שצריך לשאוב קצת השראה מההתנהלות הכאוטית של בוהלי? נראה לי קיי ישמח.

2. MaxAaRons Member

גולדינג היקר ,מנהל בכיר.
    בסוף מי שאחראי על המטרות זה המנגר ,מי שמחתים את המעאפנים האלו זה המנגר.
    המשתמשים בדיון חוץ מאוחיון חיים בסרט באמת. שהמנגר איזה תותח

golding אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

לא. מה קשור בוהלי? העניין לא בכמות רכש ולא בנט ספנד המדויק. בתכלס יונייטד עובדת אותו דבר גם בקיץ הזה כמו מקודם. מתקשה למכור, משלמת יותר מדי על פוטנציאל, עדיין עם חולשות רציניות בסגל. אפילו לא מצליחה להחליט לגבי גרינווד שבכושר מלא הוא המבקיע הכי יעיל שלה.
    דעתי ידועה. בלי החלפת בעלות בקרוב, חוששני שטן האח יסיים כמו בן ארצו המבוגר יותר.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

4. golding מנהלים

האמת שקצת צחקתי. לגבי המכירות - הזוי בעיניי שסירבתם להצעה של ווסט האם על מקטומיניי. אבל העסקה הצפויה של מגוואייר מבורכת, וכך גם המכירות של פרד, אלנגה וטלס. זה כבר מוצלח יותר מהשנים האחרונות...

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

לא יודע, מבן אדם שסיפר לי שנה שעברה שקוקרייה כל כך תותח וראום לא ורסטילי כמוהו(לפני שנה פחות שבועיים) הייתי מגלה קצת יותר צניעות.
    זה בעצם השלב הזה בקיץ שאתה בא להגיד לי, ״קיי יקר תתרכז בבקשה בלא לסיים מקום 8״?

אם כן, אני רגוע.

את פאברד אני לא אוהב ואני קצת סקפטי אם באמת ״הצענו״ עליו. פלאטנברג כל הקיץ מנסה לדחוף אותו החוצה. נחכה למשהו רציני יותר.

בינתיים, חייב להגיד שאני לא רואה קבוצה אחת באנגליה שהביאה רכש מדוייק יותר לצרכים של המאמן שלה מאתנו הקיץ הזה.
    לא יודע אם זה יממש את הפוטנציאל עד הסוף אבל רכש עם מחשבה, התאמה ופוטנציאל גבוה.
    אני דווקא אוהב את זה.

זה נורא משעמם להביא רק שמות גדולים מהמנג׳ר בכמות או להסתכל על חלוץ עם סיומת 20 בגיל 30 ולהציע עליו ראסמי את כל התקציב שלך.
    אם באמת נסגור את השמות שאני חושב שכדאי לסגור, אין לי כמעט תלונות על הקיץ הזה.
    ברור לי גם למה למשל הוא הלך על מאונט ל8 שלו ולא על המון אופציות אחרות שאנשים שמשחקים פיפא ניסו לחשוב שהוא צריך לקחת.
    אני אוהב.

6. golding מנהלים

אתה חושב שהוילנד, אוננה, מאונט, אמרבט ופבאר הופכים את יונייטד לקונטנדרית? הרי השאיפה היא לזכות באליפות. אף אחד מהם לא שחקן מהשורה הראשונה. הוילנד יכול להגיע לשם, מאונט ואוננה שחקנים טובים אבל לא מדהימים, השניים האחרים מאוד underwhelming.

MaxAaRons ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

אין שום רכש הקיץ הזה שהיה הופך את יונייטד לקונטנדרית ולא חושב שזו המטרה.
    היה חשוב להמשיך לנקות את הסגל ולהביא 3-5 שחקנים שמתאימים מאוד לכדורגל שהמאמן ניסה לייצר בעונה שעברה והוגבל בגלל הסגל.
    תספור אותי לאליפות מתי שהתחלת לספור לאליפות את ארסנל של ארטטה.
    עכשיו מבחינתי זה או להביא את השחקנים הכי טובים על העמדה שלהם בהתאמה לסגנון או להביא את הפוטנציאלים הכי טובים להתאים.

