מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. MaxAaRons Member

פאברד שחקן כדורגל מביך לא רק ברמות של טופ 6 וכל הקלישאות.
    אני באמת לא מבין מה יש לחולה נפש ההולנדי הזה בראש שהוא רוצה את כל הנגרים ואת כל הזבל של אירופה
    באמת ,מקווה שזה יפול.

אבל...
    דיווח טרי
    https://www.theguardian.com/football/2023/aug/14/manchester-united-everton-amadou-onana-midfielder
    הרכש הכי טוב שאפשר לעשות כרגע לקישור.
    הלוואי.

2. MaxAaRons Member

3. MaxAaRons Member

אין ספק מתוק ,זה ללא ספק יהיה הרכש אם וכאשר הכי גרוע שלנו הקיץ.
    כולה קשר בן 21 ,פיזי ,אתלטי ,מתקל טוב, בעל שליטה טובה בכדור ,משתחרר טוב מלחץ,קשה לעבור אותו ב1 על 1.
    אתה לא תמכור סיפור שיש לו איזה גישה של פוגבה ,השחקן דופק עבודה וגם נגד פולהאם היה מספר 1 אצל נברטון.
    אז ספסל אותו כמה פעמים, גם ראשפורד שלך היה אפס בסיום העונה ,שחקנים נחלשים בסוף העונה.
    אפילו חלוץ שתקע 52 גולים היה חלש בסיום העונה.
    ממתי זה מדד למשהו? מספיק להיות דמגוג.

הרי סופיאן "רק קיי700 חושב שאני שחקן פרוגרסיב פאסר" אמארבט זה סטפן אפנברג.
    אנדרה "אני בארטז שחור" אוננה זה שוער על.
    פאברד ... אחרי עונה גרועה ,מאונט בכלל אחרי עונה זוועתית ,אתה עוד לא מתבייש להשוות את הנגר הזה לעומת אריקסן העילוי הטכני.

4. avdz7 Member

אוננה שחקן מעניין אבל לא עדיף לחסוך כמה מליונים וכבר לקחת את לאביה?

@k_700
    מבין ומקבל מה שאתה אומר.
    בוא נראה איך זה יראה במבחן המציאות…

5. k_700 Member

לאביה כשרון גדול ממנו בהרבה.
    אנחנו לא יכולים לקחת את לאביה כי זה להכנס דקה 90 למלחמות שכבר קרובות להסתיים.

אוננה לא באמת 6 וכ8 הוא יותר בול ווינר בוקס טו בוקס. אנחנו לא משחקים עם שחקן כזה.
    הוא חלש בפרוגרסיב, קבלות החלטות בעייתית, חורים בהגנה. הרבה מאוד נורות אדומות לדעתי.
    הוא גם לא צעיר מאוד. כמו שאני רואה אותו עכשיו הוא יותר young and raw פול פוגבה סטייל(עם טכניקה פחות טובה) לא מתלהב מזה.
    לאביה בן 19, אוננה עוד יומיים בן 22. אין מקום להשוות בין השניים מה גם שלאביה הרשים הרבה יותר השנה.

אתה אומר לי שיש פתאום 60 מליון פאונד לקשר אני הולך מביא את לואיז, דוקורה של פאלאס או דופק את הראש איך לא הלכנו גם על קוקצ׳ו בחצי מהמחיר הזה בנוסף למאונט.

6. k_700 Member

אגב, אפשר להפסיק עם השטויות שאני ממציא כל מיני דברים.
    לא רק קיי 700 חושב שסופיאן הוא פרוגרסיב פאסר, כל הקריירה שלו מעידה על זה טוב מאוד.
    כנראה אחד מהדברים שמקשרים אותו למועדוני עלית בעולם, מברצלונה ובאיירן ועד ליברפול.

אתה כזה ליצן, אני בספק אם תפסת יותר מ2 משחקים של אוננה בעונה האחרונה.
    תפסת את המשחק שלו נגדינו ששיקרת שהוא האכיל קש את קאסמירו(במשחק שקאס לוקח mom קל) ובטח עוד איזה משחק. ומשם כרגיל גיבשת דיעה. כל כך מוכר וצפוי.

7. MaxAaRons Member

8. k_700 Member

כן זה אחת מהאופציות שחשבתי ש״הדליקו אותך״. גיבוב של כמות קטנה של השוואת סטטיסטיקות בלי שום קונטקס.
    צפוי, כאמור.

