מנצ'סטר יונייטד 2022/23- עידן חדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י prica9, ‏11/6/22.

1. alexshw Member

יונייטד כהרגלה בקודש מרחה זמן והעסקת מגוויר לווסט האם נפלה. מרחה זמן על סיכום פיצויים עם השחקן.
    לא יודע, לא משתכנע שיצאו ממעגל הכישלון. לא רואה שינוי אמיתי.

2. k_700 Member

אין שום סיבה להסכים לשלם לו 15 מליון פאונד כמו שדווח שהיה הפער אתמול ו7 מליון פאונד כמו שדווח היום.
    כשזה הפער, מובן למה זה נפל. אתה לא מוכר את מגווייר כדי לשלם לו את כל המשכורת של העונה הנוכחית ולהקטין את העסקה הזאת בכמעט חצי(כשהיא גם ככה קטנה). התפקיד של טן האח להודיע לו עכשיו שאם הוא לא מוריד את הדרישה הזאת הוא נשאר בסגל אבל לא רואה דקה אחת העונה ושלום- שלום לקריירת הנבחרות שלו.
    רק זה יכול להציל את האירוע.

הנפילה היותר משמעותית זה מקטומיני. שם קיבלנו הצעה של 30 וזה היה יכול להסגר תוך דקה ורבע.
    בינתיים הם הביאו את אלבארז ווורד פראוס ואפשר להגיד שלום שלום לקבוצה האחרונה שעוד הייתה לוקחת את הזבל התעשייתי הזה.

רע מאוד. מבין הנדרסון, מגווייר, מקטומיני בסבירות לא קטנה נזדיין ונקבל 0.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תדאג, יש כאן משתמש שכתב לגיל שכל האיטלקיות הבכירות רוצות אותו, זה רק שאלה של זמן עד שנאפולי/יובנטוס/אינטר יקחו אותו */aaarofl

4. k_700 Member

חחחח יהיה מצחיק מאוד לחזור להודעה הזאת ב31.8.
    אתה מכרה זהב מושון.

5. alexshw Member

לשמחתי הוא לא נמנה כנראה על אלה שאני רואה את הנודעות שלהם.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

6. Sir Alex Las' Killa

.

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/23
  7. Sir Alex Las' Killa

לחייב את הבנקאי (הפושע מלחמה) להשלים לו.
    אתה עונה ליוזרים הפקטיבים שלו באופן עקבי.

8. k_700 Member

תודה שיצאת שנייה מהעונת פוטבול מנג׳ר הארוכה שלך עם הארי קיין והסיומת 20 שלו כדי להסביר לנו מי מדבר עם מי.
    אינפנטיל.

9. MaxAaRons Member

עמדת הבלם נוראית ,כמוית הכסף שנשפכו דומות לכמות שפפ שפך בסיטי ובהחלט אין אפילו בלם ראוי אחד בסגל.
    אני מניח שלאחר שנפלו מכירותיהם של מקטומיני ומגוויר לא נראה בלם.
    אולי רק את הפחון מפיורנטינה שקיי טוען שהוא גיים ציינגר.
    כך או כך אנחנו בעמדת נחיתות אל מול היריבות שלכולן יש לפחות בלם אחד שהוא ראוי למשחק כדורגל ברמות הכי גבוההות.
    רומרו,בוטמן,קולוויל,דיאס,סאליבה.
    אין לנו בלם ברמה הזו וזה כבר נחיתות משמעותית כשאתה מתחרה על מקום בליגת האלופות.

המנגר הזה קובר אותנו לגמרי בחלון העברות ,באמת רכישות שאני חושב שהארי רדנאפ היה מתבייש בהן.

10. Sir Alex Las' Killa

בדרך כלל לא עונה לפרובוקציות הנואשות שלך, אבל הפעם ארד לרמתך בתקווה שהמנהלים יתערבו.

אז ככה - האמת שאני בדיוק מזיין את אמא שלך. אחזור מתישהו כשיהיה לי זמן לשחק בפוטבול מנג'ר, אחלה משחק, למרות שאני אוהב לצחוק עליו בפורום. בנתיים אתה תמשיך לכתוב מהפקטיבים שלך חתיכת לוזר, סטוקר, חסר חיים שחי במרתף של אמא שלו ומספר לכולם בפורום כדורגל שהוא איזה ביגשוט שחי בואגס. ככה זה כשאין פרנסה, משפחה, חברים. חי בהזיות.

אתה כל כך מפגר שעד היום לא הבנת שאתה הליצן והסמרטוט של הפורום. בכל דיון שאתה נכנס אליו משתינים ומחרבנים עליך. אתה ממשיך להיכנס 24/7, לרשום 900 תגובות מדי יום, ללא מנת משכל, שאף אחד לא קורא אשר ברובן אתה מנהל ''דיון'' עם הפקטיבים שלך. ד''ש חם ממקטאריאן ולונגסטאף עד לפאביו סילבה ומגווייר.