וואללה?
    השמות שמביאים+ אלה שמקושרים(חוץ מפאברד) עונים יפה על הדרישות האלה.
    אני מאוד מאמין ביכולת של טן האח לפתח שחקנים, להפתיע גם עם שחקנים צעירים מוכשרים מאוד מהאקדמיה(למשל מאיינו העונה, שאין לי ספק בכלל שאם יהיה כשיר הוא פריצה יפה מאוד העונה) וכן לקדם את צורת המשחק שלנו לקבוצה שלא רק יוזמת ומגנה ברמה גבוהה אלא גם מסיימת ברמה גבוהה.
    אם זה יביא אותך לקונטנדריות תוך שנה מהקיץ שעבר? סיכויים לא גבוהים אבל זה לא כי אתה עושה דברים רע.
    זו ליגה מאוד תחרותית, מאוד קשה, אתה מוציא 200+ מליון פאונד ואתה לא חריג בנוף.

ארסנל עם הצחוק בצד על האברץ, הביאה בדיוק שני שחקנים(אולי שלושה עם ראיה) שהיו חסרים לה כדי לקבל קפיצה רצינית נוספת.
    סיטי זו סיטי, ליברפול לדעתי תתחזק משמעותית על הליברפול הזקנה והרפה של העונה שעברה.
    אני מצפה מארסנל וסיטי להמשיך להאבק חזק, ליברפול אם תסגור קשר אחורי רציני אני סופר מעלינו.
    כל השאר? nah.

אמיר ע אוהב/ת את זה.
  8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאנחנו בבעיה.
    כי מצד אחד, מבחינת אימון, טן האח הוא מאמן טוב מאוד. גם מקצועית, גם טקטית, גם ביכולת שלו לקדם שחקנים.
    מצד שני, מבחינת רכש, זה מרגיש שטן האח חושב שהוא עדין באיאקס. הולך בעיקר על שחקנים שהוא מכיר או אימן אצלו, או כאלה שהוא לדעתו יכול לקדם שהם כמובן בפרופיל נמוך יותר מהטופ קלאס.
    אסור לשכוח שהרכש הכי טוב בקיץ הקודם, היחידי שהיה טופ קלאס, קאסמירו כמובן, הגיע רק בגלל שדה יונג (עוד שחקן שטן האח אימן כמובן באיאקס) לא רצה לבוא ולכן כשנוצרה ההזדמנות להביא את קאסמירו עדין היינו בשוק כדי לרכוש קשר.

אבל יונייטד היא לא איאקס. אין סיבה שנחפש כל הזמן להחתים שחקנים שאנחנו אמורים לפתח (הוילונד) או לקדם בשינוי עמדה (מאונט) או שיעשו אצלנו את הקפיצת מדרגה הנוספת (מלאסיה, מרטינס, אוננה, אנטוני). בטח בסכומים ששילמנו.
    היה עדיף גם העונה שחקן אחד ברמת הקאסמירו בעמדת החלוץ, גם אם זה אומר לוותר על מאונט ולהשקיע את הכסף שהשקענו בו ובהוילונד כדי להביא במקום שניהם שחקן אחד מבין קיין/אוסימן.

אז בשורה התחתונה אתה צודק, טן האח נכון להיום (עוד לפני הבלם והקשר האחורי) הוציא סכום של 434 מיליון יורו אצלנו. וגם אחרי הסכום הזה זה מרגיש כמו קבוצה שלא יכולה לאיימה על אליפות, שאם ליברפול תחתים קשר אחורי איכותי אז אנחנו אפילו לא אחת משלוש הקבוצות האיכותיות מבחינת סגל, כלומר עוד עונה של מאבק על טופ 4.