אני עדיין סקפטי שזה האיש שאנחנו נלך עליו, זה לא מתיישר טוב.

9. MaxAaRons Member

יקירי אתה לא זה שנתת לי עד לא מזמן נתון לחץ ונתונים הגנתים של ברונו פרננדס,ובכך גיבה את טענתו על כך שהאדון אמור לעיל ברונו פרננדס הינו שחקן הגנתי משכמו ומעלה?
    אגיד לך שני דברים כדלקמן :
    1) אתה קרוב משפחה של רני (אתה מוכשר קח את זה בתור מחמאה ).
    2) אמאדו אוננה שחקן פחות טוב מקאייסדו,פחות טוב מלאביה פוטנציאלית ,גם מפאלהינה הוא פחות טוב,אבל הוא יותר טוב מהפחון האלגיארי שאתה משווק פה,הוא מאץ אפ קשה לכל קשר בליגה ,והוא צעיר מאוד ,בן 21 בואכה 22 לקשר בעל אוריינטציה הגנתית זה צעיר.
    מה ציפית שהוא יהפוך לרוי קין מודל 99' בגיל 22?

אתה כאילו רואה כל משחק ,מה אתה ראית את נברטון בכל משחק עונה שעברה?
    תפסיק כבר כאילו אתה רואה 10000 משחקים בשבוע.
    אני ראיתי את אוננה הרבה משחקים עונה שעברה והשחקן מרשים ביכולות ההגנתיות ובטיפול בכדור.
    אצלך כל כו... שדומה לפוגבה זה פוגבה.
    הבנו שיש לך טראומה, אבל תתאושש חביבי ,לא כל שחרחר מטר 90+ זה פול פוגבה.

גם על ביסומה אתה מתקשקש בלי סוף, גם הוא אחלה שחקן.

10. k_700 Member

ביסומה בהחלט מוכיח לי שאני טועה לגביו בשנתיים האחרונות.

אתה בדיחה.
    אבל תמשיך.

11. MaxAaRons Member

בדיחה זה אתה שאתה משווק לי אחד שיש לו פרצוף של כלא רימונים ,בן 27 ,שחקן מעאפן שאף קבוצה באיטליה לא רוצה אפילו ב25 מיליון יורו העלובים שדורשים עליו (את הדיווח שבאיירן וליברפול וברסה רוצות אתה יכול לדחוף לסוכן הערמומי של הנגר הזה עמוק לרקטום או שאני אעשה את זה במקומך).
    ואתה אומר לי בלי בושה שהוא עדיף על קשר בן 21 שברמה הפיזית נתן חודשים על גבי חודשים ,תפוקה מידי שבוע בליגה שהיא יותר מהירה ופיזית מאיטליה.

אתה הבדיחה חביבי ,לדעתי האישית הדיון הזה מוצה עד תום.
    לא מגיב לך על זה יותר,להתווכח על עובדות מוצקות זה לא רציני בכלל,פרדוקסלי הייתי אומר.

הלוואי והאח יקח את האמארבט הזה ,אני שם כסף שהוא לא מסיים את העונה.
    אי אפשר לרמות ולשקר את כולם ,בסוף כמו עם המנגרים הקודמים זה יתפוצץ.

12. k_700 Member

אבל אוננה מחרותיים בן 22, למה אתה ממשיך לקרוא לו קשר בן 21?

13. MaxAaRons Member

נו מה איך הספתח של פביאן בארטז?

14. MaxAaRons Member

אז דגשים מהמשחק אתמול.
    מייסון מאונט הוא לא קשר 8 ,הוא היה אוויר והמערך המעובה של וולבס כנגד הקספר האנגלי שקיי700 מכר לנו כאן חודשים בתור "8 היברידי" עשה את שלו.
    ***כמובן שאני לא מאשים את מאונט ,מדובר בשחקן מצוין בעמדה שמתאימה לו במערכים של 3 בלמים.
    קאסמירו עדיין לא בכושר משחק ,אוי ואבוי אם הוא יחווה ירידה ביכולת כמו פאביניו של העונה הקודמת,במצב כזה אנו לא שווים גם מקום 8 על הנייר.