מהיום שזרקו אותך מהפורום ההוא לא הפסקת לזיין פה את השכל לאנשים שבאים לדבר כדורגל. ניצלת את העובדה שאין כאן מנהלים בשביל להרוס ולהרעיל את השיח כמה שיותר. הפעם ירדתי לרמתך. עד הפעם הבאה - תמשיך לשתות את השפיך שלי, ולקוות לסמוחטה השנתית ממני או מאלכס או משה או מכל משתמש אחר בפורום. יאללה לתחת של אמא שלך!

11. k_700 Member

מה הפסדת לשפילד במנג׳ר???לא נורא, עד גיל 50 יש לך סיכוי להגמל.
    לזיין את אמא שלי? אתה בתול היא בדיוק כתבה לי.

12. MaxAaRons Member

צ'לסי 21/22 – A Patch of Blue | עמוד 99 | Asoccer.co.il - לאנשים שאוהבים כדורגל
    Sir Alex אני כבר קיללתי אותך בפרטי כמו בפוסט שעשיתי לו פה קופי פייסט.
    אתה לא מפסיק לחזור על המנטרה של "פקטיבי" ובכך אתה עוקץ אותי בין היתר.

מנהל ראשי פה בפורום שיש לו גישה לכתובות אייפי יכול להוכיח לך על הפרצוף שלך שאני לא יוזר של קיי700.
    אם אני מוכיח לך את זה ,אתה מביא לי את המספר של האמא שלך? נמאס כבר מזה שאתה מתגרה כמו ילדה עם קוקיות.
    גבר בן 30 מינימום אתה אם נרשמת בשנת 2005 ,אתה הגבת פה הודעה שהיא מביכה גם עבור ילד בן 13 בfxp.
    אם קיי700 או כל אחד אחר עולה לך על העצבים תקלל אותו בפרטי.
    כמו שאני עושה ,אף אחד באופן גלוי לא צריך לקרוא את הרפש שלך\לקרוא מילים לא נאותות כשהוא גולש להנאתו בפורום.

13. k_700 Member

אל תהיה תמים, העובדה שהוא פעם בשנה עושה קופי פייסט להודעה ששמורה אצלו(אבי נעלבי)+ העובדה שבכל הודעה שנייה הוא מדבר על משתמשים פקטיביים שלי שממש תוקפים אותו או ״מייצרים איתי דיון״(מי אלה? גיל? ראשי? וולקון?זולה? אורן?טומי?)+ העובדה שמסתובבים פה איזה 15 יוזרים שכל אחד יכול להכנס לרשימת הודעות שלהם ולראות שפעם בשלושה חודשים הם באים מקללים אותי בהודעה של שורה ונעלמים לשמירת מנג׳ר שלהם- מסגירה טוב מאוד מי באמת מפעיל פה משתמשים פקטיביים.

כנראה יאוש שחוץ ממשה, אלכס וקצת אוהדים של ליברפול שבדרך כלל יורדים על השטויות הגזעניות שהוא כותב, השאר פשוט מתעלמים מכל הודעה שלו. מה הוא מביא לדיון פה? נאדה.
    לינקים מוואן ועקיצות של בן 15.

ד״ש ממיקטריאן ולונגסטאף. לא כתבת לי פעם שג׳דסון פרננדס זה איזה כשרון גדול מפורטוגל?? אולי אני מדמיין, כנראה ההודעה האחרונה שניסית לדבר בה כדורגל ב2018.

הסיבה שמנהלים כנראה לא מתערבים ומעיפים אותך על טיל היא פשוט ההכרה שתחזור בפורמציה של טוקי, שמוקי או ריג׳ן אחר של יצור-על.

לבן אדם יש על הלפ טופ תקייה של תמונות שמורות שלי מהפורום מלפני 3 שנים והוא מדבר איתי על חסרי חיים וסטוקרים. בהצלחה בגמילה מהמנג׳ר בגיל 40.

14. alexshw Member

אימפורטנט אז אימפורטנט. נא לא להתפלא אם זה יסתיים כמו עם ואן חאל.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

15. k_700 Member

דבר אחד ממש טוב יכול לצאת מהפאלטה הזאת.
    אנחנו נפספס את פאברד. עדיף כבר להחזיק את מגווייר במצבו פה עד ינואר וללכת על מטרה אמיתית בינואר או בקיץ הבא.

קשר אחורי צריך להיות בכל רשימה בראש סדר העדיפויות במיידית.