אני גם לא מקבל את התירוצים של תנו לטן האח כמה שנים ואז הוא יבנה קבוצה לאליפות. גם כי לא בטוח שהוא יישאר אם יכשל השנה. וגם כי עולם הכדורגל הוא דינמי וגם הקבוצות שמתמודדות איתך מתחזקות ומנסות לחזק את האזורים החלשים שלהם. ארסנל למשל עשתה רכש שאמור לשפר אותה אפילו יותר משנה שעברה. גם ליברפול. גם ניוקאסל. גם צ'לסי משקיעה כספים שאולי עם כמה פגיעות כן ישימו אותה במקום אחר. אחרי אולי 500 מיליון יורו של רכש כשנסיים את הקיץ, אם נשאר עם ניקוי זבל מהסגל, קאסמירו אחד ועוד כמה שחקני ליגה/סגל טובים, זה יציב את טן האח בבעיה, כי עם כמה שהוא מאמן טוב, יש גבול כמה הוא יכול לקדם את הסגל הנוכחי (כשיש מצב שבסוף העונה ההרכב שלנו יכלול 7 - 8 שחקנים שטן האח רכש, כלומר הוא כבר יהיה אחראי על מרבית ההרכב פלוס ברונו, ראשפורד ושחקן הגנה גנרי, כלומר הרכב שברובו הוא בחר ושעלה לנו 500 מיליון יורו).

MaxAaRons אוהב/ת את זה.
  9. k_700 Member

אוסימאן גם ב140 מליון לא היה עוזב.
    יש סיבה שהקיץ עוד שנייה נגמר ואף קבוצה לא מנסה אפילו לנסות להזיז אותו מנאפולי.
    על קיין היית משלם לפחות עוד אקסטרה 20 מליון אירו ממה שבאיירן שילמה.
    140 מליון אירו בלי המשכורת על שחקן בן 30...לא יודע, לא מרגיש שזה לבד היה מקדם אותי במילימטר בקיץ הזה ואם היינו הולכים אחורה כי הסגל ברובו עדיין היה חלש(וזה גם אומר להשאיר עוד זבל שבסוף התאפשר לנו להעיף) אז אני רואה את קיין מרקיב מהר יותר או לכל הפחות מעלה סימנים של חוסר שביעות רצון ממעבר כזה בקיץ הבא.
    לוי לא איפשר בכלל להכנס לדיונים על מעבר לאנגליה. אם זה היה מתאפשר אני מאמין שלא רק אנחנו היינו שם.

ככה שזה שם שבכלל לא צריך להתעכב עליו, הוא לא רלוונטי.

בהויילנד מעבר לפוטנציאל ענק אני חושב שמפספסים כמה הוא נראה מתאים במאה אחוז לחזון שטן האח היה רוצה מהחלוץ שלו.
    מקווה רק שהוא באמת יחזיק מעמד מבחינה פיזית. סבלנות יש לי בשפע איתו.

זו צריכה להיות עונה רעה מאוד כדי שטן האח יקבל מכתב פיטורים.
    לדעתי גם מקום 5 ואפילו 6 בקונסטלציה מסוימת(אם צ׳לסי מתפוצצת פה) יכולים להשאיר אותו בתפקיד ואז בקיץ הבא בהחלט צריך לחשוב איך עושים פינישים אחרים בהתאם לאופציות הרבה יותר טובות שיהיו להתקפה, להגנה(מגן ימני) כדי לעשות עוד קפיצת מדרגה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/8/23
  10. alexshw Member

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. k_700 Member

הוא שם מאז פברואר.

https://pbs.twimg.com/media/F3ao8MgWcAAU5na?format=Xxx&name=large

איך סיפרו לי לפני שבועיים שבטורקיה עושים רכישות מעניינות מאוד הקיץ הזה.
    פחחחחחח

12. MaxAaRons Member

אתה ביבי?
    או רן רהב?

13. k_700 Member

רני*.

ומה הבעיה
    תאמלק לי בבקשה איפה אתה מוצא סתירה.