מרטינז ווראן הם צמד רכיכות (למרות משחק טוב של וארן אמש) ,אין מה לעשות מדובר בבלמים חלשים פיזים ,לא מהירים מספיק ללחוץ בקו גבוהה עם נטייה להפצע.
    כן ,משחק הרגל בהחלט מצוין ואף משובח אבל זה לא יספיק להביא נקודות שבוע אחרי שבוע.

אנטוני הוא לא שחקן כדורגל שמתאים אפילו ללוטון\שפילד ,אין לווינגר ללא מהירות תוחלת בפריימר ליג ,נקודה סוף פסוק.
    מדובר בשחקן חסר מעוף שלא מסוגל להעביר הרמה\כדור רוחב בצורה מדויקת.

גארנצו צריך לרדת לספסל וראשפורד לשחק בשמאל כשהוילנד ב9' ,או לחילופין להמשיך ב9' כגיידון סאנצו מקבל הזדמנות אחרונה בהחלט בשמאל.
    ראשפורד ופרננדס במשחק עלוב ,כמובן שאני אמשיך לחזור על המנטרה ששניהם צריכים להמכר בהקדם ולהביא במקומם שחקנים אחרים שיהיו חוד החנית.
    לא נגיע איתם לכלום,גם אם יקנו 9 תותחים מסביבם ,זה שחקנים שהם גמדים מנטלים.

אנדרה אוננה עם בירטוז ראשון, זה רק ילך וידרדר ,אני מת שהאלכסים למיניהם שמטרילים פה יבינו שבאמתחתם היה השוער הטוב בעולם במשך שנים רבות.

לוק שואו במשחק שהוא מוכיח שוב שאין לו מושג בא-ב של מגן ,מיקום גרוע ,ריכוז גרוע ,שבירת קווי נבדל.
    רק כבלם הוא שווה משהו ,וכן קיי700 ,עשרה משחקים בהחלט מספיקים לגבש דעה אז שתוק יא שמעאק.
    ז**העיקר דיומנדה שלך ששיחק 40 משחקים מול פמליקאו וסנטה קלאה זה איזה hof בהתהוות.

ביסאקה במשחק סולידי ,אין לי ציפיות ממנו ודאלוט ,מספיק לי גם הופעה של 5/10 וזה יספק אותי ,מדובר בשחקנים שהם לא ברמות הגבוההות וזה קונצנזוס.

*מקווה שמרטינז יעדר לתקופה ארוכה אני לא מסוגל לראות את האוברייטד הזה שבשיא עזות המצח הפכתם בדיון ליאפ סתאם.

15. k_700 Member

אני חושב שמאונט אתמול שיחק מעט מאוד 8.
    בהגנה ניסינו לשחק איתו ממש באותו קו של ברונו כדי ללחוץ אותם גבוה יותר.
    זה נראה רע כי נוצר בור של ארבעה שחקנים מול קאסמירו כש-3 מהארבעה האלה מסוגל גם לכדרר.

ביציאה שלנו להתקפה בשליש האחרון זה נראה יותר טוב והיו כמה סט אפים של מעברים יפים, אבל הסט אפים בחלק הראשון של המגרש ומרכז המגרש היה רע מאוד, שוב לדעתי הוא שיחק גבוה מדי במשחק הזה. כנראה הוראות ישירות של טן האח וזה נראה רע.
    טן האח לא למד את המערך שלהם ובעיקר השחקנים שלהם כמו שצריך. הם שיחקו עם משהו שקרוב יותר ליהלום כשקונייה זה האס במערך הזה. לא התכוננו לזה טוב.

אבל, כמו שנכתב בדיון המחזור, אפשר לעשות דוקטורט מארכיון של מחזורים ראשונים שחשבנו שראינו משהו יוצא דופן ומהר מאוד יצאנו אהבלים מוחלטים כי אין לזה שום השפעה על העונה הקרובה(בטח כשהחלון עוד פתוח, החלוץ שלך עוד לא שיחק ואתה צפוי להביא עוד 2).

אם כבר מפנטזים על 60-50 מליון פאונד הוצאה על קשר נוסף(מה שאני לא מאמין), אז הייתי מאוד מקווה שנבדוק את לואיז.
    גם אתמול פתח על הספסל בחרקירי שבנפיקה קיבלה. הם היו ב10 שחקנים משלב די מוקדם במחצית השנייה והוא נכנס דקה 84.
    נראה לי סימן לא רע לזה שיכול לקרות איתו משהו בחלון הזה.
    כמובן גם אמראבט זה מצוין.