14. MaxAaRons Member

יקירי אני חושב שאוננה ומאונט היה רכש מיותר לחלוטין ,אתה פוסל את דבריו של מוזס אוחיון רק כי הוא מוזס אוחיון (כמו שאתה פוסל את ההייטקיסט).
    לפעמים יש דברים בגו.
    ראבק הרי אם הדפקט ההולנדי הזה מוותר על מאונט ואוננה המעאפנים והמיותרים ,בנוסף לכסף של הוילנד (מצוין לדעתי ). כן היה אפשר לעשות מאמץ להחתים את קיין או אוסימן.
    אני לא חושב שההתנהלות הזו נכונה וכמו שאמר גולדינג לא הגיעו פה שמות שמעמידים את הזין ,והשחקנים האלו פשוט לא יובילו את יונייטד לאליפות או יקרבו אותה.
    אולי רק הילד הדני המצוין וזה יקח זמן רב.

דבר שני יקירי אל תשכח ,בסוף אם הוא יכשל העונה והבעלות תתחלף אני לא מאמין שיקבל צאנס אחרי הקיץ.
    לסיים מתחת למקום 5 זה בלתי מתקבל על הדעת אחרי שהושקעו סכומים כאלו.
    סלח לי אבל אתה עושה הנחות לפרזנטור הזה של ההשתלות שיער באנטליה.

חוץ מזה אל תשווה ליריבות שלך.
    זה שהן הביאו רכש מביך (סיטי ,האברץ בארסנל ,ניוקאסל הביאה רק את טונאלי ובארנס שזה לא מספיק ,ליברךול לא התחזקה מספיק ,גם ספרס).
    זה לא אומר שאנחנו צריכים להתנחם בכך.
    הבאת שוער מעאפן ,גופה מצלסי ,חלוץ בוסרי
    לא עשית הרבה גם בחלון ושנינו יודעים את זה.
    קודם כל מסתכלים על עצמנו אחר כך על השאר.

15. k_700 Member

לא היה אפשר להחתים את קיין בכסף של אוננה ומאונט ואתה יודע מה, גם אם כן, מה יעזור לי שני חלוצים אדירים כשאתה בוודאות היית משאיר פה את פרד, כנראה משאיר עוד אחד(לפחות) מקולקציית שחקני ההגנה שנמכרו וגם מפספס את אוננה(שבטח היה מסיים בצ׳לסי) בלי לחזק כמעט אף עמדה אחרת.

זה נורא קל להגיד אני מעדיף רכש-2 אחד איכותיים על הנייר כאילו חיים בוואקום ואפשר לחיות עם רכש אחד בקבוצה שצפוייה גם למכור 6-7 שחקנים בקיץ הזה ולא להתרסק.

לא פוסל דיעה של אף אחד, שכל אחד יגיד מה שבא לו ונראה בעתיד מי היה קרוב יותר למציאות.
    אני אף פעם לא הייתי נגד הגעה של קיין. אני כן מבין למה זה פשוט לא רלוונטי לנו בשום צורה.
    כדי להעמיד פה תקציב של 240 מליון פאונד אתה תצטרך למכור בערך 110 מליון פאונד וזה לא היה קורה בשום צורה עם קיין כאן(כששוב, לוי יעדיף לקחת 20 פחות ולמכור מחוץ לליגה כשהמחיר הוא עדיין 120 מליון אירו...).
    אני נותן פה נקודות זכות למועדון שבניגוד לקיץ הקודם התארגן מחדש בשלב מוקדם על המטרות והציפיות שלו ובמקום לקרקר קיץ שלם מול קיין ולאבד 80 אחוז מהמטרות שלו, היה ממוקד, מהיר ונדיב כי בקלות יכלו להתמהמה על כל אחת מהעסקאות בתקווה לחסוך עוד כמה מליונים אבל עמדו בטיימליין של המאמן לכל אחד מהשחקנים שהגיע עד כה ואנחנו עוד צפויים להשלים עוד 2 רכישות.

אתה כל כך נחרץ על שחקנים שלא שיחקו משחק אחד רשמי פה. תחכה קצת(נניח מחצית וחצי כמו שחיכית בעונה האחרונה) לפני שאתה שולח אנשים לאוטרכט.